Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

A teraz by lam w łazience i mam biało-zólty sluz, bardziej zołty... to dobrze? przypominam *16.01 miałąm 1 okres/plamienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen: rowniutko 32 dni;), Hmm. Co do tego sluzu.... Mmm, Sorka nie wiem, ale to jest chyba normalne... Znaczy ja taki zolltawo- pomarańczowy mam gdy mi sie zaczyna lub kończy okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liczyłam własnie, heh wiem juz ze 32 dni, duzo osob ma własnie w takim odstepie; P a co do sluzu to narazie poczekam :P zobaczymy jak jutro bd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen: dzięki naprawdę mi pomoglas, myśle ze następny okres bede miała bardziej krwisty:) w drugim miałam wiecej, to i w 3 bede miała wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, Maatyla : nie ma za co: ) ja czekam na drugi choc juz mam dawno 15 lat.. ;/ ale lepiej pozno niz wcale heheh: )) Napisz jak dostaniesz i jak wygladał, ja tez napusze:) powinnysmy dostac w tym samym czasie tylko Ty 3 ja drugi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie wzięłam prysznic i jestem gotowa do siedzenia na kompie :P mam takie pytanko do was . jakie jest wasze hobby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fortuna: muzyka:) Carmen: :) wiesz ja pierwszej dostałam równo miesiąc przed Toba:) a o której dostałaś, około? Ja około 16:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fortuna22: strasznie dużo ale najbardziej lubie biegać i śpiewać a ty ? :) ej podałybyście mi nr. do gin. ? ( najlepiej jakby to była kobieta .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dośc nietypowe... robię plecione bransoletki z muliny ;) a od niedawna próbóję sił w robieniu na szydelku ( koronki i inne takie ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i lubię śpiewac czasem :) i wogóle dużo tego jest ale bransoletki to tak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fortuna22 fajne hobby tez kiedys sie tym zajmowalam, a ile masz lat ? macie ferie teraZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fortuna 22 -ja też jeszcze 3 dni i ja mam 15: ) do Maatyla ; nie , nie mam ;) a Ty :> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszam - Tarot allegro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciałam sie jej o coś poradzić:) nie mam problemu. ej a to na serio jest nr gin. ? i czy ona jest cały czas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha już 50 str. jestem na tym forum ! :D już mam 50 lat hahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×