Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Matko, masakra. Przychodzę z kumpelą do domu, idę do łazienki patrzę a tu majtki całe zakrwawione. :O To ja się boję iść jutro do szkoły, chyba będę musiała zmieniać podpaski na każdej przerwie. A przecież podpaska była o wysokiej chłonności. Maskara. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
jezzuu:O współczuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) mam nadzieję że ktoś tu jeszcze mnie kojarzy . Nie pisałam bo postanowiłam poczekac aż dostanę i wtedy napisac :) i dostałam dzisiaj :D przychodzę po szkole do domu i potem idę do łazienki a tam okres :D najpierw euforia , teraz też się cieszę bo przynajmniej nic mnie nie boli . Najpierw miałam sporo krwi ale teraz tak tylko co tylko . Mam podpaski bella violet ale niezbyt mi odpowiadają - jakieś takie grube są . i teraz pytanie czy znacie jakieś w miarę cienkie podpaski na średnie krwawienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że dużo jest użytkowniczek których nie znam :) więc siema wszystkim ;) pisałam na forum już wcześniej ale przestałam więc nie miałyśmy okazji się poznac . her name is Marta - mam ten sam problem :C no nic może jutro jakoś przeżyję , mam nadzieję że do poniedziałku nie bd już miała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze teraz patrzę i na rajstopach ślady krwi. Na szczęście, że miałam spódnicę, bo jakbym założyła jasne spodnie to by było na spodniach pewnie. Fortuna22 - tak, kojarzę Cię. :) Ja mam akurat Bellę Perfectę Violet, ale przemokła, więc niezbyt. Może to dlatego tak wcześniej lubiłam Rose, bo używałam jak miałam średnie krwawienie. Nie mam pojęcia jakie mogą być dobre podpaski na mocne krwawienie. Może jeszcze wypróbuję Bellę na noc. Ktoś próbował ? A jak nie to tampony, nie ma innego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
her name is Marta - z tej książeczki z always wyczytałam przed chwilą że na intensywne krwawienie mogą byc always ultra super plus sensitive , classic maxi i classic sensitive . Ewentualnie na noc . Żadnych nie testowałam bo mam dopiero 1 , ale może Ci się to przyda . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Na noc testowałam, powiem szczerze, że z tyłu robi się taka kula i się przyklejają do tyłka :/ Masakra. Ale zastanawia mnie, czy na pewno dobrze miesiączkuję, bo wyczytałam, że dziennie traci się ilość ok. 3 łyżeczek od herbaty. A ja miałam z 4 - 5 łyżki do zupy :O. Nie wiem co robić. Poradzicie coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, masakra . Myślałam że te na noc są ok a tu... co do ilości nie bardzo wiem , ale może to zależy od dnia okresu ? Ale to pewnie normalne zanim okres się wyreguluje. Niestety raczej nie znam żadnych sposobów na zmniejszenie ilości . to chyba trzeba było by iśc do ginekologa po jakies tabletki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fortuna22 - z tego co wiem to lekarz czasami wypisuje dziewczynom na ogarnięcie okresu tabletki antykoncepcyjne, bo one zmniejszają obfitość, długość okresu i bóle z nim związane. Ale nie wiem, ja mam już okres od 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj nie mam na potpasce, żadnego śluzu na szczęście bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrddddddddddddddzzzzzzzzzzzzzzzzoooooooooooo ffffffffffffaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjnnnnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nie?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
her name is Marta - Też, ale chyba są inne metody . Nie wiem zresztą , nie jestem ginekologiem :P klarion - ciesz się, że jesteś jeszcze wolna :P ja chciałam miec i teraz w sumie się cieszę ale mogłoby go nie byc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klarion - zazdroszczę wolności. Ja dziś wróciłam do domu z majtkami i trochę rajstopami we krwi -,-. Ale cóż .. taka przypadłość kobiet. :O fortuna22 - heh, dla mnie i antykoncepty dobre by były, nie planuję na razie dzieci :D. Byle by tylko pomogło. Cóż, okres reguluję się do 3 lat, może jeszcze się unormuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
