Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość zmartwionameeega; (
dziękuje a co do zakończenia miesiączki to jeszcze nie koniec bo myślałam że koniec a tu dzisiaj znowu haha ; D ; ) ale się ciesze ; **

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakręcona :P - Ważne!!
Mam pytanie co prawda miesiączki spodziewam się w pt, ale czuję się trochę nieswojo. Normalnie przed okresem pobolewa mnie brzuch, piersi itp, a teraz nic, tylko piersi są trochę wyczulone... Po czytałam trochę na forum i zmierzyłam temp. , wynik to 37,2 , ale to może jakaś infekcja, co o tym myślicie? Po za tym czuję się osłabiona. Czasami zastanawiam się czy nie wykręcić nr do szefowej i nie poprosić o dzień wolny żeby się wyspać( bo na chwile obecną to nawet12h to mało). Strasznie denerwują mnie zapachy, które do tej pory odpowiadały mi bardziej niż inne np.kawa, grapefruity. Dziś mnie dosłownie odrzuciło od moich ulubionych perfum. Strasznie mnie mdli od lubianych przeze mnie zapachów. Powiem szczerze, że trochę po szaleliśmy z narzeczonym w dni płodne, ale sama nie jestem do końca pewna efektów bo, ani razu nie skończył we mnie i żeby jakiekolwiek objawy mieć tak szybko?? Co o tym sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
hej kobietki słuchajcie od gdzieś tk drugiej połowy kwietnia, mniej więcej co miesiąc mam na majtkach czerwone i brązowe i żółte plamki są średniej wielkości ale jest ich dużo , poza tym mam przed tymi plamkami mam wszystkie objawy przedmiesiączkowe. Czy to dopiero przygotowanie do miesiączki czy to już ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona : O
Hejka! Dzisiaj zobaczyłam na majtkach na początku różową kropkę, ale jak poszłam się potem załatwic to w niewielkich ilościach wyleciał mi różowy śluz z krwią. Czy to jest już miesiączka czy tylko objawy, że niedługo dostanę? Wstydzę sie powiedzieć o tym mamie, ale chyba powinnam :O Pomóżcie!!!! :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qmisa
Hej dziewczyny czy druga miesiączka trwa tyle co 1 ?. I czy może ona byc bardziej obfita przez antybiotyki ? Bo własnie je biore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
proszę o odpowiedzi na moje ostatnie pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Druga miesiączka może się różnić od pierwszej. Przez pierwsze 2 lata od pierwszej miesiączki wszystko może się zdarzyć. Może nawet wystąpić taka sytuacja ,że nie będziemy miesiączkować przez rok..itp. Plamienia różowo-czerwone itp.. mogą być oznaką,że miesiączka się zbliża ,ale jeżeli jest tego więcej to ,to już może być ten dzień!:** A wy jak czujecie?? Czy czujecie się już kobietami?? Jeżeli nie to te plamienia mogą być oznaka zbliżającej się miesiączki;) Posłuchajcie swoich intuicji;) Do Zmartwiona ; Gratulację ;) Stałaś się kobietką;** Do zakręcona: Chyba nie trafiłaś na odpowiednie forum; / My rozmawiamy o pierwszych miesiączkach ,a nie o ciążach.. Nie wiem czy mam rację ,ale z tego co wiem podwyższona temp. , mdłości i osłabienie to są oznaki ciąży; ) Może zrób lepiej test ciążowy..:) I napisz do nas czy rzeczywiście to ciąża;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta12
czesc. mam 12 lat i chciałabym już dostać okres.Jestem chuda waze 31kg,152cm wzrostu.Mam owłosienie w okolicach łonowych ale pod pachami mikroskopijne blond włoski.Piersi to takie małe nawet nie nosze stanika . a co do śluzu... nie wiem czy go mam pomóżcie teraz ide do 6 klasy.pzdf dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz niby się mów,że powinno się ważyć ok.40 kg. żeby mieć miesiączkę, ale dokładnie nie jestem pewna.. też byłam szczupła gdy szłam do 6 kl. Stanik(taki sportowy,zerówkę) zaczęłam nosić właśnie w 6 kl. Dopiero w 2 kl. gimnazjum dostałam miesiączkę (teraz idę do 3). U cb oczywiście może to wystąpić wcześniej..; ) Pozdrawiam;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
heeeej:* sorki ze mnie długo nie było ale bylam na wakacjach:) co mnie omineło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta12
dzieki soczek, a ten śluz o co z nim kaman ? Jak go wyczuć albo hehm zobaczyć ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta12
to co jak z tym śluzem pomocy chce wiedziec wiecej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakręcona :P
U mnie podejrzewali wyrostek bo pamiętam, że strasznie mi dokuczał prawy jajnik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta12
siemka co tam u was..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta12
