Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania 66

czy ktos używał vibroaction ?

Polecane posty

Gość mala329
Witam! Jestem 2 miesiace po porodzie i mam malutka fałdke na brzuchu i chciała bym ja zgubic no i moze troszke z ud i teraz sie zastanawiam ktory pas kupic vibroaction czy trenergym?? jak myslicie??wiem ze mija kolezanka ma vibroaction z mango i mowi ze szalu nie robi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalna naiwność
to tak jak z seksem, gdzie zamiast ruchów frykcyjnych penisa mężczyzny czeka się na cud trzęsienia ziemi, buahhhha1!!!!!!!!!!!!! Zamiast ładować kasę w kolejny bubel, to lepiej/zdrowiej/taniej przestrzegać takich punktów: 1.dieta MŻ i prawidłowe odżywianie 2.wysiłek fizyczny rekreacyjny na poziomie potu i to nie ważne czy w tańcu, basenie, nartach czy rowerze; oraz raz/tydz. sauna sucha 3.higiena 4.pozytywne nastawienie psychiczne 6.systematyczne oczyszczanie organizmu z toksyn Tu macie link do oczyszczania organizmu: http://video.google.com/videoplay?docid=6169050139483021263 A link do pozostałych punktów można znaleźć w necie pod hasłem "Vademecum zdrowia- jak żyć żeby żyć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalus82
Mam go od dawna i używałam przez ok 2 miesiące i były efekty.. Teraz znowu zaczynam i liczę na szybki ubytek ciałka ;D ale polecam dodatkowy wysiłek fizyczny dla lepszych efektów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek84
A czy ktoś kupował może pas na allegrio i z czystym sercem może polecić sprzedającego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia881
pomuliłam meila ten jest prawidłowy emila.20@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubertus_89
używam tego pasa bardzo krótko zaledwie 3 dni po pół h więc efektów być nie może, ale zastanawia mnie czemu po używaniu pasa w ogóle nie mam skurczy, czy to jest normalne ? (jedyne co to podczas masażu swędzi mnie trochę skóra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubertus_89
używam tego pasa bardzo krótko zaledwie 3 dni po pół h więc efektów być nie może, ale zastanawia mnie czemu po używaniu pasa w ogóle nie mam skurczy, czy to jest normalne ? (jedyne co to podczas masażu swędzi mnie trochę skóra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubertus_89
używam tego pasa bardzo krótko zaledwie 3 dni po pół h więc efektów być nie może, ale zastanawia mnie czemu po używaniu pasa w ogóle nie mam skurczy, czy to jest normalne ? (jedyne co to podczas masażu swędzi mnie trochę skóra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubertus_89
używam tego pasa bardzo krótko zaledwie 3 dni po pół h więc efektów być nie może, ale zastanawia mnie czemu po używaniu pasa w ogóle nie mam skurczy, czy to jest normalne ? (jedyne co to podczas masażu swędzi mnie trochę skóra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adusiak
Czy pas abtronic działa? Jeśli ktoś używał to proszę o info z opinią na maila ada123456789@inMail.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitre1
ludzie ale wy tu bzdury piszecie!!!!!!!!!!!!!!!! jak można sprawdzic czy pas wibro działa jeśli jednocześnie chodzicie na siłownie lub fitnes i do tego zaczynacie stosowac diete?. jeśli chcecie sprawdzic pas to używajcie tylko jego i stosujcie ryb życia taki jak do tej pory,poczekajcie ze 30 dni a potem go tu skomentujcie,bo z tego co tu czytam to nie pas a treningi i dieta wam pomaga.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitre1
PER P wyrazy szacunku dla ciebie i twojego komentaża, popieram, natura nas tak stworzyła że jeśli wiecej zjemy niż spalamy to nigdy nie schudniemy. a prawdziwe lekarstwo na schudniecie i ładny wygląd to (tak zwane "żp"czyli żryj połowe i zacznij sie ruszac,czyli trening aerobowy żeby spalic kalorie) cuda nie istnieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgjt
Używałam przez mc.Skóra jest miękka i delikatniejsza.A przed pasem miałam szorstka. Teraz znów zaczęłam używać.Dołączyłam dietę 1200 kc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgjt
Ten pas raczej pielęgnuje skórę.Ja po nim nie schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala:)
