Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość ewunia1996
Na pewno darmowe te próbki ? A ile one będą szły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszą, że bezpłatne. Na jakimś forum czytałam, że przesyłka może iść nawet do 2 miesięcy, wiec trzeba się uzbroić w cierpliwość. W końcu kiedyś przyjdą, są za darmo więc warto poczekać xd. Kwiatuszek, daj znać jak przesyłka z próbkami przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
<b>Jeżeli ktoś ma jakieś pytania, to chętnie udzielę odpowiedzi.</b> Myślę, że już wszystko okresie, czy dojrzewaniu wiem. W końcu jestem tu najstarsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
Pewnie , że dam znać jak przyjdą . :) a teraz nie będe taak często siedziała na forum bo mam ręke w gipsie i źle się tak pisze . buziaki dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
złamałam dzisiaj na rolkach ; //

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
kwiatuszek współczuje ci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
Hej dziewczyny, widzę, że podczas mojej nieobecności na forum dużo pisałyście...:P Mam taki problem, od 3 miesięcy mam równo co miesiąc brązowe plamienia, wydaje mi się że to okres tylko na razie jeszcze taki nie prawdziwy, a potem się unormuje, zresztą z miesiąca na miesiąc jest coraz więcej krwi Za jakieś 3-4 dni powinno wystąpić kolejne plamienie, ale od wczoraj mam taką gęstą białą i lepką wydzielinę. Jest jej bardzo mało, może 2 krople dziennie i nie ciągnie się tak jak śluz... Do tego trochę piecze mnie przy sikaniu, tylko że ja tak miałam często, ale to trwało góra jeden dzień i miesiąc spokoju więc to raczej nie było zapalenie, ale dzisiaj już drugi dzień mnie trochę piecze i zastanawiam się czy to jakaś choroba czy po prostu piecze mnie dlatego że nie mam śluzu (zawsze kilka dni przed okresem znika mi sluz) i nie wiem czy to dlatego że mam tak sucho tam i wogóle czy mam sie czymś martwić, nie mam innych objawów... tylko trochę boli mnie brzuch ale to ostatnio codziennośc.... Proszę piszcie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka97
48404433 Sylwia12 tu masz nr do pani ginekolog. napisz do niej ona ci lepiej pomoże od nas.;) i wgl. zostaniesz anonimowa więc nie martw się.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
myśle że piecze bo nie masz śluzu ;) ja też tak czasem mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
Hej :) Od kilku dni miałam beżowy śluz a teraz znowu jest biały . Tez tak miałyście ?. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niku$
Hej! Mam 14 lat! Mam pytanie ! Jaki miałyście śluz przed pierwszą miesiączką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
tygrysek pora dnia nie ma znaczenia! możesz dostac rano możesz wieczorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niku$, ja przez około rok miałam taki biało-żółty, czasami przezroczysty. Jakoś 12 godzin przed był przezroczysty połączony z różem. Później był taki 'brązowy' i w końcu sama krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
Jak tam u was dziewczyny ?. :) Jakies zmiany ?. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaa ; *
Sorry, że tak długo nie wbijałam, ale byłam nad morzem. Dziś rano złapał mnie mocny skurcz podbrzusza. Nie mogłam się ruszać. Za 2 min to samo. Miałam dziś rano również zawroty głowy. Dodam, że mam humorki a miesiączkuję ponad 1 rok. Teraz mi się spóźnia już jakieś 2 miesiące ponad ;d. Co mam robić ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaa ; *
Do Kwiatuszek : ) - jak niżej :p .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keerah
Ja to słabo już pamiętam, bo to dawno było, ale wiem,że dużo jadłam przed pierwszą miesiączką, nawet nie będąc głodna, później było mi strasznie nie dobrze, leżałam pół dnia w łóżku a potem wstałam i poszło. :) A śluzu nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa 11
kwiatuszek u mnie zmiana z kremowego na biały śluz i jest go trochę więcej ;) d:) marta nie przejmój się że masz nie regularną ;) większośc dziewczyn tak ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa 11
kwiatuszek u mnie zmiana z kremowego na biały śluz i jest go trochę więcej ;) d:) marta nie przejmój się że masz nie regularną ;) większośc dziewczyn tak ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha123
Cześć Mam 12,5 roku. Nie mam miesiączki ale leci mi śluz już około roku jest Biało żółty czuje jak bym sie zsikała czasani pojawiają mi się bardzo małe czerwone kropeczki. Mam już owłosiemie w miejscach intymnych. Mieżę152 cm wzrostu nie wiem co mam robić czy to pierwsze objawy przed miesiączką???? Prosze odpiszcie pliss...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha - Śluz występuję nawet do 2 lat przed miesiączką! Czerwone kropki, możliwe że zapowiadają jej przyjście, lecz nie jest to pewne. Owłosienie w miejscach intymnych oznacza, że dojrzewasz, ono nie spełnia jakiejkolwiek roli przy posiadaniu okresu, czy jego braku (moja koleżanka dostała okres w wieku 9 lat (śmiem wątpić, że miała wtedy jakiekolwiek owłosienie w okolicach miejsc intymnych). Wzrost też nie ma wielkiego znaczenia. Czy to pierwsze objawy przed miesiączką? Hmm... ja takie miałam z 2-3 lata temu i miesiączki nie dostałam, tzn. dostałam teraz. Wiec raczej nikt Ci nie odpowie, czy to są pierwsze objawy przed miesiączką, ale na pewno są to oznaki dojrzewania. Nie wiesz co robić... Nic nie musisz robić, okres sam w końcu przyjdzie. Nie przejmuj się tak nim, masz jeszcze czas do 16-stki. Najlepiej wcale o tym nie myśl, nawet nie zauważysz, a tu już staniesz się kobietką :) A jeżeli martwisz się tym, że nie zauważysz, a w szkole spodnie ci się pobrudzą, to po prostu noś wkładki higieniczne. Poza tym pierwsze krwawienia zwykle nie są wielkie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wiecie co... Dzisiaj zauważyłam na bieliźnie takie beżowe plamy, a wczoraj w przezroczystym śluzie było trochę krwi (ale tylko mała plamka). Ciekawe czy dostanę niedługo okres...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha123
Urojona ja sie boje ide do gimnazjum nam daleko do szkoły a jeśli dostanę w szkole i będę miała spodnie w krwi wszyscy będą się ze mnie śmiać a nosć spodnie ze sobą to by było głupie prawda pomuszcie prosze co o tym myślicie????????????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh. Pisałam, że pierwsze krwawienie jest zwykle niewielkie, przecież sama niedawno je miałam. Zakładaj wkładki higieniczne, a na wszelki wypadek noś ze sobą kilka podpasek. Ja kiedy miałam pierwszy okres, nawet nie pobrudziłam bielizny... Poza tym jeżeli dostaniesz w szkole okresu, to raczej powinny być jakieś oznaki rano (np. brązowawy śluz, albo czerwono - różowy). Więc nie martw się, będzie dobrze, za pierwszym razem na pewno nic ci mocno nie przecieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
gocha nawet gdybys dostała w szkole to przecierz możesz sobie włożyc chusteczkę ;) moja koleżanka tak zrobiła inic jej nieprzeciekło ;) albo po prostu noś podpaskę w plecaku ja tak robię i jest git :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×