Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

A chusteczek na razie nie używałam. Ale też kupię. Tylko później, nie chcę za jednym razem brać podpasek, wkładek i chusteczek do higieny intymnej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosząca o poradę
Ja używam wkładek Naturelli i Discreet DEO waterlily plus, dla mnie są wygodne i ładnie pachną. A jakich używacie żeli do higieny intymnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba sie wkońcu zdeyduje na tampony :( mój okres jest tak obfity że nawet nocne podpaski przesiąkają .. :/ to jest już nie do wytrzymania.. tylko właśnie nie wiem jakie są najlepsze... poradzicie.? :( prosze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
her name is Marta Witam z powrotem na forum...:) Przez ile czasu mniej więcej regulowały ci się miesiączki??? Bo ja dostałam pierwszą 25.12.2010r. i do tej pory miałam prawie tak co 29-30 dni , ale ostatnio spóźniła mi się 12 dni;/ Teraz powinnam mieć 5 dni temu i też do tej pory jej nie mam..;/ Trochę się denerwuję mimo ,że miesiączki mogą być nieregularne przez 2-3 lata. A co do chusteczek do higieny intymnej to już też o nich na forum pisałam;) Niedawno zaczęłam ich używać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" prosząca o poradę " - z Ziaji, taki zielony żel " Malinkaa__ " - też tak mam :/ U mnie każdy okres to poplamione majtki. Masakra. A tampony na pierwszy raz to myślę, że O.B. http://www.myob.pl/teen?tampon_selector=true - możesz tu rozwiązać ankietę i pokażą Ci się tampony odpowiednie dla Ciebie :) Możesz zamówić bezpłatną próbkę, i zobaczyć czy będą Ci odpowiadały. A koperta jest z tego co wiem odpowiednio zabezpieczona i nie pisze na niej, że to z O.B. więc jeśli chcesz zachować dyskrecję i nie mówić o tym nikomu, to coś dla Ciebie ;). Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Soczek ;P. Też się cieszę, że jestem na forum, zawsze jakoś tak jak na nim jestem to lepiej znoszę okresy :D. Więc tak : pierwszy okres dostałam 21 marca 2009 r. ( 11 lat, 5 klasa )następny w czerwcu, potem za równe 28 dni , w lipcu. Następny przyszedł dopiero w październiku. Potem kolejny na sprawdzianie szóstoklasisty ( 8.04.10 r. ). Następnie pod koniec maja. Pod koniec września przyszedł kolejny okres. I 29 dni od pierwszego dnia okresu we wrześniu kolejny. I potem już od tego października miałam co 29 dni ( ostatnie miesiące to było co 35 - 40 dni ).:) Teraz akurat mam okres, ostatni miałam od. 2.08 - 06.08. No i wczoraj dostałam. U mnie okres trwa ok. 5 dni. 2,3,4 dzień są najgorsze. 1 i 5 to luzik. Akurat na rozpoczęcie roku będzie 3 dzień ( najobfitszy ) a pierwszy dzień w szkole to 4 dzień okresu czyli obfity i bolesny :( PS. Ja też dostałam okres 25.12.10 r., tyle, że nie pierwszy, wiadomo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki; * Widzę,że ty miałaś większe przerwy na początku niż ja , a ja się martwię ,że spóźnia się 12 lub 5 dni; D.. Jeszcze raz dzięki;** O nie jutro szkoła;/;//...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soczek ;P : mi ostatni okres, ten na początku sierpnia miał tak na prawdę się pojawić 8 lipca, a dostałam 2 sierpnia, czyli tutaj to już było spore spóźnienie, a okres mam od 2 lat. Nie przejmuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jutro szkoła. Trzeba wstać o 7, do kościoła i zapierdzielać w te tłumy do szkoły na rozpoczęcie i jakieś dupne gadki dyrektora wysłuchiwać. Mam nadzieję, że w piątek mało lekcji będzie. Do, której klasy teraz idziesz, Soczek ;P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My do kościoła chodziliśmy w podstawówce ,a teraz już nie;) Ale i tak muszę wstać o 7 bo autobus przyjeżdża o 8.20; ) ja teraz idę do 3 gimnazjum....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
ja wlasnie bylam z mama na zakupach, kupiłam sobie nowe wkładki i podpaski, jakie napisze wam potem bo naraze musze pozyczyc mamai laptopa, pozdrawiam, funix:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj mama chodzi do sklepu i kupuję... no chyba że czasem ja lub starsza siostra;D Nawet mój brat ostatnio chodził;D hihi;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem to może będzie trochę dziwne pytanie , ale co tam; ) jaka wydzielinę macie ( lub w ogóle) przed miesiączką??? Chodzi mi o to czy jak np. macie śluz to jaki on jest. ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
ja kupiłam podpaski always, takie jak ostatnio i wkładki z lidla nazywaja się siempre- so slim, soczek, miałam już pierwszy okres, teraz czekam na drugi ale wole się zabezpieczyć do szkoły. mysle ze to juz niedlugo bo mam bardzo dużo śluzu, jest biały ale na serio dużo go. her name is marta, ja juz sie przezwyciezylam bylam z mama na zakupach ale na luzie sama poszlam po podpaski jeszcze tam stalam i szukalam tych które lubie:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caty
Ja mam obecnie 3 dzień mojego drugiego okresu w życiu. Pierwszy rozpoczął się 06.08.2011 r., a drugi 29.08.2011r.. Siedzę pod kocem popijam herbatę i jest OK. Tylko szkoda, że jutro rozpoczyna się szkoła. Boję się, że następny dostanę w czasie lekcji :-(. Testuje różne podpaski. Mam za sobą Naturelle i Feminę ( z Biedronki- są dobre, nie przepuszczają). Czeka mnie jeszcze Bella i Always. Pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was spowrotem na forum ;* byłam w sklepie i kupiłam sb podpaski z naturelli ale nie wiem czy może są jakieś lepsze , jakie polecacie? ;* tak samo do higieny intymnej używam zjaji niebieski a jaki wy polecacie ;* pozdrawiam was ;* !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie sobie dziś kupiłam Bella Perfecta Violet. Jestem zadowolona :) A na luzie podeszłam do półki, wzięłam i do kasy. Przy sprzedawczyni na luzie, powiedziałam dzień dobry, skasowała, zapłaciłam i wyszłam :). Jeszcze sobie kupię w piątek albo sobotę wkładki Discreet i chusteczki do higieny intymnej.A okres u mnie : mam wrażenie jakbym sikała :/ Strasznie obfity jest, ale muszę jeszcze wytrzymać jutro i pojutrze. Masakra, jutro szkoła :( Soczek ;P : ja mam biały, przed okresem robi się bardziej obfity :P finux * : ja właśnie też, luzik pełny, zero zdenerwowania i zawstydzenia. Patrzę a przy półce stały 2 kobiety i nastolatka, więc na luzie podeszłam, wzięłam i do kasy szybko :). Caty : ja mam dziś 2 dzień, tyle, że mam już 2 lata i niezbyt mi z tym dobrze. Czuję jakbym sikała. Też sobie leżałam pod kocem dziś :D Zawsze tak odpoczywam jak mam okres. ;) A jakie Ci się na razie najlepiej spodobały ? Pozdrawiam :* Teraz w rok szkolny będę pewnie wchodzić wieczorem, bo wiadomo, że wcześniej nie dam rady. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
jest ktoś w tym momencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×