Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Dina1234
Dziewczyny wpiszcie w google to Artykul: Pytania o'miesiączkę - portal dziewczyn - porady dla nastolatek kliknijcie 1 tam jest wszystko na emat pierwszej miesiaczki polecam pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula991234
Pomocy ! wczoraj wieczorem dostałam pierwszy okres... ale jest on bardzo obfity cały czas mi krawawi czy coś ze mną jest źle? Prosze szybko odpiszcie bo ja czytałam że pierwszy okres jest skąpy a ja mam tam tego tak dużo (mam 11 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sela9912
Pomocy ! wczoraj wieczorem dostałam pierwszy okres... ale jest on bardzo obfity cały czas mi krawawi czy coś ze mną jest źle? Prosze szybko odpiszcie bo ja czytałam że pierwszy okres jest skąpy a ja mam tam tego tak dużo (mam 11 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aili
Powiem Ci że moja koleżanka jak dostała 1 okres to był taaaki obfity , więc to nie jest nic dziwnego. Nie zawsze 1 okres jest skąpy. To zależy od osoby. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgonyAuntinteria.pl
CześĆ mam 17 lat i znam się na kobiecych sprawach ponieważ moja mama jest ginekologiem i mam jej książki itp. Piszcie do mnie na email ze swoimi problemami a napewno pomoge bo jak czegoś nie wiem pytam mojej mamy. Mój email:AgonyAunt@interia.pl Mam też konto na nasza klasa lecz nowe bo na tamtym miałam za dużo zgłoszeń po tygodniu ,że mi się zacinało. AgonyAunt- n-k ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgonyAuntinteria.pl
CześĆ mam 17 lat i znam się na kobiecych sprawach ponieważ moja mama jest ginekologiem i mam jej książki itp. Piszcie do mnie na email ze swoimi problemami a napewno pomoge bo jak czegoś nie wiem pytam mojej mamy. Mój email:AgonyAunt@interia.pl Mam też konto na nasza klasa lecz nowe bo na tamtym miałam za dużo zgłoszeń po tygodniu ,że mi się zacinało. AgonyAunt- n-k ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sela9912
A ile dni trwa pierwszy okres ?? i czy jedna paczka podpasek wystarczy mi na pierwszy okres ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgonyAunt
CześĆ mam 17 lat i znam się na kobiecych sprawach ponieważ moja mama jest ginekologiem i mam jej książki itp. Piszcie do mnie na email ze swoimi problemami a napewno pomoge bo jak czegoś nie wiem pytam mojej mamy. Mój email:AgonyAunt@interia.pl Mam też konto na nasza klasa lecz nowe bo na tamtym miałam za dużo zgłoszeń po tygodniu ,że mi się zacinało. AgonyAunt- n-k ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doniabella
mam takie pytanko śluz mam od 2 lat owłosienie łonowe jest piersi juz całkiem całkiem włosy pod pachami widoczne bóle brzycha bardzo cezsto ból w okolicach jajników czasami czastami ale rzadko mam terz takie rózoew mini mini plamki na majtkach a okresu wcale czy to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doniabella
mam takie pytanko śluz mam od 2 lat owłosienie łonowe jest piersi juz całkiem całkiem włosy pod pachami widoczne bóle brzycha bardzo cezsto ból w okolicach jajników czasami czastami ale rzadko mam terz takie rózoew mini mini plamki na majtkach a okresu wcale czy to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiax110
hej mam pytanie.Od kilku dni strasznie boli mnie podbrzusze,słabo się i czuje i czasami boli mnie głowa.Czy to są odznaki nadchodzacej miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sela9912
don DONIABELLA Tak to za oznaki miesiączki ale nie wszystkie .... muszą być : -Śluz (musi trwać około 2 lat) -włosy Łonowe -włosy pod pachami -nieprzyjemny zapach.... Te oznaki zazwyczaj występują przed miesiączka... jeśli miałaśjuż wszystkie prawdopodobnie będziesz miała za niedługo... ale każda Kobieta jest inna więc nie można powiedzieć kiedy go dostaniesz Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doniabella
bardzo dziekuje za odpowiedz wszystkie oznaki sa wiec tylko czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doniabella
dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doniabella
do sela9912 dzieki za odpowiedz a putałam sie tu i owo miesiaczka morze trwac od4 do 7 dni a jedno opakowianie podpasek watpie zeby wystarczyło (jakie to opakowanie duże)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doniabella
a jeszcze bo ja te rożowe plamyk mam w odstpach co miesiąc od wrzesnia ale one sa takie malutkie czy to cos znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donka..
Hej ja nie mam tagże miesiączki u mnie w klasie wszystcy dziewczyny mają a ja nie :( Od 6 klasy ma wydzieline a chodze do 1 gimnazjum Cycki ma nawet duże nie powiem że są ogromne ale takie nie duże i nie małe Mam też owłosie łonowe tylko nie mam włosów pod pachami Brzuch mnie dość często boli nawet 2-3 razy w tygodniu ale boli u dołu i strasznie bolą mnie cycki jak je nawet lekko dotkne Nosze równiesz wkładki higieniczne... Odpowiećcie jestem ciekawa kiedy wkońcu dostane 1 miesiączke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donka..
