Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość 12-LATKA;**
Siemka jestem w 5 klasie i w sierpniu kończe 12 lat połowa dziewczyn z mojej klasy ma okres i duże cyce ja jestem szczupła mam 150 cm wzroctu i waże 37 kilo pod koniec maja jade na wycieczkę 2 dniową i boje sie że moje dostać okres moje piersi sas male mają około 1.5 cm wysokości czasamie sa okrągłe a czasem do szpica czasem mam je twarde a czasem miękkie niedawno odkryłam że w lewej piersi mam mają kuleczke mama mi powiedziała że to dojżewaniei tak się już dzieje zobaczyłam że mam na maajtkach odrobinę przeźroczystego śluzu i nie wiem co mam robić prosze powieccie w jakim czasie moge dostać miesiączki a o jak będziecie do mnie odpisywać to piszcie ile macie wzrostu i ile wazycie ok.? POZDRAWIAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNY KTÓRE MAJĄ TEN SAM PROBLEM CO JA.! plis odpisujcie.! BŁAGAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę pomóżcie mi!!!!mam 12 lat i od 4 klasy rosną mi piersi.mam wrażenie że mam największe z całej mojej klasy.mam włosy łonowe i rosną mi też pod pachami.z pochwy wydziela mi się śluz od zeszłych wakacji.wstydzę się o tym powiedzieć mamie a jak już zbieram w sobie odwagę to zmienia temat.czy to objawy miesiączki???jeśli tak to napiszcie w jakim okresie może wystąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka
anulll przezroczysty śluz... spodziewaj się miesiaczki w najbliższym czasie, widzisz powiedzieć to ja nie wiem kiedy dostaniesz, nie wsytdź się mamusi powiedzieć kiedy dostaniesz ja po prostu jak najszybciej i lubię z mamą o tym rozmawiać :) 12-latka weź sobie podpaski na wycieczkę :) Barzo was pozdrawiam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati123
Czesc Dziewczyny! Mam 14 lat, śluz ok 2-3 lat, owłosienie łonowe pod pachami i 'tam' , 157cm wzrostu, 36kg, piersi co prawda mam niewielkie, biodra mam troche zaokrąglone, chodze do 1 gimnazjum i moje pytanie brzmi: czy niedlugo mogę dostać okres?? PS: czasmi kłuje mnie w dole brzucha... tzn. nie tak przy jajnikachh, tylko bardziej tam gdzie macica. Prosze o liczne odpowiedz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati123
Dziewczyny, pomocy!!! dzisiaj korzystając z toalety zobaczylam ze na majtkach ma jedna większą plamę i 4 małe kropeczki takiego koloru..hmm... bardzo jasno brązowy, ciemno-kremowy. Nie ma brzydkiego zapachu (wogole go nie ma), co to moze byc?! BŁAGAM POMOCYY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati123
Dziewczyny, pomocy!!! dzisiaj korzystając z toalety zobaczylam ze na majtkach ma jedna większą plamę i 4 małe kropeczki takiego koloru..hmm... bardzo jasno brązowy, ciemno-kremowy. Nie ma brzydkiego zapachu (wogole go nie ma), co to moze byc?! BŁAGAM POMOCYY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati123
BŁAGAM ODPISZCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolekg2000
Ja w kwietnu skoncze 12lat waże 42kg i m 157cm wzrostu mam sluz od ok. 2lat piesi mi rosna 2,5 lat mam wlosy i w miejscu intymnym i pod pachami za ile okolo moge mic pierwszy okres? Plis odpisujcie szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati123
lolekg2000 - Nie można dokładnie określić kiedy dostaniesz pierwszą miesiączkę, ale okres pojawia się ok. 2 lub 3 lata po wystąpieniu śluzu, więc nie wykluczone jest, że możesz niedługo dostać;) Najlepiej kup sobie wkładki i noś je codziennie, na wypadek gdyby zaskoczył Cię okres:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krypton
Okres powinnam dostać już parę dni temu, a mam tylko taki biały, nieciągnący się śluz. Co to ma oznaczać? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia14@
