Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek22222

Ślub październik 2007

Polecane posty

Kurde no Trzeba rozważyć za i przeciw. Za to myślę, że cena, która jest bardzo istotna. Poza tym hmm to jest suknia na raz, więc po co nówka. Ale z drugiej strony, miło było by mieć nową. Każda panna młoda o tym marzy. (Chyba) Poza tym plusem jest to, że nie trzeba już będzie jej przerabiać. A nową. Hmmm Wybór należy do Ciebie. Ja bym chyba wypożyczała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja jak już pisałam wcześniej suknię wypożyczę właściwie już wybaralam model wszystko śliczne :) a co do zaproszeń to jakie kupujecie i gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj dziewczyny wstyd. Wszystkie topiki ślubne na ten rok i na następny tętną życiem tylko ten nasz jakoś upada. Ehhhhh Myślałam, że jak się długi weekend skończy to się odezwiecie a tu bida :D Nooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! no tez zauwazylam ze sie opuszczacie dziewczynki, my zamowlismy dzis zaproszenia, z allegro, wczoraj dostalismy 1 sztuke na ogladnięcie i sie zdecydowalismy, sa bardzo ladne, pozatym od dzisiaj jestem na diecie z Joya:) trzymajcie kciuki bo cos czuje ze bedzie ciezko:P a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się już odchudzam od jakiegoś czasu.:D schudłam hehehe ale jeszcze troche brakuje do marzeń. Zaproszenia ehhh jeszcze nie wiem. Jest spór mam dwa i nie mogę się zdecydować. Jak jesteście chętne to poproszę o pomoc :D 1 http://www.zaproszenia-slubne.com/slubne/szczegol.php?id=F868M&katalog=5 2 troche kiepskie zdjęcie ale widziałam je na żywo:D http://www.zaproszenia.lodz.pl/cart,213.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutastek22222
Cześć dziweczyny trzeba ożywić topik co o tym sądzicie???zacznę od tego co u mnie, więc przygotowania narazie stanęły w miejscu niby wszystko co trzeba bylo rezerwowoać jest, nauki przedmałżeńskie w trakcie. A ja wczoraj zlapałam trochę gorszy humor, szukam pracy bylam już na wielu rozmowach i dalej nic, wczoraj też byłam i dalej nic z tego co widzę wszędzie liczą się tylko znajomości i nie wiele znaczy wykształcenie, czy kwalifikacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek myślisz, że o tym nie wiem? Szkoda. Widzę też że u nas jeszcze panuje zasada, że szef ma się na tobie dorobić ale nie dać ci zarobić. Ale to już niedługo. Jaki masz zawód albo gdzie chcesz pracować? Nie miej doła. Szkoda zdrowia. Mój Ł dzisiaj zamówił obrączki. Hehehe ręcznie robione wypukłe od wewnątrz na zwenątrz płaskie i gładkie. Takie jak w Yes tyle, że dużo taniej. :D Podpowiedz mi coś z tymi zaproszeniami. Topic umiera. Jak coś to będziemy same tutaj siedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczylam Dziennikarstwo na specjalności relkama pr ale ciężko znaleźć tu na podkarpaciu jest strasznie ciężko. My na zaproszenia jeszcze się nie zdecydowaliśmy, obrączki już mamy są śliczne moja z malutkim diamentem. a Ty pracujesz gdzieś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaciczek
Hej dziewczyny jak tam przygotowania tzn. chodzi mi osuknie czy juz zamówione i sie szyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibadabadada
Witajcie :-) Ja też 13.10.2007. SUPER!!!!:-) Planujemy skromny slub bez wesela tylko przyjecie dla rodzinki:-) Ale nic jeszcze nie mamy... Kurcze od czego zacząć??? Jest tylko umówionuy termin i ksiądz. Pod koniec maja będa nauki... Przeraziłyście mnie kobiety;-) Ja w lesie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic sie nie przejmuj ja też mam niewiele, a prawie wszystko. Skoro to tylko przyjęcie to nie musisz się o część rzeczy martwić. Spoko spoko zdążysz:d A zacznij od sali/restauracji i od fotografa jeśli chcesz. Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! ja byłam dzis u krawcowej zamówic termin na szycie sukni, w przyszlym tyg pójde to mi wyceni co i ile bedzie kosztowac, zaproszenia tez juz mamy, powolutku do przodu, pozatym jakis dól mnie zlapał - chyba przedslubny ale mam nadzieje ze szybko minie:(a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam!!! ja dlaje poszukuję pracy, ale jakoś mi to nie idzie. Co do ślubu to wszystko stoi w miejscy to co potrzbne już zamówione, na zaproszenia jeszcze się nie zdecydowaliśmy ale pewni trzeba wreszcie zamowić. Śliczna dzisiaj pogoda :) Kolderka a co tam u Ciebie okres się pojawil??? Czeym jest spowodowany ten "dól" Pozdarawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki doł. Taka śliczna pogoda :D Mam nadzieję, że przeszło w weekend. Wogołe jak minął. Wiesz smutasek u mnie też jakiś taki zastój. Nie wiem nadal co z tymi zaproszeniami. Myślałam, że mi doradzicie, a tu cisza :D Ja się teraz odchudzam, efekty są ale teraz zaczynam od jutra dietę i od jakiegoś czasu zmuszam się do ćwiczeń:D Jakieś już pomysły typu co dobrego do jedzonka, itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się odchudzalam miesiąc temu chodzilam na aerobik mniej jadlam nie jadlam chleba ziemniaków i slodyczy i efekty były schudłam 6 kg oj było widać hahahah ale już sobie poluzowałam i dwa kilo wróciło narazie nie mogę się zmotywować do dalszej diety a chciałabym stracic jeszcze jakieś 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, dól powoli mija , niewiem co sie dzieje ze mną ale czasami mnie lapie taka melancholia i mysle sobie- co ja robie , przeciez jestem jeszcze za młoda, czy to na pewno TEN człowiek? ale za chwile wiem ze to Ten , ze jestem gotowa do nowej roli w moim zyciu itd, a wy nie macie czasami takich przedślubnych przemyslen czy tylko ja jestem nienormalna?:) weekend minął spokojnie, bez rewelacji, niestety do bycia zona policjanta trzeba sie przyzwyczaic-wiekszosc weekendów samotnych, a wogole to pochwalcie sie dziewczyny swoimi sukniami, ja jak w spominłam byłam wczoraj u krawcowej, jutro jej zaniosew fotki mojej wymarzonej sukni, bardzo mi se ona podoba ale niewiem czy w takiej bedzie mi dobrze, moze ona mi doradzi, a wy jakie macie suknie? i ile planujecie zrzucic do wesela? ja jeszcze okolo 10 kg niestety buuu:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe mnie łapie melanholia bo ja się nie martwie i nie mam tych obaw, i to mnie właśnie stresuje :D Błędne koło. Heh Ja już tutaj podawałam adres do swojej sukni ślubnej, ale mogę podać raz jeszcze jeśli chcesz. JA nie zrzucam kg do wesela, zrzucam bardziej dla lepszego samopoczucia, bo już się okropnie czułam. A poza tym podobno dobrze zejść z nadwagi przed poczęciem dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe jak się nie podoba to powiedz :D ja nie mam w związku z tym kompleksów. HEhehe Zaznaczam jednak, bo nie wiem czy wiesz, jest to sukienka na ślub cywilny :D Bo ja biorę ślub cywilny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obie suknie mi się bardzo podobają ja jestem do tyłu bo jeszcze nawet nie mierzylam żadnych sukni nie wiem jaka mi będzie pasowała nie wiem w jakiej będzie mi dobrze bo podobają mi się różne fasony ale trzeba je najpierw przymierzyć bo podobać może się wiele ale nie we wszystkim jest ładnie. Sama nie wiem kiedy pojadę coś przymierzać. ja się podlamalam tym brakiem pracy i jakoś nie mogę się z tego otrząsnąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczna ta sukienka :) naprawdę:) Nie łam się kochana. Pamiętaj, że nie jesteś sama, a ze swoim lubym. Niestety co do sukienek to fakt. Może wyglądać ślicznie na modelce a jak sie założy to lipa. Skąd dziewczyny jesteście? Ile wy macie wogóle lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z podkarpacia mieszkam niedaleko Rzeszowa i studiuję w rzeszowie mam 23 latka, bardzo mi się podoba ta sukienka kołderki ta koronka dodaje jej uroku śliczna, też chyba chciałabym żeby moja sukienka ślubna byla z koronki no ale jak już wcześniej pisalam muszę przymierzyć. Dziweczyny a na ile osób planujecie wesele???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×