Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Hej :) Sorki, że tak długo mnie nie było, ale wiadomo szkoła :/. U mnie 5 dzień okresu był równo tydzień temu, myślałam, że się skończy tego 5 dnia, ale potem jeszcze w niedzielę lekkiego dostałam. Na szczęście znów nadszedł miesiąc wolności ;). A co u Was ? Coś się zmieniło ? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
maleńka, ja już zdecydowałam podpaski są STRASZNIE nie wygodne dla mnie, pytam sie tylko czy powinnam spyać mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funix ;) są straszne racja . Porozmawiaj o tym z mamą czy możesz już używać tamponów itd a jak powie tak to powiedz żeby ci je kupiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej spytać się mamy bo ona chyba najlepiej wie o tych sprawach i raczej wie kiedy można zacząć bo kto a nie inny ci poradzi czy tak i kto inny jak nie mama ci je zakupi ;) zapytaj się jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funix* : o, gratuluję. Dopiero teraz przeczytałam. Gratulacje. :D Myślę, że tampony możesz już używać, ja jak zacznę to się mamy nie będę pytać, nigdy ich nie używała więc pewnie będzie odradzać :/. Jak chcesz. Przeprowadź z nią może rozmowę o tamponach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
funix tu się zgodzę z dziewczynami pogadajcie z mamą o tamponach, byłoby wskazane :D a podpaski mi się wydawały na początku niewygodne jak pampers (:P) ale jakoś się przyzwyczaiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
fortuna, zle mnie zrozumialaś, ja wytrzymam z podpaskami, tylko po co sobie utrudniac zycie? wole proste rozwiązanie której stosuje i moja siostra i moja mama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
ojjjj maleńka, akurat teraz to bym nawet jej nie prosiła żeby mi te tampony kupiła, pozatym pokonalam już wstyd, sama chodze sobie po podpaski i szczerze mówiąc to kupno tamponów nie byłoby dla mnie żadnym problemem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam trochę daleko do sklepu z podpaskami więc mama mi kupuje . Też kasy nie mam . Normalnie idę do mamy i mówię jakie chce i mi kupuje boże . . To też kobieta . Jak ja jestem już w sklepie tam gdzie są bo u nas jest bardzo blisko sklep ale ich chyba nie ma nigdy nie pytałam bo by było je widać . Ale jak jestem już sama tam gdzie one są to sama kupuje a jak nie ma to zostaje mama . . Jak chcesz zresztą . Pytałaś się i oczekiwałaś każdej odpowiedzi słońce ;* ! Każda ma inne zdanie ha ha ;] ja bym raczej mamie powiedziała ale niewiem . ;] pozdrawiam cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryska maryska
hej ja też mam problem od pewnego czasu mam śluż czasem jest go mało a czasem dużo niewiem co mam zrobić. czy to są objawy miesiączki czy jak mam 14 lat. aktualnie jestem chora mam katar kaszel i gorączkę czy to są może objawy nadchodzącej miesiączki.? proszę o jak najszybszą odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryska maryska
ej co mam zrobić od pewnego czasu mam żółtawy śluz i trochę sie boję pierwszej miesiączki. kiedy moge ją mieć mam 14 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryska maryska
jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
funix - sorka , jakoś się nie zrozumiałyśmy :O :) akurat fajnie masz bo skoro mama twoja używa to pewnie ci pozwoli :) ryska maryska - skoro masz 14 lat to pewnie niedługo dostaniesz okres.:) śluz jest objawem , ale nie choroba . a jak będzie ci się zbliżał to będziesz miec pewnie dużo śluzu , albo plamienie czy jakieś inne objawy jakich nie było wcześniej. zaopatrz się w podpaski i czekaj :) jak się boisz że przecieknie to możesz też nosic wkładki . a i z tego co wiem to przed miesiączką śluz jest raczej rozciągliwy , ale pewności nie mam :) 3maj się i zdrówka życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychylam się do odpowiedzi fortuny . Ma rację . Banalne;* z resztą jesteś chora to nie jest żaden objaw mężczyźni też są chorzy a nie dostają? Ale co do śluzu tak to objaw ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam gdzie jest cytat ,, że mężczyźni chorują a nie dostają. " miała być kropka . A nie znak ? Zapytania sr ;] inni mogą pomyśleć że się pytam . Ale to pomyłka ha ha ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;* u mnie właśnie nie za dobrze mam dość tej szkoły i nauki . Kupę wszystkiego nawalone a co tam u cb fortuna22 ?;* sr że nie odp . Ale musialam uczyć się na spr ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
dobra... mi się już okres skonczył... chyba:D nieeee ale mam nadzieje ze naprawde sie skończył, bo jutro pierwszy basen i tak dupowato juz na pierwszym nie ćwiczyć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
maleńka, jesteś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
owszem^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta12
co tam u was . Zazdroszcze :)) PPAop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryśka maryśka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
sorry, nie bede tera wchodzic na forum bo mam od zarypania lekcji;/ POZDRAWIAM, funix;*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta12
hejka'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauliśkaś
gg4840433 polecam ten numer, otrzymacie tam wszelką możliwą pomoc o dojrzewaniu i miesiączce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×