Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Lusia ! Oo kurde ! Wrocilas ! Ja dostaje wiad na maila ze sa wpisy na forum wiec zobaczylam co sie dieje i to ty ! Ja pier.dole ! Fajnie :) tylko nie wiem czy mnie pamietasz... Na pryszcze ja mam under20. Bardzo bobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia. A co u chlopaka ? Jestescie jeszcze razem ? No teen chlopak z lutego-styczna :) a jak u gginekologa ? Bo mialas isc w marcu nie ? Jak bylo ? Szczegoly ! Blagam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.d.a
Thx ale ja mam zel oczyszczajacy do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O madzialala :) Zajebiś***! :PP Pamiętam pamiętam tak dokładnie nie, ale jak ja się cieszę. :D Chodzę z nim jest dobrze. U ginekologa byłam i było wwszystko ok. :D A jak tam u cb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale reszta widze iz rozstala sie z nami :) a jak to bylo ? W sensie bolalo co robil po kolei o co pytal ? :) fajnie ze jestescie razem jeszce :D u mnie... Hmmmm... Jest ok ! Teraz na wakacjach w Bialowiezy z dyr mojej szkoly :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 2 dni boli mnie podbrzusze jest mi nie dobrze czy to są objawy przed pierwszą miesiączką (11lat w styczniu12) PROSZE DOPISUJCIEE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było ok :) badał pytał kiedy wystąpiła pierwsza miesiączka ;) no wiem wiem. ciesze się że ty tu jeszcze jesteś :* bo reszty nie ma jak widzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia23 prsze pomóż jak myslisz kiedy moge dostać miesiączki boli mnie podbrzusz i jest mi nie dobrze ma też huśtawki nastroju ??? Jak myślisz dostane miesiączki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiączke napewno dostaniesz. ból podbrzusza to jeszcze nic ;( jeżeli masz już śluz to do 3 lat powinnas dostać ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana jesteś dziękuje :) a jakie polecasz wkładki :) :D Wyjeżdżam na wakacje Będzie to daleka droga czy zabrać ze sobą wkładki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurdee ej Dzisiaj Dostałam Śluz z rana go nie miałam ale od godz 15 poszłam do łazienki i patrze coś takie zółte na majciochach xd .. Już wiedziałam co to jest :O Lusia23 Zabrać ze sobą wkładki i czy polecasz jakieś dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ancia ;)) śluz powinien być przezroczysty. a jeżeli już go masz to wiadome trzeba wziąć wkładki. najlepsze są z belli , opakowanie żółte ;) mają 1 mm ;) i są wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simple Plan
Hej. Ja tak nie na temat ale moze mi pomozecie... we wrzesniu skoncze 14 lat. Ostatnio schudlam 10kg wiec i cycki mi sie zmniejszyly(bardzo) i jestem plaaska. I pyt brzmi do jakiego rozmiaru moga mi urosna ? Czy w ogole urosna ? Bo nie wiem za bardzo a bym chciala zeby byly tak miseczki C :ppp albo jakie kremy stosowac do wypelnienia/powiekszenia biustu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo DZIĘKI Lusia moze zdawał mi sie zółt :) dzięki za odpowiedz a co tam u ciebie :D ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simple Plan ; ty się odchudzalas? jak już to po trochę z wszystkiego schodzi .. ;) przykre ale prawdzie. jeszcze mogą urosnąć ale do miseczki c to wątpię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simple Plan
Lusia. Dzieki :) nie odchudzam sie. Tylko zmarla moja babcia ktora byl mi bardzo bliska. Zalamalam sie. Nic prawie nie jadla wiec schudllam :( ale przytyc nie chce bo tak jest ok tylko te cycki... A do ilu lat rosna cycki ? I vzytalam i mama mi mpwila ze mleko powieksza ale nie woiem czy to prawda... Co myslisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też okej ale za tydzień wyjeżdżam mi nie bede mogła wchodzić na Kafaterie! :( nie bede wiedziałą co sie u was dzieje :( bede jechała jakieś 8 godziń Jutro jade na zakupy jak wróce to odrazu napisze co sb kupiłam aaajjjćć Musze sobie kupić jeszcze wkładki ^^ C: ( a wy wybieracie sie gdzieś na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz zdałam do 5 klasy i w styczniu skończe 12 lat :* może też dostane miesiączki mam objawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simple Plan ;) współczuję ci, że twojej babci nie ma wśród nas :( ale piersi ci jeszcze urosna . możliwe, możesz spróbować ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ancia współczuję;)) ci dobrze przynajmiej masz jakieś wyjazdy, teraz . ją to może od drugiego msc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ancia ;) miało być że zazdroszczę ci, a tam zamiast ją to miało być ja . ach ten słownik w tel.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie fajnie :D nie narzekaj.. . A gdzie wy jesteście , w sensie inne dziewczyny ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysii...
mam 12 lat moje kolezanki juz dostaly okres a ja nie.martwie sie ze ze mna jest cos nie tak!reszta mojego ciala juz dosyc dojrzala piersi,owlosienie lonowe,pod pachami itd.od kilku miesiecy mam taki zolto-brazowy sluz na majtkach i boli mnie czasami glowa a zwlaszcza podbrzusze czy to oznaka ze miesiaczka juz nadchodzi? POMÓŻCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×