Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość piruśś.
do didy. ; Tak.. U mnie zawsze takie coś występuje.. ( ; do misia96 ; Tak, w twoim przypadku to bardzo możliwe. Masz odpowiedni wzrost i wagę, a po za tym wszystkie objawy się zgadzają.. No cóż, teraz wystarczy tylko czekać, a matka natura zrobi swoje :) Powodzenia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja98
Baby! Ja mam 12 lat !! Mam włoski łonowe ale pod pachami mało.. wypadają mi włosy, leci ślub ( 1.5 roku ) piersi rosną a miesiączki nie mam;( kiedy mogę dostaćć?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiak89
Hej ma 12 lat. Mam już śluz 1,5 - 2 lat, ( ale teraz jest go bardzo dużo) rozmiar stanika 70. Owłosienie łonowe ( ale pod pachami duzo mniej) bolom mnie piersi, dół pleców, podbrzusze ( skórcze i kłócia) mam huśtawki nastrojów, wszystko mnie denerwój... ... czy to mogą być objawy 1 miesiączki?? Prosze odp. to dla mnie wazne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiak89
zapomniałam do pisać że nie jestem najszczuplejsza... wzrost: 156cm waga: 49 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia96
dzieki piruś pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka:)
elo mam 13 lat i śluz (ok.2 lat) włosy łonowe też. bardzo bolą mnie piersi i podbrzusze czy to objawy pierwszej miesiączki ?odpisujcie plisssssssss;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaba24
Czy jak się nie ma włosów łonowych to można dostać okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaba24
Czy jak się nie ma włosów łonowych to można dostać okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDotykac
do barnaba24 Tak, jak najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDotykac
do barnaba24 Tak, jak najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didy.
eee dziewczyny mam pytanie . bo ja dzisiaj miałąm tak że mnie lewy jajnik tak zabolał przez jakieś20 minu t i potem miałam wrażęnie jakbny mi jakieś jajo pod brzuchem przechodziły . czy to możeliwe że to objw przed pierwszą miesiąćzką ? bo nie wiem już sama . ;/;/;/; / proszę o odpowiedz.;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj miałam takie brozowo czerwone plamy rozmazane a 9 marca tez ale troche mniej i mnie wczoraj brzuch bolał i plecy i dzisiaj mnie też boloł czy to mogła być miesiączka prosze o odpowiedzi dobrze by to było jak bysciemi dzisiaj napisali czy to była miesiaczka i to by była moja pierwsza miesiaczka prosze o odpowiedzi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiak89
Hej ma 12 lat. Mam już śluz 1,5 - 2 lat, ( ale teraz jest go bardzo dużo) rozmiar stanika 70. Owłosienie łonowe ( ale pod pachami duzo mniej) bolom mnie piersi, dół pleców, podbrzusze ( skórcze i kłócia) mam huśtawki nastrojów, wszystko mnie denerwój... ... czy to mogą być objawy 1 miesiączki?? Prosze odp. to dla mnie wazne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiak89
Hej mam 12 lat. Mam już śluz 1,5 - 2 lat, rozmiar stanika 70. Owłosienie łonowe ( ale pod pachami duzo mniej) bolom mnie piersi, dół pleców, podbrzusze ( skórcze i kłócia) mam huśtawki nastrojów, wszystko mnie denerwój... ... czy to mogą być objawy 1 miesiączki?? Prosze odp. to dla mnie wazne... A i ten śluz jest dziwny bo raz nie ma go wcale a raz jest taki duzy ze czuje się jakbym miała maoro w majtkach... prosze odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiak89
Hej mam 12 lat. Mam już śluz 1,5 - 2 lat, rozmiar stanika 70. Owłosienie łonowe ( ale pod pachami duzo mniej) bolom mnie piersi, dół pleców, podbrzusze ( skórcze i kłócia) mam huśtawki nastrojów, wszystko mnie denerwój... ... czy to mogą być objawy 1 miesiączki?? Prosze odp. to dla mnie wazne... A i ten śluz jest dziwny bo raz nie ma go wcale a raz jest taki duzy ze czuje się jakbym miała maoro w majtkach... prosze odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiak89
