Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Hej wszystkim jestem nowa na forum mam 14 lat. ;) nie mam miesiączki , choć mam te wszystkie objawy od dawna . :) mi się wydaje że mnie to ominie he he:-D ale cóż jak tu czytam te wszystkie wpisy to mnie to pociesza . . A ten śluz mnie też wkurza . . Bez przerwy . . A tu nic ;-( no cóż jak się mówi każdy ma swój czas . . Ale mnie to ani trochę nie pocieszyło;-( u mnie w rodzinie mają późno , wiem że mama jak i ciocia siostra mojej mamy mnialy późno , a druga mniala jak miała -12 lat ach ta matka natura . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zmartwionamega ; (((; nie martw się . Ja swoją pierwszą miesiączkę dostałam w grudniu 25. i też miałam jeszcze 14 lat ( w marcu15). Miałam przez pół roku brązowe plamienie co jakiś czas( od2-3 tygodni).A w Boże Narodzenie Niespodzianka...;D Teraz jak łatwo policzyć miesiączkuję od ok. 7 miesięcy. Co prawda nie każda miesiączka jest regularna i nie przy każdej mam tylko krew (czasem zdarza się że moja miesiączka trwa prawidłowo 5-6 dni ale jest bardziej brązowa.Po prostu jest w niej mniej krwi niż zazwyczaj) Ogólnie cieszę się z tego,że w końcu dostałam;). Nieraz (szczególnie w lato) jest ona mecząca, gdy np. chce się jechać nad jakieś jezioro;D Ale lepiej ją mieć niż nie mieć ;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do soczek ;p , tu się zgadzam że lepiej mnieć niż nie:(. .| Bo jak się nie ma wiem na swoim przykładzie , to tylko się wyczekuje tego właśnie dnia , kiedy zostanie się kobietką. Wiem że każdy będzie mnial ale , do 16 brakuje mi 2 lata . Mnie wszystko zawsze czEKA na końcu , jak odludek, wydaje mi się że ja tylko jestem na końcu . Jeszcze mnialam głupi sen w czoraj . Że coś do mamy mówiłam a ona że dostałam miesiączkę , ja patrząc na prześcieradlo a tam krew . Nie wieżę w takie sny. . Ale cóż he he:( zawsze mogę wam się zwieżyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka: witam:D fajnie ze jesteś:D nie martw się!:) i czekaj!:D okres sam przyjdzie:) i nie porownuj się do nikogo bo każdy dojrzewa inaczej. Do mamy tez nie ma co, bo nie sprawdza się to czasami:**! wyluzuj!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny : ) ja dostałam okres w zakończenie roku szkolnego (w ubiegłym roku) dziwnie troche ; D a było tak : uszykowałam sie do szkoły i wg . w szkole poczułam , że mam mokre majtki , myślałam , że to śluz , który ciągle mi leciał . Wróciłam do domu i poszłam się załatwić , ale na majtkach tylko śluz , no więc nicc . wieczorem dopiero spojrzałam a tam brunatna sucha krew . Mama mi podpaski dała . no i tyle . pierwsy raz brzuch mnie nie bolał , dopiero teraz od kilku miesiecy . zreszta na poczatku miałam nie regularny , poniewaz miałam w czerwcu poźniej w sierpniu , dopiero chyba w październiku , jakiś czas chyba ze 3 miesiace wg . i teraz tez jeszcze mam nieregularnie bo 6 dni pozniej dostalam niz w ubieglym miesiacu . dobra rozpisałam sie ; D dziewczyny nie porzejmujcie się ! to normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwionamega ; (((
dzięki dziewczyny za oparcie naprawde trochę mi ulżyło :) cieszę się że trafiłam właśnie na takie forum ;) kocham was hyhy :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na forum : soczek, zmartwionamega ; (((, maleńką , resetke ;D gonie, klaudiax, buka szuka buta i celinke :D duuużo was hyhy ale to baardzo dobrze kochane : zmartwiona mega : te kropki na majtkach oznaczają zbliżający się okres ciesz sie i raduj a na wakacje koniecznie noś ze sobą podpaski nawet w staniku (to najlepsza kryjówka hah :D ) okres nie zależy od piersi to zależy od organizmu kobietki ! maleńka: ( i inne) OKRES NIKOGO NIE OMINIE ! nie bójce sie że akurat wam sie upiecze ! :D:D:D hyhy :) co tam u was u mnie ok ;pp za 2 dni jadę do Paryża na 1 tydzień i na wakacjach w Paryżu dostane łee :( ale to co a u was jakieś plany na wakacje ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej; ) Tym,że miesiączki na początku są nieregularne się wgl. nie przejmujcie. Bo właśnie tak jest na początku.;P Na biologii pani mówiła,że taką kobietą najbardziej gotową na dziecko (czyli,że wszystkie nasze narządy są już gotowe) jesteśmy dopiero gdy miesiączkujemy już 3 lata;) A do tego czasu te wszystkie miesiączki mogą być nieregularne;D Do lol;); Fajnie,że jedziesz na wakacje i to do takiego pięknego, a raczej romantycznego ;D, miasta. Osobiście ja nie wybieram się na żadne wakacje; ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka90...
