Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania 66

czy ktos używał vibroaction ?

Polecane posty

Gość Ror
Nie warto kupować. Nie polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88guzik
No ja też się dziwię że przesyłka u ciebie goha wyniosła 134 zł, przecież to lekka przesada. Ja jak i wiekszośc zapłaciłem 149 za pas i 18 ZŁ ZA PRZESYŁKĘ!!! dziwne to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza83
słuchajcie, kupiłam ten pas z mango w grudniu.. miał to być prezent na Mikołaja, jaki sama sobie wymyśliłam i po 3 miesiącach przestałam go używać TO NIE DZIAŁA - TO ZWYKŁE OSZUSTWO VIBROACTION to OSZUSTWO NIE DZIAŁA i zapamiętajcie sobie, czytam to forum i jestem PEWNA, że te wypowiedzi to są wypowiedzi ludzi z MANGO zachwalające ten syf i mi na szczęście udało się go sprzedać bo to gniot naciąganie ludzi marzeniami.. nie tylko ja go używałam ale i mój brat, moja przyjaciółka z mamą i jej sąsiadką i kuzynka z koleżanką i wszyscy mamy to samo zdanie, że efekt to jest TYLKO TAKI JAK PO MASAŻU.. dodając wcieranie kremów pojawia się faktycznie lepszy stan skóry i to wszystko to nie ma żadnych efektów!! Mój lekarz jak mu powiedziałam to się śmiał ze mnie aż mi się głupio zrobiło. Pozdrawiam wszystkich naciągniętych ps. polecam za to ab rocket na allegro już za 99 zł bo tylko prawdziwe ćwiczenia mogą dać rezultat i jeszcze zamierzam kupić LEG MAGIC, bo też jakieś ćwiczenia trzeba wykonywać a na allegro również ża ok. 100 zł powtarzam jako praktykujący użytkownik codziennie przez 3 miesiące pasu vibroaction... opinia użytkownika: TO NIE DZIAŁĄ, to jest OSZUSTWO a pozytywne opinie pisane są przez pracowników sprzedawcó tego badziewia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza83
oczywiście polecam ab rocket tym, któzy nie mają w sobie siły zmobilizować się do tych ćwiczeń bez tego efektownego "krzesełka" bo to samo można osiągnąć i bez wydania 100złna allegro (nie wspominająć 3x droższe w mango czy telemarkecie) wystarczy ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć!!! a i jeszcze wam powiem, że NAJLEPSZE na świecie chyba są ćwiczenia weidera A6W ale trzeba coś urozmaicać -- VIBROACTION TO OSZUSTWO NIE DZIAŁA!! wypowiedzi pochwalające ten syf muszą być pisane przez sprzedawców!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rikki
do iza83 też ćwiczyłam A6W, tam jest cykl 42 dniowy, co prawda ja nie doszłam do końca, ale do 26 dni. Osobiście nie widziałam żadnych rezultatów. Jeśli możesz, powiedz, na co ci to pomogło. Tzn. spaliłaś tłuszczyk z brzucha, wyrzeźbiłaś talie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shida
Super efekty,tyle że dostałam taki sam pas od siostry na urodziny i moge go sprzedać nowy na gwarancji za 140zł na mango za 149 i koszt przesyłki 18zł a to razem 167zł a u mnie razem za150zł. z chęcią odpowiem na wasze pytania( mgoluch4@wp.pl) przy zamówieniu dołącze gkstra gratis (super aparat fotograficzny marki canon!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, niedawno kupiłam pas Vibroaction, podczas używania go zauważyłam, że działa nie równo. Postanowiłam więc sprawdzić co jest w środku i dlaczego tak się dzieje. Otóż po rozpięciu zamka zobaczyłam, że jest tam tylko jeden silniczek,a o ile mi wiadomo to powinny tam być dwa, tak? Nie wiem czy jest na to jakaś gwarancja bo we wszystkich książeczkach, które dostałam nie jest napisane nic w naszym języku.. Co mam z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88guzik
W pasie vibroaction jest tylko jeden element wibrujacy po lewej stronie pasa dlatego lewa strona trzesie mocniej. nigdzie o tym w reklamie ani wogule nie powiedzieli ale jak juz przyszla paczka to w ich katalogu pisalo ze jest 1 vibratorek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błagająca
Czy ktoś używa pasa TrenerGym jęsli tak to prosze aby coś o nim napisał bo nie wiem który wybrać :/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłeszczyn
Nie ludzcie sie, prosze..ten pas nie uczyni z Was modelek. Prawda jest taka, ze tylko dieta i odpowiednie cwiczenia uksztaltuja Wasze cialo. Pas jest dobry do masazu, moze usprawnic przeplyw krwi i limfy i troche zmniejszyc przez to cellulit. Ale nie ma czarow, nie spadniecie z wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh
Zadziwiają mnie Wasze pozytywne doświadczenia z vibroaction. Ja używam tego sprzętu już z miesiąc i powiem tak: hałaśliwe, trzęsące się badziewie, podczas "ćwiczenia" nawet na najwyższych obrotach nie czuję żadnego napięcia mięśni próbuję zrzucić małe sadełko na brzuchu niestety nawet drobnego defektu nie jestem w stanie tym badziewiem skorygować. placebo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka1928
no ja używam jakieś 3 tygodnie i z przykrością musze stwierdzić że na mnie tez nie działa. :( może skóra jest bardziej napięta i jędrna, ale nie wiem czy to zasługa pasa czy kremu ujędrniającego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rikki
wiecie, ja myślę że zdania na temat tego czy vibroaction działa będą podzielone, na jednego działa na innego nie. może będzie działać na osobę z dużą nadwagą, wręcz otyłością, lecz jeśli ktoś mam malutką nadwagę, bądź trochę tłuszczu na brzuchu to nie wiem czy to pomoże. może nie mam racji, ale takie jest moje zdanie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurelka666
mam od 3 dni uzywam praktycznie na kazda partie ciala, a miesnie brzucha to mnie tak bola ze nie moge swobodnie sie poruszac heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błagająca ponownie
Czy ktoś używa pasa TrenerGym jęsli tak to prosze aby coś o nim napisał bo nie wiem który wybrać :/ Prosze no niech ktoś wyrazi tu swoja opinię !!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dan75
Ja używam TrenerGym. Dodam, że nie mam porówniania z vibroaction, ponieważ nie używałam go. Używam pasa od 2 tyg i bez większych rewelacji. Może trzeba czasu na efekty. Skóra jest odrobinę gładsza ale przed masażem używam żelu antycelulitowego. Ogólnie na razie nie załuję zakupu. Mam tylko nadzieję, że efekty sie pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dan75
Moja siostra posiada Vibroaction i muszę kiedys pożyczyć bo jestem strasznie ciekawa czy te mięśnie brzycha tak bolą jak to piszą niektórzy. Bardzo wątpię. Mam TrenerGym i mnie po nim nie bolą wcale, jedynie czuję mrowienie i swędzenie przez kilka minut po zakończeniu. Ale wcale nie bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka1928
mnie po vibroaction tez nie bola miesnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koka27
powiedz mi a ten TrenerGym to dziala na cellulit ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga3456
ja tez mysle o zakupie TrenerGym ale wacham sie...rozwazam rowiez zakup Vibroaction...Czy moze ktos wie ktory lepszy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam taie doswiadczenia
mam cos na zasadzie TrenerGym ale marki tiens.za pas zaplaciłam na allegro 279 zl.i powiem Wam ,że to jest lipa.uywam od jakis 3 miesiecy.co moge powiedzieć?niestey , trzeba ruszyc dupe a nie łudzić sie ,że pas pomoże.pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga3456
a moze ktos z was uzywa Vibro Shape i moze cos powiedziec na ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gagi
Gaga -te pasy są podobne do siebie.nie łudz sie ,że pomogą ci zwalczyć sadełko.moga troche uj edrni c skóre i nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fU2666
jak dla mnie za słabe... na reklamującego to Dymka ten śmieszny pas na pewno nie działa, chyba że mam bardziej umięśniony brzuch od niego ^^, ale kaloryferek dałoby się tym zrobić,serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaz
do Mieszczuchy ja też jestem po ciąży i chcę się pozbyć brzucha,więc jeśli Twój jest dobry to napisz jak się nazywa i gdzie go kupiłaś.pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszczucha
Do miniazi.Kupiłam go z mango vibroaction promacja za 149 zł.Stosuję go 2 razy dziennie jak mi dziecko pozwoli to nawet 3 razy dziennie.Wazne jest to żeby robić to systematycznie.skóra kurczy sie naprawdę centymert nie kłamie.moja mam uzywa go raz dziennie i tez ma efkety.Po za tym przyniosi mi też ulgę na przeciażony kręgosłup małe dziecko daje w kość.Pozdrawiam i życze dobrych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaz
Do Mieszczuchy Dzięki to zamawiam a co do naszych maluszków,to wiem jak potrafią dać popalić ,czasem nawet trening nie potrzebny.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×