Hej mam 12 lat. Mam już śluz 1,5 - 2 lat, rozmiar stanika 70. Owłosienie łonowe ( ale pod pachami duzo mniej) bolom mnie piersi, dół pleców, podbrzusze ( skórcze i kłócia) mam huśtawki nastrojów, wszystko mnie denerwój... ... czy to mogą być objawy 1 miesiączki?? Prosze odp. to dla mnie wazne... A i ten śluz jest dziwny bo raz nie ma go wcale a raz jest taki duzy ze czuje się jakbym miała maoro w majtkach... prosze odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiak89
sorry za spam ale cos mi się popsóło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaba24
Mam 13 lat i nie miałam jeszcze okresu. Ostatnio mam dużo tego śluzu że aż majtki mi przemakają. A tak wgl to ten śluz mam jakieś 2 lata. Czy coś jest nie tak? Jeszcze nigdy tak duzo go nie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina12xD
Mam takie pytanie . W jakim wieku może wystąpić miesiączka? Czekam na odpowiedź ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzKa :*
do BARNABA24 ja też ma 13 latek ale okres mam(na nieszczęście i szczęście) ....wszystko jest dobrze,tylko pewnie za niedługo będziesz miała okres i dlatego masz tak dużo śluzu... Trzymaj się i buziaczki :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wresicie dojrzałam i moja koleżanka z klasy niebedzie sie zemnie wyśmiewała że niemiałam jeszcze okresu a i mam jeszcze nosić podpaski bo mi nic nieleci i niewiem czy ność na sobie ich a wogule to mam w plecaku dwie a chłopcy majoł taki nawyk że zabierajoł plecaki i wyjmują podpaski i żucaja na całoł klase prosze szybo o odpowieci bym chciała miec odpowiedzi dzisiaj plisss:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wresicie dojrzałam i moja koleżanka z klasy niebedzie sie zemnie wyśmiewała że niemiałam jeszcze okresu a i mam jeszcze nosić podpaski bo mi nic nieleci i niewiem czy ność na sobie ich a wogule to mam w plecaku dwie a chłopcy majoł taki nawyk że zabierajoł plecaki i wyjmują podpaski i żucaja na całoł klase prosze szybo o odpowieci bym chciała miec odpowiedzi dzisiaj plisss:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka :*
do KAROLINA12xD miesiączki nie da się określić,bo każdy dojrzewa inaczej, spytaj się mamy kiedy ona miała miesiączke to ty też możesz mieć w przybliżonej do tej daty okres,chociarz niektórzy maja całkiem kiedy indziej... ja miałam okres jak miałam 13,5 latek a moja mama miała jak miała 14 latek.a moja kol.miała w wieku 12 lat a a jej mama jak miała 15 lat.więc nie da się ustalić kiedy bedzie siemieć...:* buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka :*
do NATKA13 możliwe że była to miesiączka,bo moja psiapsiółka też tak miała..... bo 1 miesiączki zazwyczaj są takim plamieniem,i są nieregularne... jeżeli to to to Ci GRATULUJE i witaj w świeci kobietek...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka :*
do misiak89 tak to są objawy pierwszej miesiączki,a śluzem się nie przejmuj,chyba zawsze przed okresem jest go dużo,noś wkładki, te pachnące są chyba najlepsze(zależy dla kogo bo dlamnie te sąnajlepsze) bo "zabijają"śmierdzący zapach i czujesz się świerzo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Izka:* a to tak mogło być że miałam dwa dni pokolejtroche tego brązowe ale tak to mi nic nieleciało a po paru dniach znowu tak samo i to napewni była moja [ierwsza miesiaczka prosze odpiść bym chciała nawet dzisiaj pliss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Izka:* a to tak mogło być że miałam dwa dni pokolejtroche tego brązowe ale tak to mi nic nieleciało a po paru dniach znowu tak samo i to napewni była moja [ierwsza miesiaczka prosze odpiść bym chciała nawet dzisiaj pliss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka :*
do natka13 sorki że odp.ci na tamtą wypowiedź,ale nie przeczytałam twojej teraz wypowiedzi...heh u mnie w school też tak robią,ale ja sobie daje do kosmetyczki i uważam zeby mi nie brali...heh :) a jeśli nic ci nie leci to możesz wkładke nosi,ja tak robie:)buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka :*
do NATKA13 pierwsze miesiączki zawsze są nieregularne;)ja też mam ten sam problem co ty...ale mama mi mówiła że to normalne(ona była pielęgniarką,a miała iść na lekarza)no i ona chyba dobrze wie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×