Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania 66

czy ktos używał vibroaction ?

Polecane posty

Gość alamapas
powiedzcie mi ,czy ten pas ma kabel i podłącza się go do prądu .tzn jesli nie mam przedłużacza to muszę stać blisko gniazdka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretde
kupiłam ten pas niedawno. też myślałam że się da chodzić po mieszkaniu a tu skucha. trzeba mieć podłączonego pod prąd. kabel może nie jest długi ale nie jest też krótki. ma może z półtora metra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM !!! Właśnie zastanawiałam się nad kupnem ,,cudownego" pasa i kiedy już miałam go zamawiać, to znałam w necie opinie które uświadomiły mi SZKODLIWOŚĆ tego urządzenia!! Ryzyka związane z pasami Okazuje się, że pasy mogą być szkodliwe dla zdrowia. Do efektów ubocznych można zaliczyć: - zakłócanie pracy urządzeń jak stymulatory serca, czy inne urządzenia elektroniczne, - zaczerwienienie skóry, opuchlizna w miejscach stosowania pasa, - niebezpieczne w stosowaniu podczas ciąży. Wibracje narządów w obrębie jamy brzusznej mogą powodować przykre następstwa, ponieważ organy te (np. żołądek, trzustka, wątroba, śledziona) są swobodnie zawieszone i przez to może dojść do znacznych przemieszczeń. Z kolei podrażnienie delikatnego narządu równowagi wywołuje objawy choroby morskiej, takie jak zawroty i bóle głowy, duszności, szum w uszach, ból żołądka i nudności. Lekarze wypowiadają się na takie tematy i mówią, że pas jest szkodliwy, m.in. zaburza prace serca, wpływa na pracę narządów, grozi BEZPŁODNOŚCIĄ, a także może powodować NOWOTWORY! Zrezygnowałam, więc z zakupu Vibroactnion, ponieważ zdrowie jest mi ważniejsze, i nawet jeśli używacie tego pasa i nie ma efektó ubocznych to nie macie pewności że nie będzie tak za 10-20 lat. Teraz już wiem że nie warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczka1991
Hahaha, spadłam z krzesła ze śmiechu, kiedy przeczytałam wiadomości użytkowniczki "waryjotka" ! Dobre! :-D Ona napisała tak: "Dziewczyny uważajcie, moja przyjaciółka stosowała vibro action przez 2 godz dziennie i po tygodniu zaszła w ciąże!!! ten pas to dzieciorób nie używajcie go !!!" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola bb
Dobry jest ten „przyrządzik, wspomaga odchudzanie. Ale trzeba pamiętać, że samo wykorzystanie vibroaction nie spowoduje schudnięcia. Trzeba do takiego ćwiczenia dodać jeszcze odpowiednią dietę. Bardzo dobrze sprawdza się w tej roli zdrowa diet Okinawa. Jest to dobry sposób codziennego odżywiania, który pozwala na efektywne uzyskanie szczupłej sylwetki bez wyrzeczeń oraz zdrowia i dłuższego życia. Jakie są zasady tej diety? Znajdziesz je na stronie http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2011/12/20/dieta-okinawa-na-sylwetke-i-zdrowie/ I trzeba pamiętać, że tylko systematyczność i wytrwałość zawsze przybliża nas do celu szczupłej sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat123
aha,świetny przyrząd. po 2 tygodniach nieregularnego stosowania ( jednego dnia stooswałam, innego nie) padł. Najzwyczajniej w świecie nie chce się uruchomić. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna ja odbiłam sobie nim nerki chodzilam na czworakach przez dwa dni. Fakt że ustawiłam sobie na wage 90 kg a ważyłam 58. Ale teraz stosuję z rozmysłem . Nakładam na uda i na pupe tzn siadam w łózku i czytam forum jest ok. Zobacze po 1 msc efekty. Hulam jesze hula hop i pedałuje na stacjonarnym. Dam rade tym zbednym 6 kilosom. A co ? Ja nie dam rady? Niech moc bedzie z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunia121
witam niedawno kupiłam pas vibroaction na tvshop24h i jestem z niego bardzo zadowolona mam go dopiero 3 tygodnie ale widzę że ten pas działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem ten pas niecałe 3 tygodnie temu. Stosowałem go na brzuch dziennie od 30 do 60 minut. Efektów zero. Brzuch jaki był, taki jest. A najgorsze jest to, że wczoraj gdy chciałem włączyć zasilacz do sieci posypały się iskry i szlag trafił zasilacz. Sprzedający nie chce uwzględnić reklamacji. Nie dość, że ten pas to jedna wielka ściema, to jeszcze chińskie dziadostwo po niecałych 3 tygodniach się zepsuło. Głupi byłem, że to kupiłem. A instrukcję w języku polskim to musiałem sobie sam znaleźć i wydrukować. I są w niej błędy, bo jest napisane, że pas sam się wyłącza po 30 minutach a w rzeczywistości wyłącza się już po 10 minutach. Do odchudzania to tylko dieta, a nie jakiś trzesący się pas, po użyciu którego źle się czułem. Nie kupujcie tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotka_xd
