Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania 66

czy ktos używał vibroaction ?

Polecane posty

Gość INGINDET
MAM JUZ PARE MIESIECY TEN VIBRO... TO LIPA JEST I ZALUJE ZE TYLE KASY ZA NIEGO DALAM I ZE GO WOGLE KUPILAM, ZADNEJ ROZNICY NIE MA PRZY STOSOWANIU GO, NO OCZEWISCIE JAK DIETE SIE STOSUJE TO MOZNA ZRZUCIC ALE TYLKO DZIEKI NIEJ. A BEZ DIETY ANI RUSZ. A UZYWAM GO 5 RAZY W TYGODNIU PO GODZINIE NA BRZUCH I NIC , NAWET CENTYMETR NIE SPADL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinio
jak dla mnie to śmiech na sali...siedzę z tym od 15min i nawet nie czuję, żeby moje mięśnie choć trochę pracowały.. żeby wyrobić sobie takie mięśnie jak mają oni na reklamach, trzeba poprostu ciężko pracować nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelllly
może mi ktoś powiedzieć ile kosztuje wysyłka tak mniej więcej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monichaadf
wiecie co? nie sądze by ten pas odchudzał. Ale za to świetnie ujędrnia w połączeniu zdobrym antycel kremem :) ja mam vibroaction z sauną. Nie dość że swędzi jak cholera to jeszcze grzeje :D ale jak nałoże krem na taką przekrwioną skórę to jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alll
skusiłam się kupiłam na allegro i niespodzianka pas działa 10 minut po tym wyłącza się i trzeba odczekać 1h żeby znowu działał inaczej się spali a reklamacja nie zostanie uznana może i był trochę tańszy ale w instrukcji dostępnego tutaj http://www.fitness24.com.pl/pas-vibroaction-p-12.html?gclid=CJbXibrC9ZYCFQmKMAodJ2GKZA jest podane że akurat ten może działać 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alll
skusiłam się, kupiłam na allegro i rozczarowanie pas był trochę tańszy ale działa tylko 10 minut potem trzeba zrobić 1 h przerwę bo inaczej się spali a tego gwarancja nie obejmuję tutaj http://www.fitness24.com.pl/pas-vibroaction-p-12.html?gclid=CJbXibrC9ZYCFQmKMAodJ2GKZA jest trochę droższy ale w instrukcji dostępnej na stronie pisze, że można go używać 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alll
skusiłam się, kupiłam na allegro i rozczarowanie :( pas był trochę tańszy ale działa tylko 10 minut potem trzeba zrobić 1 h przerwę bo inaczej się spali a tego gwarancja nie obejmuję tutaj www.fitness24.com.pl/pas-vibroaction-p-12.html?gclid=CJbXibrC9ZYCFQmKMAodJ2GKZA jest trochę droższy ale w instrukcji dostępnej na stronie pisze, że można go używać 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alle
skusiłam się, kupiłam na allegro i rozczarowanie :( pas był trochę tańszy ale działa tylko 10 minut potem trzeba zrobić 1 h przerwę bo inaczej się spali a tego gwarancja nie obejmuję tutaj www.fitness24.com.pl/pas-vibroaction-p-12.html?gclid=CJbXibrC9ZYCFQmKMAodJ2GKZA jest trochę droższy ale w instrukcji dostępnej na stronie pisze, że można go używać 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn nnn
skusiłam się, kupiłam na allegro i rozczarowanie :( pas był trochę tańszy ale działa tylko 10 minut potem trzeba zrobić 1 h przerwę bo inaczej się spali a tego gwarancja nie obejmuję tutaj www.fitness24.com.pl/pas-vibroaction-p-12.html?gclid=CJbXibrC9ZYCFQmKMAodJ2GKZA jest trochę droższy ale w instrukcji dostępnej na stronie pisze, że można go używać 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam pas jakies miesiac temu,na poczatek rozczarowanie bo liczylam na to ze bede mogla poruszac sie swobodnie a tu trzeba siedziec przy kontakcie drugie rozczarowanie ze dieta i instrukcja nie jest po Polsku a najgorsze jest to ze on bardzo glosno chodzi jak ogladam telewizje to musze glosniej robic bo nie slysze nawet samej siebie przy tym wibrowaniu ,raczej zrelaksowac sie przy nim nie mozna....ale efekty sa, skora jest bardziej napieta mniej celulitu ,do lata troche czasu jak mi sie nie spali to mysle ze ze uzyskam jakis tam efekt. A swoją drogą już więcej nie uwieże w reklamy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie jeżeli ktoś myśli,że założenie pasa pozwoli mu schudnąć w oszałamiającym tempie i będzie wyglądać jak jarek d. ze spotu reklamowego to chyba jest niepoważny. taki pas na pewno nie zaszkodzi, ale trzeba podejść do tego ze zdrowym rozsądkiem, może stanowić tylko dodatek do tradycyjnych ćwiczeń siłowych, bo ruch jest jedyna metodą na osiągnięcie ładn3ej sylwetki i spalanie zbędnych kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka516
