Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania 66

czy ktos używał vibroaction ?

Polecane posty

Gość gohan
sypanej :D :D pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus13
czemu vibratone ? :P a vibratone tez ma jeden pasek co sie obraca czy 2 moze ?????????? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gohan
wiecie co ja juz chodzę od 1 miesiąca na teakwondo i wiecie tam jest lepiej niz na silowni!!!!!!!! 200 brzuszkó z 100 papek na kosciach :) i ze 300 przysiadów tak potem wyglądalem jak bym wychodzil z wanny :D rozciąganie , róznorodne kopnięcia wszystkie mięsnie ci pracują a taka hala jest ogromna . Na rozgrzewkę jeszce jest 10 obkrązen dokola hali woot jeszce pzred treningiem witaminka i therme speed extreme i gitara 1 kilo - po treningu xd ZART

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EvE112233
Witam wszystkich. Wczoraj kupiłam pas vibroaction, lecz nie wiem, czy dobrze zrobiłam. Nie wiem czy przyniesie efekty jakie bym chciała otrzymać. Dwa miesiące temu urodziłam moją śliczną córeczkę, lecz niestety podczas ciąży przytyłam 25 kg. Po urodzeniu dziecka została mi ogromna skóra na brzuchu. Nie wiem w jaki sposób mam ją zwalczyć. Czy ten pas sobie z tym poradzi? Planuje od dzisiaj przejść na dietę Kopenhaską, lecz to jest dieta tylko dla bardzo zdeterminowanych i wytrwałych ludzi. Może sobie poradzę, ale i tak spadnę z wagi a skórę dalej będę mieć. Proszę poradźcie mi co mam zrobić, żebym miała płaski brzuch jak za dawnych czasów. Jestem młoda, mam 19 lat i czuję się bardzo okropnie jak patrze na super extra laski, które są w moim wieku. Jakie ćwiczenia powinnam robić, na jaką dietę powinnam przejść i czy ten pas pomorze przy stosowaniu go 5h dziennie tylko i wyłącznie na brzuch ?? Błagam pomóżcie, jestem strasznie zakompleksioną osobą:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zamowilam...
Eve ja mam 11 miesieczna coreczke i wiem co czujesz w sumie az tak mi brzuch nie wisi ale mam do niego pewne zastrzezenia...wiec tak skoro ur 2 miesiace temu to pewnie karmisz piersia a to dyekwalifikuje jakie kolwiek diety chyba a dziwnych nazwach poradz sie lekarza co mozesz na poczatku jesc ja tez mialam z tym problem i po 3 miesiacach przestalam karmic piersia. co do pasa to nie wiem bo na swieta mialam przerwe i teraz znowu zaczelam do tego brzuszki i bieg w miejscu ale to juz na nogi cwiczenie po wczorajszym maratonie tak mnie nogi bola ze hej :D pomalu masz jeszcze czas na zrzucenie wagi ja przytylam w ciazy wecej niz ty wiec nie masz najgorzej. Powodzenia. Gohan widze ze za sztuki walki sie wziales i dobrze to ci przynajmniej szybcej pomoze niz pas ale dietke to ty masz strasznie zdyscyplinowana ale facetom latwiej zrzucic kg no i nadmiar tluszu zamieniacie w miesnia itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektryczne impulsy do treningu uzywał nawet sam Bruce Lee :) wiec dziewczyny zawsze warto miec takie urzadzenie ale tylko jako chwilowe zastąopienie niemoznosci uczestniczenia w treningach :) EvE najlepszym sposobem na zgubienie zbednego tłuszczyku po ciązy jest karmienie piersią i lekkostrawna dieka która musisz wtedy stosowac do tego dołącz kilka cwiczen na brzuszek ;) po pół roku wrócisz do formy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektryczne impulsy do treningu uzywał nawet sam Bruce Lee :) wiec dziewczyny zawsze warto miec takie urzadzenie ale tylko jako chwilowe zastąopienie niemoznosci uczestniczenia w treningach :) EvE najlepszym sposobem na zgubienie zbednego tłuszczyku po ciązy jest karmienie piersią i lekkostrawna dieka która musisz wtedy stosowac do tego dołącz kilka cwiczen na brzuszek ;) po pół roku wrócisz do formy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zaglądałam tam, ile jest pasków i które się obracają:D :P a przez ile Wy go używacie dziennie? na razie nie bolą mnie mięśnie brzucha,(nie wiem czy powinny) może ja powinnam bardziej się tym pasem ścisnąc? Chcę miec płaski brzuuuch 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gohan
