Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

heheehhe na pewno nie :P mnie też oczy, ale film ogadam "randka w ciemno" ten POlski, taki ło, dopiero poczatek :) a Wy co robicie;> ? napisze wam jakbym sie zblizała do okresu drugiego, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w necie ten film :P zjadłabym cos:D hahah tez macie po/przed okresem takie zachcianki jak w ciazy haehe?D:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wykończę tym myśleniem, że mogłam wpaść. No bo cóż ja zrobię? Wiem, że szansa minimalna a dygam jak głupia. Okres planowo za 4 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia :D Matylaaa, dalej cię martwią skąpe okresy? Czytałam, że pierwsze miesiączki są często bezowulacyjne i występuje wtedy zamiast krwi skąpa brązowa wydzielina. Ginekolog tak mówił.To chyba rozwiązuje twój problem. Ja też miałam wątpliwości czy to okres, mimo że krwi było mnóstwo. Myślałam że to może jakaś choroba, bo bardzo chciałam mieć okres i nie dowierzałam swojemu sczęściu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak samo z tym jedzeniiem :d \ MAtyla nie martw sie, dobrze pisze Orbitka, a Ty Megg spokojnie ! czas czas ytlko on pokaze ci :) musisz czekac:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyla, czyli masz krew i brazowa wydzieline ale jest jej mało, pomimo ze to2 okres? bo juz siue gubie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie trzeba się martwić
brakiem krwawienia po pierwszej miesiączce.Ja dostałam 1 okres w wieku 12 lat, latem(na koloniach),a drugi dopiero gdzieś na przedwiośniu następnego roku:).Następne były już częściej ale do dziś są nieregularne.(A jestem dorosła i mam dzieci:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich dziewczyn (dziewic) które boja sie wizyty u ginekologa: forum na temat "dziewica i wizyta u ginekologa":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba sie martwić, Truskawka, Metamorfoza: wy jesteście już doswiadczine;) yyy... To znaczy ze jeśli miałam 1 brazowo- czarny z krwią śluz, a po 32 dniach tez to to nie był okres? Proszę o odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie boję , raczej krępuje :( ale kiedyś i tak nadejdzie ten dzień ... a lekarz przecierz nie bada nas dla przyjemności tylko żeby sprawdzic czy wszysyko jest ok . niemniej jednak chciałabym żeby moja 1 wizyta nastąpiła jeszcze za 2 -3 lata ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo napewno bardzo wstydliwe ... ale tak musi byc . lepiej tę wizytę przeżyc niż potem miec jakąś niewykrytą chorobę . mimo to dla mnie to strasznie niezręcznie jak dorosły facet albo pani ci tam zagląda ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ! ;P co u was ? u mnie zero śluzu zero bólów . Tylko wczoraj bardzo skąpy biały śluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia: jestem yylko ide chyba zjeść kolacje... Fortuna: No.... Fajnie by było gdyby ktoś odpowiedział na moje wątpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Maatyla : to był okres, i ten pierwszy i ten drugi - po pierwsze nieregularny, a po drugie bezowulacyjny, ale byl!! bezowulacyjny czyli jeszcze brazowy bez krwi albo z odrobina:) nie martw sie to był okres, a kiedy masz miec 3? do sylwunia : a u Ciebie jak wyglada sytuacja, ktora to meisiaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen: No jeśli pierwszy miałam 16.12.19, drugi 18.01.11, to trzeci za około 2 tygodnie. Mam nadzieje ze to będzie normalna miesiaczka- krew, niech sie poleje krew!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maatyla - kochana, to na 100000000000000 procent była miesiączka, równiutko 28 dni o ile sie nie myle, z matmy nie ejstem dobra:d nastepna niekoniecznie moze byc cała w krwii, ale moze;) przypomnij ile masz lat? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×