Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Cekinek
Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cekinek
Mam jeszcze jedno dziwne pytanie dwa dni miałam to plamienie i juz nie ma dlaczego ? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isfa (do Cekinek)
Cekinek miałam podobnie i też mi się to śniło i powiedziałam o tym mamie ty też tak zrób albo to jest plamienie albo to jest już miesiączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cekinek
spoko dzieki juz powiedziałam mamie a takie ciekawe pytanko ile czasu to trwało? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isfa (do Cekinek)
Hmm... u mnie jakieś 6 dni to nie był obfity okres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isfa (do Cekinek)
a i jeszcze u ciebie może być oczywiście inaczej każda dziewczyna dojrzewa inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cekinek
Ale to jest dziwne bo u mnie trwało tylko 2 dni ? To mógł być już okres? Sorry że sie tak wypytuje ale jestem zdezorientowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina.!!;DD
19 lutego miałam pierwszy okres , drugiego jeszcze nie dostałam. Czy wszystko ze mną okej.??? P.S. prosze o odpowiedzi..;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1999
Cześć! Mam 13 lat i nie miałam jeszcze miesiączki kiedy mogę ją dostać ?? Mam już włosy łonowe i pod pachami rozmiar stanika 32/70 od ok 2 lat na majtkach mam biały śluz.Od paru dni nic mi się nie chce mam róże humorki.Kiedy mogę spodziewać się pierwszej miesiączki czekam na odpowiedzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cekinek
Teraz proszę o konkretną odpowiedź bo w końcu nic nie kumam ? Na poprzedniej stronie napisałam wszystko o sobie i tak pare dni temu na majtkach zauważyłam czerwono brązowy śluz trwało to dwa dni w drugim dniu był mocniejszy teraz nie mam nic tylko troche sluzu a tak to zawsze miałam go normalnie dużo co sie stało????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cekinek
Klaudia999 nikt nie wie kiedy dostaniesz okres może sie zbliżać juz a może dopiero jeszcze być tak kolejny rok jeśli masz skurcze to może za niedługo sie pojawi ale to nie jest na 100% na tyle mogłam ci pomóc może ktoś bardziej doświadczony ci odpowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to było plamienie a nie miesiączka , ono dopiero się pojawia przed, i wiem o czym mówię :) a okres trwa minimalnie 3 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina :) ja miesiączkę miałam w styczniu a do teraz drugiej nie mam . Więc trudno , he he , do 6 msc możesz nie mieć bo nie masz regularnej a jak nie dostaniesz to do ginekologa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cekinek
Dzięki Lusia mniej więcej się oriętuje ;) już o co chodzi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isfa (do klaudia1999)
Klaudia1999 za mało napisałaś o swoich objawach napisz czy cię boli brzuch czy może np. głowa to że nie chce ci się nic robić to o niczym nie świadczy ja mam takie dni od 2 klasy a jestem w 4 i miałam już okres a po za tym to nie jest żadna przyjemność dopisz o bólach (jeśli je masz) no i zobaczymy i na serio niczym się nie przejmuj na bank ją dostaniesz i tak jak już wcześniej pisałam to nie jest żadna przyjemność PS. Buziaczki trzymaj się :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia1999 - ja bym na Twoim miejscu obserwowała swój organizm, patrz czy nie daje Ci jakichś innych oznak typu bóle podbrzusza, brązowe plamienia, bóle piersi. Jesteś już w takim wieku, że wystąpienie miesiączki jest prawdopodobne, najczęściej zresztą dostaje się okresu właśnie w tym wieku. Także bądź uważna i opisz nam jeszcze czy coś zauważyłaś, może wtedy będziemy mogły lepiej pomóc. :D :) Co tam u Was dziewczyny? Mnie nie było długo, przepraszam, ale nadrobię. Mam teraz cały ten tydzień wolny, a Wy? :) Pozdrawiam :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina.!!;DD - druga miesiączka może wystąpić nawet 6 miesięcy po pierwszym okresie, więc się nie martw. Tak jak powiedziała Lusia, jeśli okres nie pojawi się w ciągu tych 6 miesięcy od dnia pierwszej miesiączki ( czyli w Twoim przypadku jakoś tak w sierpniu chyba ? ) to idź do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliber45
