Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Jakie sa najlepsze podpaski? Bym chciała miec dzisiaj odpowiedz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 12
kiedy wreszcie bede miala okres? wloski mam , sluz tez.nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
do Natka13 : To od ciebie zależy jakie podpaski sobie wybierzesz : )) Na rynku jest wieeeeele rodzai, więc jest w czym 'przebierać' : D Moim zdaniem b. dobre są podpaski z Naturelli i Belli - sama ich używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka1997
Mam pytanie. Nie mam jeszcze miesiączki, a sluz jest tak obfity, ze co dzien przemakaja mi spodnie... ;( boli mnie tez krzyz co sie dzieje? odpiszcie mi bo nie mam sie kogo zapytac (mama w szpitalu ;/) a tacie nie mowilam i nie mam zamiaru nic mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDotykac
do natalka1997 O ile pamiętam była już taka dziewczyna. Załóż podpaskę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didy.
Czy bój brzucha ok. 1,5 miesiąca ( podbrzusze) , śluz ok .2 lata , bjust , wałosy wiadomo gdzie , ból pleców ( na dole) , duży apetyt, straszne wahania nastrojów , bóle piersi, nie wiem dlaczego ale bóle bioder to objway nadchodząćej miesiączki . ? Pytam bo od ok. 1,5 miesiąca boli mnie podbrzusze i piersi i z tyłu krzyż i od przedwczoraj mam bardzoo mało tej wydzieliny , a wcześniej naprawde miałam tegoo dużo straszniee i 3 dni temu to było nie mal brązowe, a teraz nie mam nic praktycznie. Mam 14 lat. ( 2 gim.) i nie wiem czy się już przygotować że zostanę w niedługim czasie "kobietą" czy mam jeszcze poczekać z przygotowaniami. tzn . kupieniem paczki podpasek.;/ ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imaginee
Hej, Mam 12 lat, rocznikowo 13. Od 2 tygodni mam białą, suchą i nierozciągliwą wydzielinę w majtkach. Nie czuję się jakbym się zesikała xD Czy to są upławy czy może coś innego ? Plz pomóżcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imaginee
Hej, Mam 12 lat, rocznikowo 13. Od 2 tygodni mam białą, suchą i nierozciągliwą wydzielinę w majtkach. Nie czuję się jakbym się zesikała xD Czy to są upławy czy może coś innego ? Plz pomóżcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDotykac
do Imaginee To jest śluz. Jest on objawem miesiączki. Po ok 2 latach występowania śluzu pojawia się miesiączka. Pozdrawiam :* do didy. Przygotuj się. Masz już wszystkie objawy, więc miesiączka powinna już wystąpić ;) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDotykac
do Imaginee To jest śluz. Jest on objawem miesiączki. Po ok 2 latach występowania śluzu pojawia się miesiączka. Pozdrawiam :* do didy. Przygotuj się. Masz już wszystkie objawy, więc miesiączka powinna już wystąpić ;) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaba24
Czy jak się nie ma włosów łonowych to można dostać okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imaginee
Do barnaba24 raczej nie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniausia
ej ja jeszcze nie mam miesiaczki a od 4 dni okropnie boli mnie podbrzusze ze poprostu nie moge chodzic :( Czasami czuje w podbrzuszu lekkie skurcze . Opowiedzialam o tym mamie a ona mi powiedziala ze to moze byc zwiazzne z okresem :( wczoraj zadzwonilysmy z mama do mojej cioci ktora powiedziala ze jej corka tez tak miala i ze ten ból trwal nie caly rok :( a najgorsze jest to ze nie dzialaja na mnie zadne tabletki przeciwbólowe :( co mam zrobic ? i co mnie jest ? Pomocy Plisss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
Do haniausia ; Jeśli ból podbrzusza będzie utrzymywał się dłuższy okres czasu i nie będziesz miała miesiączki to zgłoś się do lekarza! Może to być objaw okresu, albo jakiejś innej choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piątkowa
Witajcie.;) mam 11 lat. włosków ani pod pachami ani w miejscach intymnych. piersi wielkości orzeszka. już 1 rok wydzielina biała, a miesiąc już z może ciemna taka brązowa. czy to mogą być objaw miesiączki? opiszcie proszę.:) piątkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piątkowa
aa dziewczyny zapomniałam napisać jeszcze, że ostatnio mój wzrost podskoczył. wymiary i waga. bioderka - 70cm wzrost - 142cm waga - 35 kg. i co myślicie.? kiedy ta miesiączka? jak pisałam powyżej te plamy brązowe jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomóżcie mam 10lat mam nieduże cycki czasami mnie bolom mam śluz już dosyć długo czasem coraz częściej leje mi sie takie żółte i jak pokazałam mamie to powiedziała żebym włożyła podpaske czasem mnie swędzi mam owłosienie poniżej łona czy to mogą być objawy przed pierwszą miesiączką proszę odpisujcię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
