Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Do Oli
Cześć Ola ;) Wszystko wskazuje na to, że niedługo dostaniesz miesiączkę !A ten śluz z brązowymi kropkami to ... No spodziewaj się miesiączki !!! Jeśli Twoja mama dostała 1 miesiączki w wieku 12-13 lat to spodziewaj się jej już za nie długo. Przed miesiączką raczej nie ma się apetytu ale to u różnych osób różnie bywa :) Więc noś w placaku podpaskę na wszelki wypadek a rano zakładaj sobie wkładkę higieniczną ;) Pozdrawiam i 3maj się ;) P.S. - Pracuję nad blogiem poświęconym TYLKO dziewczynom, jak skończę to dam Ci linka, ok ? I jeśli będziesz miała jeszcze jakiś problem to napisz :) ZAWSZE DO USŁUG !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olisia1
Dzienki Gosia napewno polece cię innym ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati5011
opowiedzciemmi koncu a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati5011
a i jeszcze jedno wczoraj na majtkach zauważyłam taki pomarańczowawy śluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati5011
a i jeszce jedro wczoraj zauwazylam na majtkach taji pomaranczowawy sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiiiiniiia_1333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiiiiniiia_1333
Siemka Mam 14lat i jeszcze nie mam miesiaczki:((mam juzz baaaardzo dlugo owłosienia jakies 4-5lat moje kolezanki juz maja a ja niee czemu?jestesm opóźniona w rozwoju?odpisujcie 8335185 piszecie aha i jakie sa objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti**
Kiiiniija_ widzisz ja też tak miałam 14,5 lat i jeszcze okresu nie miałam :( ale na wakacje dostałam więc się nie martw dostaniesz na pewno :) prędzej czy póżniej ale dostaniesz. A to że masz póżniej to nie jest przez to ze jesteś opużniona w rozwoju bo na pewno tak nie jest tylko może twoja mama lub babcia dostała póżniej i ty po niej odziedziczyłaś :) 3maj sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana552
Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati5011
odp. mi pleeaasseeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti**
Objawy przed pierwszą miesiączką są różne zależy od organizmu. Najczęściej przejawia się to zmęczeniem, zmiennością nastroju, nasila się wyciek wydzieliny z pochwy tzw. upławy są one koloru żółto kremowego. W niektórych przypadkach mągą byś swędzenia w okolicach pochwy. Może też boleć brzuch (ale nie u wszystkich np. u mnie wogóle nie bolał). Około 2 dni przed miesiączką upławy mają kolor brązowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentkaa
Hm. Nie wiem jak jest u Was ale ze mną było to tak że pierwszym objawem był ból brzucha. Ból był tępy po lewej stronie dołu brzucha a potem dostalam wydzieliny ktorej jeszcze nie mialam. Tzn. od jakis 2 lat mialam bialawa wydzieline ale teraz byla ona przezroczysta i rozciagajaca sie (sluz plodny) porozmawialam o tym z mama ktora powiedziala mi ze chyba mam plodne dni i ze za mniej wiecej 2 tygodnie moge dostac pierwszy okres. Ale jakos tak tydzien po tym zobaczylam brazowa wydzieline. naprawde bardzo sie wtedy wystraszylam ;) okazalo sie jednak ze niepotrzebnie. Poszlam do lekarza ktory powiedzial mi ze to jest okres bo pierwsze miesiaczki moga byc brazowe. I faktycznie to byla miesiaczka bo po dniu zrobila sie krwisto czerwona. ;D Więc nie ma się czym przejmować tylko czekać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudaia_334
Pomocy! Mam problem.Od kilku miesięcy mam na bieliźnie białe plamy nie wiem co się dzieje... Często bli mnie brzuch i głowa oraz źle się czuję czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudaia_334
Pomocy! Mam problem.Od kilku miesięcy mam na bieliźnie białe plamy nie wiem co się dzieje... Często bli mnie brzuch i głowa oraz źle się czuję czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti**
Z tą wydzieliną biała na bieliżnie to normalne zawsze tak jest przed okresam, złe samopoczucie również. Ale czeste boleści brzucha - raczej nie stawiałabym to na objawy przedmiesiączkowe. Może coś zle zjadłas albo nie wiem... Jeśli chodzi o ból głowy raczej też normalne w wieku dojrzewania właśnie tak jest 3maj sie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olisia1
