Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek22222

Ślub październik 2007

Polecane posty

Cześć kochana. Ja się odzywałam, ale była cisza więc nic już nie mówiłam. Jadę jutro do rodziców do Rzeszowa, w sobotę przyjeżdza mój luby jedziemy zapłacic zaliczkę za salę :) Marzy mi się dzidziuś, każdego dnia coraz bardziej, szczególnie, że teraz widac tak ślicznie te brzuszki zaokrąglone wszędzie :) Ostantio mam chwile słabości, coś dół głęboki, poczucie okropnej niesprawiedliwości świata. Taki welt schmerz, do tego poczucie bezsilności. Hmmm jakby Józef K. A u was co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop Hop! jestem;) zyje i mam sie calkiem dobrze. jeno robota ostatnimi dioma stresujaca. Dzis juz pracuje bez umowy, bo wczoraj mi sie skonczyla ale wiem ze to tylko proforma. w weekend robimy liste gosci, rezerwowa tez robimy, na wypadek jakby ktos odmowil (choc nie sadze, prxzynajmniej w mojej rodzinie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. sukienka jest smietnakowo-biała ( modelka ma na sobie bodajże lekko złotą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) zgadzam się:) gust mamy inny:) w tym wszystkim najwazniejsze jest by mieć taką suknie o jakiej każda z nas marzyła, jesli chodzi o mnie to zawsze podobaly mi sie sukienki z taką szyjką, jak jest na modelu white one 207 no i udało się:) i do tego trochę takiej babcinej koronki, i jest:). jestem z tego powodu przeszczęśliwa teraz poluję na buty, bieliznę i kolczyki:) pozdrawiam was gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:))Przepraszam z aprzestoj, ale jakos tak pracy duzo i niezly mlyn mialam, ale juz dzieki Bogu piatek i sie wyluzuje w koncu. Na poczatek nowina w poniedzialek moj Mis poprosil mnie o reke, dostalam piekny pierscionek, byly kwiaty pyszna kolacjai szapman;)))) Powiem Wam ze mimo wszystko wywarlo to na mnie ogromne wrazenie, ciesze sie bardzo a i z pierscionka bardzo sie ciesze, wciaz go ogladam i nie moge sie nacieszyc.Wogole jakis sie zrobil taki bardzo milusinski moj Mis wiec tez widze ze sie cieszy ze juz jestesmy po tej czesci:))) Poza tym zrobilismy juz liste gosci, wiec posuwamy sie powolutku do przodu, zapraszac bedziemy w sierpniu. Linus co do sukienki, sliczna, zreszta ja tez bede miec biel;)) Kurde no Twoja rowniez piekna, wiecie te suknie naprawde sa takie, ze nie mozna przejsc obok nich obojetnie;)) Okokokookoko fajnie ze bedziesz w Rzeszowie, moze sie gdzies miniemy na ulicy, hahahha;))) Jak mozesz zdradz, gdzie robicie wasze wesele, pewnie znam miejsce. Co do dzidziusia, tez o tym mysle, ale wciaz nie jestesmy pewni czy juz, czy jeszcze nie.....Ciezko sie zdecydowac, ale musze myslec, bo lata leca:)) Pozdrawiam Was goraco, trzymajcie sie i do nastepnego razu:)) PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, u mnie goracy okres- sesja, mam jeszcze 7 egzaminów i jest masakra, co do spraw weselnych to mamy zastój, jestem strasznie zła bo zamówiliśmy zaproszenia z allegro pod koniec kwietnia i jeszcze nie doszły:/ co do Waszych sukienek - są przepiękne, moja podług waszych to fiat 126p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ponownie dziewuszki:) kołderka-->> o czym ty mówisz:), na pewno twoj sukienka jest sliczna:) napiszcie proszę czy robicie wesele, przyjęcie, jak duże na ile osób, kto za to płaci i pochwalcie sie czym tam możecie:) jeśli chodzi o mnie to wesele będzie jednodniowe, na 120 osób ( jakieś 20% osob nawet nie znam-ale niestety rodzice mojego lubego się uparli, nawet już przestałam się się tym przejmować i po czesci ich rozumiem, że po prostu muszą pewne osoby zaprosić:) Za wesele płaca rodzice po połowie, ze swoich pieniędzy kupujemy suknie i inne dodatki, obraczki, zaproszenia i placimy fotografa.Profesjonalnego fotografa mamy zamówionego na samą uroczystość ślubną i plener (koszt 1500 zł). Na weselu zdjęcia bedzie nam robił nasz kolega pół-profesjonalista:). Kamerzysty nie mamy bo nie chcemy:). co do samego slubu to jest o godz. 15 Wklejam linka naszego fotografa http://www.lysak.