Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość pomoc66666
skad wiesz ze akurat w tedy dostaniesz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haappyygirl
Hej. Mam 12 lat i ide do 6 klasy Mam włosy tam gdzie mają być, mam też śluz i miseczke AA. Ostatnio bardzo mocno boli mne brzuch i głowa i często mam zmany nastroju . Moja mama i moje siostry dostały mieisaczke jak miały 12 lat i właśnie w wakacje . Czy to oznacza że teraz moge dodstać miesiączke? Pisałam już wcześniej ale nikt nie odpowiedział Czy możecie teraz odpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamvia
hej diewczyny....a wiec do rzeczy.. mam sluz przez ok. 2-3 lata mam owlosienie loniowe i pod pachami piersi mi sie juz ksztaltuja... ostatnio zauwazylam ze tego sluzu jest wiecej (sredia kropka na majtach) czy niedlugo bede miala okres???dodam tylko ze mam 12 lat. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haappyygirl
odpowiedzcie plizka!! Hej. Mam 12 lat i ide do 6 klasy Mam włosy tam gdzie mają być, mam też śluz i miseczke AA. Ostatnio bardzo mocno boli mne brzuch i głowa i często mam zmany nastroju . Moja mama i moje siostry dostały mieisaczke jak miały 12 lat i właśnie w wakacje . Czy to oznacza że teraz moge dodstać miesiączke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klonasska
a ja mam 14 lat, piersi zaczęly mi rosnąć jakieś 3 lata temu, śluz mam od jakiś 2 lat, włosy łonowe, też od 2 lat a nadal nie mam miesiączki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klonasska
haappyygirl możliwe, ale nie ciesz się tak, ja chyba ze sto razy miałam takie obiawy i co? nic właśnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klonasska
haappyygirl bardzo możliwe, ale ja ze sto razy miałam takie obiawy a miesiączki nie było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haappyygirl
aha Dzięki Ale ostatnio strassszzznie boli mnie brzuch i mam zmiany nastrojów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haappyygirl
dzisiaj jak poszłam się załatwić to zauwarzyłam na moich majtkach malusieńką kropke krwi Co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek D
hej laski! mam do was pytanko... czy jak leci sluz to mam nakladac wkladki higieniczne czy to nie jest narazie potrzebne??? P.s mam prawie 13 lat i nie mialam jeszcze okresu..;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katcja
Cześć. Słuchajcie ja właśnie idę do 1 kl gimnazjum. Mam wszystko co trzeba, duże piersi, owłosienie łonowe, pod pachami, i przez około 2 lata miałam śluz. A dziś niespodziewanie wstaję i idę to toalety i patrzę ; majtki czerwone, papier czerwony, nic mnie nie boli, po prostu, często okres przychodzi z zaskoczenia. Zła jestem , że go dostałam ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haappyygirl
wczoraj jak poszłam sie załatwić zauważyłam czerwoną małą kropke na moch majtakch .Co to oznacza? Pisałam juz wcześniej ale nikt nie odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haappyygirl
Wczoraj i przedwczoraj zauważyłam na moich majtkach małą kropke krwi . Co to oznacza ? Pisałam już wcześniej ale nikt nie opowiedział Odp.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haappyygirl
~ziomek D Ja ma ten śluz ale czasami nosze wkładke Jeżeli chcesz to noś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeAtA95
Hejka!... dziewczyny niezręcznie mi nawet tu o tym pisać ale napisze bo niewiem co robic.. Mam 14 lat i dzisaj jak poszłam do ubikacji się załatwić to na mojej bieliźnie zobaczyłam śluz+krew ;/czy to sa objawy okresu ? bo tamte m.in owłosienie łonowe mam dawno itd. Proszę pomóżcie... !! :)Boję SIĘ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haappyygirl