Hej pisałam tu wcześniej kilka dni temu.. teraz już tydzień boli mnie brzuszek i często jestem śpiąca< brzuch w okolicach jajników> od kilku dni mam dużo więcej śluzu a jest on zółtawo-kremowy . Mam zmiany nastroju ostatnio ściagałam się z kolezanką 150m i myślałam ,że się zesikałam ale to był śluz.. może będe mieĆ miesiączke ale ja tam wcale nie boje się tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olisia1
Od tygdnia boli mnie brzuch ale w okolicach jajnika najbardziej miałam biegunke i robi mi sie nieraz niedobrze.. pisałam już wcześniej kilka dni temu... mam zmienne nastroje i często jestem śpiąta np. teraz.. i z tym jeszcze leniwa..Mój śluz ok 2-3 dni zrobił się żółtawo-kremowy i jest go więcej... ostatnio ścigałam się z koleżnaką 150m i myślałam ,że się zesikałam bo mi było mokro jak weszłam do łazienki to okazało się ,ze to był śluz było to dziwce brzuch boli mnie np. jak biore powietrze albo dotykam...wzmożyło mi sie też pocenie.. może dostane miesiączke ale ja się nie boje... aha mam jeszcze nieraz takie kucie właśnie w pobliżu jajników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lil211
mam13 lat od jakiegos czasu wydziela mi się śluzmam owlosienie lonowe dosyc spore pod poahami jeszcze nie piersi mi rosn czesto mnie boli brzuch i nie mam ochoty nic jesc .moje siostry mowia ze pierwszy okres mialy w wieku 13 boje sie ze dostane go w szkole i bedzie obciach .a gdy nawed chlopaki zobacza ze mam podpaski w szkole to sie beda ciagle zbjac bo tak samo miala moja kolezanka co mam robic?czekam na odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiax110
Hej wszystkim!! Mam 12lat(VI klasa) i mam takie ważne pytanie.I chciałabym odpowiedzi na nie.Bo mnie często,a raczej bardzoo często boli brzuch.I kiedyś przez ok.5dni miałam na majtkach brązowe smugi(ale już mówię od razu,że to nie był śluz.)Moja mama powiedziała,że to takie poczatki pierwszej miesiączki,ale ja nie wiem.A wy jak myslicie.? [Mam owłosienie łonowe,pod pachami,ale pod pachami mam dosyc mało/tak średnio itp.Śluz mam przeszło 7/8 miesięcy.i jest on nieraz brązawy co to znaczy.? Piersi rosną mi ok.1,5 roku]I jakby ktoś miał odpowiedzi to proszę piszcie na moje gg 11503129 i jeszce jak ktoś napisze to prosze,zeby się podpisał:) Pozdrawiam wszystkich i czekam na odpowiedz tutaj i na moje gg.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiax110
czy ktoś mi odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaa1995
Właśnie zauważyłam brązową, śluzowatą wydzielinę. Mam 13 lat (1gim) i nie miałam jeszcze okresu, mam spore piersi (B) i długie włosy łonowe. Nie chcę iść do ginekologa. POMOCY! Piszcie błagam na maila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaa1995
Pozatym... Moja mama jest dziwna, nigdy nie rozmawiałam z nią na ten temat, i nie chcę, czy koniecznie muszę jej o tym mówić? Ostatnio się nie dogadujemy, głupio byłoby mi z nią o tym gadać... HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaa1995
Jeszcze jedna sprawa.... Czy ta brazowa wydzielina to na pewno zapowiedź okresu? Bo nie chcę gadać o tym z mamą (ostatnio kompletnie się nie dogadujemy), zwłaszcza jeśli to nie jest pewne. HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiax110
J a z moja mamą tez nie lubie gadac na ten temat. Do majkaa1995 Ja sie nie znam dobrze bo mam podobny problem,ale to możliwe ja tak chyba miałam jesli to był okres:)Racze Ci bądz przygotowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majko to jest okres , też miałam tak na początku dojrzewania, porozmawiaj z mamą o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiax110
Do majkaa1995. Ja nie wiem za bardzo bo mam podobny problem,ale bądź lepiej przygotowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LicziXYZ
majka... miałam tak samo :) I też nie chciałam rozmawiać z mama o tym :) A godzine stałam pod sklepem zanim weszłam pod podpaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiax110
A mi ktos odpowie?Napisałam do góry? To jak mialam brązowy sluz i brązowe smugi na majtkach przez ok.5dni to był okres????Odpiszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati5011
a mi odpowiecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaraa xD
Hej Co myśliie na temat : Bardzo chcę dostaĆ misiączki i chodz mam objawy albo wytworzone wyobraźnią albo normalne nie dostaje jej tak... to sprawa omnie ..miałam bóle jajników głowy, byłam śpiąca, i źle się czułąm itp... i tak okresu nie dostałam miałam nawet tak mokre majtki ze śluzu jak bym się zesikała...POMÓŻCIE PLEASEE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×