Cześć! Mam pytanie pewnie się domyślacie jakie : Jak myslicie kiedy dostane pierwsza miesiączkę? mam 14 lat , owłosienie łonowe i pod pachami, zaokraglone biodra,średnie pierśi, waże 45kg, klasa 1gim i sluz od 1 roku i 10 miesięcy. A i jesz jedno czy wczasie tego śluzy przed miesiaczką moge stosowac tampony? Z góry dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia14@
ps. od podpasek i wkładek zraz oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati123
Nie mozesz uzywac tamponów kiedy nie masz miesiaczki!!!! Tampony uzywa sie tylko i wylacznie gdy ma sie krwawienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka
anullll, niema za co :) Nati, już się zbliża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plula
mam coraz więcej śluzu i co 2 dni ma jakiś dziwny zapach co to znaczy? pomużcie plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yummi
Ta to znoff ja. Ej czy jesli sni mi sie okres po nocach to moze byc jakis znak, ze niedlugo dostane 1 miesiaczke?? Ps. Nie mysle o tym, samo mi sie sni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isfa
Dziewczyny Help!!! gdzieś tak w sobotę na bieliźnie zauważyłam jakieś brązowe plamy co prawda śluzu nie mam ale strasznie mnie boli brzuch w piątek tak mnie bolała głowa że się nie dało wytrzymać włosy łonowe mam już 2 lata po pachami od połowy września na nogach i rękach też ale dłużej. Powiedzcie mi czy to objawy przed 1 miesiączką czy to już ona a te ślady od soboty i do dziś je mam. Chodzę do 4 klasy. Proszę odpiszcie mi pliss to dla mnie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati123
A jeśli miałam tylko takie raz to też niedlugo dostanę okres?? w jeden dzień mialam a na drugi dzień już nic. Nadal jest szansa ze dostane miesiączke? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isfa
Dziewczyny Help!!! gdzieś tak w sobotę na bieliźnie zauważyłam jakieś brązowe plamy co prawda śluzu nie mam ale strasznie mnie boli brzuch w piątek tak mnie bolała głowa że się nie dało wytrzymać włosy łonowe mam już 2 lata po pachami od połowy września na nogach i rękach też ale dłużej. Powiedzcie mi czy to objawy przed 1 miesiączką czy to już ona a te ślady od soboty i do dziś je mam. Chodzę do 4 klasy. Proszę odpiszcie mi pliss to dla mnie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isfa
yummi to prawdopodobne mi też się to śniło i teraz chyba mam ten okres dziewczyny odpowiedzcie mi proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do isfaa
Isfaa- przygotuj sie na miesiaczke:)) to jest albo plamienie przedmiesiaczkowe, lub to już okres;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isfa
yummi to prawdopodobne mi też się to śniło i teraz chyba mam ten okres dziewczyny odpowiedzcie mi proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do isfa
mysle ze sny nie maja tu nic do tego;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plula
isfa to krwawiwnie przed miesiączkowe albo okres powiedz o tym mamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isfa
Dziękuję z odpowiedzi paula na pewno powiem o tym mamie i to już dziś dziękuję bardzo mi pomogłyście buziaczki :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka
Isfa, to bo plamienie słońce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cekinek
Hej! Mam 14 lat moim zdaniem duże piersi jak na swój wiek jestem także t6eż bardziej puszysta;P Mam owłosienie łonowe i pod pachami już wczesniej tu pisałam o białym śluzie pare miesięcy temu ale teraz pisze bo mam małe pytanie dzisiaj rano i po połuniu na majtkach zauważyłam takie średnie pamy lekko brązowe-czerwone ze śluzem czy to zbliżajaca się miesiączka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cekinek
A własnie jeszcze dodam że dwa razy mi się śniło że dostałam okres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cekinek tak :) to plamienie przed miesiączkowe zacznij nosić władki za niedługo dostaniesz , zbliża Ci się wielkimi krokami :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×