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! patrzcie jaka dzis fatalna pogpda, leje i te grzmoty! jest 14 00 a ciemno jak w d.upie. Pomyslec ze inne dzis biora slub bo rzekomo czerwiec to zawsze ladna podoba ;) Ja wiem ze tegoroczny październik bedzie cuuuudny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! oj pogoda dzisiaj fatalna myślałam że mi samochód w drodze do szkoły zaleje taki deszcze padał, jakaś zmęczona jestem strasznie dzisiaj, sesja daje w kość jeszcze jutro egzamin :( ja jeszcze sukni do końca nie wybralam poza tym wszystko już zalatwione alkohol jest wszystko zamówione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pada, ale ja sie tym nie przejmuje, humor dobry i mam sie calkiem niezle, w koncu odpoczelam;))Milego popoludnia dziewczyny:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, lewek no niby jest śliczna ale mam jakies wątpliwości, poprzymierzam cos w lipcu i dam wam znać, co do wesela to my robimy na około 140 osób, kosztami dzielimy sie po polowie z rodzicami, tzn rodzice kupują nam tylko jedzenie i wódkę, a nasze krezcje,zespół, salę, kamerzystę, fotografa, obraczki, opłaty kościelne, przystrój sali - my:) pogoda rzeczywiscie jest kiepska a niby czerwiec zawsze śliczny, na to nie ma reguły, pazdiernik bedzie piękny! musi byc:)smutasek222 powodzenia w sesji, przede mną jeszcze 7 egzaminów MASAKRA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lewek Kochana wesele mam w Kielnarowej Zwie się to Taberna pod sosnami :) Jak wiadomo ślub cywilny, więc odbędzie się w ratuszu na rynku głównym. Za wszystko płacimy sami, najpierw za ślub przyjęcie fotografa, kwartet hmmm nie wiem to są przyjaciele taty więc pewnie symbolicznie. Za przyjęcie na 40 osób też sami. Dzisiaj właśnie byliśmy gadać w sprawie jedzonka itd. I dodatkowo osobną organizujemy impreze dla młodych (czyt. naszych przyjaciół, znajomych) Też płacimy sami. :) Ale nie przejmujcie się wtedy jak była jeszcze opcja na wesele, czyli duża ilość osób mieliśmy składać się po połowie z moimi rodzicami. A gadka szmatka o bieliżnie, znalazłam cudo naprawdę w triumpfa cudoooooo, zaszaleję i bieliznę będę miała ekstra :D Dziewczyny sukienki bardzo mi się podobają, szczególnie kurde no wiedziałam, że wybierzesz ten typ, naprawdę sliczną. Lewek gratulję ogicjalnych zaręczyn :) Hehehe to dobrze, że mężczyzna zaczął się grzecznie zachowywać :) Może to jakoś wpłynęło na niego. Pewnie minęłyśmy się na ulicy, nigdy nic nie wiadomo. Chociaż mało chodziłam. Byłam tylko szukać bluzki do pracy i butów ale nic nie znalazłam. No i jak przyjechał luby to pojeździliśmy po okolicy trochę poszukac fajknego pleneru. I wiesz co kolega powiedział, że może załatwić nam wejście na LOTNISKO, hehe zawsze chciałam takie zdjęcia, hangar + pas startowy, a potem pewnie pojedziemy w Bieszczady, najpiękniejsze miejsce w Poilsce, szczególnie jesienią. Mam okropny okres teraz, zapieprz jhak ta lala, nie wiem jak przeżyję ten tydzień, już padam na pysk. Kołderka nie mów, że fiat 126p każda sukienka jest śliczna, co wtedy miałabym powiedzieć ja? Linuś twój znajomy to marcin lysak? Fajne zdjęcia robi. Miał robić nam ale niestety odpisał nam, że nie ma już terminu. Kurna w Rzeszowie lało w KRakowie też, łeb boli od dwóch dni, i jeszcze spać się ciągle chjce, koszmar. AAAAA i chyba już znalazłam i wybrałam zaproszenia, teraz tylko zamówić i zacząć rozdawać i rozsyłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) Oj dawno mnie tu nie było....:-( Ale same rozumiecie