Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Karolina1995
hej mam prawei 14 lat i nie wie wiecie co na kajtkach nic nie mialam okolo poltora miesaca temu jak sie podcieralam n papierze zauwazylam krew troszke takie smugi ale kilka razu podtarlam i tyle wtedy tez bolal mnie brzuch ale bylo to tylko wieczorem i tylko tyle i do tej pory nic nie mma czy to misiaczka czy nie?:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszenia
do karoliny wiesz byc może dą to objawy nadchodzącej miesiączki ponieważ jak na 1 okres jest to stanowczo za krówko i jerzeli to było tylko podfczas podcierania jest mozliwośc ze w miejscu intymnym miałas ranke króra odrapałaś i tak to doprowadziło do pojawienia sie krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka14
Hej dziewczyny! Mam 14 lat i tez jeszcze ni miałam okresu, parę mies temu nie mogłam się jej strasznie doczekać a teraz to mi przeszło. Moim zdaniem na każdą z nas nadejdzie odpowiedni moment i się stanie:-) Tak ze bardzo się nie stresujcie, pierwszej chyba nie da się przewidzieć;p pozdrawiam wszystkie przyszłe kobitki heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olwkaaa
dzięki dziewczyny za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiaaaa
Ej czy sluzu jest tak mało czy dużo a jaki ma kolor??POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaa
czy ten śluz na majtkach to jest taki żółtawy czy całkiem biały ja mam go tosezczke ale taka kropelka co to znaczy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaldijdrfiu
dziewczyny pomuszcie czy to sluz taki jest żołtawy czy się poprostu zesikałam mam 11 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfghjkrtdrt
Nie zsikałaś się bo każdy ma taki kolor :/ ja też i moje koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfghjkrtdrt
Nie zsikałaś się bo każdy ma taki kolor :/ ja też i moje koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marfi
Hej mam 11 lat nie miałam okresu ale moge wam doradzic: 1.Trzeba miec owłosienie łonowe (ja mam) 2.Troche duże piersi(mam srednie) 3.Wlosy pod pachami (mam troche) 4.śluz od 1 roku. I wlasne można sprawdzic tak kiedy sie dostanie okres jesli czujecie ze wam leci załóżcie rękawiczke wezcie troche śluzu na palce zciśnij i rozszeż dwa palce jak się bardzo kleji to oznaka że dostaniesz okres (też to mam) 5.Bule podbrzusza(też mam) doradzam no-spe i wiele inncy ps. czy to oznacza że dotane okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika11
Co zrobic jeśli w szkole nie ma pielęgniarki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgbfcx
czy tego sluzu jest dużo bo ja mam tylko że tak starsznie mało prawie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizza
ja na przykład mam raz mało a raz dużo. np. mija koleżanka ma mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia13
Ja mam 13 lat (w grudniu miałam urodziny). Od jakiegoś czasu na bieliżnie pojawia mi się taka kremowa jakby skorupka.Piersi rosną mi od jakoś tak 1 roku.Ale są jeszcze małe. Ogólnie jestem chuda (tylko 34kg) i niska (153cm). Mam już zaokrąglone biodra i wciecie w talii. Czy jest możliwe żebym niedługo dostala miesiączke?? Niestety nie wiem kiedy moja mama dostala po raz pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia13
Ps. a owlosienie łonowe ma i to dużo, pod pachami też. A z mama nie moge o tym pogadać. Za bardzo się wstydzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laskxsndehrckmdsa
słuchajcie ja mam na majtchach takie żułte i chyba to jest sluz ale tego jest malutko i to jest wsiaknieęte w majtki a nie jakąś skorupa i czasami czuje jak mi eci ten śluz a puzniej patrze a tu tylko taki żółte i jeszcze mam 12 lat waże 38 kg i mam 152 wzrostu i piersi wcale prawie mie mama czy to jest ten śluz. napiszcie błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadfdfs
dzieczyny pottrzebuje waszej pomocy mam 12 lat i 152 cm wzrostu jestem niska. owłosienie mam pod pachami malutko i od jakieś 3 dni mam taki śluz chyba jak bez wkładki to na majtkach jest taki żółkt a z wkładką szybko sie wchłania.POMUSZCIE CZY TO JEST TEN SLUZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka13
Kadfdfs TAK to ten śluz.. Ja mam podobny problem, a mianowicie: Mam rocznikowo 13 lat (skoncze 13 w lipcu), chodzę do 6 klasy jestem niska, ale to u mnie rodzinne mam zaledwie 147 cm. Waże niecałe 41 kg. Piersi rosną mi od początku 4 klasy, owłosienie łonowe od dokładnie 2 lat. Biodra mam niewielkie, ale moja mama i babcie też takie małe miały i mają.. :|.. Od około 10 miesięcy "leci" mi teen śluz, taki biało przezroczysty, ale żeby nie zabrudzić bielizny noszę wkładki. Nie wiem czy mam się spodziewać pierwszej miesiączki.. Prosze o szybką odpowiedź.. :] ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka13
Kadfdfs TAK to ten śluz.. Ja mam podobny problem, a mianowicie: Mam rocznikowo 13 lat (skoncze 13 w lipcu), chodzę do 6 klasy jestem niska, ale to u mnie rodzinne mam zaledwie 147 cm. Waże niecałe 41 kg. Piersi rosną mi od początku 4 klasy, owłosienie łonowe od dokładnie 2 lat. Biodra mam niewielkie, ale moja mama i babcie też takie małe miały i mają.. :|.. Od około 10 miesięcy "leci" mi teen śluz, taki biało przezroczysty, ale żeby nie zabrudzić bielizny noszę wkładki. Nie wiem czy mam się spodziewać pierwszej miesiączki.. Prosze o szybką odpowiedź.. :] ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka13