dostalam dzisiaj i mam nadzieje ze to pomoze:((a jak nie to chyba zwariuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagoosia
Witam, mam pytanie w końcu który pas może działać dłużej niż 15 min i nie trzeba robić przerwy? Osoby które używają pasa - polecacie taki z sauną? czy może bez? słysałam też ze nie ma co patrzeć na ciężar pasa bo te ok 2 kg przynajmniej lepiej się "dociska" do brzycha - ale nie wiem jak z tym wtedy normalnie chodzić bo nie mam pojecia na co się zdecydować... z góry dziękuje za pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagoosia
Witam, mam pytanie w końcu który pas może działać dłużej niż 15 min i nie trzeba robić przerwy? Osoby które używają pasa - polecacie taki z sauną? czy może bez? słysałam też ze nie ma co patrzeć na ciężar pasa bo te ok 2 kg przynajmniej lepiej się "dociska" do brzycha - ale nie wiem jak z tym wtedy normalnie chodzić bo nie mam pojecia na co się zdecydować... z góry dziękuje za pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sport-amator
Pozdrawiam wszystkich naiwnych, Wszystkie te vibro... to dobry marketing, gdzie na naiwności można zarobić. Nie stosujcie tego do odchudzania i ujędrniania bo to nic nie da. Natury organizmu żyjącego nie oszukasz. Coś co nie jest intensywnie używane wiotczeje. Zapewniam, że najprostsze formy ruchu sportowego są lepsze od lenistwa z vibro... Zamiast 30 min seansów z vibro... lepiej zrobisz gdy 15 min się powyginasz, porozciągasz, przebiegniesz, udźwigniesz, przejedziesz, przepłyniesz....... Warunek tylko jeden musisz się zmęczyć i choć trochę spocić. No i masz to za darmo. Ale coż, Wasze pieniądze, Wasz wybór. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich naiwnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sportamator
Pozdrawiam wszystkich naiwnych, Wszystkie te vibro... to dobry marketing, gdzie na naiwności można zarobić. Nie stosujcie tego do odchudzania i ujędrniania bo to nic nie da. Natury organizmu żyjącego nie oszukasz. Coś co nie jest intensywnie używane wiotczeje. Zapewniam, że najprostsze formy ruchu sportowego są lepsze od lenistwa z vibro... Zamiast 30 min seansów z vibro... lepiej zrobisz gdy 15 min się powyginasz, porozciągasz, przebiegniesz, udźwigniesz, przejedziesz, przepłyniesz....... Warunek tylko jeden musisz się zmęczyć i choć trochę spocić. No i masz to za darmo. Ale coż, Wasze pieniądze, Wasz wybór. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich naiwnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich naiwnych, Wszystkie te vibro... to dobry marketing, gdzie na naiwności można zarobić. Nie stosujcie tego do odchudzania i ujędrniania bo to nic nie da. Natury organizmu żyjącego nie oszukasz. Coś co nie jest intensywnie używane wiotczeje. Zapewniam, że najprostsze formy ruchu sportowego są lepsze od lenistwa z vibro... Zamiast 30 min seansów z vibro... lepiej zrobisz gdy 15 min się powyginasz, porozciągasz, przebiegniesz, udźwigniesz, przejedziesz, przepłyniesz....... Warunek tylko jeden musisz się zmęczyć i choć trochę spocić. No i masz to za darmo. Ale coż, Wasze pieniądze, Wasz wybór. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich naiwnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich naiwnych, Wszystkie te vibro... to dobry marketing, gdzie na naiwności można zarobić. Nie stosujcie tego do odchudzania i ujędrniania bo to nic nie da. Natury organizmu żyjącego nie oszukasz. Coś co nie jest intensywnie używane wiotczeje. Zapewniam, że najprostsze formy ruchu sportowego są lepsze od lenistwa z vibro... Zamiast 30 min seansów z vibro... lepiej zrobisz gdy 15 min się powyginasz, porozciągasz, przebiegniesz, udźwigniesz, przejedziesz, przepłyniesz....... Warunek tylko jeden musisz się zmęczyć i choć trochę spocić. No i masz to za darmo. Ale coż, Wasze pieniądze, Wasz wybór. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich naiwnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matimadzia
