Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Nie pisałam trochę :) he he może zapomiałyscie o mnie ale ok :) nie wiem co pisać , miałyście szybciej jakieś pytania , bo nie chce szukać . I mam strasznie dużoo nauki masakra :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia przeczytaj sobie moja oststnia wypowiedz to ogarniesz moj problem... A misiek(czy jakos tak bo mi sie juz nicki myla wiec sorry jesli cos myle) no wlasnie problem taki ze ja sie tak bardzo angazuje... I to za karzdym razem... Wydaje kase. Kupuje cios zeby pamietal... A on teraz to niszczy... I jeszcze sie tym wychwala... Dobija to mnie coraz bardziej... Ja nie mam takich kolezanek... Moja najlepsza przyjaciolka jest za mackiem a ja nie mam z kim o tym pogadac. Jeszcze te jego docinki dtatego powiedzialam wychowawcy... Juz nie dawalam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiemy Cię Madzialala01! Możesz się tutaj wyżalać,a my (kafeterowiczki) Cię wysłuchamy. Pamiętaj...!Ja NIGDY Cię nie opuszczę i będę starała pomagać Ci przy każdym kroku. PoZdRaWiAm ;*****(Słonecko Mojeeeee;*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek.!
Zgadzam się z Diamentowa:-**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mial byc wpis do diamentowej ale skoro misiek(czy jak tam masz bo jak juz mowilam wszystko mi sie kreci) tez sie po tym podpisujesz to jest to dla was 2... bardzo dziekuje i ciesze sie z tego ze mam komu sie wygadac. Ze mam komu zaufac i sie pozwierzac :) bardzo wam za to dziekuje :* dziekuje tez innym dziewczyna ktore rowniez pisaly na forum i mnie pocieszaly i wspieraly :* mam nadzieje ze mnie nie zostawicie bo ja z problemami juz nie wyrabiam. Wiec jeszcze raz DZIEKUJE :************ A teraz tylko do diamentowej... Diejkuje za to ze traktujesz mnie jak przyjaciolke i ze mna 'jestes' choc w taki nietypowy sposob :) i dziekuje ze chcesz ze ze mna piszesz itd. I dzieki za te pomoc z dieta na mailu :*******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krypton
Czy bóle i takie skurcze w różnych miejscach na podbrzuszy podczas okresu i po nim są normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krypton... Hmmmm... Wiesz... Prawde mowiac to skurcze sa normalne... Ale to wszystko zalezy ile trwaja, jak czesa sa i czy sa bardzo bilesne... Jesli sa nie do wwytrzymania to musisz isc do ginekologa bo to trzaba zbadac bo to swadczy ze nie jest to normalne... Jesli sa to lekkie i rzdkie skurcze to nic wielkiego sie nie dzieje... Wtedy tylko no-spa i zyje sie dalej ! Wiec to wszystko zalezy od tego co mowilam wczesniej... Jesli nie da sie wytrzymac to idz do mamy mow o tym i do ginekologa a jesli tak nie jest to jedna gora dwie tabletki i glawa do gory ! Za kilka miesiacey to minie jesli to dopiero poczatek twoich okresow... mam nadzieje ze pomoglam. Pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krypton
Dziękuję bardzo za odpowiedź ;) Już od 4 lat mam @ ale nie przypominam sobie, abym miała takie boleści. Są one delikatne więc nawet leków nie biorę. Tylko tak zapytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krypton
A jaki następował śluz po okresie? Bo właśnie mi się skończył i taki jakby śluz przeźroczysty mam (?). Najbardziej denerwuje mnie to, że okres trwał tylko 4 dni! I mam straszną schizę, że mogę być w ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krypton... Hmmmm... Co do dlugosci trwania. Nie zawsze musi byc taki sam... Moze sie zmieniac. Teraz 4 dni a wczesniej 5-6... A ile ty masz lat ? Hmmmm... W ciazy ? A masz to juz za soba ? Tzn spalas niedawno z kims i sie nie zabespiczyliscie ? A co do kolooru sluzu... Bialy, przezroczysty... To nic zlego. Ja nap po okrsie kilka dnie sluzu w ogole nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krypton
Otóż tylko petting był... Jedynie mnie palcami tam dotykał itd., ale nie miał wytrysku (znaczy miał biały mocz) ale mówił, że dokładnie mył ręce. Jeżeli doszłoby do ciąży to w połowie grudnia, a w styczniu miałam normalny obfity okres. Nie miałam mdłości, zachcianek, białego śluzu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie ciaza odpada bo nie mialas objawow i mialas okres... A on nie mial wytrysku w tobie ze tak powiem wiec nie masz czego sie bac bo ciaza odpada... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krypton