cześć:) z tego co ja pamiętam dostałam miesiączkę jak miałam 12 lat hmm jakoś za specjalnie się nie zdziwiłam byłam dobrze poinformowana przez matkę no wtedy to nie było internetu ;) kolejną chyba po 3miesiącach i powoli do przodu. Wiec nie ma co się obawiać gorzej jakby jej nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powinnam dostać siedemnastego lipca ,ale do tej pory nie mam.. Wiem,że mogę jej niemieć nawet kilka miesięcy ale jak już się pierwszą dostała (teraz powinna być ósma) to tak trochę dziwnie jak się spóźnia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara1628
mam 10 lat na pachach mam kilka włosów na miejscu intymnym mam pełno włosów wydzielina leci mi 2 lata nosze rozmiar stanika 31/70 32/70 dół brzucha mnie boli mam twarde brodawki boli mnie głowa czy będę miała miesiączkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Kara1628 ;] masz dopiero 10 lat możesz dostać do 16 lat może zdażyć jutro za tydzień za miesiąc za rok za kilka lat . Nikt Ci nie powie daty pierwszej miesiączki. Ale tak to są objawy ;* nie przejmuj się ;] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do soczek ;p nie przejmuj się tym ;] narazie masz je nieregularne z czasem będą ale trzeba na to czasu ;* dziwnie jak się spóźnia a jeszcze dziwniej jak się jej nie ma ;* ;* pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qmisa
Hejj ! Wczoraj dostałam pierwszą miesiączkę !! Jest ona nie obfita ale jutro jade do mamy na tylko na 3 dni i na Tropiki a ja mam okres dziewczyny pomóżcie !:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do qmisia : nie zapobiegniesz temu żebyś specjalnie do mamy na tropiki jej nie miała;) pojawiła się no cóż . . Ale do mamy pojedziesz jako mała kobitka ;* ! Nie przejmuj się ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdf
przeleci ja miałam białe spodnie jak dostałam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tutaj swoje konto , ale nie pamiętam hasła jak sobie przypomnę to napiszę z niego . Ostatnimi czasy to już jest trochę , jak wstaję mieni mi się w oczach i jest mi niedobrze , ostatnio także boli mnie głowa , jak jestem na polu jest mi okropnie niedobrze, też mnie bolą ale przez chwilę nie przez cały czas jajniki i boli mnie podbrzusze , wczoraj na bieliźnie zauważyłam takie małe plamki krwi na bieliźnie . . Nie wiem już sama . . A dzisiaj już nic a i mnialam dużo śluzu jak nigdy , mam od dawna i nie liczę od kiedy on występuje . . Ja już sama nie wiem . Od dzisiaj dalej mnie podbolewało podbrzusze a zawsze tak było wieczorem . I dzisiaj jest mi tak okropnie nie dobrze i głową boli i też mnie bolał dół kręgosłupa on mnie boli już ohoho , i mam te wszystkie objawy miesiączki . Nie muszę wymieniać;) Tylko nie wiem co mi jest . ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qmisa
a DZIEWCZYNY CZY tampon wyczyma mi 6h ? albo korek co jest lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam jeszcze okresu, szczerze to chciałabym go juz mieć . Kiedy przyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martysia125
Mam 14 lat .To trochę dziwne że wczoraj dostałam pierwszej miesiączki a jak czytałam o tym wszystkim to było napisane że dostaje się okres po 44kg a ja mam tylko 38kg. Czy ze mną jest coś nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olacia
Ja mam 11 lat i od paru dni strasznie boli mnie brzuch i gdy sikam też z bólu wytrzymać nie mogę;( co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olacia
a i często chodze do WC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj dostałam moją pierwszą miesiączkę :) troche boli mnie brzuch, a krwi mam tak średnio jakie podpaski polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qmisa
Dziewczyny ja mam jeszcze okres!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×