Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania 66

czy ktos używał vibroaction ?

Polecane posty

Gość iskierka1928
hej mam pytanie do tych ktorzy uzywali pasa vibroaction. Czy uzywaliscie go po opalaniu, na opalona skore, a jesli tak to czy nic se nie stalo np czy skora nie zaczela schodzic czy cos takiego. mam teraz opalony brzuch a nie chce przerywac treningu ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dide27
a ja kupuje Vibra Tone z allegro......i mam nadzieje ze zadziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaz
Do Dide 27 ,daj znać jak Ci idzie z tym pasem z allegro,to też zamówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam pasa równy miesiąc kilka razy dziennie (jak mi czas na to zpozwolil) i przyznam że widzę efekty. Moja skóra jest zupełnie inna niż przed użyciem i jestem naparwde zadowolona.Ale .... jeste jedno ale wczoraj po uzytkowaniu w dzień (3 sesje po 30 minut) chciałam włączyć wieczorem a tu NIE DZIAŁA!!!!!! Zła jestem niesamowicie bo wiem że cierpliwie bylyby fajne efekty. Coprawda jet na gwarancji ale mam wrażenie że naparwa potrwa wiele miesięcy i moze i tak przyślą że to z mojej winy i nie naprawią. :( Czy ktoś miał podobną sytuację?? Co to mogło się popsuć w pasie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ia22tk21
Do miniaz--->>>>>Zapewniam,ze skora nie schodzi.Odsamego poczatku gdy zaczelam chodzic na solarium,uzywalam vibro i nic sie nie stalo.Jedynie co,to mialam zaczerwieniona skore ale to normalne jak po zdjeciu pasa swedzi i sie wtedy drapie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ki nga28
jestem powaznie zainteresowana kupnem takiego pasa, ale nie moge sie zdecydowac, ktory pas zakupic. z tego co wyczytalam to vibroaction jest spoko, ale ma tylko 2 silniczki, natomiast trenergym ma ich az 5 oraz 25 magnetyzerow - vibruje na calej dlugosci pasa. i tu pojawia sie pytanie - jak dlugo trenergym dziala i czy trzeba odczekac jakis czas zeby mozna go uzyc ponownie (bo vibroaction po 30 min. sie wylacza, no i podobno mozna go wlaczyc zaraz ponownie) i czy jest bardzo glosny, bo vibroaction z tego co piszecie nie jest za glosny i na reklamie tez - slychac go ale nie jest uciazliwy. prosze o opinie, zwlaszcza o trenergym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vibroaction ma tylko jeden si
lniczek.poczytaj dobrze wypowiedzi.trenergym ma 5 ale są słabiutkie.idealne do masazu ,na pewno nie dla wyrzebienia i spalenia tl\kanki tłuszczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka1928
do Ki nga28 na reklamie jest pokazane ze vibroaction ma 2 silniczki a w rzeczywistosci ma tylko 1 przez co lewa strona pasa wibruje bardziej. ja stosowałam przez jakis czas vibroaction stosujac diete, ale efektów nie ma :-( i nie wiem czy tak jest ale wydaje mi sie ze gdy koncze uzywac pas to staje sie głodna :p nie wiem dlaczego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej 23
ja mam zamiar zamowic pas Vibro Shape bo niby najlepszy z tych wszystkich pasow....ale to sie okaze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej 23
a moze ktos z was uzywa tego pasa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Witam !!! Hej Dziewczyny ? Nie słyszałyście czasami gdzie w Krakowie znajduje się jakieś studio z najnowszą kosmiczną platformą wibracyjną - soniczną ? Ponoć jest to największy HIT !!! I nazywa się STANDINGMATE. Kuzynka z Warszawy nie może się nachwalić co ta maszyna potrafi , wyniki są już ponoć po paru razach . Ponoć jest to pierwsza maszyna w świecie która bije na łeb wszystkie platformy wibracyjne . Dajcie znać jak byście coś wiedziały ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jime
W sklepach GO SPORT można teraz kupić tego typu pasy. Kosztują 199,95, czyli prawie tyle co vibroaction wraz z przesyłką, ale w razie reklamacji bliżej i taniej:] A ile silniczków, co i jak, to nie wiem bo dopiero ostatnio je zobaczyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio Odnowy Biologicznej
