Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

hej. jestem w 6 klasie .nie mam jeszcze okresu .mam owłosienie pod pachami i tam niżej też . piersi am dosc duze tak miseczka stanika 75A. niekiedy wieczorem boli mnie brzuch tak na dole i piersi tez bola . Sluz mam cos od 4 klasy jest taki żółto-brązowy raz niedawno to miałm taki przeźroczysty i wokół żółte. piersi tez wtedy zaczeły mi rosnac .raz ze 2 miesiace temu miałam taka różowa kropke na majtkkach .moja mama miała jak miała 14 lat . pomózcie mi niewiem czy mam sie spodziewac pierwszej miesiaczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia1996
cześć ;) wczoraj dostałam miesiączkę ;0 po przeczekaniu 3.5 miesiąca od tych brązowych plam dostałam okres ;) jak myślicie te brązowe plamienia z lipca to byłu plamienia przedmiesiączkowe czy pierwsza miesiączka ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda567
jak miałaś niedłużo tych brązowych plam ta było plamienie. gratuluje pierwszej miesiączki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda567
Iwix każda dziewczyny dojrzewa w swoim tępie. nie martw się ze twoja mama dostała wczesniej niż ty (ty tez dostaniesz tylko musisz jeszcze troche poczekać) głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda567
dusiula myśle ze jak masz juz chwile śluz i masz objawy to sądze ze powinnaś sie spodziewać okresu u najblizszym czasie (ale mazesz tez dostac za 2,3 miesiące, ale to juz niedługo ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula97
ja miałam takie plamienia pół roku przed pierwszą miesiączką a zaraz przed nią nie miałam żadnych objawów więc te brązowe plamki niekoniecznie sygnalizują okres ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oćć
dostalam dzis chyba 1 miesiaczki. gdy sie obudzilam, mialam na majtkach takie brazowe paski. jak zrobiłam siku to na papierze byl tak ibrazowy sluz ;o mama powiedziala ze to macica sie oczyszcza czy cos. zalozylam ostatnia podpaske mamy i poszlam na targ. gdy wrocilam na podpasce bylo tylko to brazowe, ale gdy zas zrobiłam siku mialam na papierze TYYYLE O.O krwi. teraz troche tego brazowego tego. na noc wkladam wkladke, jak myslicie bd miec jutro krwawienia? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do oćć : Nie można powiedzieć czy dzisiaj też będziesz miała krwawienie ponieważ pierwsze miesiączki mogą trwać nawet 1 dzień . A tak poza tym to gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkowicie zgadzam się z Aduśką :D no i gratulacje :) też bym już chciała miec a nie czekac w niepewności :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z fortuną. to czekanie jest wkurzające ! :( te bóle brzucha i ten okropny śluz bleeeeee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula .
sorry , że nie pisałam ale czasu nie było . :P zgadzam sie , to nie jest zasadą , że ma się wtedy gdy swoja mama , aczkolwiek się zdarza ;) ja dostałam teraz niedawno ( w wieku 12 lat ) a moja mama w wieku 16 lat . ;) fortuna , sylwunia - bóle brzucha i śluz jest jeszcze bardziej nasilony gdy się tą miesiączkę ma . ;) lepiej nie mieć , naprawde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Alicjaa
Dziewczyny na wasze wszelkie pytania związane z dojrzewaniem odpowie pani ginekolog, podaję wam jej gg 4840433, zresztą same sprawdźcie że pomaga (i to za darmo). Uważam że z każdej dziedziny powinna być taka pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilaa***
Pisałam do niej i na prawdę pomaga!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alanowacka11
ostatno mi strasznie hormony buzują i strasnie chce mieć już miesiączkę pomóżcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wana11
czy można obliczyć ile jeszcze do okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluśśśśś
Można to obliczyć ale tylko jeśli to nie jest twój pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluśśśśś
Jakich używacie podpasek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM PROBLEM !!!!!!!!!! OD 5 DNI LECI ZE MNIE BARDZO DUŻO KRWI !!!! PODPASKE MUSZE ZMIENIAC CO 2 GODZINY !!!!!!!!! CZY ZNACIE JAKIES SPOSOBY ŻEBY MNIEJ ZE MNIE LECIALO ????????????? POMOZCIE !!!!!!!!!!!!PLIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siem ;p dzisiaj kończe 15 i dzisiaj na majtkach zobaczyłam śluz [ mam go już od 2 lat tylko ze ten był koloru rdzy a normalnie bł biały] czy możliwe że miesiączka mi sie zbliża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynyyyyy !! pomóżcie mi ! Od poniedziałku zauważyłam, że mam zanik śluzu , w ten sam dzień zaczął mnie cho.lernie boleć brzuch. czy w najbliższym czasie mogę dostać miesiączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala 1998
Hej dziewczyny ;* Mam 12 Lat i jeszcze niemam mieciączki.mam owłosienie łonowe pod pachami mam spore biodra.Ten głupi śluz mam już 2 lata piersi mi rosną od 4 klasay ,Brzuch mnie boli od 2 dni pod pepkiem czy to mogą być objawy pierwszej miesiączki?? Pliss piszcie . POzdrawiam i całuski :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula .
do oluś : ja używam naturelli , ale teraz mi się skończyły , więc chyba kupię bella for teen ;) tygrysek969 : no poprostu mas zokres i tyle . nie da się zmniejszyć ilości miesiączki . O.o kokosik20 : może zbliża się plamienie . przed plamieniem miałam bardzo nasilony śluz , a przed pierwszą miesiączką prawie wogóle . sylwunia205 : możliwe ;) natala 1998 : nie wiem , dowiemy się w bliżej nieokreślonej przyszłości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka1998
Hej pisałam już wyżej ale wciąż boli mnie podbrzusze od 2 dni śluz mam raz biały a raz żółtawy czy to mogą być objawy pierwszej miesiączki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalka tak to objawy , zaopatrz się w wkładki :) a teraz ja . okropnie boli mnie brzuch tak jak nigdy . jest mi niedobrze i w ogóle jakby mnie coś w pasie strasznie ścisnęło :( dzisiaj prawie wcale śluzu nie miałam ale od jakiegoś miesiąca mam te zaniki więc to nic nowego :( z góry mówię że to nie zatrucie . ten ból jest nie do zniesienia :/// masakra nawet nie wiem co robic robiłam sobie masaż itd ale nie pomaga :( co myślicie ? to już ? może któraś też tak miała ? piszcie proszę was :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalka tak to objawy , zaopatrz się w wkładki :) a teraz ja . okropnie boli mnie brzuch tak jak nigdy . jest mi niedobrze i w ogóle jakby mnie coś w pasie strasznie ścisnęło :( dzisiaj prawie wcale śluzu nie miałam ale od jakiegoś miesiąca mam te zaniki więc to nic nowego :( z góry mówię że to nie zatrucie . ten ból jest nie do zniesienia :/// masakra nawet nie wiem co robic robiłam sobie masaż itd ale nie pomaga :( co myślicie ? to już ? może któraś też tak miała ? piszcie proszę was :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×