Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Podpaski zawsze trzeba mieć przy sobie:) bo gdyby tam nie było sklepu to... nie zazdrościłabym ci:) A okresu nie da się tak przewidzieć ale na około dwa lata po rośnięciu piersi. Mi 2 lata temu gdzieś w styczniu zaczęły rosnąć piersi i w styczniu 10 tego roku dostałam okres. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpaski zawsze trzeba mieć przy sobie:) bo gdyby tam nie było sklepu to... nie zazdrościłabym ci:) A okresu nie da się tak przewidzieć ale na około dwa lata po rośnięciu piersi. Mi 2 lata temu gdzieś w styczniu zaczęły rosnąć piersi i w styczniu 10 tego roku dostałam okres. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka9912
Dziewczyny muwie wam że OKRES to nic fajnego ;[ Ja chciałabym go nie mieć .. :P To jest okropne ... Co chwile muszę isc do łazienki sprawdzić czy nie mam za dużo krwi ;[ Na waszym miejscu ni cieszyłabym się tak na widok miesiączki ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpaski zawsze trzeba mieć przy sobie:) bo gdyby tam nie było sklepu to... nie zazdrościłabym ci:) A okresu nie da się tak przewidzieć ale na około dwa lata po rośnięciu piersi. Mi 2 lata temu gdzieś w styczniu zaczęły rosnąć piersi i w styczniu 10 tego roku dostałam okres. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........kasiulka.............
ja mam 13 lat chodzę do 6 klasy. jestem bardzo wysoka piersi tez mam duze. mam pare wloskow onowych ale sa prawie niewidoczne;/ nieraz kluje mnie cos w brzuchu ale tylko chwile wogole mam taka jakas wydzielina jest taka przezroczysta i tak sie swieci co to jest?? czy to sa objawy miesziączki pomóżcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śluz pojawia się na około 2 lata przed okresem. A ty ile masz już śluz? u każdego jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śluz pojawia się na około 2 lata przed okresem. A ty ile masz już śluz? u każdego jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jeszcze nie mam
Ja będe miała 13 lat jesienią i też nie mam jeszcze okresu. Mam już śluz i owłosienie łonowe (no powiedzmy że coś tam rośnie hihi) ale piersi maluchne, właściwie tylko sutki mocno odstają. dużo czytałam o dojrzewaniu więc nie potrzebuje porad ale jakby jakaś dziewczyna chciała popisać ale tak w moim wieku mniej więcej , nie mam z kim tak szczerze o niektórych rzeczach mówić. Piszcie na gg 11348131 (jak mnie tam nie ma to zostawić wiadomość bo mam jeszcze inne gg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxkasikxx
Hej jestem kasia mam 12 lat i leci mi już śliuz (przeżroczysty) i mam już włosy łonowe i dosyć cześto boli mnie podbrzusze nie wiem czy moge się spodziewadz okresu ? a jak tak to kiedy bardzo was prosze o odp bo to dla mnie bardzo ważne kiedy być gotową nr gg 6958872

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila POMOCY
Hej !! Mam 13 lat i chodze do klasy 6. Nie wiem co się dzieje ... ;( Wydzielinę sluzową mam od około 1 miesiąca , na początku była normalna prawie nie widoczna galaretkowata . A teraz po 1 miesiącu na majtkach widzę że jest żółta , gęsta . A jak jest w pochwie to jest taka mleczna , ma nieprzyjemny zapach. Czytałam na takiej stronie że to mogą być objawy choroby "Kandydoza". Objawy są takie : winny – grzyb drożdżakopodobny wydzielina – obfita, serowata, o zapachu podobnym do fermentujących drożdży, bywa również ropna objawy – świąd, pieczenie, obrzęk i zaczerwienienie błony śluzowej Niepokoi mnie też druga choroba "Chlamydioza" , też spełnia kilka kryterii. A objawy są takie : winny – chlamydie, pasożytnicze drobnoustroje o cechach bakterii oraz wirusa wydzielina – żółtawa, obfita, cuchnąca objawy – zaczerwienienie i obrzęk warg sromowych, bolesne oraz częste oddawanie moczu, ból w podbrzuszu, krwawienie po stosunku Nie wiem co mam robić ... ;( Mam iść do ginekologa dzieciecego...? Boje sie powiedzieć to mamie ... A co jeżeli ja będe na coś chora , tak strasznie się boję . Nie dostanę pierwszej miesiączk czy to możliwe ? ;( Lila ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna POMOCY
Hej !! Mam 13 lat i chodze do klasy 6. Nie miałam jeszcze miesiączki. Wydzielinę sluzową mam od około 1 miesiąca , na początku była normalna prawie nie widoczna galaretkowata . A teraz po 1 miesiącu na majtkach widzę że jest żółta , gęsta . A jak jest w pochwie to jest taka mleczna , ma nieprzyjemny zapach,kwaskowaty. Czytałam na takiej stronie że to mogą być objawy choroby "Kandydoza". Objawy są takie : winny – grzyb drożdżakopodobny wydzielina – obfita, serowata, o zapachu podobnym do fermentujących drożdży, bywa również ropna objawy – świąd, pieczenie, obrzęk i zaczerwienienie błony śluzowej Nie wiem co mam robić ... ;( Mam iść do ginekologa dzieciecego...? Boje sie powiedzieć to mamie ... A co jeżeli ja będe na coś chora , tak strasznie się boję . Nie dostanę pierwszej miesiączk czy to możliwe ? ;( Lila ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna POMOCY
