Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Cekinek
Może wy mi pomozecie mam pronlem mam dwie przyjaciółki czyli jest nas 3 i kochamy sie wszystkie w jednym chłopaku a on kocha tylko jedna z nas moją przyjaciółke drugą i mamy z nim jechać w autokarze na tylnych siedzeniach wszyscy razem boje sie że ona zacznie do niego zarywać a on do niej ona mi mówi że sie przesiądziemy jak bd źle ale wątpie w to ;C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krypton... Hmmmmm... Mozliwe ze to jest dalej ten sam okres... Nie wiem czy to mozliwe ale moze jednak... Nigdy nie spotkalam sie z taka sytuacja... Tak jak mowilam ze to moze byc nadal okres....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krypton
Właśnie wszyscy mi mówią, że to dalej okres, więc już tak się nie martwię tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej chwili nie mam żadnej foty ,ale jak tylko będę miała to prześle.Świętujemy dwieście stron hehe. PS:Ładny jest, ale ma okropny charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam wszystkie wypowiedzi i mimo to,że mam okres od niedawna zgadzam się z Madzialala01.Podobno może takie coś wystąpić,nawet kiedy mamy już regularne cykle.Także nie martw się...!My kafeterowiczki będziemy trzymać kciuki ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda.... Hmmmmm... Skas to znam... Zaje.biscie przystojny itd ale charakter nie do zniesienia... Podly i chamski.... Grrrrrrrr... Nienawidze takich ludzi :/ ps. Raczej 300 stron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc tak : moje pytanie brzmi . Od dawna odczuwam ból w dolnej części pleców , ale ok potem nie czułam dość długo , potem dostałam 1 miesiączki to bóle były w dolnej części brzucha i kręgosłupa , teraz dalej czuję . W innym temacie jest że przed okresem , w innym że się rośnie , a w jeszcze innym że można mieć choroby nerek . Nie wiem o co chodzi więc może któraś z was tak ma ? :( . Co innego jak by to było od nie dawna co innego jak mam to od dawna . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek.!
Lusia to wszystko zależy w którym miejscu cię boli... Te wszystkie przyczyny mogą być, ale tak jak mówiłam to zależy w którym miejscu cię boli (który odcinek kręgosłupa, czy może ból jest na wysokości podbrzusza)... Ja bym zgłosiła się di lekarza. Pozdrawiam:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krypton
Lusia- Ja kiedyś miałam take bóle na samym pole kręgosłupa podczas @. To był najgorszy ból jaki doznałam! Na szczęście tylko 3 razy mnie spotkał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia... Ja tez tak mam podczas okresu... Boli jak chol.era... Nie moje tego wytrzymac... No ale coz.... Moze przejdzie :D co do twojego bolu... Skoro on jest podczas i przed @ to znaczy ze to bole 'okresowe' albo inaczej zwane 'miesiaczkowe'(nie lubie tego slowa) :) na twoim miejscu poszbym z tym do ginekologa i on ci powie o co chodzi... Ponoc dobrze roba tabletki sntykoncepcyjne :) ja nie bylam bo to olewam :) ale nie badz tak glupia jak ja ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krypton
Ja również czuję pobolewanie teraz w jakby prawym jajniku. Aktualnie mam śluz przeźroczysty i delikatnie żółtawy oraz taki minimalnie białawy. Jest on rozciągliwy. Czy taki śluz następował po @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina.!;DD
Dziękuje wam za pomoc. dzisiaj skończył mi się okres ale trwał tylko 3 dni i był raczej skąpy. Kiedy mam się spodziewać następnego ? (Wiem że nie koniecznie regularnie. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krypton... Hmmmmm... Nie wwiem co powiedziec. Nie mam pojecia od czego to moze byc... Prawde mowiac ja tez odczowam takie bole w raz prawym a raz w lewym jajniku... Tylko ze moje bole sa ostre i krotkie... Mija mi to po okolo minucie... Nie wiem od czego to moze byc... Sorry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina.!;DD
