Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Hahahah... Dziewczyny ! Mnie nie ma ale o mnie sie gada... Wiem... Za fajna jestem :) wiec tak. Co do dziecka to.... Hmmmmmm.... Sama nie wiem... Z jednej strony super doswiadczenie i bym chciala ale rodzice by mnie z domu wyrzucili :( z 2 nie nie nie... Nie dalabym rady... Znam dziewczyny ktore maja dziecko a maja 18 lat a dziecko ma 5-6... Ledwo sobie radza... Wspolczuje im... luska... To jak ? Beda jutro te zdjecia twoje z chlopakien z dyskoteki na mailu ? Hmmmm.... Sorry ze mnie nie bylo pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno.... Jak do cholery nie mozna lubic czytac ?! Ja tego nie ogarnim ! Zycie to ksiazki.... Moze mialysci do czynienia tylko z lekturami szkolnymi a nie prawdziwymi ksiazkami ? Hmmm... Ja bez ksiazek bym zyc nie umiala... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala :) widzisz jak każdy cię lubi :) he he . Zobaczymy czy bd mieć głowę do robienia zdj , wiesz taniec :) he he :) ja też bardzo kocham czytać naprawdę :) ale takie naprawdę porządne książki kupowane przeze mnie sama :) lektury też lubię czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cekinek
Osobiście to ja lubie czytać ale takie które sama sobie wybiore za lekturami nie przepadam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cekinek : . :) He he rozumiem :) nawet jak nie lubialabyś czytać to i tak bardzo cię lubię :) każdy ma inne zainteresowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cekinek
Heh dzięki ja was tez ok ja lece jutro do szkoły ;/ Papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ! Nie bylo mnie gdy rozwinela sie ciekawa rozmowa :) wiec chce to nadrobic i opowiem jak to bylo u mnie :) a tak w ogole to na forum zaczyna sie robic jeszcze ciekawiej... Tematy od okresu, przez macieja, przez sex, dziewictwo i ciaze do lektur, ksiazek i czytania :) a i jeszcze walentynki po drodze :) wiec tak. Co do krwawienia podczas pierwszego razu to btlo tego duzooooo... Bol nie jest zawsze... Moze bolec a moze nie. To wszystko zalezy :) czy madzialala chce sobie dziecko zrobic teraz...?... Hmmmm... Juz mowilam ze z jednej strony tak bo to super doswiadczenie. Sprawdzasz swoje umiejetnosci, wytrzymalos, sile i swoja psychike... Ale nie bo to za wczesnie. Szkola, nauka sa wazniejsze. Na studiach to juz bym mogla miec dziecko ale nie teraz :) walentynki... Nikt mi zyczen nie zlozyl, nic od nikogo nie dostalam, tylko lezalam w lozku i plakalam bo sobie macka przypomnialam... :( ksiazki, ksiazki, kasiazki... :D KOCHAM !!! Nie umialabym zyc bez czytania. To jest najlepsze w calym zyciu... Uwielbiam szelest kartek i zapach nowego papieru. To jest cudowne :) a jakie ksiazki polecacie ? Bo ja gustuje w ksiazkach o wampirach :) polecam: zmierzch, wampiry z morganville, upadli, dziewczyny z hex hall, udreka, jutro, monster high, 7 razy dzis, ksiaze mgly, palac polnocy, dwa wybory, ulysses moore, list w butelce, harry potter, scherlock hoolms... Te ksiazki naprawde warto przeczytac ! Sa swietne... Moge je czytac 10 raz i mi sie nie nudza :) polecam ! a jesli juz przy ksiazkach jestesmy to moze teraz o filmach ? Co polecacie obaejrzec ? pozdrawiam :* ps. Sorki ze sie tak rozpissalam ale chcialam opowiedziec o mnie tez troszke nowym :) mam nadzieje ze mnie polubicie bo taka straszna nie jestem :) xaluski :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubie czytać, ale książki " babskie" Książkom o wampirach mówie nie ,bo mam taką wyobraźnię, że po tych książkach bała bym się być sama w domu.Jak rok temu oglądałam horror to on ciągle mi się przypomina jak leże w łóżku.Teraz czytam serie książek: "Trzynaście skarbów" "Trzynaście zaklęć " Dwa lata temu czytałam "Koleżaneczki" i chętnie powracam do tej ksiażki jest zaje fajna.Sama piszę opowiadania (może nie najlepsze ale moje). Przeczytałam kilka stron do tyłu i madzialala powiedziałaś ,że chłopaki patrzą się na twoje piersi.Ale ja ci zazdroszcze , bo ja mam bardzo małe piersi ,a mam 13 lat.Fakt moja mama mówi ,że ona też miała takie dopiero jak miała 15 lat jej urosły duże. Miałam wczoraj wieczorem dyskoteke w szkole i brałam udział w wyborach na miss.Spośród 20 dziewczyn zostałam wybrana i dostałam korone.W jury siedział mój kolega Wiktor i gdy szłam po "wybiegu" Adam (mój kolega ) podchodzi do mnie i mówi patrz na Wiktora jak się podjarał gdy szłaś.Ja oczywiście nic nie odpowiedziałam. Dzisiaj byłam strasznie obgadywana przez dziewczyny mówiły tak: "Jakbyś wzieła udział w konkursie miss poloni to i tak byś wygrała , ale tylko gdyby w komisji był Wiktor.":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda... Fajnie ze jestes :) hmmmm... Tak sie mowi ze to fajnie ze ona ma cycki... Ze chlopacy na to leca i ma branie... Ale tak szczerze to mam tego dosc :( chlopacy zamiast patrzyc mi w oczy patrza na cycki... To denerwuje. :( czasem sobie mysle. A co bedze za kilka lat ? Nawet nie wiesz jak bym chciala zeby chlopacy patrzyli mi w oczy :) co do miss... Fajnie ze wygralas ! Musisz byc naprawde ladna ! Nie przejmuj sie innymi :) przestana... Zapomna o calej sprawie... A ty sie ciesz ze ktos na ciebie leci :D jadynie ze ty go nie lubisz :( a jaki jest ten wojjtek ? Opisz go troszke ! :) dziewczyny ci po prostu zazdroszcza. Na serio. Nie przejmuj sie plotami :) ciesz sie z korony ! Ksiezniczlo :) hehehehehehehehe... :D co do ksiazek... One nie sa znowu takie straszne... Nie ma czego sie w tych ksiazkach bac... Nie zabijaja sie ucinajac glowy czy cos :) pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktor jest przystojny i ładny , ale ja nie chce mieć chlopaka.Nie czuje się komfortowo gdy gadam z chłopakami zawsze się trochę wstydze i myśle ze nie jestem gotowa na ziązek.Po 20 bee może miala chłopaka ale nie taeraz heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie on mi na pewno podrzucił kwiaty.On jest przebojowy na niego wszystkie dziewczyny lecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam ,że nie jestem ładna.Codziennie przechodze koło lustra spoglądam w nie i mówie do siebie obrzydliwie nie chce na siebie patrzeć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda... Skad ja to znam ? Tez ciagle sobie mowilam ze nie chce miec chlopaka ze jestem brzydka ze nikt mnie nie lubi i nie chce... Nie moglam na siebie patrzec... Ale gdy moj byly-marrcin zaczal ze mna gaadac, pisac uwiezylam w siebie. Mowilam: wazne ze dla niego jestem super laska. A teraz ?! Chlopacy chca mnie bzyknac ze wzgledu na moje cycki... To strasznie meczace i ochydne :( bleeeeee... Mam tego dosc ! Wierze teraz w siebie choc nadal czasem mowie: yyyyyy... Jaka ja jestem okropna ! Eeeeee... Nie chce na siebie patrzec :( a czemu nie chcesz