Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość truskawka.truskawka
Magg94 okropna ta grzybica byla. jezeli bedziesz mial nawroty spruboj mast CLOTRIMAZOLUM i lactovaginol. pozdrawiam wszystkie dojrzewajace kobiety powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magg94
Właśnie clotrimazolem się ratowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka.truskawka
mam pytanie-czy któraś z was miała ŚLUZOWACICĘ OKOLOMIESIĄCZKOWĄ? wiem, że tkie zjawisko rzadko występuje ale u mnie miało miejsce, niestety :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magg94
Szczerze mówiąc w życiu o czymś takim nie słyszałam. Na czym polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka.truskawka
na ZIELONOBIAŁYM ŚLUZIE :( :( :( nic przyjemnego :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magg94
Brzmi niefajnie. Ja tu panikę robię czy dostanę w ogóle xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka.truskawka
to nic przyjemnego. szczególnie, że dostałam jej w szkole :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksiiiiii
Magg a co masz za problem ? wpadka jakas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorek
ja też dostałam w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorek
z gadzam się z tobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
back in black ! witajcie . po blisko tygodniowej nieobecności wracam na forum :) nie pisałam bo byłam na wyjezdzie . :) ile tu nowych dziewczyn ! ;) bardzo się cieszymy :D u mnie bez zmian . śluz białawy rzadki nie rozciąciągliwy , i nadal czekam . a u was ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej moja kumpela mi sie zwierzała i powiedziała że powyżej pochwy ma czasami takie białe to jest ta grzybica ?? i czego to są przyczyny ? (znaczy sie z czego to sie takie zrobiło?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja się zaczynam martwić coraz bardziej, że nie dostanę w ogóle :( niby wiem, że szansa minimalna a jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen: gratuluje:) u mnie było podobnie, tylko miałam tego duuuzo mniej... Ja czekam teraz na 3 okres, a przy poprzednich miesiaczkach tez miałam krew przy podtatciach... Metamorfoza: z twoich rozmów m.i z Carmen wynika, ze okres czasem może miec postać brązowego sluzu z krwią, tak? Albo przynajmniej początki, martwię sie bo u mnie już 2 razy o ala okresy tak wyglądały, w prawdzie przy 2 razie było wiecej krwi niż w pierwszym, ale... Martwię sie... Truskawka.Truskawka;; cieszę sie ze dolaczylas do naszego forum:) mamy teraz 2 doświadczone kobietki...:):):) Magg: nie martw sie:) będzie dobrze:):):) (gdyby co mam 12.5 lat:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maatyla ja się mam czego bać, stres, że wpadłam to porażka... Ja mam 17 lat dopiero oj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magg; co to znaczy "serowatwe" uplawy? Fortuna: cieszę sie ze wrocilas:) Lol: :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen15
Fortuna - czesć:) a u Cb jak wygląda sytuacja? pierwsza miesiączka czy juz którastam? mam jeszce jedno pytanko: słyszałąm, ze zeby dostac okres trzeba miec minimum 44 kg (wazyc) i miec szerokie biodra... czy to mit czy fakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serowate upławy przypominają trochę twarożek konsystencją, takie białe niewiadomo co:D Często ma nieprzyjemny zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen: co do wagi: nie, ja moja "ala" miesiaczka dostałam gdy wąskiej 39kg.:) a biodra-> ja mam średnie... To znaczy obwód 78cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka carmen :) jeszcze nie miałam ani jednego okresu ale plamienie :) co do twojego pytania to mit moja kumpela ma mniej niż 44 kilo i ma okres . ale waga ma znaczenie np anorektyczki maja poważne zaburzenia miesiączkowe lub wcale nie mają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×