Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania 66

czy ktos używał vibroaction ?

Polecane posty

Gość przystojny blond
dla facetów którzy chcą w szybkim tępie schudnąć krótko i na temat ( kreatyna -R .dieta , pas ) można wtedy chudnąć siedząc przed laptopem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacki
Na allegro są teraz od 50 zl. Każdy człowiek jest inny, jedni mają zanik mięśni ... Produkt działa na mięśnie... Ps. Za 2 czy 6 dni napiszę czy wydałem 50 PLN dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drejsi
ja używam pasa vibro shape: http://www.matymasujace.net/pasy-wibrujaco-odchudzajace/18-pas-odchudzajacy-vibro-shape-6005519003348.html od miesiąca i powiem tak, że już po tygodniu były pierwsze efekty - skóra była delikatniejsza, a po 4 tygodniach skóra stała się bardziej jędrna i straciłam również w obwodzie brzucha, myślę, że wystarczy, że będę pas stosować jeszcze z miesiąc i będę mogła zacząć nosić obcisłe bluzki, ogólnie takie pasy to dobre rozwiązanie dla ludzi zapracowanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin2020
Witam ja dopiero co zaczynam korzystać z takiego pasa co jeżeli będą jakies efekty to napisze na razie tylko co głośno chodzi jak go włączam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuma
ja juz mam dluzszy czas swoj pas kolo 4 lat.. nie zawsze mam czas go uzywac, ale byl okres ,ze uzywalam go codziennie .. smarowalam przed tym brzuch jakmims balsamem z seri eweline , maja serie wyszczuplajaca:) i powiem,ze przy nie jedzieniu wieczorem i zakladaniu pasa codziennie po 30 min naprawde mi to cos dalo :) nie bede sciemniac ,ze stracilam mnostwo cm w pasie. bo brzucha nie mialam wielkiego poprostu zaookraglony. wyraznie widac zmiane skory ale trzeba cwiczyc regularnie i mniej jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimpek 1
Czesc wszystkim forumowiczkom,chcialabym zapytac czy taki pas wibracyjny mozna uzywac po liposukcji I jak szybko? Dzieki z gory! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,wlasnie zaczelam uzywac wibromasazera z pasami by ujedrnic uda i pozbyc sie choc czesciowo cellulitu dodam,ze jestem aktywna fizycznie i chce poprostu dopomoc i lekko przyspieszyc ten proces i gdyby nie to,ZE PODCZAS MASAZU PIEKIELNIE SWEDZI MNIE SKORA bylabym zachwycona lecz wlasnie ten dyskomfort nie pozwala mi w pelni cieszyc sie wlasciwosciami i co idzie za tym zniecheca mnie wypatrywanie efektow a wierze,ze takowe nastepuja.Jesli ktos ma lub zna patent na chociazby ograniczenie tej dolegliwosci bardzo prosze o odpowiedz.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli swedzi skóra tz ze jest odczyn skory a to oznacza ze tzw limfa reaguje i tłuszcz jest "rozbijany" i spalany. Tez mam ten pas i ta sama reakcja skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej , odświeże trochę temat, ja go uzywałam ok 4 dni niestety szybko sie zepsuł.. straszny bubel nie działa..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ostrzeżenia wszystkich - nie radzę kupować czegokolwiek na stronie tvshop24.pl !!!!!!!! Przysłali mi pas brudny, niezapakowany i używany, wysłałam zwrot - odesłali. Numery telefonu są nieaktywne. Sklep totalna porażka, przestrzegam wszystkich!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabka88
Hej wszystkim :) Ja pas vibroaction mam jakieś 4 lata, używałam go w chwilach chęci poprawienie wyglądu i zawsze pomagał. Zaznaczam,że stosowałam też dietę i ćwiczyłam a pasa używałam codziennie od 30min do 1,5h. Myślę, że dorzucił swoje parę groszy do efektu końcowego :) Przede wszystkim nie mamy się co łudzić,że taki pas pozwoli nam schudnąć, bo on ma tylko dopomóc w ciężkiej pracy nad ciałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość è99e
Siema, pasa używam jakieś 2 tygodnie i nie uwazam aby on faktycznie spalal tluszcz, bardziej buduje miesnie. Dodam, ze przez te 2 tygodnie z pasa zjechalo mi 3 cm, ale 4 razy w tygodniu silownia i aeroby. Raczej jak ktos siedzi przed tv z tym a potem idzie na piwko albo kilo ciasta to vibroaction nie pomoze. Najwazniejsze sa cwiczenia, motywacja i dobra dietka (nie jakas dieta cud, poprostu jesc tyle, zeby miec sile i chec do cwiczen) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 115515151
