Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Natala15
Ja właśnie dostałam okres w poniedziałek a chodziło mi o ginekologa. A ty już miałas okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala15
Jest tu kto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka
no bo ja znam panią, która nie ma. A ja mam objawy, śluz prawie rok, ale to chyba nie infekcja??? Bo mam go czasem mało, a czasem dużo, i przezroczysty, albo żółty. A do psychiatry nie pójdę hahaa XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala15
To napewno dostaniesz wcześniej czy później ale dostaniesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina;DD.!!
Pierwszy okres miałam w lutym kiedy dostane drugi czekam już 3 miesiące i nic, w zeszłym tygodniu miałam plamienie.. ! A kiedy drugi okres.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala15
Już nie długo powinnaś mieć a leci ci dużo śluzu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka
komu?? a jak ja mam śluz to np nie może być infekcja???? pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka
ale już napewnonapewnonapewno dostanę okres jak mam śluz byle jaki? dzięki natala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala15
Do Pulka no napewno dostaniesz a masz jakieś jeszcze inne objawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka
piersi średnie, włosy tam gdzie trzeba długie i tu i tu, no w sumie jestem dojrzała w miarę XD ale to np nie może być infekcja? dzięki, uspokoiłaś mnie Nati :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala15
Do Pulka jak masz śluz to nie infekcja a jak masz takie objawy to powinnaś nie długo mieć ja miałam ponad 3 lata śluz i dopiero w tamten poniedziałek dostałam okres i mi się skończył wczoraj. A masz jakieś bóle brzucha i czy miałaś już plamienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka
nie, ale brzuch mnie czasem bolał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala15
To pewnie nie długo dostaniesz. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka
ale czytałam w między nami kobietkami, że może być infekcja jak śluzu jest dużo i jest żółty :C u mnie czasem mało,średnio, dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta12
dziewczyny pomocy(na początku uprzedzam że nie mam zamiaru iść do lekarza) No więc ostatnio swędziało mnie miejcse intymne ale przestało... Po jakimś czasie zauważyłam że w tym miejscu mam taką małą czerwoną kropkę i jak dotknę to przed umyciem ręki to piecze myslę że to jakies obtacie ale nie wiem, a i jeszcze od jakiegos 2 tygodni mam tam takie zrolowane białe galaretowate cos czy to sluz czy nie? Pomóżcie i poradzcie zo zrobic z tą kropką. Pozdr. Julietta12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala15
To pewnie jest jakieś otarcie. Po paru dniach minie. I to jest śluz więc nie masz co się martwić. Ten śluz oznacza że zaczynasz dojrzewać i że nie długo dostaniesz miesiączke. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka
DZIEKI!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala15
Jest tu ktoś?? Co można popisać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawa :*
Julietta... Powiedz mamie i idz do lekarza. Bo tu ci ch.uj pomozemy... To trzeba zobaczyc a nie opisac... Jakie niektore dziewczyny sa przymulone... Jezu... Ginekolog ci nic nie zrobi. Tylko zbana na zewnatrz bo to jest na zewnatrza nie w ci.pie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka
Lusia, jesteś jeszcze na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta12
Wszystko przeszło. Ale ja nie o ty kiedyś tu pisalam i dużo się pozmienialo.Ale mam pyatnie wiem że srednio wiecie ale podam wam objawy a wy powiecie czy moge niedługo dostac nie mówię że chce ale przygotować sie musze.Więć; -OWŁOSIENIE UMIARKOWANE POD PACHAMI I W MIEJSCU INTYMNYM -BÓLE BRZUCHA W OKOLICACH PĘPKA,BĄDŻ NIŻEJ -ZMIENNE NASTROJE -ŚLUZ DUŻO BIAŁY I GALARETOWATY OD 1,5 ROKU MOŻE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta12
Aha i MOJA MAMA MIAŁA 14 LAT JAK DOSTAŁA A JA MAM 156 CM I WAZE 32 KG. I SREDNIO MALE PIERSI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala15
A ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta12
Mam 12 lat,waze 33kg i 158cm,jem normlanie ale z natury jestem chuda... Moja kolezanka dostała jak ważyła31kg i wzorst 157

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta12
wiesz truskawo;D Jednak mają znaczenie bo mój lekarz mowił ze jestem za chuda teorytycznie! więc tu się nie oburzaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawa :*
Lekarz... A co pyt sie go kiedy dostaniesz ? Ci.pe ci badal ? Nie rozsmieszaj mnie... To ze je ktos jest chudy albo gruby nie ma wplywu na cykl... Jak juz dostaniesz i dokonasz aborcji schudniesz albo przytyjesz gwaltownie czy urodzisz dziecko to moze to byc przyczyna zaniku okresu, spoznienia itd. Ale nie tego czy dostaniesz. Bo kazda dzziewczyna. Dostaje jedynie ze jest bezplodna to ma klopot. Ale pewnie mowie zbyt ogolnie wiec nie rozumiesz co wytlumaczylam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta12
Rozumiem. Dobra skończmy temat... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fmkremfio
dziewczyny, już od chyba 2,5 roku leci mi śluz, włosy pod pachami dopiero co mi wyrosły, tak że nie mam jeszcze zbytnio co golić, piersi mi trochę rosną, ale mam małe. na śluzie zobaczyłam kilka małych czerwonych kropeczek, nie boli mnie brzuch, ale czy mogę dostać miesiączkę ? straasznie się boję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola12
do ada 12 a jaki cyrk zrobiła twoja kolezanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanni^^
Hej! Od jakiegos czasu, nie powiem dokladnie, leci mi sluz, ale bdz okolo 1.5 roku. Owlosienie wszedzie mam tak na 9/10 maksymalnej dlugosci :D Biodra mam juz zaokraglone, ze tak to ujmę. Mam 13 lat. Wzrost: 168cm Waga: 46kg Humorki swoje czasami mam c: OD jakiegos miesiaca boli mnie brzuch, znaczy tam nizej, wiecie o co mi chodzi. Boli mnie tez glowa co jakies 2-3 dni. Ale moje pytanie brzmi: Czemu jestem deska? Moje piersi co najwyzej wygladaja jak..erm..jakby uciął 2 cm z boku jablka, taki plasterek. Dziwie sie dlatego, ze moja mama dostala w 2 gim. miesiaczke, a jakos tak w kwietniu w 4kl. zaczely jej rosnac piersi. PS.!. Jestem wyzsza od mamy o 9 cm. 2. Tak wkurza mnie to troche, ze jestem deska :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×