Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Izka :*
nio napisałam ci tam u góry...:) buuuuziaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki a a gdzies kiedy moge dostac 2 miesiaczke a teraz mnie cześto boli brzuch a przed misiaczkoł wogule niebolał odpisz dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka :*
do NATKA13 pierwsze miesiączki zawsze są nieregularne ja też mam ten sam problem co ty...ale mama mi mówiła że to normalne(ona była pielęgniarką,a miała iść na lekarza)no i ona chyba dobrze wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki a a gdzies kiedy moge dostac 2 miesiaczke a teraz mnie cześto boli brzuch a przed misiaczkoł wogule niebolał odpisz dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka :*
hmmm....mnie też przed miesiączką nie bolał,a po miesiączce bolał,ale to chyba normalne a 2 miesiączke nie wiem kiedy dostaniesz bo do ok.2 lat są nieregularne...ale możeszc się jej spodziewać ok.za miesiąc lub więcej ja mam tak że kiedy mi si ęskończy to mi sie zaczyna w ten sam dzień za miesiąc :)heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka :*
a teraz lece pa pa pa i buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monea
Hej posłuchajcie Mam pytanie! Jeśli mam na majtkach biały (żółtawy) śluz i inne takie rzeczy jak dziewczyny pisały to może zbiżać mi się miesiączka bo na lekcjach wychowania w rodzinie narazie nic takiego nie mamy . I czuję się jak bym miała mokro w majtkach jak bym się zesikała ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka :*
do MONEA miesiączka zbliża się,zbliża....a ile masz lat?? możesz nosić wkładki,będziesz się czuła wygodniej i świeżo,i nie przecieknie ci śluz(chyba że będzie go strasznie dużo)...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka:)
elo mam 13 lat i śluz (ok.2 lat) włosy łonowe też. bardzo bolą mnie piersi i podbrzusze czy to objawy pierwszej miesiączki ?odpisujcie plisssssssss;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka:)
elo mam 13 lat i śluz (ok.2 lat) włosy łonowe też. bardzo bolą mnie piersi i podbrzusze czy to objawy pierwszej miesiączki ?odpisujcie plisssssssss;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguskaaa..
Pomózcie prosze !!! Już od 2 lat mam wydzieline ... przedtem miałam jej mało .. a teraz jest jej cała masa.. ;[ Ostatnio wydzielina byla troszkę koloru buraka..;[ Czy to znak że nie długo dostanę miesiączkę.. ???? Pliss . odpiszcie prosze.!!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguskaaa..
Aha i mam 13 lat .. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguskaaa..
Piszcie na numer : 3986299 .!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguskaa.
Chciałabym dostać odpowiedź jeszcze disiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ś k a
Hej a mi od 2 lat rosną piersi, owłosienie łonowe i pod pachami mam już, śluz gdzieś tak 1-1,5 roku. Mam 12 lat(rocznikowo 13) mierzę 153 m i ważę ok 39 kg. Czy mogę już się spodziewać miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zebra :)
Hej posłuchajcie . Na feriach zimowych miałam takie coś z śluzem i czerwona krew i to trwało z 1,5 tyg. i jak robiłam siku nie leciała mi żadna krew tylko jak się wycierałam ! Czy jest takie coś jak przedmiesiączkowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zebra... Ta krew nie leci gdy oddajesz mocz! ona leci z pochwy... jej przyda wam sie biologia w szkole. Ja dostalam gdy mialam 11 lat eh 6 lat temu.... Nie spieszcie sie do tego:) moja kolezanka sie martwila strasznie w gimn bo wszytskie mialy a ona dopiero dostala w 3 gimn;p ja tam jej zazdroszcze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucynkaa.!
Hej dziewczyny :) Mam 13 lat. Wydzieline mam od 2 lat. Piersi rosną mi od 1,5 roku. Włosy łonowe i pod pachami mam od roku. Ostatnio tej wydzieliny mam całe mnówstwo .!! Wczoraj na majtkach zobaczyłam 2 małe brązowe plamki !!! Czy to są oznaki że niedługo mogę dostać miesiączkę ???? POMOCY ..!!! odpiszcie jeszcze dzisiaj pliss .! :) Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ś k a
A ja powtórzę: mi od 2 lat rosną piersi, owłosienie łonowe i pod pachami mam już, śluz gdzieś tak 1-1,5 roku. Mam 12 lat(rocznikowo 13) mierzę 153 m i ważę ok 39 kg. Czy mogę już się spodziewać miesiączki? Acha i od kilku dni mam obfitszy śluz czy to coś znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ś k a
Lucynka, myślę że niedługo możesz dostać. Przynajmniej ja tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzKa :*
do AŚKA moim zdaniem powinnaś się przygotowaćbo może zawitaćdo ciebie ciocia(okres)... noś ze soba podpaski do szkoły(przynajmniej 1)bo może cie zaskoczyć... niuuu i chyba tyle...:) buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:P mam problem kilka dni temu gdy wraciłam ze szkoły zauwżyłam krew na majtkach... było jej nawet dużo potem chwile później pojawiła się znowu było jej już trochę mniej. a na następny dzien nie było już nic .. czy to była pierwsza miesiączka?? proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:P mam problem kilka dni temu gdy wraciłam ze szkoły zauwżyłam krew na majtkach... było jej nawet dużo potem chwile później pojawiła się znowu było jej już trochę mniej. a na następny dzien nie było już nic .. czy to była pierwsza miesiączka?? proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ś K A
Dzięki. Zawsze noszę ze sobą 2 podpaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ś K A
Dzięki. Właśnie zawsze noszę ze sobą 2 podpaski na wszelki wypadek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×