Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania 66

czy ktos używał vibroaction ?

Polecane posty

Gość weronikax
To jest masażer nie cudowny środek na zgubienie sadełka -owszem może pomóc w niewielkim stopniu ujędrnić itd ale z ewentualnymi ćwiczeniami......To nie jest jakiś "środek cud"..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomex.ww
Ja używam go. Widać skutki, lecz oczywiście stosuję odpowiednią dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomucha
to nie dziala mam go juz od 3 tygodni nic nie widac nie dziala!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala:)
aha dziekuje;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooona
Nie wiem czy działa ,ale koztuje 150 zł więc masuje już 5 dni i jest ok ,przyjemny masarzzzzz ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do was pytanie czy ktos z was kupowal te 2pasy co sa teraz w promocji??jesli tak to czy tam sa dwa zasilacze czy tylko jeden??Z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newron
Witam dostałem ten owy cudowny pas od kumpla i zaczełem go używac 2 razy dziennie po godzinnie rano godzina i wieczorem i powiem wam ze po tygodniu zauważyłem że brzuch staje sie mniejszy wiec cos w tym jest napewno nie działa tak jak producent przekonuje bo bez cwiczen brzucha nie wyzezbisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia 1111
Witam ja kupiłam pas Vibro Shape w tv-zakupy.pl i jestem bardzo zadowolona. Już po 2 tygodniach widać pierwsze efekty. Polecam wszystkim to urządzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hebelek
wady sa napewno ... musi byc podlaczony do zasilacza i glosno chodzi troche,ja sobie przykrywam go poduszka ale i tak musze telewizor podglosic jak chce ogladac,no i troche brzuch szczypie jak na wyzszych obrotach jest, zalozona koszulka nie pomaga :-( powoduje tez problemy z koncentracja bezsennosc... ale to po uzyciu a po paru dniach bez uzywania jest duzo lepiej niz przed uzywaniem a jezeli chodzi o efekty to ja u siebie zauwazylem juz po 3 dniach,oczywiscie chodzi o miesnie dowiedzone jest ze wydziela sie wiecej testosteronu i chormonu wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vibroaction
Witam!!!!:) jestem użytkowniczką pasa Vibroaction którego kupiłam na allegro za 60zł wraz z motylkiem i powiem wam że jestem bardzo zadowolona:) w tych różnych reklamach nie opłaca sie kupować to samo jest na allegro i duzo tańsze: Naprawde polecam zakup tego pasa na allegro:) natomiast motylka nie polecam;pp można powiedziec że stosowanie jest bolesne, natomiast pas jest świetny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukier Mokate
CzesC NIE JESTEM GRUBA MAM WAGE W SAM RAZ DO WZROSTU CIAŁA LECZ NIESTETY MAM CELUITI CZY TEN PAS POMOZE GO ZLIKWDOWAC I UJEDRNIC SKÓRE!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik_hehe
Dzisiaj po raz pierwszy użyłam pasa VIBROACTION 30 min na brzuch - bardzo przyjemne uczucie:) Zakupiłam go na allegro za 45 zł:) Po tygodniu napisze czy są jakieś rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etkaa
witam ;) wczoraj zaczęłam uzywać tego pasa vibroaction i powiem ze zalączyłam go sobie na noc na jakies 1.5 h. odraazu czuć ze mięsnie pracują dzisiaj czuje jakby lekkie zakwasy więc to nie zadna ściema ;p odezwe sie jeszcze za jakies 2 tyg . pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka:)
Disiaj dostalam ten pas ale on nie działa w znaczeniu że nie mogę go włączyć jak to sie robi czy ktoś mógl by mi napisać z góry dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik_hehe
Karolinka:) - po podłączeniu do prądu naciśnij przycisk ON/OFF na panelu sterowania, usłyszysz dźwięk i zapali się czerwona dioda POWER. Następnie możesz wybrać dwa tryby pracy: automatyczny lub ręczny. Automatyczny wybierasz poprzez naciśnięcie 1 raz na przycisk MODE i zaświeci się dioda AUTO. Tryb ręczny wybierasz przez naciśnięcie 2 razy na przycisk MODE i zaświeci się dioda MANUAL (w trybie ręcznym naciskasz przycisk + gdy chcesz zwiększyć intensywność, aby zmniejszyć naciskasz - . Możesz przejść z jednego trybu na drugi naciskająć przycisk MODE. Miłego użytkowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik_hehe
etkaa napisałaś, że używasz go 1,5 h można tyle na raz? ja używam 30 min bo w instrukcji jest napisane, że po 30 min pas sam się wyłącza i tak faktycznie jest, po 30 min wyłącza się:P i właśnie nie wiem czy można go stosować dłużej niż 30 min i po tym jak się wyłączy można go ponownie włączyć? poprostu nie chce go przepalić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DziałaChyba
