Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość ziomek D
zapomnialam jeszcze dodac ze sluz jest teraz troche zolty i lekko brazowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej moja mama
mi nie dawno kupiła podpaski naturella i powiedziała że nie długo dostane miesiączkę .Wszystko na to wskazuje nie moge sie jej doczekać choć wiem że po paru razach bede mieć jej dość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haappyygirl
Heej Pisze bo dzisiaj jak poszłam się załatwić to zauważyłam na moich majtak brązowy śluz pomieszany z żółtym Czy to może być miesiączka?? Odpowiedzcie pliz! Bo boje się powiedzieć o tym mojej mamie bo po pierwsze nie wiem jak a po drugie to boje się że mnie wyśieje ODP.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Any
hej pisałam ostetnio że mam wachania nastrojów boli mnie brzuch i głowa wczoraj zauwarzyłam na majtkach taką brązową wydzielinę dzisiaj było jej trochę więcej.czy to okres bo ja w dzień miłam wkładkę zaplamioną na noc jak założyłam nową to rano była sucha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haappyygirl
Prosze odpowiedzcie Strasznie się boje I dlatego tutaj pisze bo chce się upewnić czy to jest miesiączka czy nie zanim powiem mamie Odpowiedzicie tutaj albo na mojego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haappyygirl
Ja wczoraj dostałam miesiączke i tylko bolał mnie mocno brzuch i poczułam że mam mokro w majtkach I nie wiem jak powiedzieć o tym mojej mamie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobeznana
mam już owłosienie łonowe i pod pachami mam piersi rozmiar 70AA i śluz od początku 4 klasy[mam 11 lat we wrześniu idę do 5 klasy] odpiszcie czy mam się spodziewać miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobeznana
do happygirl rozmowa z mamą -mamo posłuchaj mam okres -to dobrze stałaś się kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Any
odpowiedzcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobeznana
Any nie jestem ekspertem w tych sprawach ale myśle że możesz spodziewać się miesiączki A CZY KTOŚ ODPOWIE MI NA MOJE PYTANIE?????!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek D
ja wczoraj dostelam pierwsza miesiaczke... nie mialam zadnych objawow poza tym ze bojal mnie brzuch kolo jajnikow ... a teraz musze co chwile zmieniac podpachy bo caly czas ze mnie leci ;/ dzieczyny a mozecie mi doradzic ktore podpaski sa najlepsze???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobeznana
Najlepsze z tego co czytałam najlepsze są bella perfecta rose i libresse CZY KTOŚ MI ODPOWIE?????!!!! PS:A czy to prawda że odziedzicza się miesiączki po mamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haappyygirl
Do nieobeznana Wiesz co chyba możesz spodziewać się miesiączki I to prawda że odziedzicza się miesiączki po mamie Boje się powiedzieć mamie ale chyba jeszcze dzisiaj przekonam strach i powiem mojej mamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobeznana
dzięki happygirl Moja mama miała miesiączkę późno bo w wieku 15 lat a mi już od roku leci śluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek D
do haappyygirl i nieobeznana: Ja sie z tym nie zgadzam ze odziedzicza sie miesiaczki po mamie moze i tak jest ale nie w moim wypadku otoz moja mama dotala pierwsza miesiaczke w wieku 14 lat a ja dotalam jak mialam 12,5lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobeznana
czyli nie muszę mieć tak jak moja mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek D
nie nie muisz ja nie mialam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek D
hej dziewczyny!!! mam do was pytanie .jest to dla mnie bardzo wazne. mam nadzieje ze dostane na nie odp. a wiec czytalam wczesniej ze pierwsza miesiaczka jest b. skapa... a mi przez 3 dni leci bardzo duzo krwi... czy to miesiaczka??? aha dodam jeszcze ze wczesniej mialam zolto- brazawa wydzieline sluzowa... prosze odpowiedzcie czy to jest miesiaczka??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek D
aha zapomnialam jeszcze napisac ze krew byla zwykla czerwona a nie jak piszecie brazowo- czerwona strasznie sie boje ze to moze jednak nie okres tylko jaka choroba :( Pomocy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobeznana
Ziomuś Nie jestem do końca pewna ale to chyba pierwsza miesiączka nie martw się że jest brązowa dzieje się tak ponieważ gdy krew spływa przez pochwę jest poddawana różnym procesom posłuchaj mam dużo śluzu noszę wkładki jeszcze nie mam miesiączki nie wiem czy mogę używać płynu do higieny imtymnej a jeśli tak to powiedz jaki mi polecasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobeznana
skoro jest tylko czerwona to chyba nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek D
mam nadzieje :) pOzdrO ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek D
~ nieobeznana!! niestety nie doradze ci bo nie uzywam... ja mi ten sluz lecial juz bardzo dlugo ok 3 lata i dopiero po 3 latach mam ta krew... nie przejmuj sie a ile masz lat??? i jakiego koloru jest ta wydzielina????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek D
mi mama pawiedziala ze moge uzywac normalego mydla w kostce.. :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haappyygirl
No nie wszystkie dziewczyny mają miesiączke po mamie Ja dostałam tak jak moja mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek D
nom zalezy od organizmu... do hapygirl: a co sadzisz o tym co napisalam wyzej??? o ten krwi i wg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobeznana
ja mam 11 lat we wrześniu idę do 5 klasy A ja słyszałam że nie można używać mydła do higieny imtymnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobeznana
i śluz mam przezroczysty albo biały a jak zaschnie to jest taki żółty i niedawno miałam w tym śluzie czerwono-brązową plamkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek D
~nieobeznana no wiec ja nie mialam w sluzie zadnych kropeczek, a okres dostalam :P, wiec ci zabardzo nie moge pomoc... a duzo masz tego sluzu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobeznana
Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×