Żem się pomyliła bo przecież nie mogę miec tej chlamidy cooś tam bo jeszcze nie miałam stosunku . A to że zmieniłam Lila na Martyna to sie poprostu pomyliłam Lila to moje przezwisko ;p PROSZE O OPDOWIEDZI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 tygodnie temu miałam wydzieline białą na majteczkach .a nie dawno gdy oparbłam się o blat biurka ,poczułam ucisk po na dole po lewej stronie brzucha .czy to objawy miesiączki ??odpiszcie prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 tygodnie temu miałam białą wydzielina na majtkach .a nie dawno gdy oparłam sie o blat biurka poczułam na dole po lewej stronie brzucha ucisk czy to objawa miesiączki ??odpiszcie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 tygodnie temu miałam śluz na majteczkach ,a nie dawno gry oparłam sie o blat stołu to poczułam ucisk na dole po lewej stronie brzucha czy to objawa miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 tygodnie temu miałam śluz na majteczkach ,a nie dawno gdy oparłam sie o blat stołu to poczułam ucisk na dole po lewej stronie brzucha czy to objawa miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 tygodnie temu miałam śluz na majteczkach ,a nie dawno gry oparłam sie o blat stołu to poczułam ucisk na dole po lewej stronie brzucha czy to objawa miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 tygodnie temu miałam śluz na majteczkach ,a nie dawno gry oparłam sie o blat stołu to poczułam ucisk na dole po lewej stronie brzucha czy to objawa miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxkasikxx
Prosze odpiszcie bo niewiem czy być gotową !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxkasikxx
boże jaaa nie weim co się ze mnią dzieje dziś miałam śluz w koloże jasnej krwi co to znaczy prosze pomóżcie bo umrę ze stachu ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poducha_
zazwyczaj jest tak że córka dostaje pierwszą miesiączke w tym samym wieku jak jej matka, więc wystarczy, że zapytacie się waszych mam ile miały wtedy lat. Oczywiście to nie jest reguła i nie ma powodów do obaw jeśli nie macie okresu mimo, że mama miała już w waszym wieku. kiedy miałam tyle lat co wy też panikowałam i myślałam, że jestem na coś chora i że nigdy nie dostane okresu ;) nie ma co panikować czy sie niecierpliwić na każdą z was przyjdzie pora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poducha_
ja w waszym wieku też panikowałam, myślałam, że jestem na coś chora i że nigdy nie dostane okresu :D nie ma co panikować i sie niecierpliwić. Na każdą z Was przyjdzie pora ;) Możecie zapytać Waszych mam ile lat miały gdy dostały pierwszą miesiączke, istnieje duże prawdopodobieństwo, że dostaniecie w tym samym wieku co ona. Podkreślam, że to nie jest reguła i jeśli nie macie okresu mimo, że mama miała już w tym wieku, to nie martwcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo was prosze odpisujcie !! boje się że nie dostane okresu i będę bezpłodna !! nie wiem czy mam a kórat te objawy ??(nie wiem od ilu mi leci śluz ) raczej dawno z rok dwa nie wiem na poczatku nie przejmowałam się tym !! pomocy !! jestem już w 6 klasie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo was prosze odpisujcie !! boje się że nie dostane okresu i będę bezpłodna !! nie wiem czy mam a kórat te objawy ??(nie wiem od ilu mi leci śluz ) raczej dawno z rok dwa nie wiem na poczatku nie przejmowałam się tym !! pomocy !! jestem już w 6 klasie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo was prosze odpisujcie !! boje się że nie dostane okresu i będę bezpłodna !! nie wiem czy mam a kórat te objawy ??(nie wiem od ilu mi leci śluz ) raczej dawno z rok dwa nie wiem na poczatku nie przejmowałam się tym !! pomocy !! jestem już w 6 klasie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śluz może byc takiego koloru mleczno białego albo przezroczystego. moze sie wydawac ze jest troche zolty i zawsze troche swedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxkasikxx
Dziewczyny proszne napiszcie co się ze mna dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sygunia
pomocy!!! mam takie pytanie/ mam 12 lat sluz mam tak około2 lata owłosieniełonowe i podpachami jest. ... ale bule brzucha to nieraz pojedyńcze ukłucia... kiedy mogę spodziewać okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka117
ja mam ten śluz od około roku, owłosienie jest, piersi średnie, mam 13 lat moje niektóre koleżanki maja okres, mam sie go spodziewać ? odpiszcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka117
mam 13 lat, mam ten śluz od około roku, ppiersi no... średnie, włoski są, nieraz chwilami boli mnie podbrzusze, mam sie spodziewać ze niedługo dostane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×