Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość fructa11
anetka 97 masz farta że już nie musisz na to czekac ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
no nareszcie forum się rozkręca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, wiem że jest nieregularny na początku, ale to wkurzające. Na początku człowiek czeka, czeka i dostaje okres w niespodziewanym momencie, nastawia się, że teraz to już będzie znał terminy i się odpowiednio 'przygotuje', a tu znowu będzie miał niespodziankę... Ehh, taki już 'los' człowieka, a właściwie kobiety. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszek, ale ja już miałam 14 dzień cyklu :P Pamiętam że wtedy bolało mnie lekko podbrzusze, ale tak leciutko. Bo jeszcze sprawdzałam co to może znaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, że aż 3 odpowiedzi, ale zapomniałam dodać, że dzisiaj bolały mnie 'okolice jajnika', chyba prawego, tzn. z mojej strony prawego, a jakby ktoś stał na przeciwko mnie to lewego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
jeżeli masz nieregularny okres i ci się spóźnia to wtedy masz dłuższy cykl czyli jajeczkowanie ci sie przesuwa . taka wydzielina jest właśnie wtedy więc nie widze innej możliwości . :P aa . czy mialaś przed okresem zawroty głowy , wzdęcia i byłaś senna ? i czy miałas może wysypke na brzuchu , plecach , udach lub piersiach . ja , fructa i jeszcze jedna dziewczyna z forum mamy i nie wiemy czym to jest spowodowane . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
no to jest dośc wnerwiające :d noale cóż trzeba miec ze sobą podpaski i czekac na'' niespodzianki'' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
mi ta wysypka z brucha już zchodzi ale za to teraz mam więcej na plecach:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
no, no , no .! ale sie ruszylo to forum .! aż nie nadążam z czytaniem . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
A powiedzcie jak dbacie o higiene intymną w czasie miesiączki i przed nią . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat żadnej wysypki nie miałam, to był jednodniowy okres. Rano - brązowe plamienie, a od południa do wieczora sama krew. Może to było tylko plamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
Do urojona ; to była miesiączka . pierwsze mogą trwać nawet 1 dzień i być koloru brązowego . a ty jak napisałaś od południa miałaś samą krew więc nie widze innej możliwości . ;) nie martw się tym tak . ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek, wcale się nie martwię, tylko tak się zastanawiam ;p. Ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
dokładnie to 14 i 2 miesiące :D a ty ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
mam pytanie :) jak powiedziałaś mamie o miesiączce ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
no dokladnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
ja mam niecałe dwanaście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
no już myślałam że nam gdzieś Fructa zaginęla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh. Też masz z tym problem? Ja zastanawiałam się jak to powiedzieć, dłuugi czas (jeszcze przed okresem). Wchodzę do kuchni, jem naleśniki i kiedy wychodziłam mama do mnie: M: A może odkurzyłabyś dzisiaj pokoje? ja: Nie mogę, bo się le czuję. M: A co ci jest? ja: Chyba dostałam okres. I wtedy wyszłam do pokoju na komputer, takie sprawy sa dla mnie krępujące i nigdy o nich nie rozmawiałam z mamą. Potem mama się pytała czy mnie coś boli, bo jak coś, to da mi tabletkę. A na drugi dzień kupiła mi podpaski bella for teen. Chociaż nie były mi już potrzebne, ale tego mamie nie powiedziałam. A wtedy jak miałam okres używałam mamy - bella perfecta green, czy jakoś tak i były ok. ; ] Więc tak to załatwiłam. Sorry, że tak długo, ale grałam na kurnik.pl w kości ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
To znaczy ja jeszcze nie mam miesiączki ale wole być przygotowana bo mam ją dostać niedługo . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj sorki, nie czytałam poprzednich postów. Ja przed okresem myślałam sobie: "Powiem po prostu, w końcu mama też jest kobietą i wie o co chodzi", ale jak przyszło co do czego, to było gorzej. A wtedy w kuchni pomyślałam sobie: "Mówię teraz, albo w ogóle" :P No i jakoś poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
ja mam pewien plan ale nie wiem czy dobry . :) Jak dostane w domu i ona będzie to jej nie powiem tylko jak wyjdzie na zakupy albo do pracy to jej napize sms-a , ze 'właśnie' dostałam okresu :D A jak dostane w szkole to tak samo . też jej esa napisze :P co sądzisz o tym pomyśle ? ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
no to trochę krępujące gadac otym z mamą zwłaszcza jeśli się nigdy wcześnie j nie poruszaóło :< :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak krępujące :) Pomysł OK. Niestety ja nie miałam takiej możliwości, bo mama nie ma komórki. Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
moim zdaNIEM POMYSŁ CAŁKIEM Spoko ;) nie trzeba się godzinę zastanawiac czy moment jest dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
To się ciesze , że pomysł się podoba :) A teraz ponawiam pytanie . jak dbacie o higiene intymną w czasie okresu i przed ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×