Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Isfa (do ziutanna)
Nikt nie wie kiedy możesz dostać okresu i napisałaś za mało żeby jakoś ci ułatwić tą sprawę np. czy miewasz jakieś bule czy masz huśtawki nastrojów itp. jeśli masz takie objawy to napisz coś poradzimy a i też napisz od jak dawna masz ten śluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziutanna - nie martw się, jeszcze kiedyś będziesz miała serdecznie dosyć okresu, uwierz mi. Przyjdzie w swoim czasie. A poza tym koleżanki to sobie mogą mówić co chcą, nie zawsze jest to prawdą, pamiętaj. Ale przy Twoich objawach, hmm.. Po prostu dojrzewasz i nikt nie wie kiedy dostaniesz pierwszą miesiączkę, po prsotu zawsze bądź przygotowana ( podpaski przy sobie itp. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGUDKU
Dziewczyny te ktore nie moją okresu cieszcie się tym wy im zazdroscicie a tak naprawde to re dziewczyny co moją okres zazdroszczą nam bo my sie nie musimy narazie z Tym meczycz i jak macie rożne objawy nie przeżywajcie tak tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isfa
MAGUDKU zgadzam się z tobą i każda dziewczyna będzie miała okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawa :*
Hej ! :* jestem teraz sama w domu u mojego chlopaka.. On namawia mnie do sexu... Szczerze mowiac tez mam ochote na niego. xD ale mam ostatni dzien okresu... Tzn juz prawie mi nie leci :) czy mozna zajsc w ciaze podczas okresu ? Strassznie chce sie bzyknac-moj 1. raz. Ale czy to nie jest zbyt niebezpieczne ? Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina.!!;DD
W czwartek miałam na wkładce śluz zabarwiony krwią, następnego dnia w szkole założyłam na wszelki wypadek podpaske po jakimś czasie była na niej brązowo czerwona plama krwi, gdy później zmieniłam podpaske nic już nie było.. Miałam zwykły śluz. Czy to był okres .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutanna
cos wiecej ? A wiec tak, miewam bóle brzucha, tak w dolnej części. Plery mnie tak strasznie bola że mam wrazenie jakkby mi sie kregosłup miał zlamac. Dzien w dzien ten zjechany sluz... -.- nie wiem czy to wazne ale tez bolą mmnie nogi. Głównie kolano i kostka. Boshhhh...?! Czy każda dziewczyna ma tak przegrane ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina.!!;DD Prawdopodobnie tak ;) Ale nie ma się czego bać i obawiać okres to nic strasznego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawa :*
Ej ! A ja ?! Bo zgodzilam sie... Zrobilismy TO i mam sgresa :/ czy podczas okresu mozna zajsc ? Tak jak mowilam to byl ostatni dzien i juz mi prawie nie lecialo(jak sie bzykalismy to nie mialam juz krwi)... Ale NIE mielismy 'gumek' ? Czy mozliwa jest ciaza ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina.!!;DD
Olusia202- tą brązową krew miałam tylko troche na podpasce i dzień wcześniej na wkładce, później już nic nie leciało. To był okres czy plamienie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka.!
truskawa :*- raczej nie powinnaś zajść w ciąże. A opowiedz jakie są uczucia podczas pierwszego razu.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina.!!;DD
A no i pierwszu okres miałam 19 lutego, a teraz czekam na drugi.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitka.
hej pomóżcie regularnie mam silne bóle brzucha ,owłosienie łonowe od ponad 1 roku , śluz od 1,5- 2 gdzieś tak około , bóle pleców ,piersi rosną mi od 1,5 - 2 lat nie mam miesiączki czy to mogą być zwiastuny odpiszcie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maguda
Ej to dziewczyna co sie bzykneła po pierwsza po co to zrobiłaś pewnie masz około 16 lat A co bedzie jak zaszłaś w ciąze leoiej zrób test CIĄZOWY JESZCZE ON cIE ŻUCI I CO SAMA ZOSTANIESZ ZDZIECKIEM A wogule warto było stracić dziewctwo z pierwszym chłopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maguda
Truskawka;*** oczywiście nie che byz=c nie miła bo spoko sie wydajesz ;*** ;) A jak było podczas pierwszego razu??;) podobało Ci sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawa :*
Hahahahahaha xD Mam 17 lat i z moim chłopakiem jestem od 4 lat... Jesteśmy szczęśliwi ! I wiem że się nie rozstaniemy... Było cudowie... Marcin był taki delikatny... Mrrrrr... xD Ale i tak krew się polała... Oj tak... ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magudku
Truskawa jesteś w ciązy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawa :*
Nie wiem... Ale gdyby coś było nie ok to jego rodzice są ginekologami xD (Moimi :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isfa (do Kitka.)