hejka jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej juletta ; *** śluz możesz zauważyć np na czarnych majtkach może on być biały lub taki lekko żółty ; ) a na białych no to zazwyczaj albo jest takie żółtawe albo porostu poczujesz takie coś mokre ; ) hah ; D a co do okresu to nie wiem czy z tą wagą to prawda bo moja przyjaciółka w 1 gim ważyła 35 kg i dostała więc to tylko zależy od organizmu kobietki ^^ niedługo przyjdzie musisz być cierpliwa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliz po prostu wyczujesz lub tak jak to napisała LOL .. zobaczysz .. szczególnie na ciemnych majtkach; ) Z tym ,że trzeba ważyć ok 40 kg. to po prostu tak słyszałam ale każda z nas jest inna i wgl.; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta12
dzieki dziewczynki:** Wlasnie juz wiem,mam biały rozciągliwy śluz czasami troche kleisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosząca o poradę
Hej dziewczyny! Mam 13 lat, owłosienie łonowe i trochę pod pachami a piersi małe i od ok. 5 miesięcy mam białą wydzielinę z pochwy. Przedwczoraj zobaczyłam na mojej bieliźnie krwiste plamki, a wczoraj i dzisiaj ich nie było. Czy to mogła być pierwsza miesiączka, taka mała i krótka? Czy to tylko ostrzeżenie że może niedługo nadejdzie? Proszę pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
prosząca o porade, myśle że to tylko taki symptom że miesiączka niedługo się pojawi, z tego co wiem nawet pierwsza miesiączka trwa co najmniej 3 dni, chociaż w moim przypadku trwała aż 7. Obserwuj dalej zmiany, bo może się okazać że to już niedługo :) no właśnie, co do mojej miesiączki, dziewczyny, ile czasu powinno minąć od pierwszej do drugiej, pytam się z tego względu, że zaczyna się szkoła i wole mniej więcej ogarnąć w których dniach powinnam być już przygotowana :)) z góry dzięki za odpowiedzi, funix:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
aha, zapomniałam niektóre z was pytały się o podpaski, ja używam always ultra normal- sensitive fresh, dla mnie są super, cienkie, ładnie pachną i prawie ich nie czuć wczoraj postanowiłam że podczas 3 okresu zaczynam używać tamponów, dlatego że słyszałam że są dużo wygodniejsze od podpasek. Co o tym myślicie, czy nie jestem na to jeszcze za młoda? (mam 13 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta12
hejoo dziewczynki:P dam wam bardziej precyzyjne dane: mam 12 lat,152 cm, 31 kg.Owłosienie średnie ma łonie i ,małe na pachach.śluz od 1.5 roku.moja mama dostała okres w wieku 14 lat. Wczoraj rozmawiałam z nią o tym i powiedziała mi że ja ogólnie wolniej rozwijam sie np od mojej naj przyjaciolki.Nie mam jakis wielkachnych piersi tylko takie małe orzechy:)) Pózno wychodzą mi stałóe zęby (jeszce wsyztkich nie mam) A wy co o tym myślicie Ps czy mam nosic wkładki i jak powiedziec o tym mamie ?? Sluz jest biały kleisty rozciągliwy troche glut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
ja o śluzie nie mówiłam mamie, sama kupilam sobie wkładki i ich używałam, podlecam discret fresh lily, albo te najnowsze w pomarańczowym pudełku(nie pamiętam nazwy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta12
dzieki funix ale rozmowa z mama to nie jest dla mnie problem. a ajk myslisz kiedy moge spodziewac sie miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
ciężko mi określić, bo ja na podstawie tego co napisalaś wczejniej stwierdziłam że dojrzewałam troche szybciej od cb, tzn w piątaj klasie już miałam dość duży biust i goliłam owłosienie pod pachami. wiesz, co? poprostu noś ze sobą do szkoły podpaski i styknie, bo naprawde nie mam pojęcia kiegu się doczekasz pierwszego okresu:) pozdrawiam, funix:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do funix; Jeżeli dostałaś miesiączkę np.26.08. i jeżeli będą one regularne to następną powinnaś dostać 23.09. Liczysz od dnia kiedy dostałaś pierwszą 28 dni; ) A co do tamponów to aby je używać musisz znać bardzo dobrze swoją miesiączkę. To znaczy ; musisz wiedzieć czy masz mocne czy słabe krwawienie , bo nie można mieć za długo tampona w pochwie;/ Ps; W 2 gimnazjum będziesz miała o miesiączkach i tych całych cyklach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
dzięki soczek:) jednak nie za bardzo moge czekać do 2 gimnazjum i wolalabym się wszystkiego dowiedzieć teraz przy pierwszych kilku. znalazłam stronę internetową na której jeśli wpiszesz datę swojej ostatniej miesiączki poda ci date następniej, tyle że u mnie to nie zadziała bo trzeba podać długość swojego cyklu, a ja narazie jeszcze nie wiem ile to dni. napewno nie 28, bo dziś minął 29 dzień:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta12
dzieki funix wgl przez to forum dowiedziałam sie tyle ile mi iwystarczy zeby prowadzic o tym wykłady w szkołach a mama powedziała m i ze moge uzywac je wkładek h. To papatki jeszcze 2 dni łech.... Buzka :**********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×