Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Ja tak samo . Z resztą, jeśli czujesz się dobrze w swoim ciele iw dodatku chłopak mói ci że jestes piękna -- nie masz się czym przejmowac. Ale w waszym przypadku.. nie spieszyłabym się z chłopakami ; PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile mialysie lat kiedy mialyscie pierwszego chłopaka- bo ja 13 i nie mam, tylko w przedszkolu męża:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magg94
Metamorfoza ja się nie spieszyłam, tak wyszło, że jak do liceum poszłam to się zakochałam :) Szkoda, że miłość mi zamroczyła rozum... (mój topic). Nie ma co się spieszyć i szukać na siłę, zwłaszcza, że ja żałuję za wczesnej straty dzieciństwa właśnie przez podstawówkowe miłostki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen15
Czesc:) U mnie wygląda to tak: -biust 70A -włosy łonowe (duużo), pod pachami (mniej) -śluz bezbarwny, biały, czasem żółty od 12 roku życia ( mam 15, rocznikowo 16) -dzien/dwa przed tym co piszę niżej miałam silne bóle podbrzusza * jakby prawego jajnika, później przerzuciło mi się na lewy... + bóle głowy bardzo silne, zmęczenie ospałość... -około 15/16.01.2011 zauważyłam na wkładce brązowy śluz jak sie podcierałam też.. trwało to jakies 4/5 dni.. nie było tego mało, rzekłabym całą podpaskę a w 1 dniu byl w tym brazowym sluzie taki glut jakby czerwony.. a w nastepnym dniu troche krwi było jak się podtarłam.. Ogólnie było tego dużo, co jakieś 2 godz. zmieniałam podpaski ;/ ciągle uczucie : że coś leci : , teraz jest 26.01 czyli 10 dni od tej brązowej wydzieliny, mam czasem sluz ( bialy bezbarwny) a czasem nie.. Czy myslicie ze to była 1 miesiączka?? Teraz czekam powinna mi się kolejna pojawic ok. 14 lutego ale to jest 28 dni, a przeciez rownie dobrze to mogłoby byc plamienie czyli moge czekac jeszcze do 6 miesiecy... CO wy O TYM sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
do carmen 15 na moj gust to byla miesiaczka bo byla krew a przy plamieniach ona nie wystepuje powiem ci szczerze ze ja mam teraz 2 okres i bardzooo sie rozni od npierwszego pierwszy mialam podobnie jak ty brazowy sluz i jak sie podcieralam to byla krew ale na podpasce nie a teraz jest juz sama krew na podpasce i ogulnie musisz czekac ja czekalam na 2 okres 2 miesiace i przyszedl wiec tobie tez pryjdzie;) a duzo bylo tej krwi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen15
Krwi był tylko ten glut w 1 dniu... później tylko takie paproszki, ale tylko jeden raz... No właśnie ja też czekam..Ale to może nawet do 6 miesiecy trwac, chyba ze to był okres:) nie wiem juz sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen15
czyli to był 1 okres Twoim zdaniem :> ? 2. czy biust faktycznie rośnie po 1 miesiączce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka.truskawka
hm kiedy to bylo. mam obecnie 21 lat pierwszy okres dostalam ok 6 gimnazjum czyli jak mialam 13 lat piersi zaczely mi wtedy rosnac jako druga dziewczynka w mojej klasie zaczelam nosic stanik obecnie mama duze piersi pojawilo sie owlosienie golenie nog w gimnazjum. nawet nie pamietam jak jak wygladal ten 1 okres i co wtedy czulam ale napewno sie nie balam chyba uznalam to za cos normalnego. pierwsze miesiaczki byly skape wiec uzywalam papieru toaletowego nawet nie wiedzialam co to sa podpaski. ha ha smieszne to jest. swoja corke bede musiala uswiadomic. niestety w tamtych czasach nie bylo dostepu do neta tylko czytalam bravo a zazwyczaj tematy dotyczace dojrzewania. oznaka kobiecosci nie jest duzy biust kobieta moze byc plaska ale musi sie zachowywac i poruszac jak kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka.truskawka
