Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość KACiiaaaa
Przyszłam ze szkoły strasznie bolała mnie głowa i brzuch, tak myślałam że będę mieć miesiączkę , dostałam rano w sobotę. Mi dużo krwi leciało, ale to też zależy od organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
Mi się znów okres spóźnia : (( Nienawidzę tego czekania! Już wyczekuję ponad tydzień. Pewnie dostanę na święta. ; //

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam swojoł pierwsza miesiączke 9 marca i niewiem kiedy bede miała druga ale czy to prwada że moge dostać w każdej chwili i niewiem czy tym razem bedzie mi dużo krwi leciało czy mało odpiść plisss:) ja bym chciała się dzisiaj dowiedzieć:) Pozdrawiam i Dziekuje:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam swojoł pierwsza miesiączke 9 marca i niewiem kiedy bede miała druga ale czy to prwada że moge dostać w każdej chwili i niewiem czy tym razem bedzie mi dużo krwi leciało czy mało odpiść plisss:) ja bym chciała się dzisiaj dowiedzieć:) Pozdrawiam i Dziekuje:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .?
Hej dziewczyny. Pomożecie? Wiadomo, że każda dziewczyna oczekuje pierwszej miesiączki. Później narzeka itp. Ja jednak oczekuję;D Więc tak: mam trzynaście lat. Owłosienie łonowe zaczęło mi się już robić pod koniec czwartej klasy. Pod pachą mam lekkie włoski. Jeśli chodzi o biust to mam jeden z najmniejszych w klasie ;(( Od roku mam śluz, czasami pojawiają się brązowe plamki. Kiedy mogę dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzKa :*
do .? no więc każdy dojrzewa inaczej i nie da się przewidzieć tej 1 miesiączki:) te brązowe plamki są oznakami że za niedługo dostaniesz miesiączki:) a dostać to nie wiadomo kiedy dostaniesz,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 12 lat. mam zolto-bialy gęsty sluz tak ok. od 2 lat, piersi dawno mi urosly, mam owlosienie w miejscu intymnym i pod pachami. mam ból plecow tyle że prawie w samym rowku. czasami w miejscu intymnym cos mnie tak mocno i przez chwile kłuje. bardzo niepokoi mnie tem kolor i konsystencja śluzu a także ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 12 lat. mam zolto- bialy gesty sluz ok. od 2 lat, urosly mi juz piersi, mam owlosienie pod pachami i w miejscu intymnym. plecy bolą mnie prawie ze w samym rowku, a czasami w miejscu intymnym czuję takie mocne kłucie ktore krotko trwa. bardzo niepokoję się przez ten sluz i bol plecow i nie wiem czy wszystko ze mna w porządku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia44
Do piruśś. - Nie martw się mam dokładnie to samo. :(( ostatni miałam w lutym ok . 19, 31 i wypadało mi na 24,23,25 a tu dupa.. ;// Do Natka13 - Niestety nie wiadomo kiedy dokładnie dostaniesz drugiej miesiączki. Możesz wejśĆ np. na stone OB. i tam jest kalendarzyk, który oblicza Ci przybliżoną datę następnej miesiączki ale może ona przyśĆ ze spóźnieniem dziennym, tygodniowym lub nawet miesięcznym. Krwawienie może byĆ różne, ja np. miałam słabe za drugim razem ale później mocniejsze, a moja przyjaciółka cały czas słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baś16
W grudniu kończę 17 lat , a jeszcze nie dostałam miesiączki . Trenuje zawodowo akrobatykę sportową i to może być przyczyna późnego dostania okresu . Śluz mi już leci bardzo długo .Jednak mama mi doradziła iść do ginekologa , a Wy co mi radzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia44
Do Baś16 : Moim zdaniem powinnaś posłuchać mamy. W tym wieku już powinnaś miesiączke mieĆ więc jeśli jej nie masz to może byĆ jakiś problem. Ginekolog Ci pomoże więc nie masz co się obawiaĆ. Życze powodzenia. :* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalakala
Dziewczynki moja przyjaciolka mi mowila ze jej mama dostala okres gdy miala 10 lat ona co prawda ma 11 i bardzo sie boi ze jej poleci.Pliss odpiszcie.A i mam takie pytanko ostatnio strasznie mnie boli brzuch i podbrzusze a mam dopiero 11 lat pytalam mamy kiedy dostala okres a ona powiedziala ze jak miala prawie13 lat.Co sie ze mna dzieje?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia44
1.Nic się z tobą nie dzieje. :D To norlmalne, zaczynasz dojrzewaĆ. 2.Jeśli napiszesz coś więcej o sobie i o swojej koleżance np. czy masz włosy łonowe, śluz itd. to będziemy mogły Ci powiedzieĆ coś więcej. 3. Dokładnie Ci i tak nie powiemy bo to jest niedo przewidzenia . :) Każdy dojżewa w swoim czasie. Moja mama dostała okres jak miałam 16 lat, ja mam teraz 15 a okres mam od 12-13 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didy.
