Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Do Madzialala01 Kurczę!Miałaś rację z tym okresem ;) Dostałam dziś z samego rana;D Jak powiedziałam mojej mamie(aaaaa...mama ratuj! xd)to szybko poleciała do najbliższego sklepu po podpachy xD Większość osób pisze tutaj,że pierwsza miesiączka jest skąpa.. Kurde,ze mnie tak się lało,że dobrze,że byłam w domciu! Już bym cała przemokła;) Dzięki za odpowiedź Madzialala01! Gdyby nie Ty nie zostałabym w domu;) PoZdRaWiAm;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze do Nie zadowolona. Wiem ze to nic przyjemnego, ale dziewczyna stanie sie mloda kobieta wiec jest sie z czego cieszyc i gratulowac. Nie bedzie sie bac i denerwowac kiedy dostanie. diamentowa. To jestes juz w tej czesci zycia kobiecej ze tak powiem. Grono mlodych kobiet sie wzbogacilo :) Pierwszy okres jest skapy w wiekszosci przypadkow ale nie zawsze. Trzymaj sie ! Jakbys czegos nie wiedziala to pisz na forum albo na gg: 35362614 Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diamentowa. Ja tez na poczatku sie cieszylam jakbym zaczela chodzic z najprzystojniejszym, najsexowniejszym, najbardzie sprawnym i napakowanym chlopakiem w szkole. Tak mniej wiecej sie czulam. Ale wierz mi po kilku miesiacach bedziesz miala dosyc(zalezy od przebiegu, bolu itd). Ja mialam dosc po 4miesiacach... I teraaz wolalam ten czas gdy nie mialam okresu... Bylo o jeden problem mniej. Ale coz. Takie kobiece zycie. Trzeba sie z tym pogodzic. Ale pocieszac sie moznna ze w trakcie ciazy i troche po porodzie okresu sie nie ma. Jesli bys miala jakies pytania to pisz. Postaraam sie pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemowska ;<
dzięki wam dziewczyny ;( chociaż nie jestem za bardzo przekonana wydaje mi sie że cykl 22 / 21 dniowy jest za krótki.. zobaczę jak z następną miesiączką dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problemowska... Nie martw sie. Ja okres mam od prawie 2 lat i cykl trwal nawet 18 dni ! Ale nic sobie z tego nie robilam... Po prostu do 2 lat jest to nieregularne i nic nie zrobisz... Dopiero od 2-3 ostatnie okresy mam regularne co 25 dni... Wiec sie nie przejmuj. Daj czas swojemu organizmowi. On musi sie ustabilizowac i wszystko bedzie OK. Trzymaj sie. Mam nadzieje ze pomoglam. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landrynka;**
Hej.! W czerwcu skończę 14 lat. Śluz mam ponad dwa lata ,piersi też mam już duże,owłosienie łonowe i pod pachami. Wcięcie w talii, i zaokrąglone biodra , ale nie mam jeszcze okresu. Ostatnio się martwię że mogę go dostać kiedy np. będę gdzieś z koleżankami albo będę w szkole i nie bede przygotowana. Chciałabym żebyście mi doradziły kiedy mogę się go spodziewać.?? Czekam na waszą odpowiedź. Z góry dziękuję.;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka. Nie mozna tego powiedziec, bo kazdy inaczej dojrzewa i u kazdego jest inaczej z okresem. Przed pierwszym okresem zazwyczaj boli brzuch, podbrzusze... Mozesz miec wahania nostrojow. A sluz bedzie brazowawy. Co do tego gdzie dostaniesz. Zawsze miej w plecaku/torbie/torebce podpaske(1,2) w razie co. I zakladaj codziennie rano wkladke to czesciowo zatrzyma krew wiec nie powinno ci nic przemoknac. Piewszy okres zazwyczaj jest skapy. Wiecej nie umiem pomoc i powiedziec. trzymaj sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dzisiaj coś takiego . W telefonie weszłam na zapytaj i tam odpowiedziałam na temat okresu no dobra ok i zapomniałam wyłączyć tego pytania ja sb leże patrzę w telewizor a tu mama wzięła telefon i czyta dala mi telefon i ze śmiechem patrzyła się na mnie i wyszła . pewnie sb myśli teraz głupoty że ja kurcze pytam i zadaje takie pytania . Źle się z tym czuję mam ochotę zakopać się pod ziemię . Ale mam miesiączkę więc po co mi takie pytanie że ma 