Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

carmen155- ja przy każdym okresie mam problemy z jelitami. Dziwne nudności i częste, ale nie za bardzo, wizyty w toalecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oorbitka: widziałam na my-dziewczyny, ale to jest taki...Hmm.. No średni..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen155
no właśnie ja mam nudnosci, zachcianki jak w ciazy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen: ...ciąża niewykluczona?..:p Pomocy! Hmm.. 10.02 zauważyłam mała plamke krwi.. To był 25 Dzien cyklu, i ogólnie miałam objawy jak przed okresem... I byłam na antybiotyku.. 26 miałam dość dużo ale nieregularnie takie różowego sluzu... 13- niedziela miałam mniej tego różowego i pojawił sie pomarańczowo-żółty, a pod koniec dnia miałam na wkladce sluz z kropkami krwi... Czy to był okres, czy mam jeszcze czekać? W poniedziałek wylatuje... I dziś i wczoraj raz miałam sznurek sluzu... HELP me!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen155
nie mam pojecia.. napisz do pani Gine ja w ciazy -gahahhahaha cos ty:P ale u mnie sluzu ani widu ani slychu,.. a jak wy maci przed okresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen: kiedyś wyczytałam, ze u niektórych kobiet przed okresem kilka dni jest suchych:) u mnie jest tak dwa- przed 10.02 tez tak miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwila wyczytałam ze różowy sluz- to krew w sluzie. czyli są ze są szanse ze to był okres, zwłaszcza ze była tam krew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
jest któraś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) 2 dni nie pisałam, ale widać ze nie mam czego nadrabiac:) Co u was? Ja chyba Juz miałam okres w tym miesiącu, ale nie wiem.. Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
Hej, już tu kiedyś pisałam... Pierwszą miesiączkę dostałam rok temu w wakacje. Od tamtej pory mam różnie. Sierpień dostałam, Wrzesień dostałam, październik i listopad-nie, grudzień, styczeń, i teraz luty mam. Dzisiaj 3 dzień, ale ja nadal mam trochę tej krwi, mam nadzieję że się mi skończy niedługo.. a wcześniejsze miesiące to raz miałam krew, a raz tylko przez 3 dni troszkę śluzu... Dziwne.. Co o tym myślicie? A i mam prawie 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ja nadal nie wiem czy miałam Juz okres w tym miesiącu:( A co u cb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia: mi sie wydaje ze to normalne:) przez 2 lata po pierwszej miesiaczki mogą być nieregularne i "dziwne":) mi sie wydaje ze to ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki i dziewczyny ! Jak tam u Was ? U mnie nadal tylko śluz,ale pisałam z tą panią ginekolog i ona stwierdziła po moich biodrach,że okres już blisko ;D Także spoko.Ale ogólnie tydzień temu szkoła się zaczęła. Już w przyszłym tyg. 4 spr... Eh. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna: po biodrach? To znaczy jaki masz obwód?? Ja 82 cm, a ty?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) co u was?? Ja ide pod prysznic i powoli spać- jestem padnieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
Aa.. spoko ;D Dzisiaj 4 dzień okresu.. Martwię się bo się mi wcale nie kończy a zawsze miałam 3-4 dni i koniec... ;(;(;( Moja mama nawet nie wiem że teraz mam okres..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) Co u was? Ja Juz sie nie martwię czy to był okres, czy nie:) Stwierdziłam, ze tak..:) Ostatnio czytałam, ze 40% młodych kobietek ma takie brazowo- plamiace okresy:) Np. 3 lub 4 jest bardziej "krwisty". Na początku, tej krwi moze być mało np ze sluzem brązowym.. Po kilku np 2 czy 3 pojawia sie krew z różowym sluzem i Jest jej malusio lecz po kilku ilośc krwi sie reguluje:p Wiec myśle ze to był okres i ze następny bedZie bardziej krwisty:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , co u was ? Mam do was jedno pytanie. Wie któraś jak się nazywa film o takim chłopcu, który został odebrany matce przy porodzie . I ten chłopiec był bardzo uzdolniony muzycznie . Jego matka była wiolączenistką a ojciec rock meane'm . I ten chłopiec trafił do domu dziecka w Nowym Jorku . Później on z niego uciekł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) Sylwunia: ja nie wiem, ale oglądałam i bardzo mi sie podobał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) co u was? U mnie duuzo sluzu..:( przed chwila byłam w kościele.to tak mi nakapalo tego sluzu, ze myślałam, ze sie zsikalam.. Teraz ide do kibla i mam cała wkładke mokra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×