młyn, młyn, młyn;-) Kochane może Wy mi pomożecie? W Poradni Małżeńskiej kazali mi zrobić wykres cyklu.... Pomijam fakt, że gościu był nawiedzony i gadał totalne głupoty! Nie mam zamiaru niczego badać ani obserować bo nie mam ani czasu ani zdrowia na takie bzdury. Może wiecie skąd ściągnąć jakieś gotowce takiego wykresu cyklu? Ratujcie Kobietki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! co do wykresow to spox, wpisz kalendarzyk malzenski w google i masz kupe takich stron ;) ja tez bede takie cudo potrzebowac juz niedlugo ;) co do mojej wedding dress to mam pietra czy moja krawcowa sie wyrobi i uszyje taka jak chce. Nieco zmodyfikowalam gorset. bedzie mial wiecej koronki. a ile mnie kosztowalo znalezienie zdjec tej sukni to moje! teraz jak juz jakies tam dalam, to nagle tych suknie na allegro zatrzesienie ;) a i zdecydowalismy sie z Kurczakiem robic po wszystkim jeszcze jedno przyjecie, takie luzne, ze szwedzkim stolem w pubie. Dla dalszych znajomych i kolegow z pracy. juz dzis dzwonilam do zaprzyjaznionego pubu i wstepnie mamy zarezerwowany jakis piatek po 13.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm...to nie takie proste bo za dużo teorii a ja potrzebuje w miarę szybko gotowy schemat cyklu... Wczoraj tak się wkurzyłam na tego gościa w Poradni, że w końcu mu powiedziałam, że się nie zgadzam z Jego opinią i koniec! \"Naturalne metody wymyslono specjalnie dla kobiet o nieregularnych cyklach\"... no myślałam, że spadnę ze stołka!!!I Jeszcze, że da się idealnie określic dzień owilacji!!! Każdy podręcznik biologii mówi o owulacji miedzu 12-16 (czasem nawet 18)dniem średnio...Myslałam , że mnie tam potrzepie na tym spotkaniu...bo... psia kość mam odpowiednie wykształcenie biologiczne do jasnej cholerci, więc niech mi tu kitu nie wciska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siabadaba ja mialam tez taki problem 2 tyg temu, teraz jestem juz po naukach, babka dala nam jeden przykladowy wykresik wiec jak chcesz dawaj maila to zeskanuje go i Ci wyśle, bedziesz miala gotowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewuszki:) ale mnie straszycie tymi wykresikami, tymi poradniami rodzinnymi hehe chyba się będę dobrze bawić poczas tych spotkań:) My zapisani jesteśmy na nauki w lipcu i \" już się nie mogę doczekać\" zwłaszcza, ze ostatnio nie mam na nic czasu. W sobotę wybieram się na ślub do koleżanki, jak sobie pomyślę że to juz za kilka miesięcy mój slub i moje wesele to mi się trochę cieplej od razu robi:). Ale jestem szczęśliwa i na razie wogóle niezestresowana okokokokokokok-->> m. lyska to nie mój znajomy, to fotograf którego wyczaiłam na taragach slubnych i zwerbowałam na mój ślub:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nauki odbebnilam, mielismy tylko 3 spotkania. zostala nam ta jeb...poradnia. w sumie ksiadz mi mowil ze raz wystarczy, a tu slusze ze az 3 razy. No coz, to pojdziemy 3, bedzie co wspominac po latach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siabadaba jutro wieczorkiem wysle ci wykresik bo dzis mi cos skaner szwankuje i strasznie niewyraznie odbija, bpozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziweczyny jeżeli macie gotowe wykrey to przyślijcie bo ja też potrzebuję i nigdzie nie mogę znaleźć chcę przerysować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybralam dzis obraczki ;) widzialam je w realu i sa cuuuuuuuuuudne. Szkoda tylko ze ponoc nie da sie ich wykonac tylko w zoltym zlocie. Sa dwukolorowe.Ale zobaczymy jak pojdziemy tam razem z Kurczakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strudzony
Do mojego ślubu jeszcze 2 miesiące i 3 dni. nie wiadomo gdzie i nie wiadomo z kim, ale przygotowania trwają< wsztstko zmiarza w odpowiednim kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×