..................................Ekskluzywne............... ...................... ........................Studio Odnowy Biologicznej............................. ................30-209 Kraków ul.Królowej Jadwigi 103 A.................... .....................................Zaprasza !!!.................................... Na maszyny oraz zabiegi : Vacu >< Vell - bieżnia- (kapsuła próżniowa)-spacer w pod ciśnieniu ! STANDINGMATE - najnowsza platforma soniczna ! , nie TURBO SONIC ! BEAUTYTEK - ultra nowoczesna , nieinwazyjna kosmetyka XXI w -modelowanie sylwetki , lifting twarzy i biustu, ujędrnianie-wyszczuplanie ciała , likwidacja CELULITU !!! Ponadto: ........................................Masaże.......... ......................... masaż relaksacyjny masaż wyszczuplająco-ujędrniający + zabiegi na ciało masaż sportowy masaż częściowy masaż twarzy masaż dłoni i stóp masaż aromaterapeutyczny masaż synchroniczny masaż rytmiczny masaż energetyzujący Uwaga !!! Tylko u nas w studio : .....................................Woda Mineralna............................... ......................................... GRATIS !!!.................................. a w miesiącu lipiec i sierpień na wszystkie usługi 15% zniżki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STANDINGMATE
STANDINGMATETE Urządzenie najnowszej generacji do terapi i treningu całego ciała w pozycji pionowej , za pomocą wibracji akustycznych. Aparat Medyczny Klasy I według Agencji FDA. Zaledwie 10 minut dziennie spędzone na StandingMate zapewni Ci szczuplejszą sylwetkę, mnóstwo energii, lepszy nastrój i otwarcie na nowe wyzwania, nie wspominając o premii w postaci poprawy stanu skóry twarzy, szyi i pośladków!! Technologia urządzeń drugiej generacji do treningu wibracyjnego (WBV) została stworzona przez konstruktora Turbosonic. Nowa Technologia Akustycznych Wibracji obejmujących całe ciało, której szczegóły podamy niżej, charakteryzuje się kilkoma ulepszeniami w porównaniu z poprzednią, wprowadzoną w 2005 roku. Jej najważniejsze cechy to: częstotliwość pracy 2-50 Hz w Modelu Premier/ 3-50 Hz w ACE i P-Nut; niezależna regulacja intensywności i częstotliwości, w zależności od potrzeb; regulacja intensywności ćwiczeń od 0 do 100 % poziomu mocy; delikatne nachylenie w górę zapobiega gwałtownym wstrząsom; różnorodne tryby działania zawierają od 5 do 20 zaprogramowanych trybów automatycznych, program do samodzielnego ustawienia i zapamiętania oraz tryb do ustawiania ręcznego; 4 niezależne, wzmocnione sprężyny ze stali sprawiają, że ciężar rozkłada się na większej powierzchni , redukując tym samym nacisk na poszczególne sprężyny; 4 pionowe jednostki modelujące wibracje; 2 generatory magnetyczne z napędem o trybie akustycznym, które p0rodukują dźwiękowe i ultradżwiękowe fale l wibracje; brak mechanicznego napędu , który po dłuższym użytkowaniu mógłby spowodować uraz kręgosłupa lub mózgu; 100 % wibracji pionowych - żadnych ruchów mieszanych lub eliptycznych, które mogłyby spowodować urazy; infradźwięki: ultra niskie infradźwięki (0,1-20 Hz), wtym Rezonans Schumanna, 8-10 Hz, tak jak i pasmo częstotliwości własnej drgań kuli ziemskiej; fale dźwiękowe od 20-50 Hz; w przeciwieństwie do innych technologii, prawie całkowicie eliminuje ryzyko uszkodzenia kręgosłupa (w tym odcinka szyjnego) oraz mózgu; bezpieczny dla osób chorych, starszych a także dzieci; nie wymaga asysty ze strony trenera; nie wymaga przyjmowania specjalnych pozycji do ćwiczeń poszczególnych partii ciała - wystarczy samo stanie na urządzeniu (zdarza się jednak, że ćwiczący zmieniają pozycje, aby wzmocnić efekt niektórych ćwiczeń, np. w przypadku liftingu twarzy lub szyi); zdolność do uaktywniania poszczególnych tkanek w celu