~BeAtA95 No raczej tak, ale najlepiej to się spytaj swojej mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ew.ka
OMG dziewczyny. Wszystkie piszecie o tym samym. Odpowiem na większość pytań: JEŚLI: - PIERSI ROSNĄ CI JUŻ OKOŁO ROKU LUB DWUCH LAT, - MASZ WYDZIELINE Z POCHWY(BEZBARWNA LUB LEKKO ŻÓŁTA, BEZWONNA!), - CZĘSTO BOLI CIE BRZUCH LUB GŁOWA, CZUJESZ SIĘ ROZDRAŻNIONA - MASZ WŁOSY ŁONOWE I WŁOSY POD PACHAMI, - MASZ 12-16 LAT, - czasami może występować swędzenie okolic intymnych, powiększenie miednicy, powstanie talii. MOŻESZ W NAJBLIŻSZYM CZASIE DOSTAĆ MIESIĄCZKI. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ew.ka
haappyygirl - a jak sądzisz? co znaczy krew na majtkach? miesiączke! Po porostu jesteś kobietą.. Zacznij nosić wkładki lub podpaski. Ja na prxykład nosze Bella panty (wkładki) one mają grubość prawie taką jak podpaska, ale nosi sie je dużo dużo wygodniej. To już twój wybór..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haappyygirl
Dzięki Ew.ka Ale to było tylko przez dwa dni a potem już sam śluz żółty na ajtkach był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek D
hej dziewczyny!! mam do was pytanie... czy cos jest ze mna nie tak jezeli swedzi mnie miejsce intymne (pochwa)??? :( z goty dziekuje ze odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agga_xD
ej dziewczyny mam takie pytanko. :) Ja tez nie mam jeszcze okresu,ale chciałabym się jakoś przygotować :) no mam już troche włosków i piersi mi troszkę urosły,a białą wydzielinę ma też. ;O I czy mam już kupić podpaski,tak na wszelki wypadek ? :) Jestem strasznie niecierpliwa i czekam aż to nadejdzie hihi^^ Mam czasem takie małe bóle w podbrzuszu.... Odpowiedzcie PLISSSS!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agga_xD
hejjj ja jestem w kropce !!! mam 12 lat i jestem niecierpliwa kiedy to nadejdzie xdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agga_xD
Czekam na odpowiedzi xddddddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka15
Mam 12 lat. Już od baaardzo dawna mam ŚLUZ, WŁOSKI POD PACHAMI I ŁONOWE. Od paru dni boli mnie brzuch poniżej pępka...Czy to już??? POMÓŻCIE BŁAGAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agga_xD
Do ziomek D : ja nie wiem bo mnie tez niekiedy swedzi.. Pytałam się mamy (ona jest lekarzem) i mówi że może poprostu niedokładnie podtarłam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ena1
do Miśki15: jesli juz pojawil Ci sie sluz, to nei oznacza , ze zaczniesz odrazu miesiaczkowac. Bol, w okolicach jajnikow, moze byc krotkotrwaly, i pojawiac sie jeszcze przez kilka lat do czasu kiedy nie dostaniesz okresu. Duzo zalezy , kiedy twoja mama , badz babcia dostaly okres! Moze rownie dobrze okazac sie , ze teraz go dostaniesz. Niektore kobiety, odczuwaja bol, przy dostaniu 1 miesiaczki, a inne w ogole nic nie czuja. Nie ma sie czym martwic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ena1
Zapomnialam dodac, ze sluz moze pojawiac sie jeszcze przez kilka lat zanim zaczniesz miesiaczkowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka15
Dzięki, Ena1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ena1
nie ma za co;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek D
dzieki Agga_xD a mam jeszcze takie pytanko: wczoraj rano mialam troszeczke krwi ale bardzo malo i taki lekko zoltawy sluz dziasaj tez go mam i na majtkach juz duzo krwi.. czy to sa objawy przed miesiaczka???dodam jeszcze ze mam 12 latek ;) aha dzuch mnie troche boli w okolicach jajnikow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×