czy pasa może uzywać kobieta po dwóch ciążach zakończonych cięciem cesarskim a co za tym idzie dużą poprzeczną blizną na podbrzuszu? dodam że cięcia były odpowiednio 6 i 4 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smith27
mam oytanie ale szczerze gdzie mam kupic ten pas VIBROACTION? sa na alegro w rozny cench ale czy one sa dobre oryginalne czy kupic z firmy mango gdzie sa drogie. kto ma z alegro i jest zadowolony dajcie jakies namairy prosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikna_mery
No ja tez jestem ciekawa bo na allegro tych pasow jest masa i to juz za 60-70 zl i jak obrazek wskazuje ten sam co w TV. ale naprawde jestem ciekawa czy te opinie tutaj to nie podpucha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naszczęści nie wydałam kasy na to cacko pożyczyłam od koleżanki co do spalania tłuczku to nie wieżę ale funkcję masażu jak najbardzie 2x w tygodniu chodzę na ćwiczenia i po nich sparuję się oliwką antycell.... i owijam się pasem na oliwce jest napisane aby po nałożeniu masować poszłam na łatwiznę i używam do tego pasa efekt po tygodniu na udach mały ale zauważalny na brzuchu nie zauważyłam nic więc tylko marketing na tkankę tłuszczową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pożyczyłam ten pas od koleżanki nie jestem naiwna że leżąc mogę stracić jakiś tłuszczyk ale w masaż wieżę ja smaruję się olejkiem ziaji antycell.... trzeba go długo wmasowywać a ja zakładam pas i on mi masuje uda, pośladki i brzuch na udach zauważyłam małe efekty a dopiero stosuję go tydzień w pozostałych miejscach jeszce nic nie widać ale nie jestem leniwa chochę na ćwiczenia 2 x w tygodniu i czasami na basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pożyczyłam ten pas od koleżanki nie jestem naiwna że leżąc mogę stracić jakiś tłuszczyk ale w masaż wieżę ja smaruję się olejkiem ziaji antycell.... trzeba go długo wmasowywać a ja zakładam pas i on mi masuje uda, pośladki i brzuch na udach zauważyłam małe efekty a dopiero stosuję go tydzień w pozostałych miejscach jeszce nic nie widać ale nie jestem leniwa chochę na ćwiczenia 2 x w tygodniu i czasami na basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pożyczyłam ten pas od koleżanki nie jestem naiwna że leżąc mogę stracić jakiś tłuszczyk ale w masaż wieżę ja smaruję się olejkiem ziaji antycell.... trzeba go długo wmasowywać a ja zakładam pas i on mi masuje uda, pośladki i brzuch na udach zauważyłam małe efekty a dopiero stosuję go tydzień w pozostałych miejscach jeszce nic nie widać ale nie jestem leniwa chochę na ćwiczenia 2 x w tygodniu i czasami na basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooooo boziu troszkę za dużo wysłałam cały czas wychodził błąd a tak chciałam odpowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Vi
Witam, od 2 godzin jestem posiadaczką Vibroaction z Mango... Kiedy założyłam ten pas od razu poczułam, że moje mięśnie pracują ;> Tylko mam jeden problem, a jest nim natomiast kwestia instrukcji. Czy wie ktoś skąd można ściągnąć Polską instrukcję? Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów. ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jak uzywacie tego pasa? na gole cialo, czy mozna byc w ubraniu? mialam kiedys taki pas ktory kurczyl miesnie przy pomocy impulsow elektr.i jego musiallam nakladac na skore z tym ze nie bylo przyjemne, bo po 10minutach wszytsko swedzialo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jak uzywacie tego pasa? na gole cialo, czy mozna byc w ubraniu? mialam kiedys taki pas ktory kurczyl miesnie przy pomocy impulsow elektr.i jego musiallam nakladac na skore z tym ze nie bylo przyjemne, bo po 10minutach wszytsko swedzialo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×