Używam go już 6 miesięcy .. można powiedzieć że na początku co drugi dzień. Zaczęłam chudnąć z 82 kg ważę 73 kg... Przez 2 miesiące używania tyle schudłam.. Ale chyba się od tego uzależniłam używam go teraz co chwile przy zwykłych czynnościach (sprzątanie,jedzenie,gotowanie,SPANIE).Jestem nie wyspana i wgl bo leżąc w nocy uzywam tego pasa . Ale zamiast chudnąć to jest na odwrót teraz ważę 75 kg;( ... Ale kiedy choć w 1 dzień go nie użyje po prostu nie mogę o tym przestać myśleć i dręczą mnie wyrzuty że znowu zgrubnę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwa tygodnie 1 cm w biodrach mniej i4 brzuch zero wzdec i zaparc wreszcie pieniadze nie poszly w bloto ps kupilam na allegro za grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujijk
nie radze uzywac na rozsepy masakra zrobilo mi sie taka rana że masakra nie wiem co robic wygląda jak zgnite ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1231
Ja polecam pas jeśli chce się podkreślić mięśnie. Kupiłam go w sklepie tv-zakupy internetowym około roku temu, mam jeszcze rok gwarancji, ale na szczęście nic się nie dzieje złego :) Moim zdaniem pas jest skuteczny, bardzo odprężający i przyjemny masaż. Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na samym początku swędzi przez Max 2 dni a potem nie odczuwa sie zmian Ja stosuje pas 4/5 razy w tygodniu po ok 2 godziny dziennie i mam bardziej płaski brzuch i jest jedrniejszy ale stosuje do tego 30 minut ćwiczeń abs + dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam , ja stosuje pas vibroaction od pol roku i nie schudlam ani kilograma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam od jakiego czasu używam tego sprzętu i mogę powiedzieć że widać już różnicę ciało staje się bardziej napięte, nie żałuję że kupiłam vibroaction i polecam innym jeśli chcą sobie wyrobić fajną sylwetkę !!!!!! Ale również trzeba zastosować jakąś dietę :) Życzę powodzenia i cierpliwości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówicie że jest drogi,a te na allegro są po 45 zł już z przesyłka CZY TO JEST TO SAmO????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówicie że jest drogi,a te na allegro są po 45 zł już z przesyłka CZY TO JEST TO SAmO????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile dziennie stosować ten pas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ten pas od 3 miesięcy i powiem wam że dodatkowo stosuje therma line II i therma line sinetrol miałam w pasie 112 cm po 2 tygodniach mam 98 więc działa a jem jak zawsze i co lubię. Stosuję pas zawsze wieczorem bo w ciągu dnia mam mało czasu aby spokojnie sobie posiedzeć. Na początku stosowałam go przez godzinę zakwasy miałam nie z tej ziemi ale wytrzymałam w końcu mięśnie nie przyzwyczaiły i zaczęło schodzić z boczków i brzucha. może i jest to sprzęt dla leniwych ale niestety nie kazdy lubi i ma czas na sport, bieganie czy siłownie ja nie lubię i nawet to nie mam na to czasu bo mam dziecko i pracę a tu mimo wszystko zmuszam mięśnie do pracy. W ciązy przytyłam prawie 40 kg a ważyłam 56 więc wyobraźcie sobie jaki dramat. teraz stosuję po codziennie wieczorem na brzuchu, plecach, tyłku, udach i łydkach. wiele osób mi mówi że schudłam. więc nie piszcie bzdur że nie działa bo wy oczekujecie chyba że po miesiącu stosowania będziecie nsiły rozmiar S to działa napewno szybciej niż katowanie się diatami i siłownią i trenujecie tę partię ciała która chcecie ale nie oczekujcie też cudów ze w miesiac będziecie miały figurę modelki. Ja chcę z rozmiaru XXL dojść chociaz do L i to mi wystarczy. Polecam wam panie ten pas na prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie to nie jest tak ze sam pas was odchudzi. Trzeba stosować dietkę najlepiej MŻ (mniej żreć) a już napewno odstawić ciasteczka, czekoladki, lody ect.... wtedy efekty będą oprócz tego ruszać się nie mówię o sportach wyczynowych czy siłowni ale np zamiast wsadzać tyłek do autobusu żeby przejechac dwie przecznice to się przejść spacerkiem , zamiast windy skorzystać ze schodów, macie psa no to zabierajcie pupila na spacer, albo same ze sobą rekraacyjnie sie przejść a nie w domu siedzieć wieprprzać co pod rękę podejdzie i używac pasa licząc że tluszcz zniknie ja dzięki pasowi pozbyłam się nadmiaru tłuszczu i kg, ważyłam około 90 kg przy wzroscie 165 cm więc mozecie sobie tylko wyobrazić ja wyglądałam teraz ważę 72 kg i wygladam trochę bardziej po ludzku i własnie dzięki pasowi i to o czym mówiłam ograniczyć jedzenie więcej ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdecydowałam się na kupno tego pasa ponieważ mało jem ,mam ****** tak nie mogę schudnąć może pas mi trochę dopomoże .od dziś zaczęłam go używać zobaczymy :)dodam ze jestem od 7 miesięcy mamą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki pas pomaga z połączeniem ćwiczeń daje lepsze i szybsze rezultaty.ja jeżdżąc naa rowerku godzinke zakładam sobie pas działa idealnie i efekty tez są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×