Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania 66

czy ktos używał vibroaction ?

Polecane posty

Gość o co chodzi?
Z reguly mam nadwage 20-30kg. Kiedys pojechalem w gory na 2-3tyg. Odrzywialem sie tylko dzikimi owocami (glownie jezyny) niewielka iloscia pieczywa i nabialu, okolo 400-700kcal na dzien. Schudlem przez ten okres okolo 18kg. Duzo chodzilem po gorach i duzo plywalem w rzece. Efekt jojo mialem, ale dopiero po 2 latach. Normalnie w domu, nawet chodzac na basen i silownie nie jestem w stanie tego wyczynu powtorzyc. Zastanawiam sie co bylo przyczyna, moze wlasnie te swieze, nieprzetworzone owoce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kula hula
ja go mam gdzies od wrzesnia, uzywam po pol godz codziennie lub nawet rzeadziej - czasem raz na 3 dni, ale mimo to widze, ze to dziala:D:D:D jestem raczej szczupla, ale mam grubsze nogi od zawsze, i widze, ze mi je wyszczuplilo, na razie najbardziej lydki bo tam nahwiecej uzywam, ale efekt jest i to zaje......:) ale to fakt - chodzi glosno i ma dosc krotki kabelek, wiec trzeba siedziec przy gniazdku... no i skóra potem szczypie, ale uwazam, ze warto bylo wydac te 60 zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posiadaczka Vibroaction
Mam pas Vibroaction od 2 dni więc jeszcze nie ma rezultatów. Stosuję 3 sesje dziennie. Nie wiem czy ten pas daje rezultaty. Po użyciu brzuch jest czerwony i swędzi. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przymierzam sie do zakupu pasa, ale nie wiem ktory wybrac. mam troszke brzuszka- pociazowy, nadmiar skory no i tluszczyk. czym rozni sie pas wibracyjny od pasa do elektrostymulacji???? prosze o rade, ktory bedzie dla mnie najlepszy? z gory dzieki za podpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ; ) mam pas już od dłuższego czasu, jedno na pewno pomaga na pewno, tłuszczyk na brzuchu np nie jest taki zbity i łatwiej go wtedy zrzucić podczas ćwiczeń czy bieganiu : ) nie cudów nie czyni 15 minut dziennie nie wyrzeźbi Ci brzuszka : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misti
Ja używam pas od ok 3 miesięcy i jestem zadowolona brzuch cegiełki :) z pupa gorzej ale i tak jest super bo ciężko było mi wyćwiczyć pośladki i uda a teraz jest ok i coraz bardziej widać efekty przyznaję się że uważam na to co jem ale bez przesady .Pas - zdrowy tryb życia daje powalające efekty bo wiadomo ktoś kto lubi pizze nie będzie modelką /em pozdro JA JESTEM ZA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misti
a i do smarowania stosuję żelu do usg sprawdził się w 100 % :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misti
a co do czasu noszę go 20 - 25 min dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona1267
Witam.Dziś własnie otrzymałam zakupiony pas VIBROACTION.Jestem lekko rozczarowana.W reklamach pokazują ze można się poruszać po mieszkaniu a tu d..a. :( Trzeba być podłączonym do prąd. Co do tego mam troszkę obawy bo mam wstawiana endoprotezę biodrową bezcemętową.Czyli z jakiegoś szlachetnego metalu. No i nie jestem pewna co do tego pilota.Napiszcie coś mi na ten temat!!!Bo jak podłączyłam do prądu i chciałam nim sterować to nic ciągle było tak samo.Pozdrowionka dla Wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynia:*
Dzisiaj zamówiłam pas. 09.06.11r. Nie wiem jakie rezultaty beda jak tak czytam to mam lekki niepokój. plis napiszcie mi czy to bedzie działało bo to + koszt przesylki kosztuje 173zł to nie jest mało czy to pomoze?Czekamna odp.:moj adres email: cyntia52111@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzias24
Hej mam pytanie dotyczące tego pasa do elektrostymulacji pytanie kieruje do madzienki gdzie zakupiłaś i czy mogłabyś mi podać namiary na emaila: m.salomon@op.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulkaa90
Ja zamówiłam ten pas na allegro za 79 zł i dwuletnią garancje... Jeśli chodzi o rezultaty po jednym dniu nic powiedzieć nie mogę... ;) Tylko tyle że mam pas z funkcja sauny i po jego ściagnięciu mój brzuch kapie potem... Więc jestem dobrej myśli.. Stosuje go też na uda... ;] Za jakiś czas napiszę co o tym sądze... teraz za krótko go używam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deerasaaa
