Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

witram was dziewczyny:P pisałam rok temu ale potem bylo dobrze i przestalam w lipcu dostalam pierwszy okres i wszytko bylo dobrze byl w miare regularny bo co miesiac w dniach 10-15 a teraz w kwietniu spoznil mi sie o dwa tygodnie mianowicie był 21 nie denerwowałam sie bo pomyslalam ze to przez stres przed egzaminami gimnazjalnymi a teraz jest 6 czerwca i do tej pory nie mam:P plis odpiszcie czy to jest tak normalnbie i moze byc czy musze isc do lekarza:P dzieki z góry i pozdrawiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber..99
do kamila14 : nie obawiaj, się, ja tak miałam, przy swojej 4 miesiączce, miałam mieć 4,5 maja, a dostałam 26,27 {w nocy} : D to tak jest, bo jesteś młoda i będziesz mieć nieregularnie ;D powodzenia dziewczynki.. ps. moja kumpela z 4 też dostała, życzcie jej powodzenia w dorastaniu ;D bayy :**)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejj ; ) Trochę nie pisałam,ale wiecie- urwanie głowy w tej szkole. Ale koniec roku już się zbliżaaaa : D Yeah ! A wczoraj dostałam PIERWSZY RAZ W ŻYCIU 5 ze sprawdzianu z matematyki !! ; D Nomm... A jeżeli chodzi o okres,to pisałam,kiedy był drugi. A jutro jadę na 3-dniową wycieczkę (wygraliśmy w konkursie,cała nasza klasa) darmową czyli 8,9 i 10. A jak ostatni okres był 9,to boję się,że 3 mogę dostać pojutrze :| Wzięłam podpaski i APAP,no ale.. Masakra. A co tam u was dziopki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animowaaa
Ja mam strasznyb problem... jestem w 5 klasie ide zaraz do 6 i co? własnie nic...:( Mam owłosienie łonowe od jakiegoś roku pod pachami od miesiąca. sluz mi leci od półtora roku A BIODRA TEŻ MI JUZ ROSNĄ! 3 kolezanki maja juz w klasie. Najgorsze to jest to że mam straszne owłosienie łonowe i strasznie dużo razy mi leci sluz... nawet 2 razy dziennie. \Boje sie ze moge coś mieć. pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anonimowa - spokojnie nic ci ne jest ;). masz normalne objawy dojrzewania jak inne dziewczyny . nie widzę tu nic niepokojącego . jeśli jednak boisz się że coś jest nie tak możesz napisac do pani ginekolog przez gg . nie pamiętam jej numeru ale może jakaś inna dziewczyna ci go poda . niestety nie przewidzę kiedy dostaniesz okres bo może to zrobic tylko specjalista i to w przybliżeniu , poza tym jest czas do 16 urodzin . tak więc nie powinnaś się niepokoic ;) 3 maj się :) a u mnie masakra normalnie ... ostatnio jest mi strasznie niedobrze , śluz raz jest raz nie ma . dzisiaj tak mnie głowa bolała że masakra , miałam zawroty i brzuch pobolewał . a tydzień temu miałam lekko pomarańczowe plamienie , ale nic nie wynikło z tego :| tak mi czas dennie upływa głównie na braniu tabletek :( a co u was ?? dorka no ja właśnie też , ten śluz nie do wytrzymania jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowaaa
Dzięki fortuna22:)) mmnie tez wkurza ten sluz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie ktoś pisze :D fajnie : ) ja dopiero 17 bd miała ; )) nic mnie narazie nie boli i wszystko jest ok ;* a u was c'tam ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie było 3 okresu na tej wycieczce,ale to nawet lepiej. Chociaż może jestem dziwna,ale tak chciała bym dostać ten okres teraz,albo w zakończenie roku ; D Anonimowa - masz ten numer do tej Pani ginekolog : 4840433 Pisz do niej normalnie,na luzie. Masz jakieś pytania ? Ona ci wszystko wytłumaczy,nie krępuj się. W końcu to ginekolog ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsala
Ja przed okresem nic nie czułam.Hi hi jak sobie wspomnę tamten dzień gdy dostałam śmiać mi się chce to było 24 maja tańczyłam sobie śpiewałam i nagle coś mnie zaswędziało w miejscu intymnym.Poszłam do WC i stało się mało bym nie zemdlała ale nie było tak strasznie.Założyłam podpaskię no i poszłam spać.Gorzej było rano cała pościel w krwi :) Oto moja chistoria a i mam 12 lat Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