ja teraz uzywam 3 x 15 min ale jeszce musisz diete tzrymac niemozesz jesc nic SLODKIEGO I TLUSTEGO i pij duzo ZIELONEJ HERBATKI polecam :) a do tego jak jesz to jedz 5 rozy dzienie male posilki ,lepiej mniej a częsciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czy mi się to uda, wiesz ja sama wiem wiele o zdrowym odżywianiu, jestem szczupła, ale chce miec płaski brzuszeja nawet kaloryfer:D:D a tak się zastanawiam czy to w ogóle coś i da? I czy powinny bolec trochę mięśnie brzucha? jeszcze takie pytanie mam- czy Wam się też po jakimś czasie ten vibroaction nagrzewa i grzeje brzuch?:D No i czy to bierze dużo prądu?:P:P pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czy mi się to uda, wiesz ja sama wiem wiele o zdrowym odżywianiu, jestem szczupła, ale chce miec płaski brzuszeja nawet kaloryfer:D:D a tak się zastanawiam czy to w ogóle coś i da? I czy powinny bolec trochę mięśnie brzucha? jeszcze takie pytanie mam- czy Wam się też po jakimś czasie ten vibroaction nagrzewa i grzeje brzuch?:D No i czy to bierze dużo prądu?:P:P pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolikosek
hej ja wlasnie dzis dostalam swoj pas vibroaction, kupilam na allegro u sprawdzonego sprzedawcy.ale wiecie jak wszystko to czytam to mam pewne watpliwosci poniewaz moj pas wylacza sie po okolo 10 minutach-panel sie swieci ale pas sie wylacza i musze go znowu wlaczyc i dziala.czy to normalne????? prosze odpiszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zamowilam..
Krolikostku wiec tak ja tez zamawialam na allegro i chodzi caly czas ale ostatnio niestety okazalo sie ze po jakis 20 min obroty zaczynaja slabnac i juz nie wytrzymuje 30 min cos sie zaczyna pieprzyc z tym pasem obraty nawet bym powiedziala znacznie slabna i czuc ze cos jest nie tak wiec albo bede cwiczyc czesciej a ktorej albo oddam go na gwarancji....poki co uzywam jeszcze gratisu do pasa cyli saune belt fajnie rozgrzewa a brzuszek sie ladnie poci tylko trzeba na gola skore :) malo tego znalazlam wczoraj filmik instruktarzowy z fitnesem i od dzisiaj zaczynam cwiczyc :D tylko narazie czekam jak coreczka pojdzie spac i zaczynam dzialac do tego jem malo i pije zielona herbatke a na noc owijam sie folia z kremem wyszczuplajacym i chyba do cwiczen tez bede sie owijac. ciekawe czy cos z tego edzie narzazie po kilku dniach prawie nie jedzenia waga ani drgnela cos mi sie to nie podoba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolikosek
zatem to oznacza, ze ten moj jest zapsuty???a to pech....tak sobie tez pomyslalam jak sie wylaczyl po pierwszej serii tak mi sie zdawalo, ze to cos za krotko...i przy nastepnych seriach dobrze zauwazylam ze po 9 lub 10 minutach sie wylacza... wiec jest zepsuty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zamowilam...
jeeli dobrze ci wibruje to nie jest zepsuty ponoc ten ztv maketu wylacza sie po 30 min a sporo osob ktore kupily na allegro zalily sieze tylko 15 chodzi moj akurat bez przerwy dziala ale za to mam inny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zamowilam...