Ymm... Wiecie co mi się wydaje że to działa :] Ja oczywiście nie stosuje żadnych diet ;)) Jem co popadnie, ale siedze w domu ogladam film i sie ,,vibruje'' Przyjemnie całkiem ;)) i po godz rzeczywiscie trace 2 cm ;) ale pozniej jakos nie mam ochoty wiec nabieram 2 cm w brzuchu i znowu to samo ;) Trzeba regularnie tego używać i często :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosuję Vibroaction z Mango od kilku lat- jak tylko wszedł na rynek. Schudłam 7kg, jem wszystko jak leci. Mam 173cm, 56kg, w biuście 90cm, w talii 63cm (było 75cm) a w biodrach 89cm (było 94cm). Staram się minimum 30 minutek dziennie. Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LRA
Pas jest super ,ale stosuje go nie więcej niż 30 min ponieważ tego typu wibracje nie są wskazane zbytnio dla serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkamilka
Właśnie zamówiłam sobie Pas Vibroaction :)jestem ciekawa jak sie spisze :) na dodatek dostane go całkowicie za darmo :D jeśli chcecie wiedzieć jak to zrobiłam - piszcie (kamila.plucinska@gmail.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burzawa
Witam, Kupiłem pas vibroaction ok. 3 tyg temu na www.dbamofigure.pl i muszę przyznać że jestem pozytywnie zaskoczony. Od tego czasu udało mi się chudnąć 8 kg- może po części dzięki ćwiczeniom i diecie ale wiem, że pas też miał w tym swój udział. Nie wspomnę już że pas oprócz swojej funkcji odchudzającej, także niesamowicie odpręża i rozluźnia oraz poprawia sampoczucie. Gorąco polecam i życze wszystkim powodzenia w walce z ich kilogramami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ten pas od ok. 2 lat!!! Jestem od niego uzalezniona, chociaz nie ma az tak spektakularnych efektow. Stosuje go prawie codziennie na dolna czesc posladkow i musze powiedziec ze cellulit mam teraz bardzo maly. Poza tym poprawia mi to trawienie, bo wierci sie blisko jelit. Jest zdecydowanie za glosny- nawet bedac pod koldra!!! Kupie drugi jak mi sie zepsuje, bo zawsze jak sie objem to po prostu dluzej nim masuje i jakos nie tyje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Dlaczego moj wylancza sie automatycznie po 10min czy ma tak ktos, chyba to jakas podroba bo pisze,ze ma wylanczac sie po 30min???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monk32
Heh tego pasa jest rzeczywiście wiele podróbek. Ja kupowałem go najpierw na allegro to chodził przez godzinę. Godziwy model udało mi się zakupić w sklepie mmo- jak na razie działa już 4 tyg: http://mmo.pl/2566-pas-vibroaction.html U mnie nie widać jednak większych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmiarwdol
Czytam i jak widzę opinie na temat pasa są podzielone, jak zresztą na temat wszystkiego. Ja zastanawiam się nad taką inwestycją. Mój problem wygląda tak, że schudłam 40 kg i trochę skóry, ale też sporo tłuszczu zostało mi na brzuchu i udach. Nadal regularnie ćwicze, 5 razy w tygodniu po 2 godziny dziennie i staram się przestrzegać diety. Czy w moim przypadku będzie to pomocne??? Myślałam także nad pasem do elektrostymulacji. Czy ktoś może używał tego pasa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typek.
uwaga wszyscy, pas działa ale trzeba mu lekko pomóc. oczywiście jeśli się z nim siedzi to brzuch pracuje i potem są nawet zakwasy jeśli się go używa po kilka godzin dziennie. ja proponuję żeby do tego robic brzuszki. sam bez pasa wykonuję serie po 100 brzuszków a z pasem ledwo robię 50 bo mięśnie brucha bardziej pasują. jest to jakiś sposób tylko jak się go zdejmie to chce się jeśc maxymalnie. ale trzeba się na chwilę powstrzymac kiedy zaczewienienie zejdzie z brzucha przestanie się chciec jeśc ; ) kupcie bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam i jestem bardzo zadowolona. W ciągu miesięca moje uda stały się widocznie szczuplejsze ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrrrruba
Ja mam ten pas od ponad roku ale zaczęłąm go używać dopiero niedawno.. DZIAŁA ja jeszcze dodatkowo stosuje diete i ćwiczenia ale to równie wyrabia mięsnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassablanka
Ja mam pas Vibro-therm bet ma podobne działania do Vibroaction tylko ma jeszcze funkcje sauny ale żałuje że go kupiłam bo tak naprawdę te pasy tylko "wibrują", jak dla mnie za delikatnie a ten z reklamy Mango SAUNA VIBRA BELT trzepie aż się kurzy, to wytrzepie trochę tłuszczyku i taki właśnie chciałam tylko pożałowałam kasy to mam, chyba że te wibracje pokazane na reklamie to oszustwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×