Ja przed pierwszą miesiączką miałam ból w dolnej części pleców.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wam dziewczyny he he :) :) bd tak głupia madzialala jak ty i nie pójdę . O widzę jak chwilę mnie nie było to dużo was tu się zrobiło he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mnie boli i w szkole . Przed okresem w czasie i po . . I tak pytam z ciekawości . Bo już nie mogę :( :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krypton
Może my po prostu przewrażliwione jesteśmy na punkcie tego bólu i ogólnie @? Stres nas niszczy, a pogoda jeszcze dobija i się wszystko jeszcze bardziej spóźnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina.!;DD
Lusia.. kiedy mogę się spodziewać następnego @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina : zazwyczaj dodaje się np dostałas 01.01 to od 1 okresu dodaje się 28 czyli następny powinnas dostać 29 :) ale nie wiadomo czy bd regularnie bo mi się spóźnia już gdzieś tydzień :) he he . :) możliwe ja jak miałam lat 12 to mnie bolało i tak się pytam w tedy o miesiączce nawet nie myślałam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty dostałas 19lutego to drugi powinnas dostać 18 marca . Ale może dostaniesz szybciej lub później . Bo to dopiero te pierwsze miesiączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krypton
Ja aż się boję wyliczyć! Mam kalendarzyk do tego założony i każdy @ mam zaznaczony. I najgorsze w tym jest to, że jak mi się spóźnia to panikuję jeszcze bardziej! XD Ale wszyscy mi mówią abym go prowadziła, chociaż jest to dla mnie bardzo stresujące :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia... A co boisz sie isc ? Ja mam to gleboko i pojde dopiero jak bd potrzebowala tabletek 'anty'... Hehehehe... mam pyt tylko ze nie zwiazane z tematem... Jake 'znacie' malokaloryczne potrawy(bez uzycia piekarnika ale to chyba jasne) ? Tylko bez ryb i miesa bo jestem wegetarianka. Jak cos znawie to powiedzcie bo mi sie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie jem mięsa blee . . Jem sałatki , pomidory , kisiele , owoce , ryż, jogurty i wgl :) he he ale ja się nie odchudzam nie mam z czego :) ja też nie bd szła . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia... Mieso jest ochydne... Ryby tez w dodatki smierdza.... Bleeeeeeee... Fuj ! A od kiedy nie jesz ? Co do odchudzania... Teraz od grudnia co tydzien jakas impra i w ogole zima... I kurde 5kg w gore poszlo a w lipcu kuzyna wesele a na poczatku maja juz na wakacje wyjezdzam i chce jakos wygladac co dopiero w strojukompielowym :D wiec wiece... Wole schudnac 10 na wszelki wypadek :) tak wlasnie myslalm ze salatki, ryz z warzywami, jogurt naturalny z platkami, kus-kus... To chyba duzo kalorii nie ma... co do ginekologa... Ja sie nie boje ale mam to w du.pie... Nie potrzebuje go i jego pieprzonych porad i sobie nie zycze zeby mi ktos tam grzebal i zagladal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek.!
Hej! Mam problem moja bliższa koleżanka mówi że jak rozmawiamy to się skupisk na sb... najdziwniejsze jest to że tylko ona tak mówi... nie wiem co o tym myśleć:-/ jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala Od 12 roku życia od 4 lat :) he he . Przebyło napewno ale ja źle nie wyglądam więc na szczęście jest oki he he :) wiadomo trzeba trzeba schudnac ale to kiedy indziej :) a co do ginekologa mam takie podejście jeżeli nie mam żadnych naprawdę problemóW zdrowotnych i wgl to po co a jak tak to już gorzej . :) ja się niczego nie boję . A ostatnio kol . Chciała się ze mną wybrać do ginekologa i żebym się też zapisała . Więc tak sobie myślę no dobra jak chce to ok , mi nic tam nie jest ale ona chce mniec wszystko pod kontrolą więc już w marcu bd szła he he z nią mamy po 16 lat skończyłam 2 dni temu :) ale się nie boję a ona ma takiego stresa że szok . o.O . :) ja bym nie szła jak by ona mnie nie prosiła , przynajmniej nie chciałabym z mamą iść ty madzialala wiesz dlaczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×