13 lat nie ma piersi i miesiączki . . ? Boże ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może podam ze szczegółami . Leżałam na łóżku i byłam na zapytaj , bo mi się nudziło a mam konto to poodpowiadam co nie ? I byłam pytaniu mam 13 lat i jestem płaska i nie mam miesiączki czy to dobrze ? Ja tam odpowiedziałam . Mama weszła , ja mam tel rozsowany i nie złożyłam go ani nie wyłączyłam i odwróciłam żeby był ekranem do poduszki i był z tylu mnie . Więc niby oglądam telewizor a tu mama sb czyta wypowiedzi do pytania ;( nie zobaczyłam tego . Mama mi daje telefon i się śmiała głośno , a ja się patrzę a tu ? Ona czytała odp do tego . Tak mi się głupio zrobiło tylko krzyknęłam tu są różne pytaniu na zapytaj zobacz sobie . Czułam się jak bym kliknęła na jakieś zboczone str a ona sb pomyślała bóg wie co . Mam okres , piersi też i mam 15 lat nie 13 ;/ więc po co bym zadała takie no nie ? A tam były odpowiedzi typu że to normalne śluz można mieć z 2-3 lat a piersi urosnną ci później . Boże jak ja się teraz głupio czuję . Miałam jej już walnąc ty nigdy mi nic nie mówiłaś podpasek to z cudem kupiłas to nie mogę sb poczytać ? Ale przecież to było takie pytanie co ona sb pomyślała nie wyjde z pokoju jak by mnie mnieli wolami wyciągać ;/ pomóżcie mi pocieszcie . Co byście jej powiedziały co zrobiły nie wiem co kolwiek proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia czy jaki ty tam masz nick... Hmmmm... Nigdy nie bylam w takiej sytuacji... Co ja bym zrobila ? Nie przejmowala sie tym... Jesli mama by sie pyt co to i czemu cos takiego czytam to bym powiedziala ze mam konto na zapytaj i ze mi sie nudzilo wiec wchodzilam na byle jakie pyt nie patrzac na tytuly(takie drobne klamstwo). A ja mam problem... Pamietacie gdy opowiadalam o macieju(moim bylym) ? Dzisiaj nie wytrzymalam i poszlam z tym do pedagoga i do wychowawcy... Nie wiem czy nie przesadzilam ? Czy nie stchurzylam ? Bo on wczoraj mi powiedzial ze jestem nacpana od dziecka bo moja mama gdy byla w ciazy to trawke palila... Moze i to bylo na zarty ale nie wytrzymalam. Dobrze zrobilam mowiac ? Pani mnie z nim zostawila sam na sam i ja sie pyt czemu mi cos takiego robi to on bo tak, bo tak mi sie podoba... I tak na wszystkie pyt. Co ja mam o tymmyslac ? Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Madzialala01 Wiesz nikt nie może odpowiedzieć na to ,czy dobrze zrobiłaś. Ale jedno jest pewne:i tak prędzej,czy później poszłabyś do wychowawcy... Nie ma na to rady;p U mnie w szkole wszyscy się ze mnie śmieją(z niskiego wzrostu,ogólnie z tego,że nie jestem popularna). Jakoś to wytrzymuję ,ale kiedy miarka się przebiera to poprostu skarżę...Nie chcę być skarżypytą ani nic takiego,ale w przypadku chłopaków z mojej klasy inaczej się nie da. To co powiedziałaś nam o tym Macieju,śiwadczy o tym,że jest zwykłym niedorośniętym dzieciakiem,który nie może sobie poradzić z jakimiś problemami...Poprostu jueszcze nie dojrzał... Moim zdaniem bardzo dobrze zrobiłaś ;) PoZdRaWiAm;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęście ,że znam kilka osób,które zawsze mnie pocieszają w najgorszych chwilach ... Bez nich chyba bym nie wytrzymała...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxzlotowaxx
wczoraj miałam sporą plamę na majtkach ( brązowa ). dziś po szkole także ją miałam. wczoraj jak i dziś boli mnie brzuch na dole ii troszke miesza mi sie w głowie.. razem z tymi brązowymi plamami miałam kilka kropel czerwonych.. czy to znaczy że dostałam 1 miesiączkę? czy dopiero dostane ? aha i mam 15 lat, bardzo czekałam na ten moment ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diamentowa. Tez mam osoby ktore mnie pocieszaja i zawsze staja w mojej obronie. Niestety disiaj sie okazalo ze moja przyjaciolka jest po sytonie macieja... :( Mowi ze to wszystko moja wina i ze to on powienien powiedziec wychowawcy... Ale moja 2 najjj kolezanka powiedziala ze on mnie obgadywal z kolegami... Mowil ze mne porabalo ze poszlam do pedagoga... Boje sie jutra... Nie wiem czy mowilam ale on stwierdzil ze bylan supwr a jestem teraz okropna... Czy to mozliwe ? Boje sie go... Myslalam ze mnie za to zabije... Na szczescie pedagog, rodzice, koleznki, wychowawca, jego siostra i dyr()moj wujek sa po mojej stroni :) xxzlotowaxx czzy jak ty tam masz... To znaczy ze masz okres a dokladniej to ze jutro bd ci leciecccccc.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala z tego co nam napisałas to zrobiłaś dobrze bo ile można słuchać . Też miałam taka sytulacje i nie bd pisać tyle ale była różnica że nic do niego nie czułam . :) ja też jestem po twojej stronie i bardzo ci współczuję :) zlotowa to bd już okres jeżeli miałaś ślady krwi jak piszesz to jutro już możesz mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia. Dzieki :) Wiesz... Nie wiem czy wspominalam ale od jutra mam ferie wiec pedagog mial dzwonic do jego rodzicow... A on ma ich bardzo ostrych(mama) z tego co mi mowil. A mial do niego kolega na kilka dni przyjechac wiec jesli dzisiaj dzwonil albo jutro to pewnie dostanie szlaban :D wiec mu rozwalilam ferie. A moj wujek(dyr szkoly) jedzie w sobote ze mna i rodzicami moimi na narty. On wie tak 50/50 o sytuacji a jego siostra jest moja wychowawczyna. I mam zamiar jutro do niego isc i powiedziec co sie dzieje bo on sie wlasnie takimi sprawami zajmuje. Bo tak szczerze to nik mi jeszcze nie powiedzial co mam robic. Tylko mnie ossylaja. Pedagog do wychowawcy, wychowawca do macieja na rozmowe, a dyr gdzie mnie wysle ?. Wiec ja bedzie mial jeszcze lepsze ferie bo rodzice bd mi wspolczuc i bd robic wszystko zeby mnie pocieszyc i zeby mi to zrekompensowac. Ale boje ssie jego reakcji jutro... Boje sie ze mnie wyzwie... Co mam zrobic jesli on bd sie tak chamsko zachowywal ? Co odp ? Boje sie ze mnie uderzy... Po prostu sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala :) bd mieć ferie mi się już kończą :( temu całemu maciejowi dobrze tak że zadzwoni do rodziców przynajmniej za to dostanie karę czy coś i na feriach dotego :) i wychowawczyni powinna też z tym coś zrobic moim zdaniem . Ale fajnie masz bo rodzina w szkole i wgl :) maciej nie wie z kim zadarl . Co mu chcesz odp jak by chciał cię udeRZYĆ ja bym powiedziała : nie masz honoru damski bokserze ? , lub co tak nisko upadłes że mnie uderzysz i wyzywasz? Ale mam nadzieję że aż taki nie jest . Najwyżej z liścia lub coś :) masz nie przyjemna sytulacje . :) ale Wszystko się skończy pamiętasz wasze ost widzenie jeszcze w dobrym kontakcie zanim się wszystko popsulo mówił ci coś ? A tak wgl chłopcy z klasy stoją po jego stronie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia... Wczoraj mial isc na po lekcjach do wychowawcy nie poszedl bo nie... Tak po prostu nie poszegl a pani go prosila... Z tym ze uderzyc to juz chcial mi w plecy z piesci walcac... A silny jest... Niski ale silny... Gadalam wczoraj tez z kolezanka z ktora on pisal i na pyt czy rdzice wiedza odp: noooo... :/ ale juz jesp spokoj... :) nawet szlabanu nie dostal na kompa... Myslalam ze mu sie oberwie... Mylilam sie... Napisal tez e nie wie czemu chce sie z nim pogodzic(nie chce ale nie moge juz sluchac wyzwisk)... A jak z pania wczoraj dzwonilysmy to nie odbieral tzn odbieral ale sie nie odzywal tylko puszczal jakas rozmowe... Nawet po smsie nie odebral... Do jego siostry tez dzwonilysmy zeby mu powiedziala ze ma odeebrac... Nie odbral... Pani sie bardzo wkurzyla... Wiesz... Jak chcesz pogadac to pisz na maila: ultramalinowa@interia.pl. Albo na tel: 695204920 bede czzekac na wiad :) pozdrawiam... ps. Piszcie bo. Mi sie nudziiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i chlopacy sa raczej po jego stronie, ale 3 moich kolegow jest za mna, ale znowu za niim sa 2 dziewczyny wiec jest po rowno... Chociaz ja jestem gora bo za mna jedt dyr, podagog(2) i wychowawczyni(siostra dyra-ciocia)... Co mowil gdy sie widzielismy przed zerwaniem ?. Hmmmmm... To bylo w szkole... Bylo wszystko OK do czasu... Na poczatko chodzilismy za rece i sie przytulalismi i w ogole... Ale na ktores przerwie nie chcial juz... Wykrecal sie... Chcialam gdo pocalowac to mnie odepchna... I potem sms ze tylko mu sie zdawalo ze mnie kocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie! mam śluz około 2 lat i od 2 lat rosną mi piersi które są juz zaokrąglone i stoją sutki . na nich pojawiły sie takie kreski . Moj śluz ma kolor żółty i są w nim czerwone małe kropki i frendzelki . Brzuch czasem mnie boli ale mało kiedy a głowa o wiele częściej . mam długie ciemne włosy łonowe na pochwie a pod pachami jaśniejsze i o połowę krótsze . o tych kropkach zwracałam się do pani od wdż powiedziała ze za niedługo dostane okresu, czekam juz 1,5 msc i sie nie mg doczekać . czy naprawde za niedługo dostane okresu ? a i mam 12 lat ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze chcę coś dodać . otóż wypadaja mi włosy łonowe z okolic pochwy , z 2 tyg. temu miałam śluz lekko wpadający w jaśniuteńki brąz czasem czuję gdy leci mi śluz i jeszcze dużo mi leci śluzu np. przez 5 dni leci mocno potem 1 dzień mało i potem znowu mocno itd. odpowiadajcie jak najszybciej i jak najlepiej potraficie bo bardzo mi na tym zależy bo się stresuje i przeżywam . z góry dziękuję bardzo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i jeszcze coś ważnego ! jakaś zapominalska jestem .. waże 44kg mam 163 cm wzrostu . i ta babka od wdz kazała nosić podpaske i wkładke do plecaka . zadnych plam nie mam tylko te kropeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wydaje mi sie że przybrałam bardziej kobiecy wygląd . troszeczkę biodra mi sie rozszeżyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala jak bd miała więcej czasu to gdzieś w tym tygodniu do cb napisze napewno :) więc on chce się wykręcić musiał nazmyslac rodzicom a oni uwierzyli , napewno mu się oberwie w szkole po feriach więc o to się nie bój :) może mu się podoba nadal inna dziewczyna albo ktoś nagadal do niego na cb głupoty i on uwierzył w to , albo posprostu pokazał swoje prawdziwe ja ? Trzymam za cb w ciuki :) zastanawiam się dlaczego w klasie niektórzy są za nim ? Hmm, może coś dziwnego zauważyłas . Pozdrawiam :) Edysia więc tak te kreski na piersiach to rozstępy , stosuj kremy bo bd całe w tym i jak bd szła np na basen kiedyś to bd się źle czuła tak samo jak bd kiedyś karmić dziecko ktoś przyjdzie i bd ci głupio bo takie rozstępy to nie objaw okresu :) rozumiem cię bo też chciałam dostać miesiączkę , ja przed miałam tzw. planienia , bardzoo nasilony śluz , bóle brzucha i dostałam . Ty też dostaniesz niedługo ale nie koniecznie za msc możesZ CZEKAĆ Na to dłużej . . Ale masz podobne objawy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pytanie tak od 2 dni gdzieś albo 3 boli mnie brzuch a dokładnie raz prawy a raz lewy jajnik ale najbardziej tam gdzie lewy i na dole brzucha mam mieć w tym tygodniu 2 okres i nie jest zabardzo to możliwe że bd w terminie :) ale ok to znaczy że dostanę drugi okres czy poprostu co innego jak by co to okres już mam . I jeszcze pytanie do doświadczonych co ile zmienia się miej więcej podpaske kiedy ma się skąpy , średni lub obfity okres ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm..?
Czy to jest normalne od jakiegoś czasu wypadają mi włosy łonowe. Nie że wszystkie ale pojedyncze.. pomocy! co się ze mną dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×