Do piątkowa ; Masz tylko jeden objaw miesiączki - śluz. Ale żeby dostać okresu to na pewno trzeba mieć owłosienie łonowe i pod pachami. Jesteś jeszcze bardzo szczupła.. Musisz jeszcze trochę poczekać : ) Powodzenia ! Do justysia12 ; Z tego co wyczytałam mogę wywnioskować, ze jesteś dojrzała jak na swój wiek.. Śluz, owłosienie, bolące piersi to są objawy przed pierwszą miesiączką.. Lecz kiedy ją dostaniesz tego nikt ci nie jest w stanie powiedzieć. 3maj się ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje ci piruśś !Jak będziesz mogła mi jeszcze jakoś pomóc to proszę pisz!Licze na twoją pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje ci piruśś !Jak będziesz mogła mi jeszcze jakoś pomóc to proszę pisz!Licze na twoją pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piruśś tak na oko to kiedy mogę dostać okres ? wydzielinę mam już ponad 1,5roku prosze jak ktoś wie niech pisze ty piruśś tesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulla97
Pisałam już na wcześniejszych stronach ale dawno więc przypomnę. Za dwa miesiące będę miała 13 lat. Mam owłosienie pod pachami i wiecie gdzie. ostatnio bardzo się pocę i okropnie mam ochotę na słodycze, śluzu mam tyle że jak wieczorem zdejmuję wkładkę to jest cała sztywna, tylko że jest cały czas biały momentami kremowy. Nigdy nie miałam żadnych przebarwień czy punkcików. A w ostatnim tygodniu jestem taka drażliwa że rodzina ze mną nie wytrzymuje i vice versa. Pomóżcie mi plisss, bo czy to oznacza że zbliża mi się pierwszy okres??? Odpiszcie szybko proszę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
do Paulla97 ; Masz już wszystkie objawy miesiączki! Więc bądź przygotowana... Najlepiej miej 'w pogotowiu' podpaski :) Ja miałam tak samo przed okresem.. Ale wiesz, najlepiej o tym za dużo nie myśl.. : ) Powodzenia w wyczekiwaniu ! : *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fulufka
Heej Kiedyś tu pisałam. Mam pytanie czy miesiączka moze trwać 2 dni ?? Zaczełam miesiączkować w lipcy 2009 roku. Czy wszystko jest okeyy że miałam 2 dni miesiączkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia96
hej :) mam 14 lat i ciagle nie dostalam jeszcze miesiaczki. juz od okolo 2 lat mam sluz. na początku byl bialy a teraz jest juz ciemna żółty czasami nawet lakko brązowy a w nim pelno takich czarnych paprochów. a tego sluzu mam naprawde duzo. mam wlosy pod pachami i w miejscu intymnym. czesto boli mnie brzuch a od jakis 2 tyg strasznie boli mnie dół kręgoslupa. mam 167 cm i waze 51 kg. moj rozmiar miseczki to 75B. bardzo sie denerwuje ze wciaz jej nie mam. moja mama dostala gdy miala 14 lat. jak myslicie czy moge ja niedlugo dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDotykac
do fulufka Tak, miesiączka może trwać tylko 2 dni. Ja też tak czasem mam ;) A tam dziewczyny pisały, że przed pierwszą miesiączką TRZEBA mieć owłosienie miejsc intymnych. A właśnie nie trzeba. Moja koleżanka jak dostała okresu nie miała ani owłosienia tam nisko xD ani pach. Owłosienia pochwy dostała dopiero 1-4 miesiące później, a pod pachami ma tylko jakieś trzy włoski i w dodatku bardzo jasne i niewidoczne. A więc powtarzam: żeby dostać okresu NIE TRZEBA mieć owłosionych okolic intymnych!!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didy.
czy przed miesiączką mogą występować krosty na twarzy ? i np . większa potliwość . ? ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulla97
dzięki Piruśś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia96
hej mam 14 lat i ciagle nie dostalam jeszcze miesiaczki. juz od okolo 2 lat mam sluz. na początku byl bialy a teraz jest juz ciemna żółty czasami nawet lakko brązowy a w nim pelno takich czarnych paprochów. a tego sluzu mam naprawde duzo. mam wlosy pod pachami i w miejscu intymnym. czesto boli mnie brzuch a od jakis 2 tyg strasznie boli mnie dół kręgoslupa. mam 167 cm i waze 51 kg. moj rozmiar miseczki to 75B. bardzo sie denerwuje ze wciaz jej nie mam. moja mama dostala gdy miala 14 lat. jak myslicie czy moge ja niedlugo dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×