Używam go,ale bez ćwiczeń i diety możesz sobie pomarzyć o ładnej sylwetce. Steper jest dobry do ćwiczeń. Siłownia i ruch na swiezym powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotka_xd
Tak pas jej dziecko zrobił? Dobra dziewczyna .. Niech napisze co brała bo z głową chyba ma coś nie tak ..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karotka, pomyśl zatem logicznie: wystarczą ćwiczenia i dieta, a pas w takim razie jest niepotrzebny. LOGICZNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia12
Od dziś zaczynam stosowac vibroaction, głownie chodzi mi o zwalczenie cellulitu na pośladkach, udach. Ile czasu dziennie go uzywac, po jakim czasie beda efekty? do tego chodze na fitness, przeszlam na diete i pije duzo wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamjj
Cześć Ja mogę Wam polecić bardzo fajny portal gdzie na 100% otrzymacie pomoc w ODCHUDZANIU + dostaniecie fajny prezent dla każdego za zapisanie się na liście. Na portalu znajduje się mnóstwo przepisów, porad prowadzi go kilka osób, które specjalizują się w zdrowym odżywianiu, dietach, sporcie itp. http://sukcesosobisty.pl/ Trzymam kciuki za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanie do tych,którzy używali pasa vibroaction. Używaliście jakiegoś żelu czy może zakładaliście na ubranie czy po prostu bez niczego? właśnie zamówiłam pas i jestem ciekawa, na innych forach czytałam, że to czasami boli, kiedy wibruje. Będę wdzięczna za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozum, że to nic nie daje. Ja swój chcę wystawić na Allegro, tylko nie mogę się za to zabrać. Nabrałem się jak idiota na tę reklamę. Wstyd mi. Ale skoro pytasz, to odpowiem: ja stosowałem na goły brzuch, tylko że zero efektów i na moje chore serce (arytmia) źle wpływało. Masakra, co za ściemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamka111
witam ja mam porównanie trener gym z vibroaction. vibro action uzywałam 3 lata temu i bardzo ładnie wymodelował mi moja dość oklapła pupę;) po 2 latach ciagłego uzywania zepsół się ale naprawde go nie oszczedzalam. dzis odebrałam trener gym. Wrażenia: vibroaction miał bardziej konkretne uderzenia, czuło się je tak jak na platformie wibracyjnej, były wyczuwane pojedyńcze uderzenia rozbijające tkank tłuszczową, miał duzo programów i ustawianie mocy uderzeń. trener gym natomiast na dzień dzisiejszy mnie zawiodł: jest dośc głośny, droższy, nie ma ustawień mocy uderzeń, uderzenia są o bardzo durzej częstotliwości nie ustawienia pulsacyjnego uderzenia tylko cały czas takie bardzo szybkie i wydawają się mieć mniejszą moc. wydaje mi się zę trener jest brdziej dla zbudowania mięśni niz do rozbicia mojego tłuszczyku i celulitu na udach i pupie (jestem gruchą). to sa jednak moje pierwsze spostrzerzenia i mam nadzieje, że się mylę, za tydzien podziele się moimi wrażeniami z używania, ponieważ po vibroaction juz w pierwszym tygodniu zauważyłam zmiany na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna podstawiona z MANGO i na siłę chwali to dziadostwo. Ludzie, nie dajcie sie nabierać na te reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamka111
Poprostu piszę swoja opinię. 3 lata temu mialam vibroaction a wczoraj kurier mi dostarczył trener gym. poza tym vibroaction kupiłam na allegro wtedy za 50 zł, a teraz wiem ze sa one tańsze, kupiłam trener gym bo skusiły mnie pozytywne opinie na forach. Nie wiem jakie ty miałaś doświadczenia z tymi rzeczami, jaką masz figurę, jak systematycznie je używałaś i jakie miałaś oczekiwania wobec nich ale jeśli nie dokońca się orientujesz w tym co piszesz to proszę nie podważaj opini innych chociażby ze wzgędu na to że to jest tylko moja osobista opinia i proszę o uszanowanie tego. pisze wrazenia po pierwszej sesji: jesli chodzi o uzywanie to trener gym jest strasznie uciązliwy. moja taktyka: jak się połaże spać to włączam pas na poł godziny i jednoczesnie budzik (w razie gdybym zasnęła, żeby po wyłązeniu zdjąć pas-tak samo robiłam z vibroaction) tak więc z trenerem gym nie idzie wogóle zasnąc bo jest przez te silniki gruby z kazdej strony i jak zakladam na pupę to jest nie wygodnie. myslę ze będą z niego zadowolone osoby szczópłe, które chcą poprawić kondycję swojej skóry i mieśni na brzuszku. wiem, że sie rozpisuje ale miałam doczynienie nie tylko z tymi pasami ale także irok temu z miesięczną sesją na platformie wibracyjnej i wiem że dla mojej figury lepsze są konkretne uderzenia na tlusczyk (rozbijając go dobrze,usuwając go i likwidując cellulit ) a nie tylko stymulacja mięśni, które dopiero mam zamiar wyrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamka111