Dzięki wielkie ^^ Bo mam nerwicę i w ogóle jestem strasznie psychiczna na punkcie zdrowia D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko... Po to tu jestesmy. Zeby pomagac :* hmmmmm.... Jesli nadal sie boisz ze wpadlas czy cos to zrob test ciazowy i bedziesz miala pewnosc :) ale wg mnie nie jestes bo skoro to bylo w grudniu a jest luty i nie mialas objawow to watpie zebys byla w ciazy i sadze ze nie jestes wiec wrzuc na luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krypton
Najgorszy był ten etap, kiedy miałam w styczniu dostać okres. Byłam tak zestresowana, że okres pojawił mi się 2 dni później niż powinien, ale na szczęście był on obfity. Po prostu normalny. Jednak nadal mam nieregularny @, więc jeszcze mam raczej do tego prawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina.!;DD
Dzisiaj jest już 3 dzień mojej miesiączki. Wgl. całą noc nic nie leciało więc myślałam że się skończyła, a w szkole patrze i znowu jest dobrze że koleżanka pożyczyła mi podpaske. Jednak nadal jest bardzo mało. CZy to znaczy że już się kończy.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina... To twoja pierwsza miesiaczka ? Jesli tak to nic wielkiego. Jak juz kiedys mowilam. Pierwszy okres jest skapy i to nie musi znaczyc ze sie konczy... Normalnie okres trwa 5-6 dni wiec dopiero po tych 5 dniach mozesz przestacc nosic podpaski. To ze w nocy ci nie lecialo to nie znaczy ze to koniec okresu :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta dyskoteka zmieniła całe moje zycie. W środe była dyskoteka ubrałam sie fajnie .Włosy pierwszy raz rozpuściłam zawsze była kitka .Najpierw dostałam róże a teraz propozycje by chodzić z chłopakiem.Propozycja od Staśka a róże od filipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda to naprawde musisz byc sliczna :D opowiedz wiecej ! Ciekawosc mnie zzera(i sadze ze nie tylko mnie)... Zgodzilas sie ? Co mowili inni ? Jak bylo ? Opowiedaj ! Ps. Zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina.!;DD
Tak to mój pierwszy okres. Dziękuje za wasze odpowiedzi i pozdrawiam;** A jeżeli jest go mało to co ile mam zmieniać podpaski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka... Hmmmmm... Powinnas zmieniac tak jak zwylke... Czyli ze ch 3-4 godziny... Wiesz tu nie chodzi o to czy jest obfity czy nie ale higiena.... Wiesz... Gdy ma sie okres to trzeba sie myc 2-3 razy dziennie i czesto zmieniac podpaski/tampony... I to nie zalezt od obfitosci... Sadze ze wolisz byc 'czysta' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek.!
Paulinka... Jeśli to twój pierwszy okres to może trwać nawet 11 dni więc podpaski noś na wszelki 3 dni dłużej... a zawsze bierz chociaż wkładki ;-) Pozdrawiam ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina.!;DD
Dzięki.;** A jakie podpaski polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina. Hmmmm... Wiesz ja kupuje naturella... Ale wole tampony choc tobie nie polecam(dopiero po 6 okresie)... Wyprobuj naturelle sa z wata ale nie przemakaja wiec sa bdb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgodziłam się nie umiem się zgodzić .Może w gimnazjum bym sie zgodziła ale teraz nie. PS:Nie jestem ładna na serio!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krypton
Słuchajcie! Wczoraj po południu skończył mi się @ (trwał 4 dni) i dzisiaj właśnie przed chwilą w śluzie miałam krew. Co mam o tym myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda... Trzeba bylo sie zgodzic... Tzn jesli on ci sie podoba... Hmmmmm... To przeslij swoja fote na mojego maila: ultramalinowa@interia.p. Ja. Tez przesle :) mozesz pisac tez w innych sprawach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cekinek
Matko przepraszam was bardzo że mnie nie było ale komp mi sie zepsuł i nie miałam dostępu do sieci :/ Wielkie SORRY . ! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×