Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość kar95
Do psychicalxdestruction Na pewno nie zawsze pierwsza miesiączka pojawia się rano. Ja jeszcze nie miałam miesiączki, ale pamiętam taką sytuację ze szkoły: moja koleżanka dostała pierwszego okresu na oczach wszystkich dziewczyn, bo chłopakom się nie udało, bo w porę ją ostrzegłyśmy. Po w-fie stałyśmy pod klasą i ona się jeszcze nie przebrała, bo nie zdążyła, czyli miała spodnie dresowe. My patrzymy, a tu czerwona plama z tyłu, powiedziałyśmy jej a ona się tylko zawstydziła i inna dziewczyna z mojej klasy pożyczyła jej podpaske i jakoś było, wcześniej to wydawało się trochę dziwne, ale teraz się z tego śmiejemy razem z nią. ;P ;** ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar95
A i jeszcze jedno to było po 14, więc nie rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek D
~Kefirowaa! mysle ze jezeli tego sluzu jest duzo to powiennas nosic wkladki chigieniczne, a co do tej glupiej miesiaczki to nie wiadomo czy sie zbliza ja pamietam ze mnie ok 2 lata temu tak strasznie bolal brzuch z 2 tygiodnie;( ale miesiaczki nie bylo. moja babcia przeczytala gdzies ze jezeli boli brzuch to od razu nie oznacza miesiaczki tylko ze poprostu szybko rosniesz i kosci ci sie wydluzaja... :) np. mojego taty nie bolal brzuch ale kolana... ;) trzymaj sie cieplutko :* 👄 🌻 a czy ktos moze odpowiedziec na moje wczesniejsze pytanie??? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glamour555
Elo:) Mam problem! Mam ok.11,5 roku życia, A jeszcze nie mam okresu. Ktoś mógłby powiedzieć "Spoko, Masz jeszcze dużo czasu" Ale i tak się Nieeeecierpliwię!!! W mojej klasie jest 8 dziewczyn. Trzy już miały okres. Teraz ja i moje koleżanki się wręcz ścigamy która będzie to miała pierwsza. Ja nie mogę się doczekać! Mam śluż od ok. roku czy półtorej...Jednak zawsze było go mało...Ok. miesiąć temu zaczęło się go pojawiać bardzo dużo (codziennie)!!! Ostatniu zaczął mnie też boleć brzuch(podbrzusze) i strasznie często się wkurzam krzyczę jak mi ktoś normalnie na ngę nadepnie i wogóle zachowuję sie jak potwór!!! Plisss doradżcie mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kefirowaa
Glamour: ja mam tak samo ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kefirowaa
Glamour: ja mam tak samo ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc tak pisałam już na wcześniejszych stronach. Miesiączki nie mam ! ;( Mam jedno ważne pytanie bo jak byłam mała miałam przepukline pachwinową i czy przez to moge dostać później okres ? ; p Czekam na szybkie odpowiedzi ! Pomocy !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati211.12
Najczęściej jest to ból brzucha. U niektórych objawia się : bólem pleców , głowy i chuśtawką nastrojów...Kilka miesięcy przed miesiączką można zauwarzyć upławy ( biały śluz)....Pierwszy okres objawia się kleistą brunatną wydzieliną , czasem pomieszaną z krwią...u niektórych jest tylko krew...Martwię się bo moja przedłuża się już do 11-stu dni !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati211.12
Najczęściej jest to ból brzucha. U niektórych objawia się : bólem pleców , głowy i chuśtawką nastrojów...Kilka miesięcy przed miesiączką można zauwarzyć upławy ( biały śluz)....Pierwszy okres objawia się kleistą brunatną wydzieliną , czasem pomieszaną z krwią...u niektórych jest tylko krew...Martwię się bo moja przedłuża się już do 11-stu dni !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati211.12
Najczęściej jest to ból brzucha. U niektórych objawia się : bólem pleców , głowy i chuśtawką nastrojów...Kilka miesięcy przed miesiączką można zauwarzyć upławy ( biały śluz)....Pierwszy okres objawia się kleistą brunatną wydzieliną , czasem pomieszaną z krwią...u niektórych jest tylko krew...Martwię się bo moja przedłuża się już do 11-stu dni !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek D
hej male kobietki mam do was pytanie: czy po pierwszej miesiaczce leci jeszcze ten sluz bo ja mialam pierwsza miesiaczke jakies 2 tygodnie temu i nadal mam ten sluz i nie wiem czy to noramle :( z gory dziekije za odpowiedzi :* 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka15
