Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Laski tak czytam i wy ciągle macie te same problemy. NIE MARTWCIE SIĘ. Czytacie za dużo na forach. Plamienie to nic dziwnego. Możecie tak mieć przez pare miesięcy pod rząd. To zależy WSZYYYYSTKO od organizmu. Każda ma inaczej i nigdzie nie jest powiedziane że coś MUSI być albo nie. Każda się rozkręca inaczej i wszystko co u siebie obserwujecie jest NORMALNE. Wszystko . No chyba że mowa o grzybicy ale tego żadna z was nie ma przecież. Więc nie musicie się o nic martwić i pytać o każdy śluzik jaki wam tam wyleci . To jest organizm ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen: radzę ci założyć sobie konto bo ktoś zacznie sie pod ciebie podszywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen15
Maatyla - tak wiem, załoze sobie dzieki : )) mam jeszcze takie pytanko, czy czujecie czasami takie kłucie pojedyncze w pochwie, tak pare razy a pozniej nic :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metamorfoza; Dzięki:*. ja to na prawdę przejmuję się wszystkim i już zaczynam wydziwiać;D:D. Nawet nie zdaje sobie sprawy,że to nie są aż takie straszne sprawy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen15
mam jeszcze takie pytanko, czy czujecie czasami takie kłucie pojedyncze w pochwie, tak pare razy a pozniej nic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen15
nikt mi nie chce pomoc? : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, juz mam konto :) u mnie nic ciekawego muszę sie wziac za nauke;) co prawda mam ferie, ale jeszcze tylko 3 dni i szkoła; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka.truskawka
tak czytam wasze posty dziewczyny waga czy rozmiar bioder nie ma znaczenia ale oczywiscie dziewczyna nie moze byc anorektyczka.ja bylam strasznie drobna i strasznie malo wazylam i bylam najchudsza w klasie i okres dostalam. MoNiCzkaAaa wlasnie tak to jest jak sie czyta fora czlowiek sie pozniej zamartwia i nie wie co o tym wszyskim sadzic. jakbym czytala i wierzyla fora to bylabym bardzo chora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka.truskawka
a wlasnie ktos sie podemnie podszywa> HM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka.truskawka
a co do klucia to ja czuje takie mam czasem w piersi to taka norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo juz sie bałam, ale skoro to normalne to ok:) ja na poczatku jak dostałam to brazowe to panika - moze jestem chora? ale weszłam na forum * wstydziałam sie mamie powiedziec * to patrze ze to przed okresem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to, że moja mama ma obfite miesiączki znaczy , że genetycznie ja też będę miec czy niekoniecznie ?? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmen nie to da się odpowiedziec ... może byc to uwarunkowane genetycznie ale nie musi . na to chyba tylko ginekolog ci odpowie albo badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×