Melanik przepraszam za zwrot do Ciebie w o sobie żeńskiej. Dla ścisłości ja go na brzuch nie urzywam tylko typowo na podniesienie pupy;-) a na to działał ki ten pas dobrze wiec dlatego go sobie chwalę, jeśli ktos miał okazję doświadczyć działania platformy to wie o czym piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5464564
to jak w końcu ten pas działa vibroaction czy nie działa bo na allegro widze, że za 25 zł mogę nabyć. poza tym jak miał bym go używać to jeszcze bym ćwiczył, bieganie, skakanka i hantle. wtedy chyba pomoże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro będziesz biegać, skakać itd itd to po co ci taki idiotyczny pas? Żal, po prostu żal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5464564
widzę, że ty bieganiem, skakanką umiesz wyrzeźbić brzuch ? POPROSTU CHCESZ INNYCH ZNIECHĘCIĆ DO JEGO KUPNA !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Chcę po prostu innych ostrzec przed tym oszustwem i badziewiem. Sam się na to nabrałem, na szczęście straciłem tylko 30 zł, bo po tyle kupiłem ten pas na Allegro. O zasilaczu, który się popsuł po kilku dniach już pisałem. Jak "pierdolnęło", to mało mnie nie zabiło. Masakra co za chińszczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert11111
Powiem wam tyle ze lepiej się wziąść za ćwiczenia i za diete bo ten pas to jedna wielka lipa. Niestety ja tęż sie nabrałem na to i po trzech miesiącach używania nie widziałem żadnych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KochamFrugo:)
Hej! Używam pasa już dość długo, więc myślę, że mogę się wypowiedzieć na ten temat. Kupiłam tanią podróbkę pasa VibroAction, bo nabyłam go za 69zł w Tesco :) Nie chciałam kupować oryginalnego za 400zł bo nie byłam przekonana co do efektów tego cuda. No ale... nie żałuję zakupu. Stosowałam go w zeszłym roku przez jakieś 3 miesiące, głównie na brzuch (1-2 godz dziennie) i efekt naprawdę był. Dodam tylko, że byłam jednocześnie na diecie niskokalorycznej. Potem miałam pół roku przerwy i teraz znów zaczęłam go stosować (właśnie mam go na sobie :)). Jestem naprawdę zadowolona z efektów. W zeszłym roku przez 3 miesiące schudłam 10kg, mam do zrzucenia jeszcze 10-15kg, więc pas na brzuszek i "ćwiczymy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Opiszę Wam moje spostrzeżenia odnośnie obu ww pasów. Stosowałam oba w różnych miejscach i w różny sposób. Przez okres 3 miesięcy stosowałam vibra na lewą nogę a na prawą ten drugi. Efekt. Lewa wyszczuplała o 10 kg a prawa nic. Dodatkowo stosowałam dwa naraz na brzuch i dupę. Aby wzmocnić efekt zamiast podłączać do 230v podłączyłam u męża w garażu do prądu 3 fazowego. Kobiety co za moc!!!!!!!!!! Schudłam tak, że teraz stojąc przed lustrem widzę tylko prawą nogę, która wcześniej nie schudła. Polecam moją metodę - 100% satysfakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłama
Mam pytanie, czy u którejś z was wystąpiło może plamienie śród-okresowe podczas używania tego pasa? Czy jest możliwe, że wystąpiło ono od tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojny blond
a ja napisze tak ze ten pas działa i to w szybkim trybie ja nie mam czasu na siłkę i ćwiczenia bo mam własna firmę czyli mam dużo roboty pas bardzo łatwy w obsłudze dobra rada używać max 3 godzi a naj mniej to 1 godzi cos koło tego czasu nie raz czytałem forum czy to pomaga inni pisali ze nie pomaga błąd w tym zła żywność i nie chodzi ze by tylko jeść warzywa czy owoce ja używam pasa 5 razy w tygodniu po 2 godzi cos koło tego czasu co tydzien chudnę ponad 1 kg z 2 miechy temu miałem brzuszek wielki a teraz o wiele ładniejszy i mniejszy nie cwicze więcej czasu jestem w pracy to co mi pomaga ze tak chudnę ? odpowiednia dieta i pas vibraction ten pas ma wadę jest troche głośny i nie idzie sie skupic dobrze w pracy a tak wszystko jest tak jak obiecywali ! jakieś info co do tego 42283643 moje gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×