Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość IzKa :*
do XxXxXx2 moim zdaniem to była 1 miesiączka...GRATULUJE!!!:) pierwsze miesiączki są bardzo skąpe lub jest to plamienie... noś w plecaku podpaski.......i jeszcze raz GRATULUJE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ś k a
To znowu ja.Piszę gdyż dzisiaj na wkładce maciupeńkie kropeczki. Teraz już ich nie ma. To były jakieś paprochy czy objaw pierwszej miesiączki? Acha, i na papierze ich też trochę było. Ale byłam ustawiona.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ś k a
To znowu ja. Piszę gdyż zauwazyłam na wkładce maciupieńkie kropeczki. Teraz już ich nie ma ale na papierze jeszcze trochę było. To były jakieś paprochy czy objaw pierwszej miesiączki? I też mnie trochę brzuch bolal ale możliwe że z nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzKa :*
do aśka: tak, to znak że za niedługo(kilka dni) możesz dostać miesiączki:) więc bądź gotowa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ś ka
No to się podnieciłam. Bo moja mama i siostra dostały później. To czekam w gotowości! Dziękuje i pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ś ka
No to się podnieciłam. Bo moja mama i siostra dostały później. To czekam w gotowości! Dziękuje i pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didy.
ja wcześnijej już pisałam i miałam wszystkie objawy i teraz też mam ale kurcze nic nie ma . żądej miesiączki , tylko ta wydzilina mam jej mniej i jest bardziej ciemniejsza ;< chyba jestem jakaś inna. ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zebra :)
A ja słyszałam ze kiedy robisz siku to teź leci ta krew .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zebra :)
Może napisze moją sytuacje: - Włoski te i te mam od roku, -Przetłuszcza mi się skóra i włosy -mam śluz od roku -ostatnio miałam bóle brzucha w okolicy jajników -i ból głowy Na feriach zimowych miałam najpierw ból brzucha a potem śluz z krwią a jak sie załatwiałam to nic! Tak samo jest dziś mam jasno różnową "krew" (nie wiem czy to jest krew) i śluz a jak się załatwiam to nic . Zawsze noszę ze sobą 2 wkładki higieniczne do szkoły . Od dzisiaj właśnie . I się zastanawiam czy nosić już podpaski ? Odpiszcie dziś jak byście mogły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia44
Dziewczyny. ! Spokojnie tak to co pisałyście to są objawy przed miesiączką ale może ona nastąpiĆ kilka miesięcy później. Zebra : tak to pewnie jakieś objawy i wkrutce dostaniesz miesiączki.. Nie ma co się szczeże cieszyĆ. ;/ Ja byłam taka sama 2 lata temu : miałam włosy łonowe, pod pachami, piersi też urosły, bolał mnie brzuch itd. Nie mogłam się doczekaĆ pierwszej miesiączki, a ta nie nadchodziła.. W końcu przestało mi zależeĆ zajełam się innymi rzeczami i ta nadeszła. Nie ma co się cieszyĆ. Dzień przed brzuch tak mnie bolał, że myślałam ,że nie dojde do domu ( wracałam z treningu ) W domu troche przeszło a na następny dzień miałam pokrwawione majtki. U mnie nie były to kropki tylko w pierwszy dzień śluz mocno brązowy, a w drugi i do końca ( około 5 dni ) już normalna krew. Byłam zła nie chciałam mieĆ okresu, ale też czułam się dorosła. Więc ona na 100% nadejdzie. Nie ma na co czekaĆ i czym się przejmowaĆ !! Pozdrawiam ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzKa :*
do DIDY to znak że za niedługo(kilka dni,godzin) możesz mieć miesiączke....:) lub to może być miesiączka, jeżeli kolor jest brązowy,ciemno brązowy,lub czerwony...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzKa :*
do DIDY to znak że za niedługo(kilka dni,godzin) możesz mieć miesiączke....:) lub to może być miesiączka, jeżeli kolor jest brązowy,ciemno brązowy,lub czerwony...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alcia:*
Ej a to możliwe że jak się bardzo chce już mieć to jej nie będzie? (I dopiero będzie jak przestaniesz myśleć) Acha i czy to też jest zależne od wysokości i wagi i kiedy mama dostała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nala;)
Ej a to możliwe że jak się bardzo chce już mieć to jej nie będzie? (I dopiero będzie jak przestaniesz myśleć) Acha i czy to też jest zależne od wysokości i wagi i kiedy mama dostała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nala;)
Sorry że 2 wiadomości jakoś dziwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nala;)
Ej a to możliwe że jak się bardzo chce już mieć to jej nie będzie? (I dopiero będzie jak przestaniesz myśleć) Acha i czy to też jest zależne od wysokości i wagi i kiedy mama dostała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzKa :*
do alcia : możliwe,bo ja jak myślałam o tym to niedostałam a jak przestałam myśleć to się zjawiła...:)ale zależy to od organizmu.Jak będzie gotowy to dostaniesz @ a jak nie to nie dostaniesz @...:) ja myśle że to od wagi to tak za bardzo nie zależy(chyba że byłabyś taka chuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia44