Hej ja nie mam tagże miesiączki u mnie w klasie wszystcy dziewczyny mają a ja nie :( Od 6 klasy ma wydzieline a chodze do 1 gimnazjum Cycki ma nawet duże nie powiem że są ogromne ale takie nie duże i nie małe Mam też owłosie łonowe tylko nie mam włosów pod pachami Brzuch mnie dość często boli nawet 2-3 razy w tygodniu ale boli u dołu i strasznie bolą mnie cycki jak je nawet lekko dotkne Nosze równiesz wkładki higieniczne... Odpowiećcie jestem ciekawa kiedy wkońcu dostane 1 miesiączke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donka..
Hej ja nie mam tagże miesiączki u mnie w klasie wszystcy dziewczyny mają a ja nie :( Od 6 klasy ma wydzieline a chodze do 1 gimnazjum Cycki ma nawet duże nie powiem że są ogromne ale takie nie duże i nie małe Mam też owłosie łonowe tylko nie mam włosów pod pachami Brzuch mnie dość często boli nawet 2-3 razy w tygodniu ale boli u dołu i strasznie bolą mnie cycki jak je nawet lekko dotkne Nosze równiesz wkładki higieniczne... Odpowiećcie jestem ciekawa kiedy wkońcu dostane 1 miesiączke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donka..
Hej ja nie mam tagże miesiączki u mnie w klasie wszystcy dziewczyny mają a ja nie :( Od 6 klasy ma wydzieline a chodze do 1 gimnazjum Cycki ma nawet duże nie powiem że są ogromne ale takie nie duże i nie małe Mam też owłosie łonowe tylko nie mam włosów pod pachami Brzuch mnie dość często boli nawet 2-3 razy w tygodniu ale boli u dołu i strasznie bolą mnie cycki jak je nawet lekko dotkne Nosze równiesz wkładki higieniczne... Odpowiećcie jestem ciekawa kiedy wkońcu dostane 1 miesiączke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolaa95
Hej... ;) Mam 13 lat, śluz mam chyba ( nie wiem dokładnie ) juz ponad rok.Owłosienie łonowe mam... włosów pod pachami nie ...;/Moje piersi nie są duze ( nie zauwazylam zeby ostatnio urosły, ale to chyba nie ma nic wspolnego ). Niepokoje się troche ..;/ Nie wiem czy śluz u mnie jest całkiem normalny czy tez jest to powod do niepokoju ?. Czy mam sie spodziewac miesiaczki ?...Prosze o odpowiedzi i jakiekolwiek pytania do mnie wziazane z tym tematem . z góry bardzo dziekuje ;* i pozdrawiam ;) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolaaaa95
Hej ... Mam 13 lat. owłosienie łonowe posiadam ;p, włosów pod pachami nie mam.Moje piersi nie są duze ( nie zauwazylam zeby ostatnio urosły[ale to chyba nie ma nic wspolnego ... ? ]) Śluz mam (chyba, nie wiem dokładnie) ponad rok.Jestem troche zaniepokojona ... ;/ Nie wiem czy to całkiem normalne czy tez powod do niepokoju;/?( Mam na myśli śluz, ktory mam codziennie) Czy mam sie spodziewać miesiaczki ? Czy to jeszcze długo potrwa ... ? z góry bardzo dziekuje ;* czekam na odpowiezi i wszelkie pytania w stosunku do mnie. pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolaaaa95
Hej Mam 13 lat. owłosienie łonowe posiadam ;p, włosów pod pachami nie mam.Moje piersi nie są duze ( nie zauwazylam zeby ostatnio urosły[ale to chyba nie ma nic wspolnego ... ? ]) Śluz mam (chyba, nie wiem dokładnie) ponad rok.Jestem troche zaniepokojona ... ;/ Nie wiem czy to całkiem normalne czy tez powod do niepokoju;/?( Mam na myśli śluz, ktory mam codziennie) Czy mam sie spodziewać miesiaczki ? Czy to jeszcze długo potrwa ... ? z góry bardzo dziekuje ;* czekam na odpowiezi i wszelkie pytania w stosunku do mnie. pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszenia
powiem tak miesiączka pojawia sie wtedy gdy organizm dziewczyny jest przygotowany na zajscie w ciąże więc udajcie sie przwedlustro i pomyslcie czy ta figuram mogła by nosić pod sercem dzieciątko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiax110
Hej a ja mam pytanie;Jak mnie bardzo czesto boli brzuch,czasami głowa i źle się czuje.To to sa objawy przed miesiączką[ mam 12lat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakal
ja mam 10lat i wydzieliny dostałam w 2klasie kiedy dostane okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakal
ja mam 10lat i wydzieliny dostałam w 2klasie kiedy dostane okres prosze o szybk odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszenia
do kakal wiesz jeżeli masz tylko wydzieline to nie znaczy ze zaraz dostaniesz okres musiasz jeszcze mieć owłosienie łonowe piersi włosy pod pachami i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×