uzyskania określonego efektu; błyskawiczna poprawa struktury tkanek- technologia wykorzystująca fale akustyczne jest w stanie oddziaływać nawet na najmniejsze mięśnie w oku, na twarzy, szyi, karku itd.; ćwiczenia na mięśnie organów wewnętrznych, na które nie oddziaływują ćwiczenia fitness (mięśnie dna miednicy, prostaty, pęcherza, serca, oka itd.); zatwierdzone do użytku przez FDA (Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków) jakourządzenie medyczne klasy I (a nie tylko do użytku sportowego, jak w przypadku urządzeń mechanicznych). CO SPRAWIA ŻE STANDINGMATE JEST WYJĄTKOWY? Zaawansowana inżynieria automatyczna zapewnia bardzo precyzyjny i stabilny poziom fali dźwiękowej i infradźwiękowej (poniżej progu słyszalności), która wywołuje wyłącznie wibracje pionowe. Nowoczesna technologia gwarantuje korzyści terapeutyczne, jakich nie zapewni żaden sprzęt sportowy, dlatego też Agencja FDA postanowiła zakwalifikować StandingMate jako urządzenie medyczne, a NIE jako sprzęt sportowy, chociaż można go również wykorzystywać w takim celu. WYSOCE PRECYZYJNA CYFROWA TECHNOLOGIA WYKORZYSTUJĄCA FALE AKUSTYCZNE - BRAK SILNIKA MECHANICZNEGO!!! Nowa generacja technologii wykorzystującej akustyczne wibracje, opiera się na opatentowanym systemie indukcji magnetycznej i potężnym wzmacniaczu, kontrolowanym w sposób cyfrowy. Wytwarza wyłącznie wibracje pionowe i całkowicie zależy od współdziałania fal dźwiękowych ze stopami. Pracuje efektywnie nawet przy małych częstotliwościach i ma możliwość płynnej regulacji mocy od 0 do 100%. Częstotliwość pracy urządzenia (Hz) może być ustawiana niezależnie od mocy (intensywności). Jest pozbawiona wad innych technologi, charakteryzuje się znikomym tarciem, cichą i bezawaryjną pracą ze względu na małą liczbę elementów ruchomych (sprężyny i cylindry hydrauliczne). KORZYŚCI PŁYNĄCE Z UŻYWANIA STANDINGMATE Ogólny trening: Pomaga osiągnąć równowagę całego ciała i poprawia stan zdrowia. STANDINGMATE przynosi doskonałe efekty u osób, które mają ograniczone możliwości ruchu ze względu na problemy psychologiczne lub fizyczne, a także u osób, które nie są w stanie ćwiczyć regularnie ze względu na brak czasu, miejsca lub przyrządów. Dzięki stałemu korzystaniu ze StandingMate, ćwiczenia dają efekt regularnie uprawianych ćwiczeń aerobowych.Urządzenie zapewnia maksymalny efekt przy minimalnym wysiłku, dając lepsze rezultaty niż inne metody ćwiczeń. Wystarczy pracować nad całym ciałem tylko przez 10 minut dziennie. Trening celowy: Korzystanie ze STANDINGMATE stymuluje szybkie drganie włókien mięśni, co zwiększa ich moc. Proporcje i możliwości włókien mięśniowych szybko drgających są kluczowym czynnikiem podczas zawodów dla sportowców, którzy uprawiają dyscypliny wymagające dużej siły w krótkim czasie. Są to między innymi biegi, skoki, rzucanie, tenis itd. Ćwiczenia z wykorzystaniem StandingMate poprawiają także wytrzymałość mięśni, dzięki zwiększonej produkcji Hormonu Wzrostu (GM), który wspomaga funkcjonowanie wolno drgających włókien mięśniowych. Kosmetyka: STANDINGMATE poprawia krążenie limfy i krwi, wzmacnia włókna kolagenowe oraz stymuluje produkcje Hormonu Wzrostu, co skutecznie usuwa nadmiar toksyn oraz zapobiega ich dalszemu gromadzeniu się. Powoduje także redukcję cellulitu. Pobudzane są również niewielkie mięśnie twarzy, a także wzmacniana jest cała struktura skóry, co daje efekt liftingu mięśni obwisłych przy żuchwie, na szyi itp. Detoksykacja: Ćwiczenia z wykorzystaniem StandingMate prowadzą do właściwego funkcjonowania jelit, poprawiają przepływ lipidów co z kolei przyspiesza transfer tłuszczów jako źródła energii wykorzystywanego podczas ćwiczeń. Redukują i zmieniają rodzaj tkanki tłuszczowej oraz wzmacniają tkankę łączną i wspomagają krążenie. Wszystkie te właściwości sprawiają, że wyglądasz młodziej! Rehabilitacja: STANDINGMATE zapobiega