Ja jescze wyczekuę miesiąćzki . Tak na niaczekałam żę mi już nie zależy... i właściwie sie ciesze bo to było męczące takie narzekanie że to mnie boli że tamto .. mimo że mi już nie zzależy specialnie , mam nadzieję żę sie pojawi .. mam wszystkie objawyy więc chyba niedługo przyjadzie do mnie ciociaa. jak myśliciee. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia44
Każdy dostaje w swoim czasie. Pozostaje tylko czekaĆ a ona sama niespodziewanie przyjdzie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzKa :*
a ja mam jeden problem....ostatnia miesiączka skończyła mi się 2tygodnie i 3 dni temu,a dzisiaj znowu dostałam.:( czy coś ze mną nie tak???bo słyszałam że miesiączkę sie dostaje co najmniej po 21 dniach,a ja dostałam po 17 dniach prosze o odpowiedź jak najszybszą...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzKa :*
a ja mam jeden problem....ostatnia miesiączka skończyła mi się 2tygodnie i 3 dni temu,a dzisiaj znowu dostałam.:( czy coś ze mną nie tak???bo słyszałam że miesiączkę sie dostaje co najmniej po 21 dniach,a ja dostałam po 17 dniach prosze o odpowiedź jak najszybszą...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzKa :*
a ja mam jeden problem....ostatnia miesiączka skończyła mi się 2tygodnie i 3 dni temu,a dzisiaj znowu dostałam.:( czy coś ze mną nie tak???bo słyszałam że miesiączkę sie dostaje co najmniej po 21 dniach,a ja dostałam po 17 dniach prosze o odpowiedź jak najszybszą...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzKa :*
hejka:** a ja mam taki problem...bo ja ostatni okres dostałam 2 tygodnie i 3 dni temu i dziś znowu dostałam..:(a słyszałąm że okres jest co najmniej po 21 dniach a ja miałam po 17 dniach...:( martwie się że coś nie tak jest bo ja zawsze miałam co ok.26,27 dni a teraz 17 dni..:( proszę odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzKa :*
hejka:** a ja mam taki problem...bo ja ostatni okres dostałam 2 tygodnie i 3 dni temu i dziś znowu dostałam..:(a słyszałąm że okres jest co najmniej po 21 dniach a ja miałam po 17 dniach...:( martwie się że coś nie tak jest bo ja zawsze miałam co ok.26,27 dni a teraz 17 dni..:( proszę odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elo. xP
Hmm... pewnie nie będę tu oryginalna... Ale mam 13 lat (na początku maja 14) i nadal nie mam miesiączki. Chodzę do 1 gim i WSZYSTKIE dziewczyny z mojej klasy juz maja okres, jestem po prostu takim... wyrzutkiem. ;( Czasem dwie takie... jędze robią przy całej kl. złośliwe komentarze. Wiem, wiem, to głupie.. ale chce mi sie ryczeć!!! Od jakiegoś roku rośnie mi biust... Nienosze stanika, mm taki topik. Mam włosy pod pachami i w miejschach intymnych, nawet dość dużo. ;/ Od 1,5 roku mam śluz. Okropne. Czasem (ale b.b.b. rzadko) jest on taki gęsty, że mam wrażenie jakbym miała okres, czy sie zesikała!. RAZ jak się obudziłam miałam na prześcieradle czerwoną kropke, dosłownie kropeczke. To było ponad miesiac temu i NIC. Co jakiś czas śluz jest taki... żółto- pomarańczowy. Może posiadanie okrsu nie jest przyjemne ale nieposiadanie wydaje mi sie jeszcze gorsze. Prosze, napiszcie coś, cokolwiek. Nie wiem co o tym myśleć!!! Moja mama miała 13 lat, jak go dostała... Ale najbardziej chyba sie boje, że dostane go w sytuacji... krępującej. Pomocy! Czy okres jest aż tak widoczny, czy widac go przez dżinsy???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzKa :*