chodzę do 4 klasy mam już chyba od dwóch lat włosy łonowe średnie biodra ale włosów pod pachami brak od dwóch lat mam ten śluz niedawno zaczął mnie boleć brzuch w dole piersi mi rosną czy to znaczy że niedługo mogę się spodziewać miesiączki nie znam się na tym proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliber45
bo nie chciała bym żeby mnie to zaskoczyło w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliber45
jeszcze jedno mam od kiedy zaczął mnie boleć brzuch mam straszne huśtawki nastrojów pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isfa (do koliber45)
Hmm... to może nastąpić nie długo ja też chodzę do 4 klasy i miałam podobne objawy ale ja śluzu nie miałam rano wstałam nic po południu idę do kibelka a tu brązowoczerwone plamy wiesz powiedz o tym wszystkim mamie i się nie wstydź twoja mama to też kobieta a i poproś mamę o wkładki higieniczne lub podpaski albo weź sobie sama z ubikacji i noś ze sobą do szkoły trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliber45
dzięki isfa pomogłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isfa (do koliber45)
Nie ma za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatusek13
Dziewczyny mam ciekawą informację. Jeśli już miesiączkujecie, albo czujecie, że zbliża się miesiączka, to powinnyście prowadzić kalendarzyk miesiączkowy. Daty miesiączek bardzo często się przydają. Taki kalendarzyk można otrzymać zupełnie za darmo, wystarczy napisać na klaudia685@op.pl i Pani wam przyśle na email. Ja właśnie dostałam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magudku
Dziewczyny to ze macie przroczysty sluz na bilezinine od paru dni to nie oznacze ze macie teraz dostac okresu sluz tan masie ponad 2 lata przed pierwszym okresem do tego jeszcze ponad 2 lata owłosienie łonowe , wiec narazie sie tym nie przejmujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magudku
Ceknek to są poprostu plemiona okresu sie możesz spodziewc nawetw tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słusznie Magudku, nie ma co przeżywać, że macie śluz czy coś, bo dojrzewanie to proces bardzo złożony, ciągnący się przez lata i kilka dni o niczym nie świadczy zazwyczaj. ; ) Zresztą większość dziewczyn, które mają te objawy typu śluz, owłosienie itp. opisują je tu. Te wypowiedzi są na poprzednich stronach forum. Jest bardzo dużo odpowiedzi od wielu osób i informacji, warto zajrzeć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutanna
ja mam ten durny śluz... On jest taki okropny i mi strasznie z nim niewygodnie... A co do np. Piersi to są małe, rosną od jakis 2 lat... Ale wszyscy mówią że to nic bo niektórzy mają duże a niektórzy małe, cos mi sie wydaje że bede miec małe... Owłosienie tez mam tam gdzie być powinno xD a okresu brak, mimo że w marcu skończyłam 13 lat... Jestem w 6 kl. i zostałam ostatnia bo wszyskie moje przyjaciółki mają... Czuje sie z tym dziwnie i nie moge sie doczekac kiedy zaczne miesiączkować... ktoś wie kiedy moge wreszcie stac sie kobietą ?? :D Z gory dziekuje za pomoc.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutanna
ja mam ten durny śluz... On jest taki okropny i mi strasznie z nim niewygodnie... A co do np. Piersi to są małe, rosną od jakis 2 lat... Ale wszyscy mówią że to nic bo niektórzy mają duże a niektórzy małe, cos mi sie wydaje że bede miec małe... Owłosienie tez mam tam gdzie być powinno xD a okresu brak, mimo że w marcu skończyłam 13 lat... Jestem w 6 kl. i zostałam ostatnia bo wszyskie moje przyjaciółki mają... Czuje sie z tym dziwnie i nie moge sie doczekac kiedy zaczne miesiączkować... ktoś wie kiedy moge wreszcie stac sie kobietą ?? :D Z gory dziekuje za pomoc.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×