Ło matko kochana a skad mam wiedziec ile pradu?? usiadz sobie przy mierniku i zobacz zasilacz sie nie zle grzeje wiec kto wie ile to dranstwo ciagnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryzykowalam i kupilam
ja wczoraj zamowilam pas na allegro juz nie moge sie doczekac kiedy dojdzie mysle z efekty jakies beda mi zalezy najbardziej na utracie brzuszka i boczkow hehe pomoglo wam to cos? pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EvE112233
Słuchaj a czy owijanie folią coś daje ?? I jaki krem ?? I ile po ciąży zrzuciłaś ? Kurcze ja nie wiem co mam robić, masakra, odkąd zaczęłam być w ciąży zrobiłam się strasznym leniem i nie chce mi się regularnie ćwiczyć a chciałabym zrzucić jakoś do 20 kg, chociaż wiem że to raczej nie możliwe:(( Kupiłam na allegro tabletki odchudzając, które się zażywa 15 minut przed jedzeniem .. Od jutra zaczynam, zobaczymy jakie efekty będą .. A wracając do tej folii to się będzie bardzo ciężko oddychało w nocy nie ..? No i jakbym się zapisała na basen i chodziła 2x w tygodniu to szybko zobaczę efekty płaskiego brzuszka czy to wymaga miesięcy chodzenia żeby było coś widać .. ? Ech, masakra a co do pasa to mój też się wyłącza co 10 minut, ale chodzi normalnie, po prostu jak mi się sam wyłącza to daje mu 5 minut odpoczynku żeby go nie przegrzać no i włączam dalej .. A czy może ktoś coś powiedzieć na temat diety Kopenhaskiej ?? Podobno rewelacyjna, ale tylko dla wytrwałych i bardzo zdetermionowanych osób, nie wiem czy od jutra nie zacząć jej stosować ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolikosek
no hej co do tej diety to ona jest dobra to wiem, bo sama ja stosowalam, ale mozna ja zastosowac tylko 1 raz w ciagu roku.jest ciezka i sama wiem ze najlepiej ja zaczac na wiosne jak juz sa wszystkie warzywa swieze dostepne, bo w zimie sa nieco drozsze...i trzeba pic naprawde duuuuzo wody niegazowanej.i to jest dieta dla wytrwalych. zrzucilam 5kg.powodzenia i pij duzo woooody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gohan
a moze byc zielona herbatka :)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gohan
a moze byc zielona herbatka :)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA ZAMOWILAM...
wiec tak...folia nie utrudnia oddychania i mozna spokojnie w niej spac tylko nie owijaj sie jak mumia -mocno bo krew tez musi krazyc....ja juz 3 dzien cwicze po 40 min, robie brzuszki a w trakcie cwiczen nakladam folie i...na nogi to sie nie oplaca tej foli do cwiczen stosowac bo po 10 min cwiczen tak mi sie nogi poca ze folia po prostu sie zeslizguje, na brzuchu jest troszke lepiej dopiero po 30 min zaczela zjezdzac a tak mialam mokry brzuch ze dresy zmoczylam ale to znaczy ze sie poce. efekty sa takie ze chyba kg mi zlecial ale pewna nie jestem :/ troche to dziwne ale na efekty cwiczen zawsze trzeba bylo dlugo czekac. Mam zamiar pic czerwona herbate a nie zielona bo czerwona przyspiesza spalanie i myslalam o tabletkach znam tylko takie : BIO-CLA Z ZIELONA HERBATA, CLARINOL I THERM LINE tzn te co reklamuja w tv i pytalam juz wczesniej czy moze ktos takie uzywac i co mysli ???? Eve jakich tabletek uzywasz??? jem tylko 3 posilki dziennie a po 18 juz nie jem :) mimo ze narzczony mnie wkurza i wcina przy mnie zarcie ja sie trzymam a poza tym on mnie pilnuje :D na noc tez dzisiaj zaczne zakladac folie tylko moze jeszcze jakis dobry krem by sie przydal ja uzywam Soraji z zielona kawa i nie wiem co by tu jeszcze wymyslic :) Jakies propozycje ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EvE112233