redukcji siły mięśni, do której dochodzi ze względu na brak ruchu podczas okresu rekonwalescencji po różnego rodzaju zabiegach. Lepsze krążenie (obejmujące także organy wewnętrzne), transfer neuroenergii z pola magnetycznego dzięki częstotliwościom , stymulacja tkanki łącznej , przyspieszona detoksykacja i drenaż limfatyczny - to wszystko w połączeniu ze sobą przyspiesz proces gojenia. Odnowa/Odmładzanie: STANDINGMATE wspomaga wydzielanie hormonu pochodzenia mózgowego Serotonina (sprawia, że czujemy się szczęśliwi), Neutrofina (hormon,który stymuluje procesy mózgowe/ uczenie się), Testosteron (hormon męski), HGH i IGF-1 9ludzkie hormony wzrostu), które wszystkie razem poprawiają nasz nastrój, utrzymują nasz organizm w aktywności im wspomagają nasz system immunologiczny. Ćwiczenia poprawiają krążenie, traweienie, elastyczność oraz siłę stawów, opóźniają wszelkie procesy związane ze starzeniem sie organizmu, takie jak artretyzm, cukrzyca, choroby serca, bóle pleców itp. Kliniczne/Profesjonalne: Poprzez wiele badań udowodniono, że ćwiczenia wibracyjne (Whole Body Vibration) mogą zastąpić różnorakie ćwiczenia aerobowe. Efekt WBV można zaobserwować w różnego rodzaju pracach badawczych przedstawionych w dokumentacji z dziedziny medycyny i sportu/fitness. To nowoczesne urządzenie jeszcze bardziej optymalizuje zasady ćwiczeń wibracyjnych. Umożliwia ono wykonywanie precyzyjnych ruchów pionowych nawet przy bardzo niskich częstotliwościach (Hz) pozwalając zmaksymalizować efekty uzyskiwane podczas ćwiczeń nad całym ciałem. Te zadziwiające efekty wciąż potwierdzają coraz to nowe badania.NDINGMA. http://www.standingmate.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkaass
Zawsze miałam problemy z nadwagą ( 7 kg) Kupiłam pas wibrujący i ... używałm pzrez tydzien 2x po 30 min nie zmieniając w tym czasie stylu życia i efekt był mizerny ale kiedy dołożyłam do tego zmianę diety : zaczęłam od odżywczych śniadań ( koktajl ), (kiedyś ich nie jadłam ) normalny obiad 2 przekąski w postaci owoców wieczorem sałatki to stało się ...Teraz waże 60 kg tyle ile chciałam.Po 5 tygodniach efekt zadowalający Hurrrra raz na dwa dni podczas siedzenia przy komputerze używam pasa wibrującego aby dac mięśniom masaż, który wpływa rewelacyjnie na mięsnie aby nie wiotczały Tak już jest prawie rok Dziewczyny !!!! jak nie zmienicie stylu życia to żaden pas za was roboty nie zrobi Przepis na sukces to rozsądne jedzenie zdrowych posiłków, ruch a masaż jako dodatek i JESTEŚCIE laski CAŁE ŻYCIE !!! Nawet ćwiczenia na siłoni nie pomogą jak nie dodacie diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s y l w i a
zgadzam sie z tym - dieta to podstawa. mozna by zec ze nawet wazniejsza od cwiczen, czego najlepszym przykladem jestem ja - z lenistwa nie moge sie zabrac za jakiekolwiek cwiczenia, natomiast przeszlam na diete i schudlam 5 kg i wygladam o wiele lepiej (byl czas ze zaczelam kupowac ubrania rozmiar 42, a teraz to w 38 sie wcisne). choc mysle ze bylby lepszy efekt gdyby jeszcze do tego wlaczyc cwiczenia. wiec dziewczyny - 1. dieta!!! 2. cwiczenia 3. masaze bo to na pewno jest fajne i rozluznia cialko. DO DZIELA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaz
do kkaass jaki pas kupiłaś i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dharma