Kadfdfs TAK to ten śluz.. Ja mam podobny problem, a mianowicie: Mam rocznikowo 13 lat (skoncze 13 w lipcu), chodzę do 6 klasy jestem niska, ale to u mnie rodzinne mam zaledwie 147 cm. Waże niecałe 41 kg. Piersi rosną mi od początku 4 klasy, owłosienie łonowe od dokładnie 2 lat. Biodra mam niewielkie, ale moja mama i babcie też takie małe miały i mają.. :|.. Od około 10 miesięcy "leci" mi teen śluz, taki biało przezroczysty, ale żeby nie zabrudzić bielizny noszę wkładki. Nie wiem czy mam się spodziewać pierwszej miesiączki.. Prosze o szybką odpowiedź.. :] ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. ja sie przedtem pytalam o ta jasno brazowa plame ale to nie byl okres. dzis go dostalam najpierw byl czerwony a druga plama byla ciemno brazowa wiec tak ma chyba byc. A dzień przed okresem mialam jasno brazowa plamke. Ale to naprawde nic przyjemnego ja sie troche przestraszylam. Ale moja pierwsza miesiaczka nie byla taka skapa bo przemoczylo mi majtki. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. ja sie przedtem pytalam o ta jasno brazowa plame ale to nie byl okres. dzis go dostalam najpierw byl czerwony a druga plama byla ciemno brazowa wiec tak ma chyba byc. A dzień przed okresem mialam jasno brazowa plamke. Ale to naprawde nic przyjemnego ja sie troche przestraszylam. Ale moja pierwsza miesiaczka nie byla taka skapa bo przemoczylo mi majtki. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. ja sie przedtem pytalam o ta jasno brazowa plame ale to nie byl okres. dzis go dostalam najpierw byl czerwony a druga plama byla ciemno brazowa wiec tak ma chyba byc. A dzień przed okresem mialam jasno brazowa plamke. Ale to naprawde nic przyjemnego ja sie troche przestraszylam. Ale moja pierwsza miesiaczka nie byla taka skapa bo przemoczylo mi majtki. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny. I ja na przykład nie poczułam, że mam okres bo często miałam mokre majtki przez śluz. Przeważnie zobaczycie jak będziecie w kibelku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. ja sie przedtem pytalam o ta jasno brazowa plame ale to nie byl okres. dzis go dostalam najpierw byl czerwony a druga plama byla ciemno brazowa wiec tak ma chyba byc. A dzień przed okresem mialam jasno brazowa plamke. Ale to naprawde nic przyjemnego ja sie troche przestraszylam. Ale moja pierwsza miesiaczka nie byla taka skapa bo przemoczylo mi majtki. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. ja wczesniej pisalam o tej jasno brązowej plamie ale to nie był okres bo dzis go dostalam. pierwsza plame mialam czerwona a druga ciemno brazowa. i majtki mi przemokly nie mialam takiego skapego. Ale to naprawde nic przyjemnego ja sie troche przestraszylam ale nie boje sie ze ktos zobaczy ze mam okres. i dzien przed okresem mialam jasno brazowa plamke. Ja tak naprawde niewiedzialam ze dostalam okres bo mokro mam caly czas od sluzu wiec przekonacie sie jak pojdziecie do kibelka. a nic mnie nie bolalo tylko straszne sie na wszystkich darla w ostatnich kilku dniach. pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka13
Hej, Dzisiaj znów miałam ten śluz tylko, ze taki żółtawy.. To źle ? :( . Ale on jest fuuu.. :/ Czytałam kiedyś, ze jak ten śluz jest lepki to nie sługo można dostać miesiączke, a dzisiaj i wczoraj był u mnie bardzo lepki .. :[ Blee Ale nie wydaje mi się, żebym nie długo dostała okresu, chociaż okropnie mnie przez ostatnie dwa dni boli brzuch.. Tam na dole :( .. Niech mi ktoś odpisze//...Plisssss ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka13
Hej, Dzisiaj znów miałam ten śluz tylko, ze taki żółtawy.. To źle ? :( . Ale on jest fuuu.. :/ Czytałam kiedyś, ze jak ten śluz jest lepki to nie sługo można dostać miesiączke, a dzisiaj i wczoraj był u mnie bardzo lepki .. :[ Blee Ale nie wydaje mi się, żebym nie długo dostała okresu, chociaż okropnie mnie przez ostatnie dwa dni boli brzuch.. Tam na dole :( .. Niech mi ktoś odpisze//...Plisssss ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepokoje si e..
no wiec gdzies od roku mam śluz i rosna mi piersi tylko teraz przed trzech dni wydziela mi sie taki brazowy płyn .. czyy to cos powaznego? strzasznie sie boje a boje sie pogadac o tym z kimkolwiek ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka13
Niech mi ktoś odpisze.. Pliiss.. Ja nie wiem czy mam się spodziewać pierwszej miesiączki.. Chcę być przygotowana! .. A nie siedze se na lekcji, nagle mam iść do odpowiedzi, wstaje, a tu cała klasa w ryk, bo mam czerwony tyłek i czerwone krzesło!.. :( .. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś.
Jejju.. ja w waszym wieku nie wiedziałam co to seks za bardzo a o tym, że dostane okresu to nie myślałam.. A śluz? :| Odkryłam go jak miałam jakies 15 lat... Przerażają mnie te młodsze pokolenia. Idźcie dziewczynki skakać na skakankach a nie przeglądać fora przepełnione rzeczami, które powinny was mało jak narazie interesować. Jak dostaniecie miesiączke to dostaniecie... wtedy mama pójdzie z wami do ginekologa i dowiecie się wszytskiego co dla was nie jasne i nie klarowne. ;] Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×