Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość aha.
hej. cot am?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :) aha jak go nie chcesz to mi oddaj :) z miłą chęcią przyjmę :) a u mnie śluz rzadki nierozciągliwy biały łłeeee :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha.
wy tez macie ferie? ja myslalam ze podkarpackie tylko ma chyba ze ty z podkarpacia jesteś:) z chęcią oddam. dzisiaj to ja zamiast biegać i wogóle przeleżałam pół dnia bo miałam zawroty głowy. a u was co tam , macie już miesiączke? Matylla [ nie wiem czy dobrze bo nazwy nie zapamietalam chyba ] - o to tak samo jak ja. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie to badziewie ;( niestety taka dola kobiety :( oooo i coś mi niedobrze teraz :o a co u cb aha ? to twój drógi czy trzeci okres ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha.
drugi. :D i wiesz co miałam prawie po miesiacu:d :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja z podkarpackiego jestem :D witaj moja rodaczko ! :D a z której części ? fajnie że miałas po miesiącu ja 3 miechy czekam i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha.
ja z Jarosławia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha.
to ty już miałaś pierwszą miesiączke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz maatyla :) fajnie masz ;) wogóle fajnie się dowiedziec kto z jakiego miasta jest :) zbliża to forumowiczki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dobra, pa dziewczyny ja idę wziąć prysznic, li spać choć musze się jeszcze nauczyć chemii i historii pa do jutra:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w zasadzie to ja też papa :) spac mi się chce :) acha skoro mamy ferie to może pogadamy se na forum jutro jak masz czas ? bo nie mam co robic jutro ;) papapapapapapapa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze , że sie już zbieracie :D Ja jestem z Łodzi . :) No niedługo już z Paryża .. Sorka , że tak często nie pisze ale same rozumiecie . nie mam tutaj za bardzo czasu :P Ja też lece spac bo jestem dzisiaj taka wykończona . I wogóle czuje sie taka ociężała i 'napompowana' :D Do jutra . :) Miłych snów ; **

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×