mam pytanie i chcialbym zeby mi odpowiedzono poniewaz czytajac wczesniejsze strony innym uzytkownikow nie odpowiadano na pytanie: czy ten pas jest szkodliwy dla czlowieka? Zastanawiajaca mnie fakt ze pas dziala na energie, wstrzasy ktore masuja nam brzuch sa zwiazane z pradem, wiec przechodze do sedna: CZY TEN PAS MOZE PROWADZIC DO BEZPLODNOSCI, LUB JEST RAKOTWORCZY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajapyski
używam pasa od 2 tygodni zaczęłam od samego nałożenia ,trzymałam ok 1godz na brzuchu , nie czułam bólu mięśni , swędzenia skóry, nic. przed następnym użyciem nałożyłam serum na brzuch . po tej serii owszem czułam wspomniane u innych użytkowników swędzenie skóry oraz ciepło. obecnie , przed założeniem pasa wykonuję brzuszki , następnie serum i pas. czy widać jakiś efekt ? owszem .z pewnością skóra jest bardziej napięta i jędrna. brzuch robi się po każdym użyciu bardziej twardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajacu
hej:) zakupiłam pas parowy Steam-o-belt :) wszystko niby ok ale ... bark instrukcji obsługi :) ma ktoś może?? albo niech mi powie jak co i gdzie :) z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivaa
Jak czesto uzywa sie tego pasa aby byly efekty? Czy mozna smarowac cialo jakims serum i uzywac tego pasa? Chce uwierzyc w to,ze ten pas bedzie dzialal:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiazparyża
Ja stosuję od miesiąca na brzuch, pośladki, uda i łydki i muszę powiedzieć że jest świetny ! robię dwie serie, po kolei partie ciała potem drugi raz od początku, razem jakieś 4 godziny dziennie, jak odrabiam lekcje uczę się lub przy komputerze. Czasem jak mam czas to dorzucam jeszcze jedną serię (najczęściej sobota i dni wolne od szkoły), po pierwszy użyciu czułam swędzenie nie do wytrzymania oraz okropne ciepło, jednak już po 10 minutach to głupie uczucia zniknęło, teraz go nie ma w ogóle. Pamiętajcie że nie można się drapać ! Powiem tak, brzuch mam zdecydowanie jędrniejszy, ładna talia, pośladki są super, uniesione i jędrne, uda wyszczuplały zdecydowanie a łydki teraz mają ładnie ukształtowane mięśnie. super rzecz ale ma ogromny minus - za głośny ! telepie nim i telepie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiazparyża
ps. minusem jest jeszcze to że instrukcja obsługi i książeczka dietowa jest w OŚMIU JĘZYKACH (poczynając od węgierskiego, na hiszpańskim kończąc), ale nie ma w języku POLSKIM :D za to plusem - dołączona miara krawiecka której nigdy w domu nie miałam :P zapomniałabym - jeszcze poprawia pracę jelit, po serii muszę iść do kibelka praktycznie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to tam jest bo dopiero pas mam od 2 dniu. Ale gdy patrzalam na inne pasy po 300 zł to stwierdzilam ze jest identyczny jak moj. Tylko ze ja swoj kupilam na allegro po 32 zl ;O Tez glosno chodzi i tez pod kabel:) Wiec nie wiem na co wydawac tyle kasy z mango jak to samo macie na allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat123
Ja wczoraj kupiłam, a właściwie zamówiłam ten pas na allegro za 37 złotych. Mam nadzieję, że przyjdzie jak najszybciej. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbysiulek53
Jaki konkretnie to pas za 37 złotych? Możesz podać numer aukcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina0002
czy ten pasy z allegro, które są o wiele tańsze są takie same jak z mango? na zdjęciu są identyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati0987
ja mam ten pas juz od chyba 3 lat, pomogl mi juz wiele razy, gdy bardzo chudlam pomagal doprowadzic wiszaca skore do ladu i skladu, gdy tylam pomagal mi na celulit, teraz tez bardzo na niego licze bo niedlugo rodze moje pierwsze dziecko i ytoszke mi sie przytylo:s) serdecznie polecam, tyolko uprzedzam zeby nie uzywac go po jedzeniu!!chyba ze na tylek ale nie na brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbysiulek53
Pati0987, dzięki za cenne uwagi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×