carmen15 to byl pierwszy okres. w wieku 13 lat nie ogldalam nigdy co mam na majtkach jaki jes sluz. majac nawet 20 czy 30 lat mozesz niec czasem takie brazowe plamienia. zapewne niedlugo dostaniesz okres tzw krwawienie zaopatrz sie w tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka.truskawka
carmen15 biust powinien rosnac w czasie dojrzewnia wtedy kiedy wystapi pierwsza miesiaczka czy owlosienie lonowe tak do 17 roku zycia .masz troszke duzo lat na ta pierwsza miesiaczke bo ja mialam 13 ale nie martw sie tak musi byc. mozesz miec nieregularny okres z poczatku to lepiej nos przy sobie podpaski. plamienie raczej takie przygotowanie do okresu nie masz sie czym denerwowac przed okresem moga bolec piersi mozesz miec je spuchniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen15
Wiem, że to późno, ale moja mama chyba dostała przed 15 rokiem życia , w ostatnich dniach 14.. A jeszcze mam pytanie, czasami jak się wycieram papierem to mam takie grudki malutkie pomieszane z włoskami.. CO to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka.truskawka
moze po prostu wypadaja ci wlosy i podczas wycierania masz je na papierze. zapewne bedziesz miec okres w tych samych dniach co swoja mama ja tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen15
A to dobrze, bo się martwiłam. ;D A jeszcze jedno pytanko, kiedy mogę się spodziewać następnego okresu (uznajmy, że ten 16.01 był 1-wszym) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka.truskawka
a te grutki to masz tylko teraz tak? czy wczesniej juz mialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie dzisiaj ból brzucha, pleców i średni, biały śluz. Samopoczucie takie sobie. A jak tam u was?. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen15
Miałam już kiedyś, ale to był raz może 2 .. one są maluteńkie..a czemu pytasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen15
DO ADUŚKA: Przepraszam, że pytam, bo czytałam forum, ale zapomniałam: Miałaś już 1 miesiączkę ? I w jakim wieku jestes? ;>:) śluz tez mam bezbarwny ale mało ... czuje sie słabo szczerze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka.truskawka
a jeszcze mi powiedz taka rzecz czy twoja mam ma okres jak w zegarku? czy moze roznie ? i czy bierze tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen15
do metamorfoza01 - też tak myślę, wiem, że może się spóźnić, ale czy może być wcześniej ? jeszcze jedno. czy to normalne że jakiś 2/3 dni a moze nawet wczesniej przed tym rzekomym 1 okresem, miałąm sluz bezbarwny bardzo rozciagliwy lekko gesty , że jak sikałam to mi takie "Sznurki" sluzu lecialy.. czy to jest normalne? i co to znaczy :>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka.truskawka
jezeki grutki przybiora biala barwe i beda wydladac jak ser to znaczy ze masz infekcje i jezeli bedzie cie swedzic lub piec. jezeli te grutki z wlosami sa czerwone badz bradzowe to jest ok bo to okres. bo ja sie zmagalm z grzybica a oczywiscie bylam nie doswiadczona i myslalam ze to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen15
Piszę jeszcze raz, bo mi nie dodało chyba. : (( A więc mam dwa pytania... 1. Czy okres może przyjść wcześniej niż za 28 dni od pierwszego dnia pierwszej miesiąćzki ? 2. Czy to NORMALNE, że jakieś 2.3 dni albo nawet wczesniej przed rzekomo pierwszym okresem miałam taki bezbarwny śluz, bardzo rozciągliwy, lekko gesty, taki, że sikająć wylewał mi się takim "Sznurkiem", czy to normalne? i co to jest? do truskawka.truskawka - moja mama raczej ma uregulowany, moze zdarza jej se miec pare dni poźniej, nie bierze tabletek jesli chodzi ci o antykoncepcje.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×