fortuna! wreszcie jesteś:) ja też już mialam pierwszy okres, teraz już czekam na drugi ( 31 dzień cyklu) dzis nic, ale trudno, żeby się tylko jutro na jakies lekcji nie zaczął:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my name is Marta - właśnie, byle pomogło :D ja natomiast się boję że będe miec po mamie obfite :( oby nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
funix - siema :D kiedy miałaś pierwszy okres ?? ja mam nadzieję że przeżyję dzień jutrzejszy , potem weekend więc nie będe się musiała martwic o przecieki :P ja narazie lecę pod prysznic, bd za pół godzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
her name is marta strasznie sci współczuje:( mogłobuy byc przynajmniej jutro lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
miałam 2.08- 9.08 az siedem dni ale bylo spox, nic mnie nie bolalo nawet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
jesteś juz fortuna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
funix - mnie dziś w szkole i potem tak do 4 nie bolałao nic a wtedy najwięcej miałam (o czwartej zzobaczyłam niespodziankę :) ) a teraz zaczyna bolec brzuch . Ale znośnie ;) a u ciebie jak tam ? to wypada ci jutro drugi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
no wlasnie nie wiem kiedy bd drugi ale juz czuje ze w tym tygodniu, buzo sluzu, pochlaniam wszystkie jedzenie w zasiegu swoich rak i czasem mnie pobolewa brzuch:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko ;) no to się spodziewaj go niebawem . ja przeczuwałam też że dostanę bo od tygodnia miałam najpierw mnóstwo śluzu a w nim takie małe kropeczki krwi , potem już nic a potem znowu trochę i dziś dostałam . ale nie tylko dlatego nastrój miałam taki dziwny i coś mi mówiło że to już . Nikomu nie mówiłam żeby nie zapeszyc i dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
ja sobie wgl odpuscilam juz z tym okresem, pojechalam na wycieczke rowerowa, jak wrocilam to poszlam do lazienki, patrze a tam na wkładce taki brązowy sluz, i tak duzo go bylo, a juz rano mialam okres:) w sumie to mimo tego ze utrudnia zycie to i tak sie ciesze ze juz go mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w sumie też, chociaż jest troszkę wkurzający. Mi to zwisało czy będę miec czy nie bo czekałam ponad rok więc to olewałam . No ale od tygodnia była wzmożona czujnośc . Aczkolwiek nie spodziewałam się że to będzie dziś i jak zobaczyłam to jednak zdziwiona i uradowana byłam ;) teraz zabezpieczam łóżko przed ewentualnym przeciekiem :D przezorny zawsze ubezpieczony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
ja polozylam koc pod tylek, ale na noc to i tak tylko wkladke zakladalam bo nic nie lacialo jak lezalam wiec ogólnie było ok:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
dla mnie najgorsze to ze podpaski sa nie wygodne troszke chociaz ja uzywam tych cieniutkich i nie są takie złe i to ze nie mozna sie kapac w morzu, ani w basenie, w lato to troszke wkurzajace:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podłożyłam ręcznik i powinno byc dobrze. wolę się dobrze zabezpieczyc , bo moje łóżko to wyrko i sofa w jednym więc lepiej nie ryzykowac że sofa nagle zmieni kolor :P :D No i w końcu nie wiem jak to jest - jednym w nocy nie leci a drudzy mają i to sporo. No nic , rano się przekonam jak jest ze mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
no wlasnie, kazdy ma z tym inaczej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
dobra ja lece spac, bo jutro na 8 do szkoly, nie wstane papa, pozdrawiam, funix:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to właśnie jest do kitu , nigdy nie jesteś pewna niczego bo nie wiesz jak to bd z tobą :( co do poprzedniego posta to rzeczywiście - podpaski nawet te niby cienkie są niewygodne , czuję cały czas że je mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×