hejjo sory że wysłałam kilka razy wiadomość ale mi sie laptop zacina...:) a cio do Elo. xP pierwsze okresy są przeważnie skąpe więc myśle że jeżeli go dostaniesz w szkole to nie będzie tego widać(chociarz ja miałam obfity i zawsze mam...:()a i zależy jakie dżinsy,bo jak jasne noto bardziej widaća jak ciemne noto mniej...:)i noś ze sobą podpaski!!!bo nie wiadomo kiedy może się pojawić(@)...:) moja mama miał 14 lat jak miała a ja 13,5 heh a teraz mam 14(za kilka tygodni) a ta kropka na prześcieradle to może była pierwsza miesiączka albo jakieś plamienie.... jak dostaniesz w szkole to napewno sie skapniesz... ja dostałam jak byłam w szkole ale na szczęscie jeszcze się dopiero zaczynał i w pore założyłam podpaskę...:) a moja kumpela to miał pecha... ona dostała okres w szkole i miała bardzo obfitty bo akurat mieliśmy lekcję powtórzeniową z histy,i pani ją wzieła do odpowiedzi i jak wstawała to na tyłku miał taką czerwoną plamę...i nagle wszyscy chłopaki w ryk a ona nie wedziała co zrobić i się rozpłakała.... a chłopaki dostali kazanie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elo. xP
Dzięki wielkie. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyo! ja mam 13 lat i jeszcze nie mam miesiączki mam około 162-3 i waże 48 kilo mam śluz od 2 lat i włosy łonowe i pod pachami i piersi również się powiększyły..a jeszcze nie mam okresu ;| moja koleżanka jest o wiele mniejsza i już od pół roku ma okres co to ja jestem jakiś szarak czy jak ? brzuch mnie bolał 1 rok temu a teraz już mniej dużo rzadziej wtedy każdego dnia niemalże a o miesiączce wiem wszystko tz b. dużo sporo od mamy a trochę z racjonalnego myślenia i WDŻ...xD od jakiegoś czasu mam więcej śluzu ..hym nie wiem co mam o tym myśleć pomóżcie mi proszę!!!!!!! ;*** zajże niedługo... może się czegoś dowiem..^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1i2
Witam wszystkich od 3 dni strasznie mnie boli brzuch przedtem też bolał ale mniej włoski mam już od dawna śluz też mam i nie wiem czy to zbliża się czas okresu czy jeszcze nie! POMóżCIE MI PLISSSS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od czasu do czasu mam malutkie czerwone lub brazowe plamki ale sa one tycie.. Elo. xP masz racje lepiej mieć okres niż go nie mieć bo czekanie na 1 miesiączkę jest długie..i meczące Ja chodzę do 6 klasy i u mnie tez każda dziewczyna ma okres z wyjątkiem mnie... chodziaż wszystkie te objawy juz u mnie wystapiły dawno temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1i2
Witam wszystkich od 3 dni strasznie mnie boli brzuch przedtem też bolał ale mniej włoski mam już od dawna śluz też mam i nie wiem czy to zbliża się czas okresu czy jeszcze nie! POMóżCIE MI PLISSSS! jeśli ktoś chce to niech pisze na ten temat na gg:21691762

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejj.;* jakoś tak w tamte wakacje zaczęły rosnąć mi piersi. ostatnio, gdy przez 4 dni dziennie po 2h trenowałam siatkówkę na konkurs, zmniejszyły mi się piersi. dodam że mam ok 168 cm wzrostu i ważę z 53 kg. nie były one jakieś wielkie (jak przypchałam rękami to prawie się stykały) i było za co złapać że tak to ujmę.;d a po zmniejszeniu już nie. teraz znowu trochę podrosły ale nie są jak wcześniejsze. czemu tak się zrobiło.;d? jeśli wiecie (chociaż to forum o miesiączce) proszę o odp.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do biustu to znacznie urósł mam miseczke b 75 i nie mam jeszcze tej miesiączki ilez mozna czekać ;| zal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×