czesc:) kupiłam vibroaction na allegro i jak na razie jest ok tylko martwi mnie to ze gdy sprobowalam pierwszy raz go i masował mi na brzuchu to po jakis 10min gry go wyłaczyłam moj brzych zrobil sie strasznie czerwony;/ czy mozecie mi pomóc? prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala:)
czesc:) mam kupilam vibroaction na allegro i jest wszystko ok tylko gry go wlaczylam pierwszy raz i przymocowalam go do mojego brzycha to po 10godz zrobil mi sie moj brzych strasznie czerwony:( czy mozecie mi pomoc? prosze. opiszcie mi na tą wiadomosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala:)
ej wiecie co kupiłam ten vibroaction i go wlaczylam gdy go tylko dostalam ale po 10min wylaczylam i strasznie mialam czerwony brzych:( nie wiem dlaczego czy mozecie mi pomoc? moze to byc cos powaznego? sory za tamte wiadomosci ale wszedzie sie myliłam heh i musilalam wszysko napisac od nowa:) prosze odpiszcie mi na moja wiadomosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubertus_89
to normalka też na początku uzytkowania brzuch robi sie czerwony i strasznie swedzi, ale po 4-5 dniach jest juz normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala:)
aha dzięki:) a mam jeszcze jedno pytanie ile tak na oko trzeba w jednym dniu śmiczyc min zeby no cos schudnąć i byly efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzycielka
Chce schudnac ale mam problemy z kregoslupem , biodrami i kolanami dlatego zastanawiam sie nad kupnem stymulatora miesni .Nie wiem czy on dziala i czy warto go kupowac.Nie chce pasa wibrujacego do masazu tylko pas powodujacy skurcze miesni zmuszajacy miesnie do pracy.Czy ktos moze mi powiedziec czy on dziala? Czekam na odpowiedzi od osob ktore maja taki stymulator i z wlasnego doswiadczenia moga mi o nim cos powiedziec.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgjt
Alu, jak pisałam wyżej,nie schudłam po tym pasie.Tylko wypielęgnował skórę na udach,biodrach,brzuchu.Pózniej dołączyłam diete 1200 i schudłam.Ale to efekt raczej połączenia diety z pasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgjt
Alu, ja po samym pasie nie schudłam,tylko wypielęgnował skórę tam gdzie stosowałam. Po dołączeniu diety 1200 + pas to schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkaaaa
ja sie zastanawim nad kilkoma pasami bo sa rzne na allegro...PAS WIBRUJĄCY VIBRO-THERM;;;;ABTRONIC X2 .....VIBROACTION pas 6w1 pas SAUNA...Pas Vibroaction Odchudzający ....i nie wiem ktoren wybrac czym sie kierowacc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkaaaa
ja sie zastanawim nad kilkoma pasami bo sa rzne na allegro...PAS WIBRUJĄCY VIBRO-THERM;;;;ABTRONIC X2 .....VIBROACTION pas 6w1 pas SAUNA...Pas Vibroaction Odchudzający ....i nie wiem ktoren wybrac czym sie kierowacc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkaaaa
ja sie zastanawim nad kilkoma pasami bo sa rzne na allegro...PAS WIBRUJĄCY VIBRO-THERM;;;;ABTRONIC X2 .....VIBROACTION pas 6w1 pas SAUNA...Pas Vibroaction Odchudzający ....i nie wiem ktoren wybrac czym sie kierowacc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkaaaa
ja sie zastanawim nad kilkoma pasami bo sa rzne na allegro...PAS WIBRUJĄCY VIBRO-THERM;;;;ABTRONIC X2 .....VIBROACTION pas 6w1 pas SAUNA...Pas Vibroaction Odchudzający ....i nie wiem ktoren wybrac czym sie kierowacc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania pas VIBROACTION gdyz mam dwa i jeden jest Nowy wogóle nie ruszany Naprawde Polecam gdyz jest rewelacyjny wystarczy 1-2 godziny dziennie i brzuch robi sie coraz płaszczczy.. więcej informacji pod dominisiaa_363@wp.pl Cena pasa 320zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania pas VIBROACTION gdyz mam dwa i jeden jest Nowy wogóle nie ruszany Naprawde Polecam gdyz jest rewelacyjny wystarczy 1-2 godziny dziennie i brzuch robi sie coraz płaszczczy.. więcej informacji pod dominisiaa_363@wp.pl Cena pasa 320zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vampirate
hahaha ludzie ja Was nie rozumiem. Jak to na Was ma działać ? myślicie, że założycie i po miesiącu bd klata jak u pudziana ? do tego także trzeba mieć dietę. nic się samo nie zrobi. ; ) mam to już 3 miesiące i rezultaty widać bardzo dobrze. ; ) pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×