Popieram Anię. U mnie było jak już wcześniej pisałam to samo.. Jak nie myślałam to przyszła. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia44
Popieram Anię. U mnie było jak już wcześniej pisałam to samo.. Jak nie myślałam to przyszła. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzKa :*
ja cie nie moge pół sie wysłało a pół nie!!!ale chamstwo:( cd.:od wagi to tak chyba za bardzo nie zależy bo ja jestem najmniejsza i najchudsza z klasy a dostałam 5 na 12 dziewczyn z klasy:) MOJA mama dostała jak miała 14 lat a jak miałam prawie 13 latek,moja koleżanka dostała jak miała 13,5 a jej mama jak miała 15 latek ...:)ale to zależy od organizmu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikuśka1
ja dostałam miesiączkę w lutym nie było aż tak strasznie :) miałam bule brzucha zawroty głowy i inne objawy ja nie miałam aż takiej obfitej tej miesiączki ale jeśli czujesz że masz mokro majtkach albo zobaczysz czerwoną wydzieline najlepiej noś do szkoły podpachy :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaxD
Ja tak jak wy mam taki sam problem mam 12 lat i codziennie mam upławy już nie moge boli mnie od jakiegos czasu glowa i boje sie ze bede miala miesiaczke a niechce otym rozmawiac z mamą bo sie wstydze i na roznych stronach czytalam ze boli jak sie ma okres.niewiem czy nie powinnam powiedziedz mamie ze powinnam nsic wkladki ale niewiem jak jej to powiedziec.odpisujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie ja jeszcze na początku marca chciałam mieć okres a potem już nie bo dostałam kiedy byłam nadworze to mnie chwilowo zaczoł brzuch boleci i dostałam ale niebyłam pewna ale to była napewno miesiączka tak się niewygodnie chodzi w wkładki a w podpaska to tak sobie niemartwcie się w swoim zdaniem przyjdzie bedzie dużo krwi albo mało to zależy , a jeszcze może być tak żę może być bez objawów tylko wstajesz rano o masz to była moja perwsza miesiaczka i była skąpa ale to zależy od organizmu 3majcie się powodzienia napewno niedługo dostaniecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia44
Bóle głowy to jeszcze żaden dowód.. :D, a bóle podbrzusza mogą byĆ nawet kilka miesięcy przed. Wydzielina może się pojawiĆ nawet 2 lata przed miesiączką.. Nie da się jej do końca przewidzieĆ ( pierwszej miesiączki ) .. :D Taki błachostki a wy się przejmujecie.. spokojnie jak da rady to da rady. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia44
Bóle głowy to jeszcze żaden dowód.. :D, a bóle podbrzusza mogą byĆ nawet kilka miesięcy przed. Wydzielina może się pojawiĆ nawet 2 lata przed miesiączką.. Nie da się jej do końca przewidzieĆ ( pierwszej miesiączki ) .. :D Taki błachostki a wy się przejmujecie.. spokojnie jak da rady to da rady. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia44
Bóle głowy to jeszcze żaden dowód.. :D, a bóle podbrzusza mogą byĆ nawet kilka miesięcy przed. Wydzielina może się pojawiĆ nawet 2 lata przed miesiączką.. Nie da się jej do końca przewidzieĆ ( pierwszej miesiączki ) .. :D Taki błachostki a wy się przejmujecie.. spokojnie jak da rady to da rady. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancol
Hej:) Ja mam 14 lat i bardzo małe piersi nie wiem nawet czy miseczka A. A miesiączki też brak. Poce sie bardzo, mam owłosienie na dole ale nie pod pachami, mój sluz dziwnie pachnie i na bialych majtkach jest żółty czy to nie dobrze? prosze odpowiez=dzcie a poza tym chlopaki w klsie mnie nie akceptyja bo mam bardzo male pieri co mam zrobic prosze odpisac:(::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzKa :*
do ancol hejka,ja też mam 14 lat(prawie):)i mam małe piersi...ale mam miesiączke..z jednej strony to fajnie ale z drugiej to b.głupio z różnych powodów...a co do śluzu to ja też miałam taki ale bardziej kremowy,może to być jakieś zakażenie jeżeli jest żółty i brzydko pachnie,ale raczej to normalny śluz...noś wkładki,zapachowe są fajne bo nie czuć brzydkiego zapachu, a mnie chłopaki też tak bardzo nie akceptują(chociaż...)i się tym nie przejmuj...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmkkk
hej ;* ja mam owłosienie lonowe, dosyc szerokie biodra, piersi mi rosną od około roku, i o koło roku mam śluz .. Ostatnio brzuch mnie bolał nie do zniesienia i zauważyłam na majtkach małe brązowe paski, czasami kropki ... moj lekarz rodzinny w moim moczu wykrył krew i powiedzial ze niedlugo powinnam dostać okresu ... czy to juz too ?... mam dopiero 12 lat a moja mama dostała jak byla w 2 gim ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KACiiaaaa
Na samym początku bolała mnie głowa i cały brzuch. Rano dostałam miesiączkę , mi dużo krwi leciało . Ale to zależy od organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×