chlopaka ?! Chlopak, zwiazek, chodzenie z kims, calowanie, przttulanie, trzymanie za rece a potem sex to cos najwspanielszego na swiecie !!!Jak Chcesz To Pisz Na Maila: ultramalinowa@interia.pl pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny . Dużo sie tu działo przez wczoraj . Przepraszam że nie uczestniczyłam za bardzo w tamtych rozmowach ale komp mi sie zawieszał . naszczeście jest juz wszystko dobrze :] . Jak już wiecie mam 12 lat w tym roku bedzie 13 . Ciesze sie ze wtrafiłam na tą str. bo mi pomogłyście i zawdzięczam to madziuli i lusi . pozdr. w wolnym czasie lubie tanczyc i siedziec na kompie ... z tym 2 to chyba dla każdego oczywiste he he . No cóż , skoro wszystkie tu o wszystkim rozmawiamy to nie bede sie krempować i bede waliła prosto z mostu bo w końcu mamy sobie pomagać ;] . Mam chłopaka od 27 września i po 2 msc. równo ! z nim zerwałam bo uważałam ze nasz związek nie ma sensu . on mówił ze mało o sie nie pocią ale mu w to nie wierze bo .. za 1 tyg. po zerwaniu zaczął pisać do mojej 1 z najlepszych kumpeli z kl , pisał ze ją kocha ze beda sie całować przytulać itd. ona mi o tym powiedziała przez reszte dnia nie miałam humoru łzy same mi sie lały noo .. byłam cholernie zazdrosna wiec sie go spytałam czy on mnie jeszcze kocha on napisał ze troche i mam jeszcze u niego szanse wiec po jakimś 1 tyg. wróciliśmy do siebie w tym kolejny 1 tyg. zastanawiałam czy sie zgodzić bo nie chciałam być z osobą która by czuła to samo do innej osoby . ale on mi uświadomił ze pisał do niej dla zwały ale jest ładna i moze kiedyś w gim. jak koleżanka bedzie chciała to beda razem i jeszcze pocałował mnie w usta przy tej mojej koleżance oli i powiedział ze ich nic nie łączy . no to sie zgodziłam . A teraz najważniejsze . Ola i on są przyjaciółmi lubią sie ale nic wiecej czasem piszą na kom ale jak kolega z koleżanką no wiecie . tak z 1 msc. temu zakochał sie we mnie taki maciek z jego klasy . fuu zjebany ma ryjec ! (ten maciek ) . i pisaliśmy troche i kłosek (moj chłopak) chciał go pobić ale ja temu zapobiegłam i czasem mi sie wydaje ze on sie na mnie odgrywa bo pisze z olą a z nią zaczął pisać może od 1,5 tygodnia ! Ale to nic ja to rozumiem , ola mi pokazuje sms i wgl. tam nic takiego nie ma . no koleżanka z kolegą i tyle naszczęście . Teraz znowu planuje zerwać z kłoskiem ale boję sie ze znowu sie zacznie to zxe zacznie dla oli pisać takie żeczy , wiec powiedziałam to oli a ona powiedziała ze nie bedzie mu odp. ze bedzie zmieniała temat i nie bedzie chciała z nim o tym gadać iwgl. ale ja jej nie wierze bo skoro do niego ona w tedy też startowała jak on do niej pisał i ona wiedziała ze mi pokaże te sms to poco ona mu odp. skoro wiedziała ze mi bedzie przykro . nie to ze ona nie jest wredna tylko ja sie boje bo chciałabym mieć tez kogoś przy sobiezeby mnie pocieszył znowu chłopaka . Co prawda kocham kłoska ale ja chcie z nim zerwać bo ten związek znowu nie ma sensu. dziewczyny lusia i madziula co ja mam robić ? Ja niechce byc z mackiem a chce miec tez kogoś przy sobie odrazu po zerwaniu zeby mnie pocieszył jak znowu zacznął do siebie pisać (ola i kłosek ) boję sie tego ze bede znowu zazdrosna i ola nie dotrzyma swoich słów i zew znowu bede płakała bo na nastepny dzien nie znajde chłopaka którego pokocham i on mnie przecież a narazie nie mam nikogo na oki\u . dziewczyny o ja mam