Hej Wszystkim! Mam już 15 lat a miesiączki dalej nie mam.. śluz mam już około roku, włoski pod pachami od paru miesięcy a na łonie już od dawna.. nawet nie pamiętam od kiedy... Jak myślicie kiedy dostanę pierwszy okres ?? Proszę o odpowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek D
~elizka15! nikt nie wie kiedy dostaniesz okres zalezy od organizmu, jak cie to bardzo n8ie pokoi to idz do ginekologa ale mysle ze juz nie dlugo, nie martw sie tym:) trzymaj sie cielputko👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HapyGirl
Hej Troche się nie pokoje bo moją pierwszą miesiączke dotałam 19 dni temu I nie wiem czy wszytko jest okeyy czy nie I mam pytanie czy miesiączka pojawia się co miesiąc czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka15
Była na usg rok temu i wykryto przodozgięcie macicy lub tyłozgięcie nie pamiętam już.. myślicie że przez to nie mam jeszcze okresu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek D
~elizka15 ! . niestety nie pomoge ci bo nawet nie wiem co to jest :):) ale nic sie nie mart wszystko bedzie ok. no to moze teraz ktos inny sie wypowie na ten temat?? BU$$$ trzymaj sie! 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek D
~HapyGirl ! . miesiaczka powinna sie pojawiac co 28 dni ewlentualnie co 25-35dni ale pierwsze miesiaczki sa nieregularne, a czym sie jeszcze martwisz ?? trzymaj sie cieplutko 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka15
ziomek D ! Dzięki bardzo mnie to uspokoiło :*:*:* Buśśśka :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HapyGirl
Dla mnie miesiączka jest już denerwująca Te które jeszcze nie mają miesiączki to niech się cieszą Dla mnie to troche żenujące bo jako pierwsza dziewczyna z mojej klasy dostałam miesiączke I powiedziałam to tylko jednej dziewczynie z mojej klasy bo jak powiem reszcie to wszyscy już będą wiedzieć A jak się chłopacy dowiedzą to się będą śmiać:( Ja najchętniej mogłabym nie mieć tej głupiej miesiączki I mam też pytanie Na moich piersiach zauważyłam takie takie jakby siniaki albo duże żyły Czy to jest normalne ?? Odpowiedzcie plisssskaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moli23
hej dziewczyny pomózcie mam wszystkie objawy ale sie boje ze cos nie tak od pewnego czasu czuje w pochwie takie jakby szczypanie jakby mi ktos tam palca wkladal cos takiego POMOCY OPISZCIE PROSZE NIE WIEM CO SIE DZIEJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kefirowaa
Mam takie pytanko. OStatnio zauważyłam na majtkach coś strasznie żółtego :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kefirowaa
jak myslicie co to moze pyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agga_xD
ej,jesli pierwsza miesiaczka moze sie pojaiwc w postaci brunatnej wydzieliny to skąd dana osoba ma wiedziec czy to nie ( no wiecie - kupa) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kefirowaa
Ej , jesli okres moze pojawic sie w postaci brunatnej wydzieliny to skad dana osoba ma wiedziec, czy to nie (no wiecie - np. kupa ) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agga_xD
widze ze tez cie ciekawi to pyanko kefirowaa :D ODPPOWIADAJCIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kefirowaa
hahaha no jakbysmy to razem pisaly XD blagam o odp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ew.ka
Kefirowa - ta wydzielina jest taka lepka, troszeczke jak katar i jest brązowo czerwona z krwią. Ja pierwszego dnia miałam właśnie taką wydzieline i troche takiej zwykłej krwi. Jeśli ta wydzielina nie jest taka jak katar tylko poprostu jest na majtkach taki osad i jest żółta to może to być jakieś zapalenie. Jeśli jest tylko troche żółta to poprostu jest ta wydzielina o której wszystkie piszą, że mają od roku czy dwóch. :) Mam nadzieje, że wszystko zrozumiałyście. Jeśli nie to piszcie. Pozdrawiam Ew.ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ew.ka
Moli23 - Powinnaś powiedzieć mamie bo to może być choroba lub poprostu nie długo dostaniesz okresu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kefirowaa
aha dzieki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HapyGirl
Mam pytanie Na moich piersiach zauważyłam takie takie jakby siniaki albo duże żyły Czy to jest normalne ?? Odpowiedzcie plisssskaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×