cześć kobietki dostałam 12 3 okres mam 11 lat mogę już używać tamponu o.b. mini (wys. 2,5 cm szer. 0,7 cm) ? bo moja koleżanka w moim wieku już używa tych tamponów i nie wiem czy dobrze robi potrzebuję powarznej , dobrej rady w szybkim czasie bo za 2 tyg. wyjeżdżam na obóz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
12 czerwca 3 okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki;** Ja swojej 6 miesiączki spodziewam się 28 maja. Chodź na razie mam nieregularne..;P Ale to się jakoś jeszcze ułoży:P.. Co tam u was?? Jak tam będą czerwone paski na świadectwach?? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowaaa
dzięki martyna12 a i też mam na imie martyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka15
ja będę miała czerwony pasek. Co u was bo u mnie ciągle ten śluz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka 44
Mam 13 lat i teraz idę do trzeciej gimnazjum. Mam problem... Od jakiś 2 miesięcy na majtkach mam jakię żółto-białe nawet bardzo lekko brązowe plamy o intensywnym zapachu. Martwi mnie to że mam tylko 144 cm wzrostu a inne dziewczyny ode mnie z klasy są dużo wyższe i niektóre już miały okres. Czy ze mną jest coś nie tak ? Czy to oznaki miesiączki ? prawde mówią moje piersi nie są zbyt duże ale cały czas rosnę. Mam włosy łonowe. Czy to dobrze ? Proszę o radę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kc.................
piszcie plisssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, że nie na temat fortuna: ile miałaś punktów na teście szóstoklasisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka: masz 13 lat i idziesz do TRZECIEJ gimnazjum???? Możliwe, ze w najbliższym czasie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMUŻCIE
Hej mam 14lat i od jakiś 2lat mam wydzieline pół roku temu zaczeły mi rosnąć włosy pod pachami a łonowe mam od dawna mam małe biodra piersi rosną mi od 2.5 lat. Dlaczego jeszcze nie dostałam okresu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomóżcie : może dlatego że jeszcze twój organizm nie jest jeszcze wystarczająco gotowy na przekształcenie się w kobietkę :) nie martw się to na peewno przyjdzie hyhy też czekałam i przyszła hihi :D wszystko będzie ok :* nie martw się :) pozdrowionka 3maj sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomóżcie : ale z tego co tu piszesz ciocia niedługo przyjedzie szykuj się :D hyhy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia2300
Zauważyłam brązowe plamy na mojej bieliźnie, czy to może być objawa pierwszej miesiączki??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, brązowe plamy mogą oznaczać przyjście miesiączki, ale może to też być początek miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:***** kochane przepraszam baardzo dawno nie pisałam. Musicie mi pomoc. Okres miałam już 5 razy. A teraz spóźnia mi się już prawie 2 miesiące. (ostatni zaczął mi się 09.05) Muusze koniecznie dostać go w tym tygodniu albo na początku następnego. Za 2 tygodnie wyjeżdżam do Egiptu... Nie mogę mieć wtedy okresu!!:o Co u was?:D Jak wakacje?:D Ps: POMOCY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cOla2703
Chętnie pomogę.----------/---- ada12 spokojnie nie ma się czym denerwować. pierwszą miesiączkę dostaniesz około 2 lata po tym, jak zaczęły ci rosnąć piersi, A mi zaczęła rosnąć 1 pierś. O.o . Druga ani nie drgnęła. To też się liczy.? Czy dopiero ok. 2 lata po tym jak zaczną obie rosnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola: witam na forum:D rozmawiamy tu o miesiaczce (pierwszej), ale nie tylko:) ty mialas już??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×