Słuchaj, tabletki BIO-CLA mi nic nie dały, już je stosowałam. W sumie już wcześniej brałam tabletki takie jak Slim Body Complex Max, miałam przerwę, ale teraz zaczęłam od nowa brać a w sumie to od jutra :) Nie ważyłam się zanim je zaczęłam brać, ale po skończeniu opakowania byłam bardzo zadowolona. W spodnie które się dopinałam tylko na 1 guzik ( a guzików były 4 ) dopinam się teraz na wszystkie:) "3 w 1 100% SKUTECZNE ODCHUDZANIE 15KG w MIESIAC" wpisz to do wyszukiwarki w allegro i Ci wyskoczą te tabletki. Nie są drogie, bo opak. kosztuje 29 zł, ja ostatnio zamówiłam jeszcze dwa opakowania żeby przedłużyć w miarę możliwości tą kurację. Hmm to od dzisiaj też zacznę obwijać się tą folią, zobaczymy po dwóch tygodniach czy będą jakieś efekty. A ile robisz brzuszków dziennie ?? Ja wcześniej robiłam ABS na brzuch i nogi, ale nie byłam regularna w tych ćwiczeniach i przestałam, ale myślę że od dziś znowu mogę je zacząć robić z tą folią i kremem.. Zobaczymy a i jeszcze jedno pytanko, jak u Ciebie wygląda sprawa z rozstępami ?? Ja mam masakryczne, grube i czerwone, w czasie ciąży smarowałam się różnymi kremami, ale one mi nic nie dały.. Teraz kupiłam sobie krem w aptece taki jak "Elancyl", jest on w sumie drogi, ale podobno jest lepszy od vichy, tylko jest jeden mały problem, smaruje się to dwa razy dziennie więc na długo tego kremu nie starczy a ja mam całe ciało w rozstępach ( nawet łydki ) ;( Znasz coś jeszcze bardzo skutecznego ?? Ech tym elancylem będę smarować piersi, brzuch i tzw. boczki, ale potrzebuje coś równie skutecznego na pupę, uda i łydki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak się owijacie tą folią na noc to czymś sie smarujecie, jakimś odchudzaczem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gohan
Ale niech panie posłuchają tą folią niech sie panie owijają ale to będzie trwać miesiącami albo nawet latami. A poco jeszce moze się cos stac. Najlepsze są biegi 1 godz dziennie ( 3 razy w tygodniu ) i niecały miesiąc i poprawa jest niesamowita. Teraz są kijowe warunki do biegania ale lepiej poczekać dotąd az snieg stopnieje i brac się do pracy. BO JESLI NIEMA WYSILKU FIZYCZNEGO TO BĘDZIE LIPA . Niema co owijac w bawełnę zadne tabletki , folie , vibroaction niedadzą tego co WYSILEK FIZYCZNY I DIETA . Wiem co mówie wziąlem się teraz poządnie do trenigu niemusi byc silownia ja chodzę na TEAKWONDO + to co napisałem w moim MENI i czuję się swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zamowilam...
Gohan nie pitol a nie pamietasz juz jak pisales ze bedzie pasa uzywal i ogolnie sie dopytaywales o jakies sposoby a teraz sie wymadrzasz nie kazda z nas ma czas na godzine biegow !!! a powiedz mi czy 40 min areobiku to tez lipa ?!?!?!wiec tak co do rozstepo mam tylko na biodrach i raczej juz zbladly ale widac je jeszcze i tak jak ty smarowalam sie czym popadlo a i tak wyskoczyly :( a wiem ze jak sie schudnie to beda keszcze mniej widoczne wiec licze na cud :P z tego co wiem to tylko czerwone rozstepy moza jeszcze usuwac kremami bo sa ukrwione i lepiej krew krazy na biale juz nie ma ratunku ;( brzuszkow to robie symbolicznie 30 bo jednak nie zawsze jest czas na co kolwiek przy dziecku kiedy spie to cwicze i szybko brzuszki robie i za chwilke sie budzi wiec wiecej nie daje rady ale zawsze to cos :) a tabletki sprawdze :) Jeszcze jedno na allegro jest pelno preparatow do smarowania jakies GUAMY nie gumay czy ktos kiedys cos takiego zamawial???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gohan
zal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zamowila...
Gohan czego ci zal ???????? jezeli chodzi o nasza wedlug ciebie naiwnosc to napisze tylko jedno gdybys byl kobieta i do tego po porodzie to bys inaczej gadal a poki co cwicz sobie to swoje teakwondo :) i trzymaj kciuki za swoje kolezanki z forum zamiast dogadywac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×