Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluśka111

Bon prix???????????

Polecane posty

Gość Oluśka111

czy macie jakies doswiadczenia z tą firma?zamawiał ktoś jakieś ubranka? bo mi podoba się parę w katalogu ale boję sie ze jak zamówię będę rozczarowana....proszę poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam
to paskudztwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamowilam sobie tam plaszczyk i taki elegancki komplet (zakiecik + spodnie) nosze rozmiar 36 i taki tez zamowilam....plaszczyk pasuje idealnie jestem baardzo zadowolona natomiast komplet byl co najmniej o rozmiar za duzy na metce bylo 36 :/ a rozmiar byl moooocno przesadzony :/ tak wiec...z rozmiarami jest roznie z reszta zakupy przez internet zawsze niosa za soba jakies ryzyko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja często tam zamawiam i jestem zadowolona z zakupów. Ale zamawiając tam musisz pamiętać o jednej ważnej rzeczy JAK ZAMAWIASZ BIERZ ROZMIAR MNIEJSZY np jak masz p rzedziale 40/42 to weź 36/38 bo jak weźmiesz odpowiedni do swojego rozmiaru to dostaniesz za duże... Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys zamawialam ale zawsze przytchodziło co innego... albo beznadziejny materiał , albo rozmiar, albo przysłali całkiem co innego... zraziłam sie i juz nie zamawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdgfcb nb nbbnb
to badziewie, materialy wcale nie sa takie jak na fotkach tylko gorszej jakosci, psuja sie po praniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colorful14L
a ja tam zamowilam sobie piżamkę i byla ok tylko faktycznie moze troche za duza ale ja takie lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy jak trafisz, ale czesto material jest gorszej jakosci niz na zdjeciu. I to prawda z tymi rozmiarami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×