Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Spokojnie, musi Ci się jeszcze wszystko rozkręcić, to normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen15
Matyla - po jakim czasie od 1 miesiączki ( w sensie tego brązowego plamienia) dostałąś 2 ? i nie martw się, jak czytałąm inne fora, duzo dziewczyn pisało ze nawet 4/5/7 miesiączke maja dalej brazowa tylko troche z krwia. :) i tak masz dopiero 12,5 lat, ja juz 15 :) w sumie fajnie, ale chciałabym juz dostac;) Fortuna22- a jak duże było to plamienie ? brązowe? i ile trwało ;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z tego co pamiętam to po "pierwszej" w ogóle nie miałam drugiej dopiero w terminie trzeciej była właśnie taka słabiutka i brązowawa, a potem jakoś się rozkręciło. Często mi też takie "grudki" lecą jakby kawałki macicy wypadały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen15
No włąśnie kiedy miałam tą pierwsza miesiaczke ? plamienie? to leciało mi troszeczke takich glutkow i jakby kawałeczkow macicy .. łę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje plamienie trwało moze z 5 godzin i było skąpe i pomarańczowo brązowe zaschnięte :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj w nocy ból jajnika:/ co do wagi ja miałam 1 miesiączkę,a ważę 39-41 kg.(dokładnie nie wiem czasem tyje ,a zaraz chudnę:). Martwi mnie tylko to,że moja druga miesiączka miała jasno brązowy kolor i było jej mało. Nie rozumiem tego bo pierwsza był obfita i myślałam,że się wykrwawię:( Czy tak może być? Jak sądzicie? Teraz po prostu muszę czekać na kolejną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:) czyli to były te 2 okresy? I mam sie nie martwić- po prostu inne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen15
do Maatyla: aha, no włąśnie też mi się wydaje , że 2 misiączka nie przyjdzie mi ppo równiiutko 28 dniach tylko troche wiecej :) do Magg: ja za to przy tym pierwszym okresie czułam się jakbym tonęła w jakiejś mazi - brązowy sluz - jedna PODPASKA starczała na 2 h może.. ;/ masakra:/ moja mama ma obfite miesiaczki, czy mozliwe ze ja tez genetycznie bede miała obfite?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jak to jest, po mamie mam nieregularne, ale zaczęłam tamponów używać i nie orientuję się w zmianach podpasek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w ogóle nie musze nosić podpasek, mam tego tak mało, ze 2 wkładki wystarczają na Dzien.... I to mnie martwi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen15
do Maatyla - taaak, na pewno to były dwa okresy nie martw się kochana :* do Moniczka - też miałam już jedną miesiączkę i to baardzo obfitą w brażowy sluz troszeczke z krwia.. czekam teraz na druga.. ale to bardzo mozliwe ze masz jedna taka druga taka, mysle ze to nic powaznego, zaraz pewie jeszcze odpisze ci tu pare dziewczyn ( też waże 39-41 kg:P ) w jakim wieku ejstes?? do Fortuna 22 - to było tylko plamienie pewnie:) czyli juz niedługo mozesz dostac okres:) Od plamienia do okresu mija najwiecej 6 mies. czyli do 6 miesiecy powinnas dostac, najczescie jest szybciej :)) nie martw sie, nos podpaske w torbie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki jesteście kochane ^^ :* ja mam w biodrach 85 cm nie wiem dokładnie może 90 ale nie jestem pewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:* Tylko,że tę 2 miesiączkę jak miałam brązowo lekko to było jej mało,że tylko wkładki nosiłam. ale musiała to byc moja druga bo już pierwszą miałam;) Chyba...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen15
do Maatyla - nie martw się na zapas :* do Moniczka - ja 15, rocznikowo 16 : o do Fortuna22 - spokojnie, jeszcze 3 miesiące możesz w takim razie czekać:) to zależy od organizmu :) a Twoja mam kiedy dostała: > ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen15
Moniczka - pierwszą miesiączkę miałaś obfitą jak dobrze pamiętam ? czyli to musi byc druga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×