Hmm... to mogą być objawy ale nie jestem tego pewna a czy miewasz bóle głowy? Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isfa (do ziutanna)
Wiesz to są prawdopodobnie objawy i też nie jestem tego pewna w 100% A od ilu lad miesięcy mniej więcej masz ten śluz on pojawia się mniej więcej 2 lata przed okresem i się nie przejmuj ja też chciałam go tak mieć myślałam e tam 2-3 dni a ja mam 6 dni zazdroszczę Ci że jeszcze go nie masz i to nie jest żadna przyjemność te bule i w ogóle oj ziutanna tylko zazdrościć na serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seledynowa.
Mam małe pytanie. Dzisiaj rano gdy poszłam do łazienki zobaczyłam duużą czerwono - pomarańczową plamę na bieliźnie. Po powrocie ze szkoły również zobaczyłam plamę o tym samym kolorze. Czy to może być okres? Mam 14 lat, niewielkie piersi no i owłosienie tam gdzie ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isfa (do Seledynowa.)
to może być okres jeśli będziesz to miała 2-6 dni to to jest okres powiedz o tym mamie i noś wkładki higieniczne Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seledynowa.
Trwało to tylko jeden dzień, więc nie muszę się martwić :D. Dzięki za pomoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala15
Hej chciałam bym wam opowiedzieć jak dostałam pierwszą miesiączkę. W poniedziałek strasznie mnie zaczął boleć brzuch w szkole myślałam że to przejściowe na lekcjach aż się zwijałam z bólu na przerwie poszłam do łazienki po 6 godzinie lekcyjnej patrze a tu wielka plama na bieliźnie poszłam do koleżanki żeby mi pożyczyła podpaskę i tak ze mnie leciało jak z kranu. Na drugi dzień musiałam co chwila zmieniać podpaskę a jeszcze miałam zawody. Myślałam że mi już dzisiaj minie ale jeszcze ze mnie leci . Dziewczyny nie bójcie się powiedzieć tego mamie bo to nie jest nic strasznego ona to samo ma. Mam nadzieje że już nie długo dostaniecie. Pozdro dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magudku
Hejka dziewczyny kiedys pytałam sie was kiedy moge dostac okresu Dostałam go dzisi ;))))) opowiem wam jak to wyglądało wiec pojachałam z Rodzicami do dąbrowy miszkam w zawierciu poszłam do kiblo i tu czerwona bielizna mama nie miała podpasek wiec poleciła do jeiegos sklepu i mi przynoasła Heh teraz mi sie leje i leje przerąbane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawa :*
Dziewczyny ! To teraz ginekolog xD pierwszy raz trzeba isc przed konceem podstawowki - max 1. kl gim :) (zeby nie bylo wiem od mojego ginekolooga i slyszalam o tym w TVl i czytalam w necie) xDeeeeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka
ja mam takie pytanie. Można wgl nie dostać miesiączki nigdy? Bo znam taką osobę. Plisss pomóżcie i czy to prawda, że na powietrzu się szybciej dojrzewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala15
Każda dziewczyna dostaje okres. Nie ma się czym martwić ale słyszałam że jak się nie dostanie do 17 lat to trzeba iść do lekarza. A masz jakieś objawy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawa :*
Nanatalia. A ten leekarz to GINEKOLOG. Trzeba mowic dokladnie bo dziewczyna jeeszcze do kardiologa czy pediatry pojdzie. xD jesli nie dostaniesz do 17-20 to jestes bezplodna xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×