robić ? Jak najszybciej odp. całuski : ****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edysia.... K*rwa ! Zerwij z nim ! Ten zwiazek nie ma sensu... Wiem ze nie pocieszam ale taka prawda... A ta kolezanka to nie kolezanka ! Wez sie zajmij nauka, szkola, ksiazkami, grami czymkolwiek tylko o tym chlopie nie mysl ! Zerwij z nim i idz do parku czy gdziees i wywrzeszcz: MAM GO W DUP.IE ! ON SIE NIE LICZY ! MAM GLEBOKO GDZIES TO CO ON ROBI ! To pomaga. Wroc do domu i: muza na maxa, goraca kapiel i wypij kakao i tancz, skacz, smiwj sie ! Co do oli... Lepiej znajdz sobie inna kolezanke... Taka prawdziwa bo widze ze jej ufac nie mozna... Sorry ale taka prawda :( i tak szczerze... Ty myslisz ze z kims zerwiesz a nastepnego dnia bd miec innego chlopaka ?! Bo ja tak zrozumialam wypowiedz... To nie jest moozliwe ! Musisz sie po zerwaniu pozbierac i ogarnac... Na nastepny zwiazek bd gotowa dopiero za kilka tygodni. Teraz nie... ,usisz kogos naprawde pokochac ! Tak na 100000000000 procent a wszystko sie ulozy :) trzymam kciuki :) pozdro :* trzymaj sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję ci madziula dam mu 2 tygodnie jeśli sie nie zmieni to z nim zerwę a co do oli to gdy dotrzyma słowa to bedzie git a jak nie to sie z nią pokłuce i bede mieć ją w dupie .. no zrobi papa dla naszej przyjaźni . Nie chodzi mi o to że na następny dzień mam mieć chłopaka chodzi mi o to żebym miała iść do kogoś sie wyżalić przytulić pocieszyć . ale mam od tego też inne koleżanki . jak narazie bede juz kogoś wypatrywała ;] No i jak może być moja decyzja czy do kitu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edysia... To twoja decyzja nie moja :) ale dobrze mowisz i myslisz :) tylko jedno nie mow sobie ze daje mu 2 tygodnie po prostu jesli bedziesz czula ze masz dosc to to zakoncz nie czekaj na cud bo on moze sie nie zmienic. A jesli sie zmieni to tylko gdy dorosnie :) mam nadzieje ze pomoglam :) pytaj sie dalej ! Pomoge i odp na pyt :) wszystjie i pamietaj nie wstydz sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ci Madziula dziękuję ;* . z kłoskiem to tylko kwestia czasu zobaczymy jak to bedzie ;] . jak narazie to chyba juz nie mam zadnych pytań za to jak mi sie coś przypomni to oczywiście napisze . teraz to już muszę lecie papa :* pozdr . ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edysia... Jestem caly czas bo mam neta w tel :) chcesz pogadac ? Pomoc ci ? Jakies pyt ? Nie wiem cokolwiek ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edysia : Więc przepraszam że nie odp szybciej :) no i tak piszesz o tym wiem nie łatwo to zrobic ale zerwij jeżeli on szuka innej niech szuka . Jak chcesz zerwac to masz ta świadomość że on będzie miał inna . Poprostu chce wywołać zazdrość no i mu się to udaje . :) ola to nie twoja przyjaciółka to ma prawo być z twoim byłym :) więc nie zrywaj z nią kontaktów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooo... Luska sie pojawila :) hehehehehehe... A ty nie na dyskotece ? Na ktora idziesz ? A tak w ogole to co u was ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem :) patrzę się jakie buty wziasc :) jak myślicie na szpilce bardzo wysokie , mniej wyższe średnie , słupki , Płaskie , kocham szpilki he he :) idę na 21 dopiero gdzieś :) jest do samego rana to tam wiesz :) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×