Witam. Czy ktoś z was po użyciu pasa czuje się gorzej? Używam go na brzuch, pośladki i uda po 15 min na każdą z wymienionych partii ciała. Po takiej godzinnej sesji, oprócz ciągłego uczucia wibrowania (co jest normalne), odczuwam dyskomfort w żołądku (mdli mnie, czasem odczuwam zgagę), jakiś ucisk w brzuchu, ogólne rozbicie - sama nie wiem jak to opisać. Czytałam gdzieś, ze takie wibracje mogą zaburzać nawet pracę serca. Może ktoś z was wie coś na ten temat? Bardzo proszę o podzielenie się swoimi spostrzeżeniami. Dla tych, którzy pas chcą kupić a nie mogą się zdecydować. Wady - w pasie firmy Mango nie ma instrukcji w języku polskim, książeczka z dietą wygląda jak broszurka, a cała dieta zajmuje jedynie jedną stronę (brak diety w wersji polskiej!). Jak niektórzy już zwrócili uwagę pas ma krótki kabel, ale to w sumie nie przeszkadza, robi hałas, ale znośny. Zalety - ujędrnia i to widocznie! Oczywiście nie ma cudów, jednak gdy tylko trochę zmieni się dietę, zacznie więcej ruszać i zastosuje pas, widać różnicę. Całe życie walczę z cellulitem - dietami, kremami, ćwiczeniami i nic albo efekt bardzo marny. Natomiast pas daje znakomity efekt ujędrniający i to już po kilku dniach. Tym, którzy liczą na zrzucenie kg nie polecam, bo się zawiodą. To urządzenie nie zbije wagi. Mimo to poprawia stan skóry, redukuje pomarańczową skórę, więc warto. Pozostaje tylko pytanie - co z naszym zdrowiem? Czy oby pas nie szkodzi? Dlaczego nie najlepiej się po nim czuję? Może po prostu za długo ćwiczę? (choć widzę, że niektórzy walczą jeszcze dłużej niż ja...). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łajt
istnieje coś takiego jak choroba wibracyjna, uważaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dharma
wiem, ale wydaje mi się, że na chorobę wibracyjną (o której objawach czytałam) pracuje się latami np. osoby pracujące przy młotach pneumatycznych, kierowcy z wieloletnim stażem itp. Nie wiem, czy to może mieć z wiązek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania777
Witam, zastanawiam sie nad kupnem pasa wibrujacego ale nie wiem ktory wybrac, bo rodzajow jest sporo: vibroaction, TrenerGym, VIBRA TONE, VIBRA BELT PAS, VIBRO POWER itd. I tv markecie vibroactin jest w promocji (149zł). A ten TrenerGym (tez w promocji-112zł na allegro) wyczytalam ze ma 5 silnikow i ze niby lepszy ale juz sama nie wiem. Co byscie mi doradzili, bardzo prosze o pomoc. dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachnia
zakupilam ten pas jeszcze w grudniu tez dopsc dlugo czekalam na niego.A jak juz przyszedl to z 2-3 razy go uzylam i do szafy go wrzxucilam.Teraz gp wyciagnelam i przez tydz go uzywam po te 30 min ale nic-zadnych rezultatow.Chyba zmienie diete na same warzywa i owoce i zwieksze do 1-2 godz dziennie.Zobaczymy co wtedy bedzie......A pasa uzywam na brzych bo po ciazy mi taki brzydki zostal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachnia
Ja kupilam ten vibroaction

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachnia
duzo osob skarzy sie na swedzenie brzucha jak ja zaczelam uzywac na poczatku to tez mnie swedzial ale jak go odlozylam na tyle czasu to w tej chwili nic mi nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koka27
A ja uzywam pasa Virbro Shape od 3 dni....bardzo mocno wibruje nawet na najnizszych obrotach...czy cos zdziala? sie okaze...jak na razie to cialo robi sie bardziej jedrne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płetwa
Kachnia tam pisze że Osoby podatne na uczulenia powinny używac pasa na koszulke nie na gołe ciało ;-) Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papaj
Obecnie na allegro mozna kupic za 90 zł zestaw pasów vibra tone i sauna belt wydaje mi sie ze moze to byc bardzo dobre rozwiazanie (pod warunkiem ze ten sauna belt działa- wywołuje intensywne pocenie) do tego jakies 30 min na Ab rocket dziennie i wydaje mi ise ze to powinno cos dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzik2000
Cześć wszystkim !! ja mam ten pas od tygodnia i widać efekty !! używam go 3 razy dziennie po 30 min i mój brzuch opadnięty zdeczka stał się jakby jędrniejszy i już nie zwisa tak bardzo !! :) ponadto moja dziewczyna używa na udka i też jest zadowolona ogólnie to jestesmy zadowoleni z zakupu i POLECAMYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fisiorka
Ludzik a jakiego pasa używasz i gdzie go kupiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×